Testery palety i stanowiska do testowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 20:27   #1
drogeria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Question

Testery palety i stanowiska do testowania


Witam!
Jestem tu nowa ale mam nadzieję że szybko się wdrożę.
Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje moje pytanie, jeśli nie proszę o przeniesienie i wyrozumiałość.

Od roku prowadzę mały sklepik - mini drogerię. Do tej pory w mojej ofercie były głównie lakiery do paznokci i przybory do pielęgnacji dłoni, kremy, maseczki i inne akcesoria do pielęgnacji ciała i włosów. Posiadałam również cienie, tusze.... ale marek które nie są aż tak znane... po prostu tańsze produkty ze względu że mieszczę się w maluteńkim miasteczku gdzie ludzie za dużo nie zarabiają. Pragnę powiększyć swoją ofertę o produkty z INGLOT'a no i tu się pojawia mój problem. Nie mam żadnych testerów i stanowisk do testowania. Chciałabym mieć takie palety cieni, róży i pomadek tak jak jest to w innych drogeriach, gdzie klientka może przetestować sobie produkt i wybrać odpowiedni kolor. Zupełnie nie wiem jak to zdobyć i jak się do tego zabrać. Do tej pory zamawiałam wszystko z hurtowni nieopodal położonym większym mieście. Zwykle dostawałam saszetki z próbkami kremów, żeli pod prysznic, szamponów, etc. Proszę o pomoc, skąd mogę pozyskać takie stojaczki z cieniami, itp. do testowania?
drogeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:09   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Testery palety i stanowiska do testowania

Wydaje mi się , że akurat z Inglotem możesz mieć problem, bo oni raczej nie chcą się sprzedawać poza salonami firmowymi i stoiskami w Douglasie, ale napisałabym bezpośrednio do nich i tak.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:36   #3
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Testery palety i stanowiska do testowania

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się , że akurat z Inglotem możesz mieć problem, bo oni raczej nie chcą się sprzedawać poza salonami firmowymi i stoiskami w Douglasie, ale napisałabym bezpośrednio do nich i tak.
Ojj właśnie nie do końca, ostatnio bardzo się zdziwiłam ale moja osiedlowa drogeria (drogeria Koliber - nie wiem czy to ważne) ma produkty Inglota i mają te właśnie "testery" jakie są na stoiskach Inglota.
No ale niestety nie pomogę, bo nie wiem jak to zorganizować, rzeczywiście powinnaś skontkatować się bezpośrednio z nimi.
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:38   #4
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Testery palety i stanowiska do testowania

Witaj, myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie kontakt telefoniczny z firmą, jeśli chodzi o odpowiedź elektroniczną, mogą być problemy, pół roku temu wysłałam do nich trzy maile z zapytaniem, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji, cisza. Także kontakt telefoniczny lub osobisty
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.