Rimmel London Podkład Recover - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:15   #271
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez primavera
dziewczyny- a nie wiecie, gdzie jeszcze (oprócz gazet) można dostać próbki?
Waham się między 103 a 201, a nie lubię "maziać" się w sklepie, a po wyglądzie na dłoni nie ocenię, który byłby lepszy...

Pytałam w Rossmanach, ale nie maja próbek, niestety
To najlepiej weź jakieś dwa pojemniczki (po zużytych balsamach/cieniach sypki/po jajku z niespodzianką /takie na lekarstwa recepturowe kupione w aptece) i poproś, żeby Ci panie kapnęły ciutkę. Powinny się zgodzić Sama tak testowałam ten podkład
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:20   #272
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez MagJa
To najlepiej weź jakieś dwa pojemniczki (po zużytych balsamach/cieniach sypki/po jajku z niespodzianką /takie na lekarstwa recepturowe kupione w aptece) i poproś, żeby Ci panie kapnęły ciutkę. Powinny się zgodzić Sama tak testowałam ten podkład
Chyba tak będe musiała zrobić
Albo w końcu kupię w ciemni i najwyzej sprezentuję mamie, gdyby nie pasował mi
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:44   #273
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Ja na razie mialam na twarzy ten podklad ze 2 razy.Moje pierwsze wrazenia:
bardzo latwo sie rozprowadza
wtapia sie super w skore
pachnie super i nawilza tez
na razie nie mam wypryskow po nim
blysk jest dyskretny i twarz nie swieci sie nachalnie(no ale ja mam teraz sucha raczej skore takze dla mnie jest idealny-osoby ze skora tlusta moga narzekac)
ogolnie jestem zaskoczona ten podklad mi sie kojarzy z lususowymi(swietna konsystencja i zapach) a jest taki tani
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 05:45   #274
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja na razie mialam na twarzy ten podklad ze 2 razy.Moje pierwsze wrazenia:
bardzo latwo sie rozprowadza
wtapia sie super w skore
pachnie super i nawilza tez
na razie nie mam wypryskow po nim
blysk jest dyskretny i twarz nie swieci sie nachalnie(no ale ja mam teraz sucha raczej skore takze dla mnie jest idealny-osoby ze skora tlusta moga narzekac)
ogolnie jestem zaskoczona ten podklad mi sie kojarzy z lususowymi(swietna konsystencja i zapach) a jest taki tani
też jestem zaskoczona żadnych wyprysków,podrażnień- a moja skóra lubi zachowywać się histerycznie w takich przypadkach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:26   #275
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Zapisuje się do klubu zadowolonych z podkładu Rimmel.Mam odcien nr 100 i wolałabym jeszcze ciut jaśniejszy ale i tak porównując z kolorówką podkładów innych porównywalnych firm ten jest najlepszy.
Plusem jest jeszcze to że nie podkresla wysuszonych partii skóry i świetnie sie aplikuje.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:51   #276
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

a ja musze niestety stwierdzic ze podkład wywołał u mnie wypryski juz miałam gładką buźke a tu bachmimo ze spodobał mi sie to musze odstawić
chyba ze wykończe go jako korektor pod oczy
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 09:06   #277
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Dziewczyny mam wielka prosbe.W najblizszych dniach zamierzam kupic ten podklad poniewz skusilyscie mnie Waszymi opiniami.Ale nie wiem zabardzo jaki nr mam kupic. Ciezko trafic na odpowiedni kolor. Mam jasna cere,wydaje mi sie ze wpada w rozowy kolor.Poza tym mam problem naczynkowy wiec moje polikistajasie szybko czerwone.Zalaczam wycinek mojej buzi i licze na porade.Dzieki z gory
Pozdrawiam
Betti

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-04-01 o 18:39
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 10:13   #278
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Bettinah, patrząc na zdjęcie nie widzę jasnej buzi myślę że 100 czy 103 mogą być zbyt jasne, choć te drugi ma taki nieokreślony odcien-ładnie prezentuje się na jaśniejszych jak i trochę ciemniejszych karnacjach.
Może ten 201?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:49   #279
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77
Dziewczyny mam wielka prosbe.W najblizszych dniach zamierzam kupic ten podklad poniewz skusilyscie mnie Waszymi opiniami.Ale nie wiem zabardzo jaki nr mam kupic. Ciezko trafic na odpowiedni kolor. Mam jasna cere,wydaje mi sie ze wpada w rozowy kolor.Poza tym mam problem naczynkowy wiec moje polikistajasie szybko czerwone.Zalaczam wycinek mojej buzi i licze na porade.Dzieki z gory
Pozdrawiam
Betti
wydaje mi sie ze kolorek 201 classic beige bedzie najodpowiedniejszy sama mam ten kolorek i podobna karnacje
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:52   #280
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Wielkie dzieki Dziewczyny za pomoc.Mysle ze kupie 201 a jak juz to zrobie napisze napewno.Pozdrawiam
Betti
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:40   #281
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Szkoda ,że nie jestem w Polsce , chętnie odstąpiłabym Ci swój rimmelek nr 200
Może jak przyjdzie lato i trochę się opalę będzie dobry ale jak narazie jest ciut za ciemny
Wogóle w Polsce jest dostępna inna numeracja niż w Belgii - oszaleć można

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 19:22   #282
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez mona1978
Szkoda ,że nie jestem w Polsce , chętnie odstąpiłabym Ci swój rimmelek nr 200
Może jak przyjdzie lato i trochę się opalę będzie dobry ale jak narazie jest ciut za ciemny
Wogóle w Polsce jest dostępna inna numeracja niż w Belgii - oszaleć można

Mona - w Niemczech tez jest inna numeracja Ja w koncu dzisiaj znalazlam numerek 200 I musze przyznac, ze calkiem fajny ten podklad Jednak ja wole bardziej kryjaca, ale na lato bedzie jak znalazl
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:24   #283
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

chyba uzależniłam się od tego podkładu wykończyłam próbkę-wydajna bardzo i gdyby nie pustki w portfelu już kupiłabym pełnowymiarowy produkt.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:47   #284
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez agabil1
chyba uzależniłam się od tego podkładu wykończyłam próbkę-wydajna bardzo i gdyby nie pustki w portfelu już kupiłabym pełnowymiarowy produkt.

Popieram w zupełności Jak tylko trochę grosza się uzbiera to lecę go kupić, bo przypadł mi do gustu niesamowicie, mam cholernie suchą skórę, a to jedyny podkład z wszystkich, które wybróbowałam w jakikolwiek sposób, który tego nie podkreśla Pytałam o jakiś tańszy podkład rozświetlający, w końcu wyjdę z najdroższym jaki akurat tam mieli (malutka drogeria na nieprzejezdnej drodze )
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:23   #285
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

A ja musze już drugą tubkę kupić ;P Znaczy jeszcze tam mam na trochę, ale wolę się ubezpieczyć ;P


A pomyśleć, że miałam sobie C-Thru kupić, a tu klops^^
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 07:54   #286
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

A wieckupilam wczoraj nr 201 i bede dzisiaj testowac.Napisze potem jakie samoje wrazenia.Ale powiem Wam ze zastanawialamsie nad Max Factor Lasting Performace ale nie bylam pewna co do odcienia wiec zrezygnowalam zeby nie wyrzucic pieniedzy w bloto jak nie trafilabym zkolorem.A jaki kolor pasowalby mi z Lasting bo mysle ze i tak go kupie
Pozdrawiam

Betti
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:00   #287
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

No i stało się, kupiłam drugą tubkę

Weszłam do drogerii, patrzę na półkę i patrzę i szukam ;P Same numery 100, 201, 303 a nie ma 103, zaraz patrzę do tyłu i widzę 'jest!' wołam w duchu

A skoro była ostatnia to ja wystraszona jakoby tym, że już za niedługo jej nie będzie zabrałam ją

No cóż, u mnie w miasteczku kosztuje około 30zł, tam 25,80zł jest różnica ;P
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 22:07   #288
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

przekonalyscie mnie do zakupu tego podkladu
chodze od kilku dni obok niego i tak jakos nie bylam przekonana,mam nadzieje ze dobiore opdpowiedni kolorek
jak sie nim wysmaruje to podziele sie z wami wrazeniami
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 01:38   #289
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez sky1980
przekonalyscie mnie do zakupu tego podkladu
chodze od kilku dni obok niego i tak jakos nie bylam przekonana,mam nadzieje ze dobiore opdpowiedni kolorek
jak sie nim wysmaruje to podziele sie z wami wrazeniami

Ja na niego narzekalam,nie pasowal mi i odcien i ta swietlostosc.Ale teraz widze,ze moze powinnam miec jasniejszy odcien,choc mialam najjasniejszy 200(w Holandii sa chyba tylko 3 lub 4 odcienie)a w Polsce sa jeszcze jasniejsze,troche to dla mnie dziwne,bo te wszystkie Holenderki maja przewaznie wrecz blade cery ,wiec paleta kolorow powinna byc przynajmniej taka jak w Polsce.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 08:54   #290
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Aneta???
w Holandii sa chyba tylko 3 lub 4 odcienie)a w Polsce sa jeszcze jasniejsze,troche to dla mnie dziwne,bo te wszystkie Holenderki maja przewaznie wrecz blade cery ,wiec paleta kolorow powinna byc przynajmniej taka jak w Polsce.
Ha, właśnie przez palety kolorów ja najbardziej lubię kupować kosmetyki w Anglii... (jak to snobistycznie zabrzmiało - a nie miało, po prostu często tam bywam), są dostępne zazwyczaj i bardzo jasne, i ciemne odcienie (a ja w zimie jestem jasna, po czym jak się słonko pokaże w tydzień robię się machoniowa, więc wymagam obydwu wersji podkładów/pudrów).

Trochę to offtopic, za co przepraszam - ale podkład mam zamiar wypróbować i może wtedy coś zgodnego z tematem rzucę . Póki co pieniążka nie ma zrujnowałam się na kremy...
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:04   #291
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

W Belgii natomiast dostępne sa 3 (jak narazie odcienie 200,300,400) - wszystkie ciemne , mogłoby się wydawać. I tak szczerze mówiąc to ten podkład fantastycznie dopasowuje się do kolorytu cery - no wiadomo , jak przesadzimy z kolorem to będzie się odznaczał tak czy siak Ja jestem bladziochem a 200 bedzie idealny na lato
Wczoraj odkryłam w Słońcu ,że twarz pokryta jest takimi sebrymi drobinkami.... czy wy macie tez srebrne drobinki, czy złotawe ? A może wsztstkie są takie same - te drobinki

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:05   #292
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Olaola
Ha, właśnie przez palety kolorów ja najbardziej lubię kupować kosmetyki w Anglii... (jak to snobistycznie zabrzmiało - a nie miało, po prostu często tam bywam)
dobrze wiedzieć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:35   #293
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Wysmarowalam sie wczoraj tym podkladzikiem i jestem bardzo zadowolona.LAdnie stapia sie z cera,nie tworzy maskil,latwo sie rozprowadza.Twarz wyglada swiezo.Polecam tym ktore go jeszcze nie maja.
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:24   #294
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Dodaje jeszcze zdjatka: bez i z podkladem.Moze robione w innym swietle ale widac urok podkladu.Pozdrawiam

Edytowane przez Bettinah_77
Czas edycji: 2006-04-01 o 18:39
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:21   #295
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Bettinah_77
Dodaje jeszcze zdjatka: bez i z podkladem.Moze robione w innym swietle ale widac urok podkladu.Pozdrawiam
No ja myślę, że w innym świetle No bo jeśli nie, to albo wybrałaś sporo za ciemny odcień, albo się opaliłaś gdzieś I faktycznie widać urok podkładu, muszę kupić w poniedziałek , próbek nie będę sępić we wszystkich drogeriach, kupię i będzie z głowy
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:39   #296
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez mona1978
W Belgii natomiast dostępne sa 3 (jak narazie odcienie 200,300,400) - wszystkie ciemne , mogłoby się wydawać. I tak szczerze mówiąc to ten podkład fantastycznie dopasowuje się do kolorytu cery - no wiadomo , jak przesadzimy z kolorem to będzie się odznaczał tak czy siak Ja jestem bladziochem a 200 bedzie idealny na lato
Wczoraj odkryłam w Słońcu ,że twarz pokryta jest takimi sebrymi drobinkami.... czy wy macie tez srebrne drobinki, czy złotawe ? A może wsztstkie są takie same - te drobinki


No wlasnie,tutaj tez sa trzy takie same:200,300,400,ja mialam 200 i wygladal na mojej twarzy bardzo sztucznie,tak mi sie wtopil w twarz,ze zrobila mi sie wrecz ciemna przez to podkreslil mi zmarszczki,ogolnie wygladalam nieciekawie.Jesli mialabym go jeszcze raz wyprobowac,na pewno go tutaj nie kupie,lecz w Polsce numerek 100
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:35   #297
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

hmmm...czy ja jestem jedyną, której ten podkład nie podpasował? Ok, fajna konsystencja, ładny zapach, przyjemnie się aplikuje, ale po ok 2 godz wyglądam w nim koszmarnie! Czuję się, jakby się świeciła na 100metrów. Mam jeszcze inne podkłady rozświetlając, niektóre z wiekszymi drobinkiami, używam też różnych rozświetlaczy w pudrze, ale z tym podkładem jest coś nietak. Po użyciu trochę się przypudrowuję, ale to na nic, po kilku godzinach czuję się jakby on ze mnie spływał, mimo, że dotykam twarzy a on jest ciagle matowy (tzn twarz nie jest przetłuszczona). Nie wiem, czy to te drobinki, czy jeszcze coś innego, ale wprost niecierpię go!!!!!! Moja cera nie wygląda w nim bynajmniej zdrowo.

To takie ostrzeżenie dla innych, że ten podkład nie służy wszystkim bez wyjątków.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:47   #298
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
hmmm...czy ja jestem jedyną, której ten podkład nie podpasował? Ok, fajna konsystencja, ładny zapach, przyjemnie się aplikuje, ale po ok 2 godz wyglądam w nim koszmarnie! Czuję się, jakby się świeciła na 100metrów. Mam jeszcze inne podkłady rozświetlając, niektóre z wiekszymi drobinkiami, używam też różnych rozświetlaczy w pudrze, ale z tym podkładem jest coś nietak. Po użyciu trochę się przypudrowuję, ale to na nic, po kilku godzinach czuję się jakby on ze mnie spływał, mimo, że dotykam twarzy a on jest ciagle matowy (tzn twarz nie jest przetłuszczona). Nie wiem, czy to te drobinki, czy jeszcze coś innego, ale wprost niecierpię go!!!!!! Moja cera nie wygląda w nim bynajmniej zdrowo.

To takie ostrzeżenie dla innych, że ten podkład nie służy wszystkim bez wyjątków.

Nie jestes jedyna,bo mi tez nie podpasowal,jak to wczesniej okreslilam-swiecilam sie po nim jak bombka,ale teraz sie zastanawiam,czy jakbym miala jasniejszy odcien byloby inaczej.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:17   #299
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Dziewczynki a jak z jego trwałością w ciągu dnia? dobrze trzyma się na twarzy? Czy raczej rozmazuje sie i wciera we wszystko co sie da??
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:10   #300
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Rimmel London Podkład Recover

Hm, no... on jest taki, że jak się dotknie palcem skóry to zostaje ślad na palcu Ale trwały to on jest

Kiedyś tarłam rękami po twarzy i dalej miałam go na sobie ;P
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.