Status związku na facebook'u - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-19, 23:16   #1
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186

Status związku na facebook'u


Witam, mam do Was takie pytanie Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?

Według mnie jest to totalna głupota, bo:
1. Ludzi, którzy się tobą nie interesują mają w nosie czy jesteś w związku i z kim.
2. A ludzie, którzy się interesują to będą sami o tym wiedzieć od Ciebie

Poza tym to tylko głupi portal.. Już sobie wyobrażam sytuacje, facet pyta dziewczyny o chodzenie, a ta biegnie do domu zmienić status Moja jedna koleżanka mówi, że gdyby jej chłopak nie ustawił statusu to by miała podejrzenia że ją zdradza.. nie wnikam

A wy co sądzicie? Macie statusy czy cenicie sobie prywatność?
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:03   #2
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Status związku na facebook'u

Status "w związku" zmieniliśmy po grubo ponad roku bycia razem- spotkaliśmy wspólnego znajomego, który nie wiedział, że jesteśmy parą i wyszła śmieszna sytuacja. Zareczeni jesteśmy od jakiegoś roku i statusu nie zmieniliśmy, bo po co? Śmiejemy się, że zmienimy dzień przed ślubem.
Ale mam znajome, gdzie facet jeszcze z kolan nie wstał przy pytaniu "o rękę" a już telefon i fb w ruch bo trzeba się pochwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:05   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?
Konieczne nie, ale jeśli ktoś prowadzi intensywne życie fejsbukowe , udziela się, wrzuca na bieżąco fotki itd, to nie widzę powodu dla którego miałby taką informację ukrywać Status, fotki z partnerem w profilu...jak dla mnie to normalna rzecz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:14   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Status związku na facebook'u

Mnie nie interesuje, kto i ci robi na fejsbuku. Bądź co bądź fejsbuk służy do komunikacji i do dzielenia się z innymi swoim życiem, więc uważam, że nie można uważać tego za śmieszne, że ktoś ustawia sobie statusy, daje posty i wstawia zdjęcia.

Natomiast osoby takie, jak Twoja koleżanka, powinny zastanowić się nad sobą i dorosnąć.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:58   #5
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was takie pytanie Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?

Według mnie jest to totalna głupota, bo:
1. Ludzi, którzy się tobą nie interesują mają w nosie czy jesteś w związku i z kim.
2. A ludzie, którzy się interesują to będą sami o tym wiedzieć od Ciebie

Poza tym to tylko głupi portal.. Już sobie wyobrażam sytuacje, facet pyta dziewczyny o chodzenie, a ta biegnie do domu zmienić status Moja jedna koleżanka mówi, że gdyby jej chłopak nie ustawił statusu to by miała podejrzenia że ją zdradza.. nie wnikam

A wy co sądzicie? Macie statusy czy cenicie sobie prywatność?
Och, ach, post z serii jaka ja jestem dorosła i wyleję pomyje na ludzi, którzy żyją aktywnie na fejsie.

Pogrubione: pytanie o chodzenie jest dla mnie głupsze niż status.

Od siebie dodam, że my status na Fejsie ustawiliśmy, po 2 miesiącach związku, bo chcieliśmy się pochwalić naszym szczęściem. Do tego TŻ jest dosyć popularny, ja trochę mniej, ale dostaliśmy mnóstwo miłych komentarzy.

To gdzie zaczyna się Twoja granica? Fotki super, info o miejscu zamieszkania / studiowania też, a związek be?
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:03   #6
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Status związku na facebook'u

Mam męża...zanim sie pobralismy byliśmy łącznie razem grubo ponad dekadę. On chyba ma status "w związku" Ale nie ma zaznaczone z kim, ja mam nadal status "wolna" czy singiel czy jaktotam się teraz zwie....zmieniac nie zamierzam bo co to kogo obchodzi?!
O byciu razem wiedzą znajomi, część również wie o ślubie. Obce osoby nawet jeśli znajdą mój profil nic z niego nie wyczytają.
Ale ja jestem fejsbukowym trupem- nie wrzucam nic, zdjęcie mam jakieś jedno i ppblokowane co sie da.
Nie żyję na fejsie, używam wyłącznie do kontaktów.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:04   #7
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Status związku na facebook'u

Ja nie mam ustawionego żadnego statusu związku mimo bycia z kimś, ale tak samo nie mam ustawionego miejsca pracy, nie wrzucam w wiekszości żadnych zdjęć, statusów itp. Dla mnie fejs to narzędzie do komunikacji, dowiadywania się o wydarzeniach, a nie do opowiadania o swoim życiu osobistym na profilu, ale większość moich znajomych te statusy raczej ma i zupełnie mi to nie przeszkadza, każdy zarządza swoim profilem jak chce. Przykre jest tylko jak ktoś chce zmienić status z "w związku" na "wolny" i to się pojawia w aktualnościach, i potem pojawia się stado smutnych komentarzy.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 09:14   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Status związku na facebook'u

U mnie było tak że były po miesiacu bycia razem gadał cos że moze ustawimy ja byłam przeciwna bo kto ma wiedziec to wie i tak. Poza tym nie chciałam zaraz znowu go zmieniac na wolny bo to jednak krótki był jeszcze "zwiazek". 10 dni potem musiałam zmienic na wolny zerwał ze mna.
Z obecnym mamy podobne zdanie na ten temat i nie ustawilismy. Ja wiem z kim jestem on tez wie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:30   #9
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Status związku na facebook'u

Nie mamy statusu i nie planujemy.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:34   #10
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was takie pytanie Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?

Według mnie jest to totalna głupota, bo:
1. Ludzi, którzy się tobą nie interesują mają w nosie czy jesteś w związku i z kim.
2. A ludzie, którzy się interesują to będą sami o tym wiedzieć od Ciebie

Poza tym to tylko głupi portal.. Już sobie wyobrażam sytuacje, facet pyta dziewczyny o chodzenie, a ta biegnie do domu zmienić status Moja jedna koleżanka mówi, że gdyby jej chłopak nie ustawił statusu to by miała podejrzenia że ją zdradza.. nie wnikam

A wy co sądzicie? Macie statusy czy cenicie sobie prywatność?
Sama tego nie robię, ale kompletnie mi nie przeszkadza. I nie rozumiem czemu nazywasz to głupotą. Są osoby, które mocno dzielą się swoim życiem na fb, więc nie widzę w tym nic dziwnego, że statusem związku również. Po prostu można mieć różne poziomy ekshibicjonizmu i nie widzę powodów aby obrażać te inne niż nasz własny.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:49   #11
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Status związku na facebook'u

Nie mam fejsa, a jestem ciekawa, czy w ogóle można tam nie wypełniać tej rubryki dotyczącej statusu?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 09:50   #12
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Nie mam fejsa, a jestem ciekawa, czy w ogóle można tam nie wypełniać tej rubryki dotyczącej statusu?
Można. Ja tam nie mam nic

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:51   #13
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Można. Ja tam nie mam nic

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
To ja też bym najpewniej wybrała taką opcję Dzięki za odpowiedź
Classic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:52   #14
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Pogrubione: pytanie o chodzenie jest dla mnie głupsze niż status.
Ale to też daje do myślenia, ile lat ma autorka i skąd takie rozkminy.

Facebook jest jednym z kanałów komunikacji, więc pytanie właściwie powinno brzmieć "Czy informujecie otoczenie, że jesteście w związku?". Zależy od człowieka i podejścia. Jeśli ktoś ma wywalone czy partner rozgłasza, że się spotykają czy też pozwala wszystkim myśleć, że wciąż jest wolny lub z poprzednią dziewczyną, to będzie mieć też wywalone na jego status. Jeśli dla kogoś to istotne, to będzie się niepokoić jeśli misio lub misia pomimo korzystania z Facebooka nadal ma na profilowym zdjęcie z byłą/byłym. Śmieszne i niedojrzałe jest twierdzenie w każdym przypadku "to tylko Facebook", bo to tak jakby wypierać że przez portal społecznościowy tak samo jak wszędzie można kłamać, zdradzać, wprowadzać w błąd, krzywdzić, prowadzić podwójne życie.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Nie żyję na fejsie, używam wyłącznie do kontaktów.
Jak każdy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 09:53   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Status związku na facebook'u

Jestem mężatką
Nie mam statusu na facebooku
Moja córka i syn maja (20latki)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 11:06   #16
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was takie pytanie Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?

Według mnie jest to totalna głupota, bo:
1. Ludzi, którzy się tobą nie interesują mają w nosie czy jesteś w związku i z kim.
2. A ludzie, którzy się interesują to będą sami o tym wiedzieć od Ciebie

Poza tym to tylko głupi portal.. Już sobie wyobrażam sytuacje, facet pyta dziewczyny o chodzenie, a ta biegnie do domu zmienić status Moja jedna koleżanka mówi, że gdyby jej chłopak nie ustawił statusu to by miała podejrzenia że ją zdradza.. nie wnikam
Gdy zmieniasz status na FB, to ludzie też dowiadują się o tym od ciebie. To środek komunikacji, tak samo jak telefon czy rozmowa w cztery oczy. Nie rozumiem co miałoby w tym być głupiego.
Cytat:
A wy co sądzicie? Macie statusy czy cenicie sobie prywatność?
Nic o tym nie sądzę. To nie moja sprawa jakie prywatne informacje ludzie chcą udostępniać światu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 11:57   #17
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Status związku na facebook'u

Nie mam ustawionego statusu związku na facebooku. Mam momenty w roku, że spędzam dużo czasu przeglądając facebooka, są takie jak ostatnio, że od trzech miesięcy na niego nie zaglądam, bo potrzebuję od niego odpocząć, więc i nie mam potrzeby nic tam uaktualniać.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:01   #18
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Status związku na facebook'u

Jakos nie zastanawiam sie nad tym gleboko, my mamy ustawione, ale moj kumpel w zwiazku od 30 lat, nie ma. Co to kogo obchodzi...
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:03   #19
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Status związku na facebook'u

A fejsbuka korzystam bardzo rzadko ale status mam aktualny. Mąż wcale nie ma konta.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 12:06   #20
WildGoose
Raczkowanie
 
Avatar WildGoose
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 123
Dot.: Status związku na facebook'u

Dla mnie to jest w porządku, ale chyba tylko dlatego, że mam w znajomych na Facebooku tylko i wyłącznie osoby, z którymi jestem w bliskich kontaktach. I taka zmiana statusu byłaby po prostu zwyczajnym komunikatem, o którym i tak prędzej czy później wszyscy by się dowiedzieli.

Również mnie trochę bawią te wypowiedzi typu: "Ja jestem taka dorosła, że nie zmieniam statusu związku na Facebooku". Brzmi to trochę jak chęć podkreślenia, że nie jest się jak nastolatka, dla której chęć obwieszczenia światu swojego szczęścia jest dosyć jednak ważną kwestią.
WildGoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 13:34   #21
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Status związku na facebook'u

Ja już kompletnie nic na FB nie publikuję, bo mi się nie chce, tak samo nie zamieszczam informacji na swój temat. W którymś momencie miałam na to mało czasu, odzwyczaiłam się i tak już zostało.

Ale kiedy znajomi oznaczają się jako będący "w związku", bardzo to lubię Jest okazja, żeby się wspólnie cieszyć, mogę im dobrze życzyć, zalajkować taką zmianę statusu. Nie widzę w tym nic złego ani niestosownego
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 13:36   #22
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was takie pytanie Co sądzicie na temat ustawiania statusu związku na fb? Czy to konieczne?

Według mnie jest to totalna głupota, bo:
1. Ludzi, którzy się tobą nie interesują mają w nosie czy jesteś w związku i z kim.
2. A ludzie, którzy się interesują to będą sami o tym wiedzieć od Ciebie

Poza tym to tylko głupi portal.. Już sobie wyobrażam sytuacje, facet pyta dziewczyny o chodzenie, a ta biegnie do domu zmienić status Moja jedna koleżanka mówi, że gdyby jej chłopak nie ustawił statusu to by miała podejrzenia że ją zdradza.. nie wnikam

A wy co sądzicie? Macie statusy czy cenicie sobie prywatność?
Uważam, że to głupi portal. Nie korzystam poza uczelnią. Ale jeśli dla kogoś to ważne, to niech sobie ustawia.

Czemu zakładasz na ten temat wątek, skoro masz takie podejście?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2017-05-20 o 13:41
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 13:36   #23
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez WildGoose Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest w porządku, ale chyba tylko dlatego, że mam w znajomych na Facebooku tylko i wyłącznie osoby, z którymi jestem w bliskich kontaktach. I taka zmiana statusu byłaby po prostu zwyczajnym komunikatem, o którym i tak prędzej czy później wszyscy by się dowiedzieli.

Również mnie trochę bawią te wypowiedzi typu: "Ja jestem taka dorosła, że nie zmieniam statusu związku na Facebooku". Brzmi to trochę jak chęć podkreślenia, że nie jest się jak nastolatka, dla której chęć obwieszczenia światu swojego szczęścia jest dosyć jednak ważną kwestią.
A po co w ogole wszystkich o tym informowac przez internety?
Ale nie dorabiam tez zadnej ideologii do tego. Jedni maja, inni mnie, zupelnie nie ma to dla mnie znaczenia. Niektorzy duzo wrzucaja na fejsa wiec naturalne ze i takie rzeczy pilnuja.

Ja nie mam nic ustawione. Ale tez rzadko cos wrzucam na fejsa. Moze jedno zdjecie raz na rok.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 13:39   #24
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Można. Ja tam nie mam nic
Ej, a to się wtedy nie wyświetla w ogóle, czy jakby ktoś wszedł na mój status to znalazłby info "Stasus związku - nieznany"?

Bo jeśli tak, to ja się czuję jak agent 007.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 13:56   #25
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Status związku na facebook'u

Nie mam statusu zwiazku chyba wcale, nie pamietam nie mam tez wpisanego miejsca pracy, mam jakies stare miejsce zamieszkania. Baardzo rzadko wchodze na fejsa, na co dzien uzytkuje tylko messendżera. Nie "zyje" na fejsie, ale jesli ktos to robi to dlaczego mialby nie ustawic statusu zwiazku? Co innego kiedy taka osoba ma pretensje do niefejsowego partnera, ze nie ma statusu i tu pada milion dziwnych argumentow. Ale w normalnych sytuacjach nie ogarniam co ci to autorko wadzi.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:03   #26
WildGoose
Raczkowanie
 
Avatar WildGoose
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 123
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
A po co w ogole wszystkich o tym informowac przez internety?
A jaka jest różnica między informowaniem "przez internety" i między zadzwonienie czy napisaniem SMS-a?
WildGoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:06   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Status związku na facebook'u

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;73974901]A po co w ogole wszystkich o tym informowac przez internety?[/QUOTE]
Bo właśnie po to wymyślono fejsa?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ej, a to się wtedy nie wyświetla w ogóle, czy jakby ktoś wszedł na mój status to znalazłby info "Stasus związku - nieznany"?
Nie wyświetla się.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:10   #28
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Status związku na facebook'u

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;73974901]A po co w ogole wszystkich o tym informowac przez internety?[/QUOTE]Po to, żeby wiedzieli i po to, żeby się pochwalić i mieć z tego przyjemność. Dokładnie w tym samym celu, co w przypadku jakiejkolwiek inne formy komunikacji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:12   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Status związku na facebook'u

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie wyświetla się.
Szkoda, bo mi ktoś kiedyś powiedział, że musi schować status związku na Facebooku, więc przyjęłam, że widać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 14:22   #30
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Status związku na facebook'u

Ja i mój TŻ na fb jesteśmy średnio aktywni. Statusu nie mamy. Mamy za to kilka wspólnych zdjęć, bo już trochę razem jesteśmy, więc a to jakiś wspólny wyjazd, a to jakaś impreza Więc idzie się domyślić, że jesteśmy razem. Zresztą teraz już trochę zabawne by było ustawienie statusu, dlatego że raczej każdy kto "powinien" o tym wiedzieć (czyli moi i jego znajomi) od dawna o tym wie
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 13:38:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.