E.l.f. Collection - paleta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 08:03   #1
domibobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2

E.l.f. Collection - paleta


Chciałbym zrobić żonie prezent. Proszę o opinię czy niżej podana paleta jest warta swojej ceny. Czy kosmetyki z tej nieznanej mi firmy są godne polecenia?

http://allegro.pl/elf-collection-zes...467337243.html

Z góry dziękuje za wszelkie rady.
Dominik
domibobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:38   #2
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Bądź co bądź ja polecam kosmetyki INGLOT z tego względu że możesz je kupić w każdym większym mieście, mają stoiska w galeriach, więc możesz macnąć- zobaczyć co i jak, no i nie płacisz za dostawę- a nigdy nie wiadomo czy czasem coś nei pęknie podczas transportu W inglocie masz też paletki, i to magnetyczne- czyli samemu sie wybiera co sie chce tam włożyc, czy mie c same cienie, czy jakiś róż i puder, czy nawet same pudry...jak kto chce, można dowolnie je ustawiać, przestawiać, cienei się trzymają sa tez mniejsze paletki- z takimi okrągłymi kółkami- też cienie można wymieniać- i co najwazniejsze pasują do tej paletki nei tylko cienie Inglota- a także mac, co jes nie wątpliwą zaleta, gdyż w mac można kupić wkłądy do paletek, które są tańsze. A powszechnie wiadomo że cienie mac to już wyższa półka...więć miałbyś też z głowy następny prezent- bo nei znam kobiety, która nei ucieszyłaby się z cienia mac
no a cienei inglot- i nie tylko cienie- ale cały asortyment jets naprawdę świetny, sąto polskie kosmetyki, naprawdę bardzo dobre, jakościowo nei odbiegają od innych duuużo droższych kosmetyków- chociaż wiadomo, najtańsze to one same też nie są.

polecam Ci więc kupic jakąś paletkę inglota, freedom pro czy jakoś tak wstawiam linki do zdjęć, poglądowe jak można układac cienie w tych paletkach, żebyś miał wyobrażenia sobie tego

http://i48.photobucket.com/albums/f2...a/SDC13073.jpg
http://i48.photobucket.com/albums/f2...a/SDC13072.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/9962/obraz001fc.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/1881/obraz008zc.jpg
http://img16.allegroimg.pl/photos/or.../04/1474370480
http://lovementos.files.wordpress.co...pg?w=500&h=375
http://3.bp.blogspot.com/_SZr8dqJRKX0/TQfzZvQEPzI/AAAAAAAAFPw/GwO1HkWBO2Q/s320/0000018%20INGLOT%20cienie %20prasowane%20(24).JPG
http://www.strefa-kobiety.pl/wp-cont...08/inglot2.jpg
http://i.pinger.pl/pgr320/b418620400209a804b969797
http://i48.photobucket.com/albums/f2...a/SDC13078.jpg
http://img05.allegroimg.pl/photos/or...9/1465924972_2
http://img20.allegroimg.pl/photos/or...7/1479693787_2

powyższe linki pokazują mnogość ustawień i wykorzystania paletek, można tam wkładac okrądłe, prostokątne, kwadratowe,paskowe cienie, inne cienie które można odkleić z opakowania i włozyc do paletki, dzięki czemu wszystko jest w jedynym miejscu i sie nie "warla". Do tego można dokupić jedna- 2 paletki- taką na 5 cieni okragłych i włożyć tam najpotrzebniejsze cienie np. na wyjazd, urlop, jest to z pewnością dużo wygodniejsze i pewniejsze, wiemy co potrzebujemy i mamy to w jednej paletce, zamiast szperać gdzies po kosmetyczce, szukać, tracić czas, a w końcu znaleźć rozwalony w drobny mak...no i jak wczesniej wspomniałam mieszczą sie tam wkłady cieni mac. Mozna wkądac jakikolwiek cień który sie tam zmieści, a do paletki magnetycznej, tej dużej, mozna włożyc cokolwiek, puder, cienie, bronzer, róż- wystarczy odkleić od opakowania wkład.

uważam że jet to najlepsze wyjcie, bo taka paletka będzie służyć lata, jak nie ten to inny cień znajdzie tam swoje miejsce, cienie można wymieniać, więc nie trzeba się martwic przeterminowaniem- a taka paletka jaką ty pokazałeś- to wiadomo 10 lat nie posłuży no i co najważniejsze - być może będziesz miał z głowy następne prezenty- jakieś nowe cienie do paletki, jakiś puder, czy nawet dobre pędzle dlatego sio do najbliższego sklepu Inglota
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:49   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Cytat:
Napisane przez domibobi Pokaż wiadomość
Chciałbym zrobić żonie prezent. Proszę o opinię czy niżej podana paleta jest warta swojej ceny. Czy kosmetyki z tej nieznanej mi firmy są godne polecenia?

http://allegro.pl/elf-collection-zes...467337243.html

Z góry dziękuje za wszelkie rady.
Dominik
Firma jest całkiem znana, można znaleźc fajne perełki, bardzo dobre jakościowo. Ceny tych kosmetyków nie są aż tak wygórowane jak na aukcji, wiec z tej konkretnej bym zrezygnowała.
Ja osobiście za inglotem nie przepadam.
Proponowałabym wziąść zdjęcie żony i iść do Sephory (żeby mniej wiecej dobrać kolory do typu urody)
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:56   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

jest cały wątek o firmie elf, dziewczyny tam wpisują opinię
a generalnie sam elf ma bardzo dobre opinie więc osobiście myślę, że może to być naprawdę fajna paleta (chociaż ostro przepłacisz na allegro, sprawdź na stronie elf może będa w ofercie - sklep jest w UK ale wysyłają do Polski, czasami są darmowe wysyłki a jak nie ma to i tak nie jest droga przesyłka)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:12   #5
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

no e.l.f to jak kupowac to tylko własnie przez sklep- bo na all to drogo jakoś..no ale jeżel to ma być niespodzianka to polecam paletkę magnetyczną- żona włoży sobie tam co zechce- nie tylko cienie inglota , o czym wspominałam, ja w swojej mam jakieś 20% rzeczy z inglota, reszte już nie. Więc jak to prezent niespodzianka, to lepiej kupić coś to się przyda na dłużnej, będzie praktyczne i żona sie ucieszy, bo włoży tam co zechce. A jak to jest tzw. świadomy prezent- czyli żona może wiedziec lub sama sugerowała czy chciałaby wybrać to oczywiście najlepiej jakby sama wszystko wybrała, wg mnei kupowanie dużych palet często jest niepraktyczne- bo własnei znaduje sie ta wiele cieni których sie nei używa, nie są dla nas odpowiednie, no i minusem takich "gotowych palet" jest to że jak sie przeterminują -ok.2lat powiedzmy, to do kosza, a taką paletkę magnetyczną można dalej używac, kupić inny cień, czy nawet ten sam.


Ja nei forsuje tutaj idei kupowania wszystkiego z inglota- tylko te paletke magnetyczną - pustą , do której mozna dokupić cienie- różnych firm- te które będą idealne dla żony, i być może które sama sobie wybierze
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:34   #6
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
no e.l.f to jak kupowac to tylko własnie przez sklep- bo na all to drogo jakoś..no ale jeżel to ma być niespodzianka to polecam paletkę magnetyczną- żona włoży sobie tam co zechce- nie tylko cienie inglota , o czym wspominałam, ja w swojej mam jakieś 20% rzeczy z inglota, reszte już nie. Więc jak to prezent niespodzianka, to lepiej kupić coś to się przyda na dłużnej, będzie praktyczne i żona sie ucieszy, bo włoży tam co zechce. A jak to jest tzw. świadomy prezent- czyli żona może wiedziec lub sama sugerowała czy chciałaby wybrać to oczywiście najlepiej jakby sama wszystko wybrała, wg mnei kupowanie dużych palet często jest niepraktyczne- bo własnei znaduje sie ta wiele cieni których sie nei używa, nie są dla nas odpowiednie, no i minusem takich "gotowych palet" jest to że jak sie przeterminują -ok.2lat powiedzmy, to do kosza, a taką paletkę magnetyczną można dalej używac, kupić inny cień, czy nawet ten sam.


Ja nei forsuje tutaj idei kupowania wszystkiego z inglota- tylko te paletke magnetyczną - pustą , do której mozna dokupić cienie- różnych firm- te które będą idealne dla żony, i być może które sama sobie wybierze
Ale może żona nie kupuje w Inglocie i nie zna się aż tak na tych wszystkich magnetycznych cieniach, więc taki prezent może być kłopotliwy. Ja tam bym wolała coś gotowego dostać a nie pusta paletę
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 17:49   #7
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

nie mowie ze ma dostać pustą paletę grrr eh czytanie ze zrozumieniem się kłania !!!!!! przeciez paletka magnetyczna jest po to żeby kompletowac cienie, ale nie TYLKO Z INGLOTA, każdy cień się nada, a w szczególności te które sa sprzedawane jako wkłady. Oszczędza się wtedy i kasę i miejsce, bo w takiej palecie jest mnóstwo cieni których wiele osób nie używa- a jak używa to robi sobie krzywdę- wiadomo połowa cieni jest zimna, połowa w ciepłych odcieniach- jak kobieta jest ciepłym typem urody np wiosną, to tylko sobie popsuje makijaż cieniami czy też pudrami, różami chłodnymi, zgasi oczy, poszarzy cerę więc i tak nie zużyje połowy cieni, i i co?? szkoda kasy i miejsca...a one i tak sie przeterminują po jakims czasei i tak będzie je musiała wywalić..np po 2 latach..nie wiadomo przecież jaką dokadnei ma datę taka paleta..jest to podane na stronie www albo na allegro...nie ....czyli może się kończyć za rok jak równie dobrze może już być przeterminowana..często na kosmetykach nei ma typowej daty expiration date- tylko s azakamuflowane kodem, a kod trudno jets czasem rozszyfrować z dekoderem kodów na stronach www.... więc lepiej nie ryzykować, i wspierać to co polskie, a nie chińskie buble...i jeszcze dostać spleśniałe cienie- jak wspominała jedna wizażanka może przecież dokupić jakieś cienie, róż, bronzer, puder w inglocie, a żona z czasem cienie na jej ulubione, do swoich potrzeb dostosuje paletkę... poza tym inglot jest lepszy niz wiele drogeryjnych kosmetyków- typu rimmel, maybelline, astor...więc nic się nie zmarnuje, najwyżej sprzeda na all, i jeszce na plus na tym wyjdzie, bo inglot na all idzie bardzo drogo, w przeciwieństwie do w/w firm, które na all sa za grosze...
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 19:23   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

elf ma duzo swietnych kosmetykow niektore bija jakoscia kosmetyki drogich marek takze sa godne polecenia
co do paletki to nie wiem bo jej nie mialam, ale cena w sklepie to 25Ł, z najtansza wysylka wychodzi 29 a w przeliczeniu na zlotowki malo sie rozni cenowo w porownaniu do ceny na aukcji. No chyba, ze elf zrobi -20%
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 08:02   #9
domibobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Dzięki wszelkie za wskazania. Cena na tej aukcji jest zbliżona do tego co bym zapłacił UK sklepie. Szkoda, że w sklepie USA nie obsługują Polski bo codziennie przychodzą mi kody promocyjne, z bardzo atrakcyjnymi rabatami. Zakup w UK, to pewność że towar oryginalny, chociaż nie podejrzewam żeby na tej aukcji jakiś chłam wystawili. Wygląda zatem że zdecyduję się na tą paletę ELF... no chyba, że jeszcze ktoś poleci mi coś ciekawszego w zbliżonej cenie. Jednak w grę wchodziło by tylko coś juz gotowego, uniwersalnego. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
domibobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 08:35   #10
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
nie mowie ze ma dostać pustą paletę grrr eh czytanie ze zrozumieniem się kłania !!!!!! przeciez paletka magnetyczna jest po to żeby kompletowac cienie, ale nie TYLKO Z INGLOTA, każdy cień się nada, a w szczególności te które sa sprzedawane jako wkłady. Oszczędza się wtedy i kasę i miejsce, bo w takiej palecie jest mnóstwo cieni których wiele osób nie używa- a jak używa to robi sobie krzywdę- wiadomo połowa cieni jest zimna, połowa w ciepłych odcieniach- jak kobieta jest ciepłym typem urody np wiosną, to tylko sobie popsuje makijaż cieniami czy też pudrami, różami chłodnymi, zgasi oczy, poszarzy cerę więc i tak nie zużyje połowy cieni, i i co?? szkoda kasy i miejsca...a one i tak sie przeterminują po jakims czasei i tak będzie je musiała wywalić..np po 2 latach..nie wiadomo przecież jaką dokadnei ma datę taka paleta..jest to podane na stronie www albo na allegro...nie ....czyli może się kończyć za rok jak równie dobrze może już być przeterminowana..często na kosmetykach nei ma typowej daty expiration date- tylko s azakamuflowane kodem, a kod trudno jets czasem rozszyfrować z dekoderem kodów na stronach www.... więc lepiej nie ryzykować, i wspierać to co polskie, a nie chińskie buble...i jeszcze dostać spleśniałe cienie- jak wspominała jedna wizażanka może przecież dokupić jakieś cienie, róż, bronzer, puder w inglocie, a żona z czasem cienie na jej ulubione, do swoich potrzeb dostosuje paletkę... poza tym inglot jest lepszy niz wiele drogeryjnych kosmetyków- typu rimmel, maybelline, astor...więc nic się nie zmarnuje, najwyżej sprzeda na all, i jeszce na plus na tym wyjdzie, bo inglot na all idzie bardzo drogo, w przeciwieństwie do w/w firm, które na all sa za grosze...
Chyba trochę przesadzasz
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:42   #11
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/sets


tu jeszcze jest ciekawy sklepi
maja rozne zestawy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.