Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 16:25   #1
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785

Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP


Dziewczynki chce sie zafarbowac na bardzo ciemy braz i nie wiem jakiej farby uzyc, bardzo prosze doradzcie mi . Dołanczam zdjatko fryzurki ktoramialam 2 lata temu (to 1 zdjecie), jak moge uzyzskac taki sam kolorek ?????????
Pomozcie mi tez dobrac grzywke narazie mam na skos (zdjecie ostatnie ze studniowki), chociaz nie wiem czy nie zrezygnowac w cale i zaczac zapuszczac taka na bok (jaka mialam na zdjeciu w czarnych wloskach) ?????
Sama juz nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06243.jpg (55,8 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09328.jpg (35,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC191364.jpg (41,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1241401.jpg (30,2 KB, 124 załadowań)
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:36   #2
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

moim zdaniem zdecydowanie pasuje Ci grzywka, odnosnie koloru na pierwszym zdjeciu to nie doradze Ci niestety, ale wg mnie najladniej wygladasz na ostatniej fotce, ta grzywka i kolorek wlasnie, osobiscie bardziej mi sie podobasz w tych ciemniejszych wlosach, a tak wogole masz specyficzna urode, bardzo ladna jestes
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:47   #3
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Mi sie podobasz w tym czarnym, chociaz takie mocne kolory troche sztuczne są. Taki kolor możesz uzyskać poprzez zrobienie pasemek, delikatne rozjasnienie włosów i położenie na nie castingu- ciemnego blondu. U mnie przynajmniej taki wyszedł po wspomnianych wyzej ,,operacjach".
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:53   #4
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Moim zdaniem najpiękniej wyglądasz na drugim zdjęciu i na tym w awatarku Czerń pasuje Ci idealnie. I ta fryzrurka i grzywka bardzo kobieca - całokształt prezentuje się rewelacyjnie. Jest wyraziście, ale jednocześnie kobieco.Na ostatnim zdjęciu jest jak dla mnie trochę zbyt "drapieżnie". Postawiłabym raczej na bardziej subtelną fryzurę W tym brązie też Ci bardzo ładnie, ale moim zdaniem czerń dodaje Ci "charakteru" i podkreśla Twoją zdecydowaną urodę. Brązik nie eksponuje jej aż tak dobrze. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz. Ciężko mi powiedzieć jaki dokładnie to odcień brązu. Ale wydaje mi się, że nie jest to "bardzo ciemny brąz" o jakim pisałaś.Wydaje mi się, że to raczej średni brąz, chłodny kolor, z lekko mahoniowym połyskiem. Może więc "jasny brąz"(nie sugeruj się nazwą! ) albo "mroźny kasztan" z L'Oreal Casting Creme Gloss(wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu)? Oczywiście musiałabyś najpierw trochę pozbyć się czerni, bo na obecny kolor nic jaśniejszego raczej nie "chwyci"(O ile oczywiście nie będzie to farba rozjaśniająca - wtedy może da trochę jaśniejszy odcień)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:58   #5
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

z czernia jest pewnien problem bo ienawidze odrostow a je niestety widac ;( no i trzeba byc mozno opalonym zeby nie wygladac badziewnie w czerni ... nie mam pojecia co do grzywki zadna mnie nie kreci a cos trzeba zrobic. Narazie pozostane przy brazie, ale zrobie sobie taki praktycznie jak czern tak wychodzi chyba 30 z garniera??????????
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 23:20   #6
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
z czernia jest pewnien problem bo ienawidze odrostow a je niestety widac ;( no i trzeba byc mozno opalonym zeby nie wygladac badziewnie w czerni ... nie mam pojecia co do grzywki zadna mnie nie kreci a cos trzeba zrobic. Narazie pozostane przy brazie, ale zrobie sobie taki praktycznie jak czern tak wychodzi chyba 30 z garniera??????????
E tam, ja mam czerń, nie jestem ani trochę opalona, cerę mam bardzo jasną, a jestem zadowolona myślę, że wcale nie jest aż tak "badziewnie" Chociaż zalezy to oczywiście od typu urody - Tobie np. bardzo pasuje opalenizna i faktycznie super się komponuje z tą czernią Tym odcieniem garniera niestety nigdy nie farbowałam, więc nie mogę nic doradzić. Chyba najlepiej, jeśli przejdziesz się do dobrego fryzjera i poprosisz o dobór odcienia brązu, takiego jak na zamieszczonym zdjęciu. To ważne, żeby nie wyszedł po prostu "jakiś" brąz, tylko taki, jaki masz naturalnie - inaczej tak czy tak będziesz musiała walczyć z odrostami A jeśli zdecydujesz się sama kupić farbę, to przejrzyj paletki testerów ze sztucznych włosów, bo zdjęcie na opakowaniu zwykle jest bardzo mylące i wybierz farbę, która ma działanie w jakimś stopniu rozjaśniające (np coś z linii Schwarzkopf Brillance do ciemnych włosów albo z L'oreal Recital Preference odcienie rozjaśniające), bo na pewno szkoda włosków na całkowite ściąganie koloru - za ładne są, żeby tak je niszczyć
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:31   #7
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Witaj
Jestem za czernią,grzywkę możesz zapuścić równą do łuku brwi,będzię lepiej,choć teraz nie jest zle.
Jeśli chcesz coś jasniejszego odnosnie włosów to albo zejście przez mnóstwo cieniutkich niteczek albo dekoloryzacja po całości.Lepiej dla włosów to stopniowe rozjasnianie poprzez pasemka.Jednak zostawiłabym ten ciemny brąz,wyglądasz naprawdę dobrze a zrobiłabym coś z grzywką,tzn.zapusciła na równo.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 12:41   #8
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Na dekoloryzowanych włosach farba może też gorzej się tzymać - a przecież nie o to Ci chodzi, żeby oprócz odrostów walczyć z blaknącym, nierównomiernie schodzącym kolorkiem Zdecydowanie dekoloryzacja to ostateczność Może po prostu odczekaj jakiś czas,aż czarna farba, którą masz obecnie trochę się wypłucze? W końcu nawet trwałe farby z czasem w pewnym stopniu się spierają- i bedzie można wtedy pomyśleć o położeniu na włosy czegoś trochę jaśniejszego.Do tego czasu możesz np używac szamponetek koloryzujących, żeby trochę wyrównac kolor i zatuszowac odrosty, a nie katowac przy tym włosów znowu trwałą farbką.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:21   #9
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobilam ale pod wlpywem mojej znajomej , ktora mi powiedziala ze mi juz odrosty bardzo widac kupilam farbe do 28 zmyc CASTING Creme Gloss - ciemny braz odcien 300. Nie wiecie czy na moje poldlugie wlosy wejdzie cale opakowanie czy moze tylko pol bo nie chcialabym marnowac farby
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:36   #10
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

Ciemny brąz Castinga wychodzi naprawdę bardzo ciemny :P Jeśli masz włoski takie jak na zdjęciach, to powinno Ci wystarczyć pół opakowania farby - ja mam włosy sięgające za pas, a jedno opakowanie starcza mi spokojnie Casting jest bardzo wydajny.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:25   #11
mexyco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 120
Dot.: Co to za kolorek ?? Jaka farba??? jaka grzywka??? HELP

też jestem za czernią
mexyco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.