Laserowa korekta wady wzroku - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 10:23   #1501
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dziewczyny widzę, że rozpisujecie się o Lentivu dalej Justynka super, że Twój chłop już jest po!!!! Ja mojemu podsunęłam info o Lentivu i stwierdził, że już woli laser Już jesteśmy po badaniach i ma mieć EBK w przyszły wtorek. Znów przerażony jak to chłop, bo zobaczył filmik jak nozykiem się ścina w EBK!!!! Lekarka mu wszystko opowiedziała dokładnie, ale i tak deczko panika Tłumaczenie, że nic nie widzisz, tylko w światełko patrzysz cały czas, na nic..... Zobaczymy jak to będzie Pewnie też będzie zgrywał twardziela jak przyjdzie co do czego. Ach te chłopy.... :P
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:06   #1502
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
To prawda, że przed badaniem kwalifikacyjnym też trzeba zrezygnować z soczewek? Na stronie jednej z klinik było tak napisane.
Bo przed zabiegiem to tak 2 tyg., ale przed badaniem?
przed badaniem chyba też nie można nosić soczewek z tego co pamiętam
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...

Edytowane przez *Niki*
Czas edycji: 2015-11-25 o 15:07
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:29   #1503
wiosna_ach_to_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

gabisweet - ja jakbym miała jeszcze raz robić to bym właśnie na Lentivu poszła, nie na laser, choć u mnie nic się po laserze nie działo, żeby nie było i byłam zadowolona że robiłam po porostu ja trochę dochodziłam do siebie, a mój już planuje, ze jeśli się zdecyduje to on może w następny weekend w góry pojedzie...Faceci
wiosna_ach_to_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 12:38   #1504
katwoj73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć Wszystkim.Bardzo dawno nie pisałam laserowy zabieg miałam robiony w Chorzowie w Weissklinik 10.02.2015 /9 m-cy temu/ i powiem że jest różnie z oczami- nie mogę długo pracowac na komputerze po oczy bolą /tak od środka/, wydaje mi sie że na prawe oko widzę jakby gorzej i chyba opadła mi powieka przy tym oku ,a od czasu do czasu prawe oko jakby chwytał taki "paraliż" . Czy ktoś może napisać czy wada może wrócić po korekcji laserem? Czy ktoś ma jakieś "dziwne"objawy jak ja bo troche sie martwię a wizytę mam dopiero po Nowym Roku.
katwoj73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 15:41   #1505
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez katwoj73 Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim.Bardzo dawno nie pisałam laserowy zabieg miałam robiony w Chorzowie w Weissklinik 10.02.2015 /9 m-cy temu/ i powiem że jest różnie z oczami- nie mogę długo pracowac na komputerze po oczy bolą /tak od środka/, wydaje mi sie że na prawe oko widzę jakby gorzej i chyba opadła mi powieka przy tym oku ,a od czasu do czasu prawe oko jakby chwytał taki "paraliż" . Czy ktoś może napisać czy wada może wrócić po korekcji laserem? Czy ktoś ma jakieś "dziwne"objawy jak ja bo troche sie martwię a wizytę mam dopiero po Nowym Roku.
Ja też miałam w Weiss Klinik zabieg i miałam podobne chyba objawy Nie wiem czy to dobrze opiszę, ale miałam takie bóle jakby mi ktoś palcami ściskał gałkę oczną, coś takiego... Miałam dni, że bardzo mocne to były bóle, po których widziałam nagle super!!!! Wtedy mi lekarka tłumaczyła, że tak się oko stabilizuje właśnie po zabiegu, moga być takie dziwne bóle. Teraz już tego nie ma, problem z suchym okiem czasami mam i obraz zamglony jak długo przy kompie. Nie przejmuj się więc i nie stresuj!!!!!

Mój chłop coraz większy stresssoorrrr ja się śmieje tylko i czekam i obserwuję, chojraczka :P
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 20:21   #1506
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez gabisweet Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że rozpisujecie się o Lentivu dalej Justynka super, że Twój chłop już jest po!!!! Ja mojemu podsunęłam info o Lentivu i stwierdził, że już woli laser Już jesteśmy po badaniach i ma mieć EBK w przyszły wtorek. Znów przerażony jak to chłop, bo zobaczył filmik jak nozykiem się ścina w EBK!!!! Lekarka mu wszystko opowiedziała dokładnie, ale i tak deczko panika Tłumaczenie, że nic nie widzisz, tylko w światełko patrzysz cały czas, na nic..... Zobaczymy jak to będzie Pewnie też będzie zgrywał twardziela jak przyjdzie co do czego. Ach te chłopy.... :P

Daj spokój. Najlepiej nie oglądać! Mój się wcześniej naczytał że przy laserowej korekcji czuć przykry zapach, ale na szczęście przy Lentivu nic takiego nie miało miejsca. Szczerze to sama żałuję, że jak ja robiłam korekcje to tego zabiegu nie było jeszcze Zdecydowanie szybciej się dochodzi do siebie.... Ale każdy sam teraz może wybrać co dla niego lepsze. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak trzeba. I wspieraj go tam mocno tego swojego bohatera....

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
przed badaniem chyba też nie można nosić soczewek z tego co pamiętam
Niestety. Dobrze pamiętasz. Z soczewkami trzeba się przed badaniem pożegnać na jakiś czas.... ;/
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:23   #1507
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

justyna_ki ciekawa jestem efektów, daj info jak tam u Twojego chłopa widzenie teraz mój wczoraj miał zabieg!!! taki luzak rano w domu, a w aucie całą drogę cisza... w klinice znowu śmiechy, looozik :P ale jak dostał te ubranka i czekał przed salą to mówi: a jak ja stracę wzrok?! i wchodzi na salę i zaraz do pielęgniarki w drzwiach pytanie a czy to boli? spoko, przeżył, nawet spoko widzi, wczoraj oczy szczypały mocno, dziś już ok rano, tylko leży plackiem... bo przecież miał ciężki zabieg!!!! ach te chłopy....
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 16:54   #1508
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

gabisweet To dobrze że już oki. Rosołku nagotowałaś temu swojemu żeby "zdrowiał"? Zobaczysz, nie poleży długo - wszystko będzie okej. Zawsze na początku trochę szczypie i boli.
Moj po korekcji mikrosoczewkowejtego samego dnia jeszcze nie widział dość wyraźnie. Raz nawet w drzwi nie trafił he he i zarył nogą o futryne. Ale kolejnego dnia już o dziwo bardzo dobrze widział i nawet nie myślał żeby plackiem leżeć. Nawet mu się na miłość bardzo zebrało wieczorem. Co prawda lekarz mówił że nie ma większych przeciwwskazań po Lentivu, ale wolałam dmuchać na zimne i do kolejnego dnia poczekać. Trzeciego/czwartego dnia to już wszystko mu się ustabilizowało ze wzrokiem. Baliśmy się że będzie efekt suchego oka, ale o dziwo nic póki co
A jak tam Twój? Wszystko oki mam nadzieję?
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 11:49   #1509
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

justyna_ki mój już dobrze znaczy leżenie mu się znudziło, ale dalej w domu siedzi, wiadomo jak po laserze. Wczoraj był ściągać soczewki opatrunkowe i mówi, że widzi lepiej, ale jeszcze nie łapie ostrości dobrze. Jakaś nieduża wada mu została w badaniach jeszcze, jak to zwykle "świeżo" po zabiegu. Dalej kropienie i nawilżanie, suche oko niestety jest Dlatego fajnie, że po tym Lentivu nie ma suchego oka - mnie to wykańcza szczerze mówiąc, chociaż teraz jest o niebo lepiej!!! zakrapiam te oczy już z nawyku bardziej :P
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:15   #1510
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

gabisweet tez przechodziłam laserową korekcje, więc mojemu wolałam oszczedzić efektu suchego oka. Dlatego właśnie korekcja mikrosoczewkową wybraliśmy. Biuerzemy ślub w Swięta więc to był priorytet żeby nie było długiej rekonwalescencji. No i do ołtarza bez okularów pójdzie co mnie bardzo bardzo cieszy! Ale powiem Ci że jestem mega zdziwiona że tak szybko wrócił do normalnego życia. Kurde - gorzej katar przechodzi niż korekcje wzroku Tak że zadowoleni jesteśmy. Mam nadzieję że już niedługo Twojemu facetowi się wszystko ustabilizuje Czasu troche trzeba. Wiesz dopiero jak się wszystko ustabilizuje to będziecie wiedzieć czy została jakaś niewielka wada czy nie.
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 11:22   #1511
czarekmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez gabisweet Pokaż wiadomość
justyna_ki mój już dobrze znaczy leżenie mu się znudziło, ale dalej w domu siedzi, wiadomo jak po laserze. Wczoraj był ściągać soczewki opatrunkowe i mówi, że widzi lepiej, ale jeszcze nie łapie ostrości dobrze. Jakaś nieduża wada mu została w badaniach jeszcze, jak to zwykle "świeżo" po zabiegu. Dalej kropienie i nawilżanie, suche oko niestety jest Dlatego fajnie, że po tym Lentivu nie ma suchego oka - mnie to wykańcza szczerze mówiąc, chociaż teraz jest o niebo lepiej!!! zakrapiam te oczy już z nawyku bardziej :P
Nie wierz w bajki, mnie po tym gównie zostało 1.5 dioptrii z 6 które miałem i cały czas coś w oku mam, jakby piasek, jestem niezadowolony bo prawdopodobnie będę musiał mieć jeszcze raz korekcje tym razem już standardowa. Nie wiem po co to robić jak to takie mizerne ma efekty. Miałem Lentivue

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Polecam zrobić jedną ze sprawdzonych, bezpiecznych metod, a nie czymś nowym nieprzebadanym. Wszystkie metody polegają na użyciu lasera także Lentivue, i niestety lekarze tej akurat metody chyba dopiero się w polsce uczą. ja nie zdecydowałbym się drugi raz
czarekmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 08:18   #1512
buna_ziua
Przyczajenie
 
Avatar buna_ziua
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

I to mówi osoba, która na forum ma pojedynczy wpis? Można się dowiedzieć w jakim mieście robiłeś zabieg i u jakiego lekarza? Moim zdaniem żaden odpowiedzialny lekarz nie będzie „uczył się” na kimś wykonywania zabiegu, bądźmy poważni… To nie jest metoda w fazie eksepymentu tylko już sprawdzony zabieg. Inaczej nie można by go było robić! Ja bym poszła z takimi dolegliwościami do lekarza który robił mi zabieg na konsultację, a nie stawiała sobie sama diagnozę…. Justyna_k1, wzywam do odpowiedzi - jak to jest?
__________________
psssyyyyytuuul!
buna_ziua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:09   #1513
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Pewnie z tym Lentivu jest tak samo jak z laserową korekcją, czyli u jednych super, u innych trochę mniej super... W moim pobliżu jeszcze nie ma Lentivu, dlatego chłop poszedł na tradycyjną korekcję laserem, ale metoda EBK. Jest mega zadowolony i dziękuje mi szczerze, że go naciskałam i pognałam na zabieg Już normalnie funkcjonuje, widzi super!!! Z eksperymentowaniem nowymi metodami to też byłabym ostrożna, bo wystarczy poczytać opinie osób o laserowej sprzed chociażby 10 lat wstecz - wtedy lekarze mocno eksperymentowali dziś pewnie szkolenia mają z takich nowych metod, no i doświadczenie z laserowej korekcji, więc teoretycznie powinno być lepiej
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:06   #1514
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Co nie oznacza, że nie mogą wystąpić skutki uboczne
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:53   #1515
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Nie ma się co tu kłócić.... Ja tylko mogę napisac ze mój narzeczony czuje sie bardzo dobrze po Lentivu. Wrócił bardzo szybko do siebie. Byliśmy też na kontroli i jest bardzo ok! Okulary tylko ochronne do komputera i tyle. To jest zabieg robiony na całym świecie od kilku lat. W życiu nie puściłabym go jako królika doświadczalnego błagam . To jednak zabieg na oko... Skutki uboczne moga występowac nawet po leczeniu zęba, dlatego własnie kazdy sie musi zastanowic co dla niego najlepsze.
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 23:23   #1516
Bartos17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja wybieram się na zabieg Lentivu w najbliższy poniedziałek w Optegra we Wrocławiu. Opiszę cały proces jak będę po zabiegu.
Bartos17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:57   #1517
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Jestem rok po zabiegu nam problem z widzeniem wieczorami szczególnie gdy prowadze samochod. Ktos tez tak ma?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:53   #1518
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Nikt się nie kłóci Justynka opinie tylko wymieniamy! masz rację, że powikłania moga być po jakimkolwiek leczeniu. Każdy powinien sam zdecydować i wybrać co uważa za najbardziej słuszne!
Liii jakie masz problemy z widzeniem? ja ostatnio wieczorem też jakoś kiepsko za kółkiem, ale myślę że to po prostu zmęczenie po całym dniu z kompem
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 13:01   #1519
feetjoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hej, zrobiłem operację laserową jakieś 12 lat temu u Gierkowej w Katowicach. Wtedy miałem -9 / -11. Generalnie polecam, w tej chwili noszę od niedawna szkła -1,5 / -0,25

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Jestem rok po zabiegu nam problem z widzeniem wieczorami szczególnie gdy prowadze samochod. Ktos tez tak ma?
Polecam wszelkie preparaty z jagód np DOPPELHERZ AKTIV NA OCZY FORTE
"Wpływ składników zawartych w czarnych jagodach na proces widzenia stwierdzono podczas II wojny światowej. Piloci RAF spożywający znaczne ilości przetworów z czarnych jagód notowali lepszą jakość widzenia, szczególnie podczas nocnych lotów."
feetjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 15:20   #1520
bartek93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam, jestem po wizycie kwalifikacyjnej do zabiegu Lentivu w Szczecinie. Dowiedziałem się, że co prawda moja wada kwalifikuje się do zabiegu (teoretycznie nawet ze sporym zapasem) ale doświadczenie operatora lasera, czyli osoby, która przeprowadza zabieg a dane podane przez producenta urządzenia VisuMax znacznie się różnią tzn. jest ryzyko, że część astygmatyzmu zostanie. Zaproponowano mi metodę FemtoLasik jako lepszą alternatywę, mam czas do 29, żeby wybrać, którą metodą będzie przeprowadzony zabieg. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje odnośnie Lentivu. Moja wada wynosi w lewym oku -3,50 z astygmatyzmem 2, natomiast w prawym -3 z astygmatyzmem 3,25.
Jeszcze mała informacja : wypytajcie okulistów, do których chodzicie, czy nie mają kuponów rabatowych, ja po poinformowaniu mojego o planowanym zabiegu korekcji wzroku otrzymałem taki kupon na 199 zł.

Pozdrawiam
bartek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:54   #1521
Rellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

hmm a gdzie robią Lentivu? wiem ze w Optegrze ale nie wiem czy tylko tam czy jeszcze gdzies? mi się marzy ta metoda, jest idealna dla mnie bo jestem dość aktywną osoba i nie chcę się "wyłączać" z funkcjonowania na dłużej żeby dojść do siebie czekam teraz na wizytę u lekarza - zobaczymy co powie
Rellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 08:24   #1522
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Z tego co wiem to w Optegrze tylko, ale masz kliniki w kilku miastach.
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 15:03   #1523
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Jestem 4 miesiące po zabiegu EBK w Optegra w Krakowie. Ostatnio byłam na kontroli w klinice we wrześniu. Obecnie chodzę do okulisty w rodzinnym mieście. Wady całkowicie mi nie zbili, pytałam okulistę czy muszę nosić okulary, powiedział, że nie. W sumie to już nie pamiętam ile mi zostało z tej wady. Tak się zastanawiam czy ta wada mimo operacji może się pogłębić. Myślę, że tak. Na starość pewnie pójdzie mi w kierunku dalekowzroczności (jak moim rodzicom).
Czy tabletki za oczy np.: z luteiną rzeczywiście coś dają?
Co do kropli to stosuję je w razie potrzeby.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 07:37   #1524
krzynu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Te lentivu to inaczej relex smile. Nie wiem czemu tak nazwali...? Moze praw autorskich jakichs nie wykupili czy cos podobneho.
krzynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:25   #1525
lesiu1990xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć jestem tu nowy i przymierzam się do laserowej korekcji wzroku który klinikę byście polecili ?
Weiss Klinik w Chorzowie czy Klinikę w Katowicach na Ceglanej ?


pozdrawiam
lesiu1990xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:32   #1526
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Rellka Pokaż wiadomość
hmm a gdzie robią Lentivu? wiem ze w Optegrze ale nie wiem czy tylko tam czy jeszcze gdzies? mi się marzy ta metoda, jest idealna dla mnie bo jestem dość aktywną osoba i nie chcę się "wyłączać" z funkcjonowania na dłużej żeby dojść do siebie czekam teraz na wizytę u lekarza - zobaczymy co powie
Mój facet robił w Warszawie. Ale też chyba Wrocław, Szczecin. Generalnie wcześniej nie chciałam nic pisać na temat zabiegu Lentivu w perspektywie długofalowej, ale teraz już mogę powiedzieć - mój facet czuje się świetnie. Nie ma efektów ubocznych. Ja po normalnej laserowej korekcji muszę przyznać ze czasem mam tzw"suche oko" i jazda autem wieczorem tez do przyjemnych nie nleży. A mój (obecnie już) mąż po mikrosoczewkowej korekcji nie ma takich problemów. Do tego na siłkę już na trzeci dzień po zabiegu polazł i ćwiczył bez ograniczeń. Zero powikłań póki co. buźki!
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:43   #1527
krzynu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez justyna_k1 Pokaż wiadomość
Mój facet robił w Warszawie. Ale też chyba Wrocław, Szczecin. Generalnie wcześniej nie chciałam nic pisać na temat zabiegu Lentivu w perspektywie długofalowej, ale teraz już mogę powiedzieć - mój facet czuje się świetnie. Nie ma efektów ubocznych. Ja po normalnej laserowej korekcji muszę przyznać ze czasem mam tzw"suche oko" i jazda autem wieczorem tez do przyjemnych nie nleży. A mój (obecnie już) mąż po mikrosoczewkowej korekcji nie ma takich problemów. Do tego na siłkę już na trzeci dzień po zabiegu polazł i ćwiczył bez ograniczeń. Zero powikłań póki co. buźki!
Jaka mial wade? Zeszli mu do zera?
krzynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 16:27   #1528
beatka1985a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja rozmawiałam z okulistą, profesorem z Lublina i powiedział mi, że operacja ok. Ale obecnie w stanach zjednoczonych gdzie zaczeli robić je wcześniej wychodzą u niektórych problemy. Więc on by jej nie zrobił,
beatka1985a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:17   #1529
peclawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

w życiu bym tej laserowej korekcji wzroku nie zrobił, pamiętajcie że błędy i powikłania są zamiatane pod dywan przez marketingowców żeby dalej nabijać kabze, poczytajcie poniżej:

http://www.bledylekarskie.pl/jaroslaw-pianowski-


Cytat:
Napisane przez justyna_k1 Pokaż wiadomość
No to jak wada -2 to sie jeszcze spokojnie łapie na ten zabieg. Jest skuteczny podobno nawet do -10. Metoda jest stosunkowo nowa ale z tego co czytałam o niej to przynosi zadowalające efekty.




Z tego co się orientuję to wada powinna być ustabilizowana. Właśnie z Gabisweet piszemy o metodzie, która mogłaby Cię zainteresować (Lentivu). Podsumuję Ci co wiem, bo szukam informacji na jej temat, więc liczę że jakaś dobra dusza pomoże jeśli wie coś więcej i podzieli się wiedzą
To zabieg dla osób z krótkowzrocznością, nie jest to metoda laserowa, tylko mikrosoczewkowa, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego zapachu podczas zabiegu. Wszystko trwa mniej niż 30 sekund. No i duża zaleta tego zabiegu jest taka że już na drugi dzień widzisz normalnie i już spokojnie możesz robić to co zawsze - makijaż, sport, praca i tak dalej.

Co do kliniki to rzeczywiście warto wybrać taką, która się specjalizuje w zabiegach na oczy. A w Warszawie słyszałam że dr Smorawski jest bardzo dobrym specjalistą.

Ja chętnie poszerzę swoje informacje na temat tego zabiegu. Jeśli ktoś takie ma to pls - piszcie!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-14 o 20:13
peclawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:37   #1530
gabisweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez lesiu1990xd Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowy i przymierzam się do laserowej korekcji wzroku który klinikę byście polecili ?
Weiss Klinik w Chorzowie czy Klinikę w Katowicach na Ceglanej ?


pozdrawiam
Ja już jestem ponad rok po zabiegu i miałam w Chorzowie, więc polecam jak najbardziej Obsługa i opieka bardzo OK.
gabisweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.