Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 13:50   #1
Rozalka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11

Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!


Witajcie,


Mam 29lat i niestety pomimo tego że dbam o cerę pojawiły się zmarszczki na czole i po dolną powieką. Co mi poradzicie, z jakich zabiegów skorzystać,jakie macie doświadczenia?
Myslałam o skorzystaniu z mezoterapii igłowej,cena jest dość wysoka ale chyba się zdecyduję,bo już nic mi nie pomaga.A co sądzicie o rollerach do użytku domowego?
Chodzę 1x w m-cu na peeling kawitacyjny i sonoferezę,w domu 1x w tyg.robię sobię peeling i maseczkę nawilż.,na wiosnę robię sobie 2-3 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej,a jesienią kwasy.
Nie wiem już co robić,oczywiście stosuję kremyz filtrem na dzień i noc,od czasu do czasu serum.
Zmarszczki na czole są nazrazie niewielkie i wynikaja pewnie z silnej mimiki,ale niestety patrząc na moją mamę i babcię muszę szybko działać bo geny robią swoje.
Rozalka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:00   #2
dziamdziak
Przyczajenie
 
Avatar dziamdziak
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Mam ten sam problem. Nic poza wypełniaczami nie pomoże. Nie ma sensu wierzyć w kremy ;], "dobre geny", etc.
Lepiej zainwestować teraz, bo te zmarszczki będą się pogłębiać, a tak jest szansa, że spowolnimy upływ czasu. Zdecydowanie lepszy i bezpieczniejszy jest kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w skórze.
Myślę, że lepiej działać od razu i się dobrze czuć.
Pozdrawiam
dziamdziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:57   #3
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja myślę, że w takich przypadkach lepiej od razu wyjechać z ciężkim arsenałem. Bo robisz mikro, pilingi i kwasy i to bardzo dobrze, bo na bieżąco nawilżasz skórę i ścierasz stary naskórek, ale jak pojawiają się zmarszczki to najlepiej już wyjechać z kwasem hialuronowym. Wydatek dość spory bo ok. 1200zł, ale efekty od razu widzisz. A poza tym to preparat bezpieczny.
Mikrodermabrazja, jak po sobie widzę, jest super, ale niestety tylko spłyca mniejsze zmarszczki.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:44   #4
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Hej a moze lasery? Czytalam ostatnio o termolifingu. Zabiegi nie sa bolesne, cena nie jest zawalowa I chyba na poczatek lepsze niz od razu ostrzykiwanie?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:43   #5
Rozalka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Dzięki Kobietki
Rozalka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:26   #6
red_barracuda
Przyczajenie
 
Avatar red_barracuda
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: center
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

hej, ja teraz szukam dobrej kliniki, bo tyle się naczytalałam na forach o niepożądanych skutkach zabiegów, że podjęam decyzję, żeby iść do dobrego dermatologa, sprawdzić stan skóry, pogadać i podjąć decyzję. na początku miał być fraxel, póżniej zniechęcona postami o "dziurkach na twarzy", które nie chcą znikać zaczęłam czytać o czymś delikatniejszym - padło na zaffiro (thermolifting). i tu znów zawód - albo nie widać efektów, albo po pierwszym zachwycie nieodwracalny zanik tkanki tłuszczowej. wypełniacze - działają natychmiazt, ale za to czasem się nierówno wchłaniają, zostają grudki itp.... więc mimo, że nie stronię od zabiegów, miałam pilingi, mikrodermabrazje, kwasy, prądy i inne, to póki co wolę inwestować w regularną codzienną pielęgnację. po wizycie w klinice zastanawowię się czy warto ryzykować np nieodwracalne pogorszenie stanu skóry.
ale zawsze i wszędzie, bez względu na wszelkie cuda robiące zabiegi, polecam: dobre kremy, dostosowane do potrzeb skory; serum z wit C lub retinol; filtry przeciwsłoneczne; sen; seks; pić dużo wody; po myciu nie uzywac do wycierania buzi ręcznika tylko chusteczek jedorazowych (nie namnażają się bakterie); nie przesuszac skóry matującymi kosmetykami, bo skutek będzie odwrotny i zacznie produkować więcej sebum; brac kwasy omega3 i omega6; regularnie robic piling w domu i glebszy u kosmetyczki; absolutnie codziennie zmywac makijaz wieczorem i myć buzię rano przed; raz na jakiś czas robić masaz twarzy, zeby rozluznic miesnie; raz w tygodniu nałożyć maskę kolagenową na tkaninie; pić alkon z umiarem; jak sobie jeszcze coś przypomnę, to dopiszę
__________________
'journey, not a destination'
red_barracuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:01   #7
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Wypróbowałam większość zabiegów, na które wydałam około 7.000 pLN. Z "wypełniaczy" w moim przypadku skuteczny był tylko Surgiderm. Zlikwidował skutecznie nawet największe bruzdy, a buzia wyglądała 5 lat młodziej .
Teraz robiłam tak zachwalanym Restylane + botox. Zapłaciłam za całą twarz około 5.000 PLN, a efekt mizerniutki. Dodam tylko, że u bardzo dobrego specjalisty.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 10:02   #8
Rozalka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez red_barracuda Pokaż wiadomość
hej, ja teraz szukam dobrej kliniki, bo tyle się naczytalałam na forach o niepożądanych skutkach zabiegów, że podjęam decyzję, żeby iść do dobrego dermatologa, sprawdzić stan skóry, pogadać i podjąć decyzję. na początku miał być fraxel, póżniej zniechęcona postami o "dziurkach na twarzy", które nie chcą znikać zaczęłam czytać o czymś delikatniejszym - padło na zaffiro (thermolifting). i tu znów zawód - albo nie widać efektów, albo po pierwszym zachwycie nieodwracalny zanik tkanki tłuszczowej. wypełniacze - działają natychmiazt, ale za to czasem się nierówno wchłaniają, zostają grudki itp.... więc mimo, że nie stronię od zabiegów, miałam pilingi, mikrodermabrazje, kwasy, prądy i inne, to póki co wolę inwestować w regularną codzienną pielęgnację. po wizycie w klinice zastanawowię się czy warto ryzykować np nieodwracalne pogorszenie stanu skóry.
ale zawsze i wszędzie, bez względu na wszelkie cuda robiące zabiegi, polecam: dobre kremy, dostosowane do potrzeb skory; serum z wit C lub retinol; filtry przeciwsłoneczne; sen; seks; pić dużo wody; po myciu nie uzywac do wycierania buzi ręcznika tylko chusteczek jedorazowych (nie namnażają się bakterie); nie przesuszac skóry matującymi kosmetykami, bo skutek będzie odwrotny i zacznie produkować więcej sebum; brac kwasy omega3 i omega6; regularnie robic piling w domu i glebszy u kosmetyczki; absolutnie codziennie zmywac makijaz wieczorem i myć buzię rano przed; raz na jakiś czas robić masaz twarzy, zeby rozluznic miesnie; raz w tygodniu nałożyć maskę kolagenową na tkaninie; pić alkon z umiarem; jak sobie jeszcze coś przypomnę, to dopiszę
Masz rację,trzeba przede wszystkim dbać o skórę na co dzień. Często młode dziewczyny nie zmywają makijażu i nadmiernie się opalają,nie dbając przy tym o prawidłowe nawilżenie skóry a budzą się z chwilą pojawienią się przedwczesnych zmarszczek.
Muszę pamiętać o masażu twarzy bo jednak stres robi swoję i czasami faktycznie mam wrażenie,że nawet twarz jest spięta.
Dziękuję za wszystkie rady
Rozalka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 07:18   #9
Beti68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam większość zabiegów, na które wydałam około 7.000 pLN. Z "wypełniaczy" w moim przypadku skuteczny był tylko Surgiderm. Zlikwidował skutecznie nawet największe bruzdy, a buzia wyglądała 5 lat młodziej .
Teraz robiłam tak zachwalanym Restylane + botox. Zapłaciłam za całą twarz około 5.000 PLN, a efekt mizerniutki. Dodam tylko, że u bardzo dobrego specjalisty.
Niestety Restylan nie jest najlepszy a tylko najstarszy i najbardziej znany.Ja miał podany Revanesse Ultra i ReDexis te preparaty nie tylko wypełniają ale i odbudowuja kolagen .Nie wiem gdzie mieszkasz ale na stronie www.bdaesthetic.com są podane gabinety gdzie możesz je zrobić.Plecam.
Beti68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:22   #10
med kursy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Witam.
Dla Pań, z okolic Łodzi, które zainteresowane są kwasem hialuronowym i botuliną, mogę zaoferować zabiegi bezpłatne, w lutym, w czasie kursów medycyny estetycznej. Używane preparaty to Perfectha i Azallure.
Co wy na to?

Edytowane przez med kursy
Czas edycji: 2013-01-29 o 09:24
med kursy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:52   #11
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w takich przypadkach lepiej od razu wyjechać z ciężkim arsenałem. Bo robisz mikro, pilingi i kwasy i to bardzo dobrze, bo na bieżąco nawilżasz skórę i ścierasz stary naskórek, ale jak pojawiają się zmarszczki to najlepiej już wyjechać z kwasem hialuronowym. Wydatek dość spory bo ok. 1200zł, ale efekty od razu widzisz. A poza tym to preparat bezpieczny.
Mikrodermabrazja, jak po sobie widzę, jest super, ale niestety tylko spłyca mniejsze zmarszczki.
twarz od oczu w górę - botox
w dół - kwas.

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam większość zabiegów, na które wydałam około 7.000 pLN. Z "wypełniaczy" w moim przypadku skuteczny był tylko Surgiderm. Zlikwidował skutecznie nawet największe bruzdy, a buzia wyglądała 5 lat młodziej .
Teraz robiłam tak zachwalanym Restylane + botox. Zapłaciłam za całą twarz około 5.000 PLN, a efekt mizerniutki. Dodam tylko, że u bardzo dobrego specjalisty.
5000 PLN? W Polsce? Masz całą twarz kwasem wypełnioną czy tylko np. bruzdy i pod oczami? Szczerze zabiłaś mnie ceną
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 14:05   #12
_GaGa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja bym była zainteresowana Na jakiej zasadzie miałyby się te zabiegi odbywać i gdzie? Proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam
_GaGa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 16:10   #13
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Dziewczyny nie wierzcie w darmowe zabiegi ... jak juz cos to isc do takiego centrum szkolenia i zapytac czy nie potrzebuja krolikow doswiadczalnych.

A tak na powaznie ... zmarszczki te co widac na twarzy to tak naprawde wierzcholek gory lodowej bo zmarszczki tak na prawde sa w glebi skory i kremy moga sprawic ze naskorek ladnie wyglada ale zmarszczka jest i pozostanie ... wiec wydaje mi sie ze silniejsze zabiegi sa nieodzowne jesli chcemy miec ladna skore.

Ja stosuje kwas hialuronowy na co dzien nawet i 3 razy dziennie i zmarszczki mimiczne ciagle mam!!! wygladzila mi sie skora owszem lepiej wyglada niz sucha ze zmarszczkami ale potrzeba czegos wiecej.

Na pewno masaz ... co dziennie masaz liftingujacy na twarz co najmniej 15 minut - niestety jak sie chce ladnie wygladac to trzeba na to poswiecic czas ...

a zabiegi .... slyszalam o fraxel chcialabym go sobie kiedys zrobic. Do tej pory mam za soba jeden zabieg mezoterapii beziglowej ale wydaje mi sie ze trzeba mocniejszego uderzenia w zmarszczki ... stad moje zainteresowanie iglami. Napisze jak bede po zabiegu za jakies 2 / 3 tygodnie.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 02:17   #14
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
twarz od oczu w górę - botox
w dół - kwas.
5000 PLN? W Polsce? Masz całą twarz kwasem wypełnioną czy tylko np. bruzdy i pod oczami? Szczerze zabiłaś mnie ceną
Zabiegi były wykonywane w kilkutygodniowych odstępach, by lekarz mógł stwierdzić, czy tam gdzie zastosował preparat nie wymaga się jeszcze dostrzykania. Niestety bez tego się nie obeszło. Za każde następne dopełnienie - dopłata. Zrobiłam całą buzię (w tym podobno miały "podnieść mi się" policzki.
Jak już pisałam - efekt był mizerniutki.
Teraz żałuję, że nie zrobiłam wypróbowanego Surgidermu.

Koleżanka poleca mi ten zabieg (w Jej przypadku efekty są super, ale robiła kilka razy ):

"SPM DIGITAL Weyergans ( aparat SPM, niemieckiej firmy Weyergans)
fantastyczne napięcie skóry i rekonstrukcja owalu twarzy - zabieg kolagenowy na twarz.
Jeśli myślisz, że nie jest możliwe odjęcie Ci lat w ciągu zaledwie 1, 5 godziny - to jesteś w błędzie. Zabieg kolagenowy Weyergans to intensywny masaż próżniowy z użyciem naturalnego kolagenu, co sprawi , że Twoja skóra stanie się gładka , jędrna i fantastycznie rozjaśniona. Doskonała propozycja dla osób walczących z " chomikami" , obwisłą skórą lub skórą , któta straciła blask. Zabieg kolagenowy to prawdziwa feeria preparatów, masek i koktaili , które sprawią , że ubędzie Ci lat. Doskonała propozycja przed wielkim wyjściem.Rezultaty wprawią Cię w zachwyt. W ramach zabiegu: masaż w podciśnieni SPM Digital , ampułka z koktailem , masaż ultradżwiekami oraz maska algowa Weyergans.
Czas trwania: 90 min".
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:57   #15
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Witam
Mezoterapia bezigłowa nie przynosi trwałych efektów,szkoda pieniędzy moim zdaniem. Ja skłaniam się ku botoxowi czy azzalure (trzyma dłużej), laserowi frakcyjnemu oraz wypełniaczom. Polecam również Radiesse,kwas hialuronowy podany kaniulą,przy jednym wkłóciu się kwas podaje się tak jakby tworzył pajęczynę-pięknie unosi skóre i odmładza.
Wiek oraz głebokośc zmarszczek mają znaczenie, fraxel daje rewelacyjne efekty w starszym wieku( zmarszczki palacza) pięknie giną. Jest dedykowany też bliznom potrądzikowym,dziurkom po trądziku.
Trwałość zabiegu zalezy od gęstości preparatu,im gęstszy tym trzyma dłużej,co idzie również za wysokością ceny.
Ceny które podajecie są kosmiczne,prawdopodobnie jesteście z dużych miast,bo tylko tam fachowcy tak się cenią
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:08   #16
Sarina_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Sarina_Blue
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

A stosowałyście może preparaty z vit a? Chodzi mi o retinoidy, podobno pobudzają tworzenie kolagenu. Ja od czterech miesięcy używam kremu triacneal z Avene ale szczerze mówiąc nie widzę efektów. Mam 25 lat, jakieś dwa lata zaczęły tworzyć mi się zmarszczki na czole, ma początku jedna kreska, potem zaczęły się pojawiać kolejne. Chciałabym zatrzymać ten proces ale nie chce jeszcze używać tak inwazyjnych zabiegów jak kwas hiauloronowy bo to chyba zbyt inwazyjna metoda na ten wiek. Boję się że po 30 juz zabraknie mi metod, wolałabym je odłożyć trochę w czasie.
__________________
Uśmiechaj się a życie będzie przyjemniejsze
Sarina_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:00   #17
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Sarina_Blue Pokaż wiadomość
A stosowałyście może preparaty z vit a? Chodzi mi o retinoidy, podobno pobudzają tworzenie kolagenu. Ja od czterech miesięcy używam kremu triacneal z Avene ale szczerze mówiąc nie widzę efektów. Mam 25 lat, jakieś dwa lata zaczęły tworzyć mi się zmarszczki na czole, ma początku jedna kreska, potem zaczęły się pojawiać kolejne. Chciałabym zatrzymać ten proces ale nie chce jeszcze używać tak inwazyjnych zabiegów jak kwas hiauloronowy bo to chyba zbyt inwazyjna metoda na ten wiek. Boję się że po 30 juz zabraknie mi metod, wolałabym je odłożyć trochę w czasie.
Niestety kremy to zbyt słaby kaliber.Powiem od siebie,że warto sięgnąć po botox już teraz,to nie jest tak,że będziesz musiała go stosować do końca życia.Jeśli zaczniesz wcześniej paraliżować zmarszczkę,która tworzy się w wyniku pracy mięśni,to po jakimś czasie,nawet kiedy przestaniesz obstrzykiwać to miejsce,proces tworzenia się głębszych zmarszczek zatrzyma się. Sam botox rozluźnia i hamuje pracę mięśni a co za tym idzie-nie będą one się tak szybko pogłębiały. Im dłużej zwleka się z tego typu zabiegami,tym później trzeba podawać większą ilośc jednostek czy już nawet łączyć botox z wypełniaczem.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 11:28   #18
Rozalka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Question Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ile kosztuje w waszych miastach botokos (pełna dawka) ? "Lwia zmarszczka" i okolice oczu?
Mezoterpaia igłowa?
Rozalka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:44   #19
Gwiazda321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Na zmarszczki najlepszy jest zabieg Angel System stosowałam różne kremy, ale nie przynosiły efektów. dopiero po zabiegu cera mi się poprawiła Cena dosyć wysoka jak na taką przyjemność, ale warto.
Gwiazda321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 14:13   #20
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ja byłam ostatnio na mezoterapii systemem prp. To wypełniacz, który powstaje z naszej krwi czyli osocze. Robiłam go w centrum medycznym przy teatrze u dr Rajkowskiej w Łodzi i mogę z czystym sumieniem polecić. Początkowo byłam nieco opuchnięta ale po kilku diach efekt był zdumiewający. Jednak ta zy owak w kontekście wypełniacza zalecam udac sie najpierw do lekarza który dobierze odpowiedni zabieg. Tak było w moim przypadku. Poszłam bo słyszałam o jakis delikatnych nowoczesnych niciach ale pani Beata powiedziała, że jestem na to za młoda i zaleciła prp.http://przyteatrze.com/
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:57   #21
Rozalka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi Mieszkam w Toruniu i niestety mam ogranoczony wybór jeżdeli chodzi o specjalistów. Myślę,że w końcu uda mi się dopasować odpowiedni zabieg
Rozalka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:08   #22
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Ahh te zmarszczki, chyba najlepszym sposobem jest infuzja tlenowa, nie masz jakiejś mocnej ingerencji z zewnątrz, zabieg nie boli a do tego masz świetne efekty. Jak na zmarszczki to tylko to polecam, widziałam jak mojej mamy twarz się zmieniła juz po jednym zabiegu xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-07 o 19:56 Powód: link
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 18:39   #23
Juliettene
Przyczajenie
 
Avatar Juliettene
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Mi na zmarszczki pomógł akurat kolagen naturalny noble medica, który stosowałam jako suplement do regeneracji stawów. Nie jest to efekt wow jak po wypełniaczach, ale zmarszczki są płytsze
Juliettene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 22:00   #24
87malgorzata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 63
Question Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Nie wierze w zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej. Dlaczego? Bo miałam ich wiele i one nie pomagają. Wierze w kremy, pielęgnacje i systematyczność. Wiele kobiet nie robi nic ze skóra a jak by później chciały coś poprawiać to też w tydzień a tak sie nie da. Na efekty trzeba sobie zapracować systematycznością właśnie. Zabiegami w gabinetach kosmetycznych można sobie na krótko jednak polepszyć, ale tak jak napisałam na krótko. Można w gabinecie sobie tez pogorszyc twarz jeśli lekarz albo kosmetyczka sie nie zna bo nie oszukujmy się bo liczy sie kasa. Lekarze robią sobie PR. Często bez szkoleń robią lasery, peelingi i tak dalej. Ile jest osób poszkodowanych szkoda mówić. Nie wierze także w bardzo drogie kremy. One nie są tyle warte no ale czego nie robi dobra reklama i marka. Powiem tak, jeśli ktoś w ogóle ma ochote mnie czytać to moge napisać kilka rad dotyczących prawidłowej pielęgnacji skóry.
1. Zawsze należy zmywać twarz na noc i wacikiem przecierać, tonik, aż wacik jest w 100 proc czysty.
2. Zawsze na noc nakładać krem.
3. Robić 3 4 lub nawet 5 razy w tygodniu peeling( nie nie za dużo)
4 Rano zawsze myć dokładnie twarz i nakładać lekki krem żeby nie zapychać porów.
5. Kosmetyki do makijażu jak najlepsze czyli nie znaczy że drogie ale składowo nie niszczące skóry.

Ogólnie systematycznośc to klucz do zdrowej skóry a nie na przykład przyjde wieczorem nie chce mi sie ide spać w makijażu. Ja wierze w retinol. Kremy z retinolem są bardzo dobre i najlepiej wybierać polskie tańsze kremy. Bardzo dobre są firmy Mincer poza tym retises jak ktoś chce coś droższego. Picie dużo wody to klucz. Ale nie chce się Wam, prawda? Nie wierze w lasery i boje sie ich. Nikt Wam nie da gwarancji jak skóra zareaguje na to. Do mycia polecam sprawdzone od lat produkty babydream z rosmana. To są produkty dla dzieci ale one nie mają parabenów są bardzo delikatne. Jest szampon i żele i ja tym myje twarz. Bardzo polecam firme fitomed i żel do mycia skóry trądzikowej. Bardzo wydajny ziołowy, super. Polecam kupić sobie w internecie papaya granule peels call fusion peeling enzymatyczny i myć sie tym co dzień rano. Dla kobiet które mają już potrzebę większej penetracji skóry, niezależnie od wieku polecam na recepte atrederm. To jest czysty retinol na zmarszczki i trądzik zarazem. Skóra się zatrzyma na chwile i nie będzie starzeć tak szybko. Po atre skóra też schodzi i nie ma nic lepszego niż retinol dla skóry niezależnie od wieku. Nie bójcie sie kupować kremów przeciwzmarszczkowych.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Kobiety miłe weźcie pod uwage że na tym forum czają się na nas lekarze i kosmetyczki chcące zarobić i piszą różne rzeczy żeby nas zachęcić albo nam coś sprzedać. Np byłam w gabinecie xsińskiego i było tak fajnie mam wyleczoną twarz wyglądam super... Nie wierzcie w takie komenty. Powiem wam szczerze, więszkośc kobiet nie traci czasu na fora. Oczywiście dużo kobiet pisze ale mysle że więcej tutaj jest osób które robią sobie darmową reklame takimi wpisami. Jak ktoś poleca we wpisie tylko jeden kosmetyk i pisze jakie to cudo, to mnie od razu zapala sie lampka że to producent reklama. Powiem tak, są naprawde dobre mało znane kosmetyki. Np Mincer bardzo dobre kremy przeciwzmarszczowe naprawde działają nie zapychają. Poza tym retises jest dobry na zmarszczki ale drogi. Zaczyna sie od mniejszego stężenia i kończy na większym. Lasery wybijcie sobie z głów. Wam to nic nie da. Niektóre dziewczyny na blogach żalą się i pokazuja foty po fransyjnym co2 MASAKRA!!! Trądzik dziewczynie wyszedł mega i po co ona wydała te kilka tysięcy żeby miec gorzej? A co ma nam lekarz mówić skoro to jest jego chleb on to musi sprzedać, wziął sprzęt na kredyt więc co ma nam powiedzieć że to nie działa? Polecam tylko zabiegi bezpieczne. Czyli kwasy i zabiegi z retinolem podobno retises ct jest bardzo dobry ale nie miałam go jeszcze i szukam opinii więcej o nim. Polecam nie wierzyć w te komenty jak leci i zastanowić się nad takimi sprawami jak laser. Polecam ATREDERM na recepte to jest retinol i żaden laser tak wam nie pomoże jak to. Kosztuje około 30 złotych tylko trzeba iść do dermatologa i wziąć recepte, ja chodze prywatnie na nfz nie wiem czy dadzą bo czasem lekarze mają różne wizje. Radze naprawde przemyśleć zanim wydacie w błoto kase, albo pouszkadzacie sobie skóre i będziecie za chwile leczyły inny problem bo np po laserze popękaja naczynka i za chwile trzeba będzie myśleć co z tym zrobić następnym problemem skóry.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Ja wam powiem tak. Żeby jakaś firma znalazła sie w sklepie czy aptece, jakiś kosmetyk, to producent musi zapłacić ,,łapówkę'' takiej aptece czy sklepowi. Jest taka konkurencja niestety że tylko koncerny na to stać. Taka jest prawda i nam kobietom się przez to wydaje że coś jest słabo bo tego nie ma w sklepach\ aptekach. To jest oszukaństwo i marketing i reklama. Jak czegoś nie widać to tego nie ma. Ale niestety firmy znane jeszcze bardziej nasz oszujują np niwea oprócz dezodorantów w kulce które są okej robi taką lipe. Same parabeny, najtańsze składy wydają na reklame żeby się człowiekowi wydawało że dobra rzecz. Polskie małe firmy są o niebo lepsze tylko nie maja szns z koncernami niestety. Na zróbsobiekrem można zrobić sobie 100 razy lepszy i tańszy krem niż te sklepowe badziewia. Polecam firme fitomed tez dobra firma polska tania bardzo i naturalne składniki tak samo jak mincer. Mincer ma nagrode perłe to też coś znaczy więc kosmetyki rewelacja. Dziewczyny nie traccie kasy na avene śmene czy jakieś la roche posay. Ja z la roche miałam tyle różnych i to sie nie umywa to jest pr. Jeden koncern z Loreal kolejnym kłamstwem dziadostwem.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Ja zamawiam od producentów. To co nie interesuje szukam w sieci i zawsze szukam strony producenta i zamawiam od niego, nie wierze w allegro ze 10 złotych taniej bo zazwyczaj to taniej znaczy że za chwile będzie przeterminowane albo już jest. Lepiej uważać i kupowac tam gdzie ma sie zaufanie. Naprawde polecam Mincera i babydream do mycia.
87malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 08:12   #25
malwa_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez Rozalka84 Pokaż wiadomość
Witajcie,


Mam 29lat i niestety pomimo tego że dbam o cerę pojawiły się zmarszczki na czole i po dolną powieką. Co mi poradzicie, z jakich zabiegów skorzystać,jakie macie doświadczenia?
Myslałam o skorzystaniu z mezoterapii igłowej,cena jest dość wysoka ale chyba się zdecyduję,bo już nic mi nie pomaga.A co sądzicie o rollerach do użytku domowego?
Chodzę 1x w m-cu na peeling kawitacyjny i sonoferezę,w domu 1x w tyg.robię sobię peeling i maseczkę nawilż.,na wiosnę robię sobie 2-3 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej,a jesienią kwasy.
Nie wiem już co robić,oczywiście stosuję kremyz filtrem na dzień i noc,od czasu do czasu serum.
Zmarszczki na czole są nazrazie niewielkie i wynikaja pewnie z silnej mimiki,ale niestety patrząc na moją mamę i babcię muszę szybko działać bo geny robią swoje.

Ja bym się tak szybko nie decydowała na inwazyjne metody, u mnie też zmarszczki zaczęły pojawiać się szybko, na razie stosuje krem liftingujący, a na dzień krem rozświetlający, dzięki czemu twarz wygląda na wypoczętą, a zmarszczki nie są aż tak widoczne. Poszukaj kosmetyków, które sprawdzą się u Ciebie, a zabieg można wykonać jak faktycznie zmarszczek będzie za dużo. Polecam zajrzeć http://uholki.pl/category/116699/pod-oczy.html mają duży wybór kosmetyków
malwa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:40   #26
meduza93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 18
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

A ma któraś z Was dobre doświadczenia związane z kremami przeciwzmarszczkowymi? Rozmawiałam ostatnio z ciocią i według niej to strata pieniędzy i lepiej od razu zdecydować się na zabieg..
meduza93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:49   #27
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Krem pomoze tylko doraznie. Skora bedzie wygladac na gladsza i bardziej napieta. Po zmyciu kremu efekt znika
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 12:18   #28
codeina19
Przyczajenie
 
Avatar codeina19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

dokladnie tak radze toksyne botulinowa , jest teraz na nia promocja juz od 10 zł za jednostkę dziala do 4 miesięcy
codeina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:25   #29
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Dziewczyny, a była ktoras z Was kiedys na zabiegu wygladzania zmarszczek? Zastanawiam się jak on przebiega..
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 17:13   #30
mamatur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki i skuteczne sposoby walki z nimi?!

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a była ktoras z Was kiedys na zabiegu wygladzania zmarszczek? Zastanawiam się jak on przebiega..
ja też mam brzydkie zmarchy na czole i szczerze myślę o fotoodmładzaniu. niedaleko mam do kliniki takiej jednej w Warszawie i zastanawiam się czy jeszcze szukać innej miejscówki. W sumie moja siostra polecała mi Ikone bo tam miała depilacje laserową ale myślicie ze jak sie chwali jeden zabieg to znaczy ze miejsce jest ok? jeszcze nie podjęłam decyzji o samym zabiegu ale nie mogę patrzeć na czoło! a wy co stosowałyście?
mamatur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 15:00:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.