szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Maz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-20, 16:50   #1
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586

szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Maz.


Kochani, szukam ładnego miejsca na ślub i wesele w okolicach Mińska Mazowieckiego. Znam kompleks w Chlewiskach ale tam jest bajońsko drogo. Fajnie by było aby kościół był także ładny (raczej stary) i dość blisko miejsca wesela. Liczę na Was
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:33   #2
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

polecam TIREST, chyba nie pomylilam nazwy bylam tam na weselu w maju, sala piekna, jedzenia pod dostatkiem, wystrroj piekny, i co moge wiecej powiedziec, nie drogo. chyba 130/ osoba. gdybym tam mieszkala to na pewno bym tam urzadzila
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:51   #3
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Bardzo diekuję ! może ktoś zna namiary?
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:58   #4
ewadylewska
Zadomowienie
 
Avatar ewadylewska
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 182
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Masz tutaj numer do restauracji w TIReście....telefony:

Restauracja:

tel/fax +48 25 799-10-92
tel +48 25 799 11 02
Ja tez tam byłam ostatnio na weselu i jest calkiem fajnie!!
ewadylewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:03   #5
alekas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Jesli jestes nadal zainteresowana to ja polecam w okolicach Kolbieli dwie sale jedna w Ostrowiku- nowy dom weselny...otworzyli w tym roku. Kolejna to sala we wsi Gadka, bardzo ladna.
Obydwie w miare niedrogie i sympatyczne
alekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 10:57   #6
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

a moze "zajazd u Mikulskich" pod wiazowna
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:37   #7
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez alekas Pokaż wiadomość
Jesli jestes nadal zainteresowana to ja polecam w okolicach Kolbieli dwie sale jedna w Ostrowiku- nowy dom weselny...otworzyli w tym roku. Kolejna to sala we wsi Gadka, bardzo ladna.
Obydwie w miare niedrogie i sympatyczne
jejciu spadłaś mi z nieba możesz napisać coś o tym "dworku" w Gadce? byłaś tam na weselu, o może słyszałaś coś od osób, które tam organizowały swoje wesela?
w ten weekend jedziemy obejrzeć to miejsce, informacje dotarły do mnie pocztą pantoflową, bo miejsce ponoć jak z bajki: piękna sala, cudny ogród ze stawem, kładką, spacerownik nad rzekę itd...
w Mińsku nie ma fajnego miejsca niestety, Tirest ok - ale przy samej trasie i tiry na parkingu przy wjeździe na salę
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 14:26   #8
zakochanitomy
Raczkowanie
 
Avatar zakochanitomy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Witam
możesz napisać coś o tym "dworku" w Gadce i o Ostrowiku- nowy dom weselny jakieś namiary może stronę www lub numer tel szukam na necie i nic nie mogę znaleźć bardzo dziękuje
zakochanitomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #9
ewaziolowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Mam Nr do właścicielki domu weselnego w ostrowiku...Pani Anna Wilegołaska 692660982...sama w zeszłym roku organizowałam tam swoje przyjęcie weselne i byłam zachwycona i moi goście również! Mimo iz sala jest nowa niczego nie brakuje, jest profesjonalnie wykończona, klimatyzowana co jest ważne nawet jesienią. Ze strony właścicieli nie było żadnych problemów, nie ma ograniczen co do zespołu- sa sale które dają do wyboru kilka i nikt inny nie wchodzi w gre...to że sala jest nowa nie znaczy że organizatorzy nie maja doświadczenia w branży, wręcz przeciwnie, pani wielgołaska od lat organizuje wspaniałe wesela...jest duzy parking, który podczas wesela jest strzeżony, jest także uroczy staw, nocą podświetlany pochodniami i nie tylko, zabezpieczony tak że nikomu z jego strony nic nie grozi sala jest naprawde piekna, czyste i ładne łazienki z ciepłą wodą (co żadko sie zdarza) Jedzenie jest pyszne, dużo wszystkiego, ciekawe przystawki, napoje markowych firm, nie jakieś sikacze, tylko orginalne produkty coca-coli, dobrej jakości soki, co ważne dla ludzi lubiących słodkości ogromny wybór ciast, naprawde rewelacyjnych... Jeszcze jadnea bardzo ważna sprawa...a mianowicie obsługa- bardzo mili ludzie każda prośba zostawała natychmiast spełniona, dania były wydawane błyskawicznie, czysto na stołach, bardzo często zmieniane naktycia, kelnerzy całą noc uzupełniali napoje, ie było ograniczeń, co też nie często sie zdeża bo zazwyczaj są z tym problemy.
Dokładny adres: ostrowik 8a koło szosy Lubelskiej, okolice otwocka.
Dysponuje zdjęciami sali. Jeśli jest ktos zainteresowany mogę przesłać Pzdrawiam
ewaziolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:50   #10
zakochanitomy
Raczkowanie
 
Avatar zakochanitomy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez ewaziolowa Pokaż wiadomość
Mam Nr do właścicielki domu weselnego w ostrowiku...Pani Anna Wilegołaska 692660982...sama w zeszłym roku organizowałam tam swoje przyjęcie weselne i byłam zachwycona i moi goście również! Mimo iz sala jest nowa niczego nie brakuje, jest profesjonalnie wykończona, klimatyzowana co jest ważne nawet jesienią. Ze strony właścicieli nie było żadnych problemów, nie ma ograniczen co do zespołu- sa sale które dają do wyboru kilka i nikt inny nie wchodzi w gre...to że sala jest nowa nie znaczy że organizatorzy nie maja doświadczenia w branży, wręcz przeciwnie, pani wielgołaska od lat organizuje wspaniałe wesela...jest duzy parking, który podczas wesela jest strzeżony, jest także uroczy staw, nocą podświetlany pochodniami i nie tylko, zabezpieczony tak że nikomu z jego strony nic nie grozi sala jest naprawde piekna, czyste i ładne łazienki z ciepłą wodą (co żadko sie zdarza) Jedzenie jest pyszne, dużo wszystkiego, ciekawe przystawki, napoje markowych firm, nie jakieś sikacze, tylko orginalne produkty coca-coli, dobrej jakości soki, co ważne dla ludzi lubiących słodkości ogromny wybór ciast, naprawde rewelacyjnych... Jeszcze jadnea bardzo ważna sprawa...a mianowicie obsługa- bardzo mili ludzie każda prośba zostawała natychmiast spełniona, dania były wydawane błyskawicznie, czysto na stołach, bardzo często zmieniane naktycia, kelnerzy całą noc uzupełniali napoje, ie było ograniczeń, co też nie często sie zdeża bo zazwyczaj są z tym problemy.
Dokładny adres: ostrowik 8a koło szosy Lubelskiej, okolice otwocka.
Dysponuje zdjęciami sali. Jeśli jest ktos zainteresowany mogę przesłać Pzdrawiam
mam prośbę możesz podesłać kilka fotek tej sali z zewnątrz jak i wewnątrz obiektu będę bardzo wdzięczna
zakochanitomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:16   #11
Madalenka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

ma ktoś zdjęcia od Wielgołaskiej
Madalenka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 09:46   #12
ewaziolowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Chetnie odpowiem na wasze wszystkie pytania dotyczące tej sali, moge wysłać też zdjecia...piszcie na moj adres email- siabadaba2@op.pl pozdrawiam
ewaziolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:25   #13
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

hej, czy ktos ma namiar na sale Gadka ? nie slyszałam a niej a chciałabym się rozejrzeć

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
jejciu spadłaś mi z nieba możesz napisać coś o tym "dworku" w Gadce? byłaś tam na weselu, o może słyszałaś coś od osób, które tam organizowały swoje wesela?
w ten weekend jedziemy obejrzeć to miejsce, informacje dotarły do mnie pocztą pantoflową, bo miejsce ponoć jak z bajki: piękna sala, cudny ogród ze stawem, kładką, spacerownik nad rzekę itd...
w Mińsku nie ma fajnego miejsca niestety, Tirest ok - ale przy samej trasie i tiry na parkingu przy wjeździe na salę
czy ktoś ma namiary na dworek w Gadce?
muszę sie rozejrzeć za salą
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:50   #14
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
hej, czy ktos ma namiar na sale Gadka ? nie slyszałam a niej a chciałabym się rozejrzeć

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------



czy ktoś ma namiary na dworek w Gadce?
muszę sie rozejrzeć za salą
proszę nr telefonu do właścicieli: 501584616
jeśli masz życzenie, mogę podesłać Ci kilka fotek
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:17   #15
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
proszę nr telefonu do właścicieli: 501584616
jeśli masz życzenie, mogę podesłać Ci kilka fotek
bardzo chętnie i dziękuję za kontakt
proszę, pisz na black_pepper@wp.pl
wielkie dzięki jeszcze raz - od przyszłej soboty rozpoczynam zwiedzanie sal
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:10   #16
zakochanitomy
Raczkowanie
 
Avatar zakochanitomy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

dziewczyny a czy któraś zna zajazd pod lasem w ostrowiku właścicielka nazywa się Elżbieta Michalska
zakochanitomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:43   #17
ewelinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 2
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Witam,
Słyszeliście może o Zajeździe pod różą w Mińsku Mazowieckim???
Za odpowiedz z góry ślicznie dziękuję
ewelinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:40   #18
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

niestety ani jednej ani drugiej sali nie znam a dwór Gadka podobno nie jest dworem tylko zwyklym budynkiem z kiczowatym rozem na scianach... ;/
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:11   #19
ewelinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 2
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

A może słyszałaś o jakimś lokalu w okolicach Mińska Mazowieckiego co samemu się wynajmuję kucharki itp.????
ewelinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 18:08   #20
orlika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: szukam Ladnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez ewaziolowa Pokaż wiadomość
Mam Nr do właścicielki domu weselnego w ostrowiku...Pani Anna Wilegołaska 692660982...sama w zeszłym roku organizowałam tam swoje przyjęcie weselne i byłam zachwycona i moi goście również! Mimo iz sala jest nowa niczego nie brakuje, jest profesjonalnie wykończona, klimatyzowana co jest ważne nawet jesienią. Ze strony właścicieli nie było żadnych problemów, nie ma ograniczen co do zespołu- sa sale które dają do wyboru kilka i nikt inny nie wchodzi w gre...to że sala jest nowa nie znaczy że organizatorzy nie maja doświadczenia w branży, wręcz przeciwnie, pani wielgołaska od lat organizuje wspaniałe wesela...jest duzy parking, który podczas wesela jest strzeżony, jest także uroczy staw, nocą podświetlany pochodniami i nie tylko, zabezpieczony tak że nikomu z jego strony nic nie grozi sala jest naprawde piekna, czyste i ładne łazienki z ciepłą wodą (co żadko sie zdarza) Jedzenie jest pyszne, dużo wszystkiego, ciekawe przystawki, napoje markowych firm, nie jakieś sikacze, tylko orginalne produkty coca-coli, dobrej jakości soki, co ważne dla ludzi lubiących słodkości ogromny wybór ciast, naprawde rewelacyjnych... Jeszcze jadnea bardzo ważna sprawa...a mianowicie obsługa- bardzo mili ludzie każda prośba zostawała natychmiast spełniona, dania były wydawane błyskawicznie, czysto na stołach, bardzo często zmieniane naktycia, kelnerzy całą noc uzupełniali napoje, ie było ograniczeń, co też nie często sie zdeża bo zazwyczaj są z tym problemy.
Dokładny adres: ostrowik 8a koło szosy Lubelskiej, okolice otwocka.
Dysponuje zdjęciami sali. Jeśli jest ktos zainteresowany mogę przesłać Pzdrawiam
hej,bylabym wdzieczna za pare zdjec tej sali z ostrowika,i mam pytaniei ile placilas za osobe?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez orlika Pokaż wiadomość
hej,bylabym wdzieczna za pare zdjec tej sali z ostrowika,i mam pytaniei ile placilas za osobe?
a moj mail to orlika20@o2.pl

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
proszę nr telefonu do właścicieli: 501584616
jeśli masz życzenie, mogę podesłać Ci kilka fotek
hej,.ja poprosilabym o kilka fotek z Gadki na maila
orlika20@o2.pl
orlika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 13:43   #21
Majkalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
proszę nr telefonu do właścicieli: 501584616
jeśli masz życzenie, mogę podesłać Ci kilka fotek
hejjj, ma prośbę, czy możesz ;przesłać jakieś inf i zdjęcia na temta sali w Gadce na michalinka1982@yahoo.pl pozdr
Majkalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:33   #22
paulina_1225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Witam!Mam ogromną prośbę mógłbymi ktoś podesłać na maila- paulin_lada@vp.pl zdjęcia sali weselnej w Gradce?Będę bardzo zobowiązana
paulina_1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:36   #23
paulina_1225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cytat:Napisane przez jucha
proszę nr telefonu do właścicieli: 501584616
jeśli masz życzenie, mogę podesłać Ci kilka fotek



Hej! Mogę prosić o zdjęcia sali w Gadce na adres paulina_lada@vp.pl-wcześniej popełniłam literówke i niestety nie doszło! Z góry bardzo dziekuje
paulina_1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:09   #24
fabryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

Cześć.
Podłączam się pod temat.
W okolicach Mińska Mazowieckiego, a dokładnie w gminie Dębe Wielkie w Górkach jest duża sala weselna. Nie podaję adresu by nie było że reklamuję , ale wystarczy wyguglać "Górki Zielone"
fabryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:46   #25
Kasia2444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Sala weselna w Gadce

Witam.

Szukam ładnego miejsca na swoje wesele. Tak, jak widzę piszecie, że piękna jest sala w Gadce koło Kołbieli. Niestety nie znalazłam żadnej strony internetowej tego miejsca. Czy mogłabym prosić o przesłanie na adres mailowy kilka fotek tej sali z zewnątrz i wewnątrz?? Oraz namiary na właściciela? Mój adres: katarzyna-blazejczyk@wp.pl Z góry uprzejmie dziękuję Pozdrawiam.
Kasia2444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:58   #26
Paula_polozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: szukam ładnego kościoła i sali weselnej,zajazdu, pałacyku w okolicach Mińska Ma

W pobliżu Mińska Maz. jest Karczma Człekówka w Kołbieli. Bardzo ładne miejsce; byłam tam ostatnio na weselu i było cudownie! Drewniana Karczma, przestronna, z tarasem, teren przed bajeczny- zieleń i oczko wodne polecam
Paula_polozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.