Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 21:37   #2011
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja chyba w weekend jednak zrobie włosy CASTINGIEM albo 1010 albo 910. Wiem że wiele osób skarży się po nim na wypadanie włosów ale ja pamiętam że dawniej mi pasował wiec może jednak zaryzykuje..... zobaczymy czy tym razem mi podpasuje. korci mnie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 21:57   #2012
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ooo gdzie pracuje buhahot ? też jestem mega ciekawa




hahah padłam po tym texcie

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------




Też mi się robi ostatnio smalec i musze myć co drugi dzień
może też zacznę myć mydłem haha nie no a tak swoją droga miałam zrobić tą grzywkę na prosto ale jak mi się ostatnio tak włosy często brudzą to chyba zły pomysł ;/ bo od czoła to już wogóle by się tłusciły włosy.... Ja nie wiem albo coś z wodą jest albo od tej temperatury cholera wie...Przynajmniej mi rażniej że nie jestem sama. Ja to teraz Familijnym myję i odzywki bardzooo mało na końce nakładam tylko.

A co do mydła to mu podrażni strasznie i wysuszy buźkę i włosy niech uważa lepiej bo też w drugą stronę przegnie....

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------




wiesz co ale ja pracuje w prywatnym i to jest bardziej żłobek niż przedszkole bo są maluszki ( około 1,5-3lat). A u prywaciarzy tak to jjuż jest niestety. Publiczne wszędzie obstawione już


Paulinko piękny naturalny kolorek - lubię takie a włosy jak szybko ci urosły !!!

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



No mój to ciągle mi truje o zagranicy. Ale ja bym nie mogła teraz tak wszystkiego zostawić- mieszkania, rodziny, znajomych itd. Za dużo by mnie to kosztowało..... Poza tym mój Tż ma teraz dobrą pracę i stalą umowę wiec o tyle chociaż dobrze.
aaa to zupełnie co innego
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 23:46   #2013
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jeszcze pare fotek z aparatu bo wczesniej z telefonu były. Zobacze jaki odcien bedzie w świetle dziennym . Na razie widze troche rudości i miedzi chyba . Przebija też troche ta ''zimność'' na wierzchu ale po paru farbowaniach powinno zejść.
Farba nie szczypie i nie śmierdzi. Po zmyciu włosy sa tępe nie tak jak po Alfie gładkie . Jutro rano okaże sie co to za odcień mi wyszedl.
boski kolorek, nie mój typ obecnie ale Tobie super w takich odcieniach i włosy Ci rosną jak na drożdżach
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Na kapryśne włosy najlepiej się obrazić i przestać zwracać na nie uwagi Tak jak spóźniający się okres najlepiej przywołują białe, najładniejsze majtki
coś w tym prawdy jest
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zastanów się i podejmij odpowiednią decyzje najlepiej zrób liste wszystkich za i przeciw ale z drugiej strony jeżeli masz pewną pracę i płaca Ci odpowiada to narazie dałabym sobie spokój bo nie masz pewności jak Ci się ułoży w nowej firmie
choć strasznie mi się nie chce pojadę jutro na tę rozmowę i zobaczę jakie wgl warunki oferują
Właśnie tego, że mi się nie ułoży najbardziej się obawiam i co potem??bezrobocie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 23:47   #2014
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hey,
a używała któraś loreal blondissimes 05 ?
Tak poza tym to witam, znów jako blondyna...
Blond to chyba "moja własna odmiana heroiny" eee...edit - chyba nie tylko moja - bo inni pozostają wierni blondowi a jeszcze inni (tak jak ja) ciągle do niego wracają. Mam nadzieję, że już nie będę musiała "wracać".
Mam ochotę sobie coś kupić (z ciuchów) a sama nie wiem dokładnie co...
Wczoraj miałam chętkę na rozkloszowaną, pikowaną, czarną spódniczkę, dziś - na czarną marynarkę. O zgrozo - nie mam żadnej, kiedyś była ale się wybyła i o... jak baba chce, to baba musi mieć
Zganiam na fakt, że martwią mnie ostatnie ciepłe dni a potem ma przyjść prawdziwa jesień... czyli znając życie jak zaczynam zjazdy na mgr, to będzie zimno, szaro-buro i deszczowo (oby nie...)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 04:10   #2015
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko i wszystkie inne blond dziewczyny, co mi możecie polecić na zaskórniki i wypryski, na cerę naczynkową by za bardzo nie podrażniało, jakiś peeling?? ostatnio tak mnie wysypało, że masakra
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 07:13   #2016
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Shi
Myślałam, że ja jestem nietoperz, ale Ty to już wszelkie normy przekraczasz.
Ja piję bratka i jest nieźle-na pryszcze, z wągrami to walka nieustanna i póki co 1:0 dla nich.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 07:55   #2017
martyna4456
Raczkowanie
 
Avatar martyna4456
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeko i wszystkie inne blond dziewczyny, co mi możecie polecić na zaskórniki i wypryski, na cerę naczynkową by za bardzo nie podrażniało, jakiś peeling?? ostatnio tak mnie wysypało, że masakra
A to było coś specjalne dla ceny naczynkowej? Czasem jest z tylu napisane na maseczce lub peelingu że nie polecają dla jakiegoś typu cery

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Take pains, be perfect
martyna4456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 07:56   #2018
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzień dobry


asiabb1983 naftę wcieram w skórę głowy i we włosy raz w tygodniu na ok. 10 minut przed myciem. Wcześniej miałam z olejem rycynowym. A teraz z pokrzywą. I nie widzę znacznej różnicy między tymi dwiema.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:03   #2019
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny bardzo proszę Cię o pomoc, proszę napisz mi jak chcę przyciemnić włosy z poziomu 10(ostatnio robione 10,13) na poziom 9 naturą to czy może mi wyjść poblask zielony, bury? Jeżeli tak to co domieszać aby go uniknąć. Myślę jeszcze o pigmentacji bo chyba mam włosy przetrawione, to jakimi numerami robić?
Bardzo proszę o pomoc no i dziękuję.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:08   #2020
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć dziewuszki, wczoraj przeżyłam istny horror u chirurga jak będziecie chciały napiszę szczegółowo bo nie chcę nikogo niepotrzebnie straszyć


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Poszło o to że on przyszedł z roboty a ja sobie siedziałam na wizażu akurat zdązyłam go włączyć i właśnie Was nadrabiałam a ten wparował zrobił mi awanturę że nie można nawet ze mną pogadać i odłączyl kabel. To ja mu zrobiłam mega awanturę, bo ja sprzątam w domu, gotuje mu obiadki a ten mi aferę zrobił że na chwilę kompa włączyłam....Poza tym wspólnie oplacamy internet więc nie ma prawa mi niczego zakazywać. Poszłam bez słowa spać osobno. Pierwsza nasza kłótnia w nowym mieszkaniu

Co do pracy to jak bym wam napisała ile ja mam na godzinę na rękę to załamałybyście się.....ale gdzie nie szukam to wszędzie teraz groszę płacą. Póki co będę pracować tutaj bo lubię tą pracę ze względu na dzieciaki ale szefowa okazała się po☠☠☠*** do tego zarobki słabe ale codziennie wchodze na gumtree i szukam czegoś lepszego. Taka praca jak mam jest fajna jako dorywcza ale ja potrzebuje dużo więcej kasy na opłaty, jedzenie itd. Nie po to studia kończyłam i mam magistra żeby tak mnie traktować....
Może poszukam czegoś nie w moim zawodzie...... Sama już nie wiem co z moją przyszłością
Powiedz mi Kylie a ty jak zadowolona jesteś z pracy w sklepie? Zarobki dobre chociaż ?
oj ten Tż mój też co chwilę jak tylko siądę przed lapkiem, to że zaraz jakieś bzdury będę w necie i głupoty czytać / oglądać nic poważnego na pewno się pogodzicie robaczki

kiepsko z tą pracą, w ogóle kiepsko z pracą w naszym kraju wiadomo pracę masz fajną z dzieciaczkami ale zarobki domyślam się, że nie zachwycają często jest kochana tak, że ludzie kończą studia i w ogóle nie pracują w wyuczonych zawodach, taki kraj...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:09   #2021
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Shizaxa z zaskornikami to masakra, tez sie zmagalam i tylko kwasy mi pomagaly, nic wiecj, peelingi za slabe.
Teraz w ciazy cera mi sie poprawila, zero sladu po nich, czasem cos wyskoczy, ale tak to buzia gladka, mam nadzieje, ze tak zostanie



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 08:46   #2022
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja chyba w weekend jednak zrobie włosy CASTINGIEM albo 1010 albo 910. Wiem że wiele osób skarży się po nim na wypadanie włosów ale ja pamiętam że dawniej mi pasował wiec może jednak zaryzykuje..... zobaczymy czy tym razem mi podpasuje. korci mnie
o to ciekawa jestem
u mnie nadal stoi
włoy wypadają? a mi wydawał się taką delikatną farbką

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hey,
a używała któraś loreal blondissimes 05 ?
Tak poza tym to witam, znów jako blondyna...
Blond to chyba "moja własna odmiana heroiny" eee...edit - chyba nie tylko moja - bo inni pozostają wierni blondowi a jeszcze inni (tak jak ja) ciągle do niego wracają. Mam nadzieję, że już nie będę musiała "wracać".
Mam ochotę sobie coś kupić (z ciuchów) a sama nie wiem dokładnie co...
Wczoraj miałam chętkę na rozkloszowaną, pikowaną, czarną spódniczkę, dziś - na czarną marynarkę. O zgrozo - nie mam żadnej, kiedyś była ale się wybyła i o... jak baba chce, to baba musi mieć
Zganiam na fakt, że martwią mnie ostatnie ciepłe dni a potem ma przyjść prawdziwa jesień... czyli znając życie jak zaczynam zjazdy na mgr, to będzie zimno, szaro-buro i deszczowo (oby nie...)
ja w sumie też nie myślę już o zdradzie blondu ile to już lat z bardzo jasnymi włosami? hm 8
też zastanawiam się nad pikowaną czarną skórzaną rozkloszowaną spódniczką jedyne co mi mówi uspokój się po co Ci to to że mam niepikowaną taką, ale jest super, więc kto wie, trzeba sobie jakoś te wczorajsze bóle zrekompensować jakimiś zakupami

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ojj z pracą niestety tak jest, nie ma jej-źle, jest-za mało zarabiamy, zarabiamy więcej-chcemy jeszcze więcej (to akurat tyczy się mnie...)...
pisałam Wam, że jutro mam rozmowę o pracę, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na zostawienie swojej starej w której wcale źle nie zarabiam, jednak chciałabym więcej, co niekoniecznie tamta mi zagwarantuje...no i jeszcze spotkanie jest o 9, 30km ode mnie, a ja po nocce będę o 6 w domu...

Lavia mam nadzieję, że się pogodzicie z tż, jak jego wina to jak przeprosi

Kylie u mnie mija miesiąc od farbowania...i w sumie powinnam już odrost pokryć ale mi się nie chce

Wiecie jak zrobić coś takiego??
Załącznik 5455072
fajny koczek ale nie mam pojęcia może w necie jakieś filmiki instruktażowe są gdzieś

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zrobiłam włosy , nie bawiłam się w odrosty z woda 9% , całość zrobiłam na wodzie 6% i odrost sie nie wyróżnia. Najpiękniej wyszło pod spodem bo odcien jak na palecie a góra jak to góra jasniejsza- jest orzechowy niuans , chyba jest Socha Nastepnym razem robie tylko 8,36 nie będę dodawać 9,36 . Teraz chyba za dużo dałam tej 9-tki.
ładnie i jaka zmiana zawsze kojarzyłam Cię z takimi bardzo chłodnymi srebrzystymi blondami a tu proszę włoski też mega urosły

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tam juz nie patrze na te typy urody bo mi w wiekszosci kolorach lata niedobrze, znowu wiosny tez nie, ale dobrze mi w intensywnych kolorach, ale nijak nie jestem zima, a nawet niektorzy uwazaja ze wiosna wiec kicham w to i robie co mi sie podoba

Ja sie sama zdziwiłam że takie tanie. Jak zapłaciłam z lekami 40pare złotych to oczy duze zrobiłam bo byłam przygotowana na wiekszy wydatek. Tymbardziej ze nawet chcialam internetowo zamawiac wczesniej bo tam zawsze taniej. Ale ze potrzebowałam na juz to musiałam kupic w aptece. No i dobrze, bo sie okazalo ze 10 zł taniej niz jakbym przez internet zamawiała Zobaczymy jak sie spisza. Póki co na ramie przykleiłam bo i tak długi rekaw nosi się teraz wiec nie widać.
Dziwnie tak, jakos nie umiem sobie wyobrazic sposobu w jaki to działa

Agatko ja dzisiaj pierwszy plaster przyklejam, bo tak przez miesiac brałam tabletki
Ale póki co mam infekcje też, pewnie tez przez antybiotyk ktory brałam

Ja zobacze jak sie sprawdza, jak bedzie kicha to przemyśle krążek


Ja tam nie wierze w tabletki bez skutków ubocznych, wszystkie jakieś mają.


O kurcze biedna, nadal cie mdłosci mecza i wymioty Oby jak najmniej ich
rozumiem, lepiej samemu się przekonać jak to jest pewnie, tylko mnie to już odstarszyło ostatecznie jak widziałam u wielu kobiet takie brudne te plastry mam fijoła na tym punkcie, ja biorę już ponad rok tabletki i niedawno lekarz skierował mnie na badania krzepnięcia krwi, żeby sprawdzić czy nie ma skutków ubocznych, fajny doktorek jestem z niego mega zadowolona
krążki zakładają kobietom które jeszcze nie rodziły? tak pytam z ciekawości

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Buahhot widziałam że zaczęłaś prowadzić bloga spowrotem gratuluję nowej pracy
wiem, że jesteś już po ślubie nie widziałam fotek żadnych, wrzucisz coś do albumu w wolnej chwili?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:55   #2023
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zastanów się i podejmij odpowiednią decyzje najlepiej zrób liste wszystkich za i przeciw ale z drugiej strony jeżeli masz pewną pracę i płaca Ci odpowiada to narazie dałabym sobie spokój bo nie masz pewności jak Ci się ułoży w nowej firmie

może według Ciebie to niehigieniczne ale i tak nosisz to pod ubraniem to raz ,a po drugie nieobciążasz tak wątroby jak normalnymi tabletkami tu na plus i kolejny plus, że naklejasz raz na tydzień a jak sama napisałaś jesteś zapominalska przy łykaniu tabsów co dzień ,więc raz na tydzień byś na pewno zapamiętała o zmianie plastra

pięknie wyszło

czyli pasuje Ci to samo co mi ja teraz stawiam na perłowe odcienie bo w tych mi najlepiej

a to dobre tego nie słyszałam

ja póki co jestem zadowolona ze swojego obecnego koloru jest naturalnie z perłowym połyskiem i to mi pasuje
popiel jakby się wypłukał, widzę po myciu włosów taką brudnawą pianę , a włoski zjaśniały sporo. szczególnie po tej nafcie kosmetycznej ostatnio jestem narazie uspokojona i nie myslę o kolejnym farbowaniu a ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi mieszanka garnier na następne farbowanie
Asiu mam inne zdanie, i tak wg. mnie niehigieniczne mam prawo przecież do własnego zdania
pod ubraniem, a latem na plaży? te prastry aż szare no nie nie dla mnie, wszystko ma jakieś skutki uboczne, ja robię różne badania przy braniu tabsów, nie będę brała całe życie do 1 ciąży a potem spirala taki mam plan to, że spóżnię się 2-3 godziny albo zamiast o 21 wezmę rano i to raz na miesiać to chyba nie jest jeszcze tragedia okres mam jak w zegareczku już nie taki obfity i prawie bezbolesny

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny, wogóle myslisz ze mi taki lekki karmel na poziomie 8/9 pasował??
Czeko Ty masz brązowe oczyska?
ja myślę że by Ci pasował karmel
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 09:50   #2024
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady a co sie stalo u tego chirurga? Jaki koszmar?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:02   #2025
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Shizaxa z zaskornikami to masakra, tez sie zmagalam i tylko kwasy mi pomagaly, nic wiecj, peelingi za slabe.
Teraz w ciazy cera mi sie poprawila, zero sladu po nich, czasem cos wyskoczy, ale tak to buzia gladka, mam nadzieje, ze tak zostanie



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oo mam właśnie chętkę iść na kwas jakiś, słyszałam, że najlepszy migdałowy... Jaki polecasz?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja w sumie też nie myślę już o zdradzie blondu ile to już lat z bardzo jasnymi włosami? hm 8
też zastanawiam się nad pikowaną czarną skórzaną rozkloszowaną spódniczką jedyne co mi mówi uspokój się po co Ci to to że mam niepikowaną taką, ale jest super, więc kto wie, trzeba sobie jakoś te wczorajsze bóle zrekompensować jakimiś zakupami

No to pięknie, mam nadzieję, że też tak wytrwam. Bo ulegam zakochaniu się w jakimś odcieniu, zdradzam blond a potem dupa... potulnie wracam (tyle, że dla włosów to nie za dobre) dlatego teraz basta!
Za to spódniczce być może dzisiaj ulegnę, a Tobie za cierpienia się należy - nie wiem dokładnie jakie, chętnie przeczytam. Ale bóle to bóle i trzeba sobie poziom endorfin poprawić, najważniejsze, że to już za Tobą a przed Tobą zakupy
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:10   #2026
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Hey,
a używała któraś loreal blondissimes 05 ?
Tak poza tym to witam, znów jako blondyna...
Blond to chyba "moja własna odmiana heroiny" eee...edit - chyba nie tylko moja - bo inni pozostają wierni blondowi a jeszcze inni (tak jak ja) ciągle do niego wracają. Mam nadzieję, że już nie będę musiała "wracać".
Mam ochotę sobie coś kupić (z ciuchów) a sama nie wiem dokładnie co...
Wczoraj miałam chętkę na rozkloszowaną, pikowaną, czarną spódniczkę, dziś - na czarną marynarkę. O zgrozo - nie mam żadnej, kiedyś była ale się wybyła i o... jak baba chce, to baba musi mieć
Zganiam na fakt, że martwią mnie ostatnie ciepłe dni a potem ma przyjść prawdziwa jesień... czyli znając życie jak zaczynam zjazdy na mgr, to będzie zimno, szaro-buro i deszczowo (oby nie...)
uzależniona

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Bunny bardzo proszę Cię o pomoc, proszę napisz mi jak chcę przyciemnić włosy z poziomu 10(ostatnio robione 10,13) na poziom 9 naturą to czy może mi wyjść poblask zielony, bury? Jeżeli tak to co domieszać aby go uniknąć. Myślę jeszcze o pigmentacji bo chyba mam włosy przetrawione, to jakimi numerami robić?
Bardzo proszę o pomoc no i dziękuję.
pozdrawiam
przyciemniasz tylko o ton wiec bez przesady kladziesz normalnie 9tke np nature czy bezowa byle nie popielata i na oksy 3% i juz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:14   #2027
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Princesska miałam wklinowanie pionowe i ciężko było, 3 znieczulenia i nacinanie dziąsła z każdej strony, ponad godzinę siedziałam krwi tyle mam antybiotyk i ketonal, szwy ściągam za 10 dni spuchłam strasznie ledwo mogę otworzyć papkę, od wczoraj jeszcze nic nie jadłam tylko piję

dziewczyny nie wiem czy się chwaliłam ale już ponad miesiąc nie palę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Oo mam właśnie chętkę iść na kwas jakiś, słyszałam, że najlepszy migdałowy... Jaki polecasz?


No to pięknie, mam nadzieję, że też tak wytrwam. Bo ulegam zakochaniu się w jakimś odcieniu, zdradzam blond a potem dupa... potulnie wracam (tyle, że dla włosów to nie za dobre) dlatego teraz basta!
Za to spódniczce być może dzisiaj ulegnę, a Tobie za cierpienia się należy - nie wiem dokładnie jakie, chętnie przeczytam. Ale bóle to bóle i trzeba sobie poziom endorfin poprawić, najważniejsze, że to już za Tobą a przed Tobą zakupy
ja miałam przed blondem inne kolorki i z żadnego nie byłam zadowolona jak z blondu, kuszą mnie wiadomo ale nie daję się natura mnie ostatnio kusiła taki średni blond
zakupki to tylko w tej chwili przez internet bo jestem strasznie opuchnięta, sprawia mi trudność mówienie o śmianiu nie wspomnę...

także dzisiaj mam dyżur na wizażu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:16   #2028
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska miałam wklinowanie pionowe i ciężko było, 3 znieczulenia i nacinanie dziąsła z każdej strony, ponad godzinę siedziałam krwi tyle mam antybiotyk i ketonal, szwy ściągam za 10 dni spuchłam strasznie ledwo mogę otworzyć papkę, od wczoraj jeszcze nic nie jadłam tylko piję

dziewczyny nie wiem czy się chwaliłam ale już ponad miesiąc nie palę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



ja miałam przed blondem inne kolorki i z żadnego nie byłam zadowolona jak z blondu, kuszą mnie wiadomo ale nie daję się natura mnie ostatnio kusiła taki średni blond
zakupki to tylko w tej chwili przez internet bo jestem strasznie opuchnięta, sprawia mi trudność mówienie o śmianiu nie wspomnę...

także dzisiaj mam dyżur na wizażu
Biedactwo Z każdym dniem powinno być lepiej
I gratuluję niepalenia
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:20   #2029
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Biedactwo Z każdym dniem powinno być lepiej
I gratuluję niepalenia
oby bez płaczu się nie obyło
łzy same poleciały i musieli dać kolejne dawki znieczulenia, bo od spodu/środka zaczęłam czuć

a dziękuję jestem dumna mam nadzieję, że nie wrócę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 10:25   #2030
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niech mają karę A może ten nowy szampon po dłuższym używaniu wysuszył i stąd kaprysy włosia? Teoretycznie nie powinien, ale nie raz się przejechałam na zdradzieckich szamponach

A nasza blogereczka Szkoda, ja ciągle czekam na fotki, dzbanek mnie nie safysfakcjonuje

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


Chyba nie mają tu żadnych fanek, przynajmniej ja nie kojarzę...
Najpopularniejsze są tu chyba farby Alfaparf, Palette, Londa i drogeryjne Loreale
ty jednak jestes geniusz no oczywiscie ze to przeklety szampon joaski, odkad zaczelam go uzywac to zaczely sie problemy, tylko jedyne co mi przeszkadzalo to kołtun po myciu i ze malo nie pękaly takie szorstkie, ale kiedy schly to wracaly do normy...
wiec juz wiem ze oberwaly koncowki przez szampon- jako pierwsze beda szorstkie no jasne...szampon do sprzatania RAZ!

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Bunny mam pytanie czy maska extreme duzo rozni sie od elseve total repair taka biala z czerwona nakretka?? Bo mi ona bardziej pasuje od tej extreme i tak sie zastanawiam co tam w niej jest cudownego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
generalnie sklady sa blizniacze.
tyle ze bialo czerwona ma kwas cytrynowy zamiast mlekowego i nie ma alkoholu izopropylowego jako konserwantu wiec to cos z tego ci nie podchodzi.

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Więc : oczy , ja bez makijazu (tylku tusz tu mam) nie mam zdjęc bez tuszu na komputerze :P. A oczy nie wiem plamki ? ja slepa jestem (wiec wstawiam zdj )
cera sucha (chyba wrażliwa również :/ ) jasna. Ja sie nie opalam więc nie wiem ale chyba u mnie ciężko z opalenizną :P naturalny kolor to mysi blond i słabo błyszczące chyba że są wymodelowane :P

a to drugie zdjęcie to jeszcze z gimnazjum jak coś :X
na moje oczeta to ty jesteś klasyczne lato

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jesli nic innego nie wymyslimy, to wezme ten ktorym farbowala Czeko
podobaja mi się takie
http://szafa.pl/c11252113-bezowy-blond.html
http://szafa.pl/c14085855-koooolor-bezowy-blond.html
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/ud/uroda/...owy-100ml.html
http://fryzuranadzis.pl/pin/2137
haha pewnie kazdy jest inny ale o cos takiego mi chodzi
no ten na drugim zdjęciu moze trochę za ciemny

ooo to co zakodowalo to to w zalaczniku

nie no cieszę się z pracy, jest lepiej niż było a jest trochę taniej ale jakoś specjalnie nic mnie nie kręci, no może oprocz tego kallosa i maski miodowej o ktorej pisala truskawkowa

haha, dobre
kazdy kolor inny poziom
a tak serio to te jasniejsze chyba dla ciebie? jak taki jak ten ostatni z zalacznika to ten czeko tak wyjdzie bierz go mysle ze fajna opcja a w razie czego jak uznasz ze np. chcesz chlodniej to bedziesz go mieszac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
ja tam kocham Twoje wlosy

LAVIA
przykro miszkoda ze tak masz z praca. Ja bym nie szla na kilka etatów, bo nie dasz radyszkoda ze takie zarobki, może za granica lepiej? Ale weź rzuc teraz wszystko i jedz.

TRUSKAWKOWA
dziekuje ale zdjecie odkopalas
Ale wlosy szybko mi zrudzialy.


W ogole ja mysle czy by nie klasc samych pasemek na odrost?
BUNNY da rade farba a nie rozjaśniaczem zrobić u mnie refleksy na naturalkach?
I jaki musze mieć odrost żeby folię mogła dać?
oczywiscie ze da rade farba!
odrost dobrze miec 2-3cm, bo folia i tak od razu daje odrost z pol cm, zeby nie wyplynela farba i nie bylo plam- trzeba uwazac bardzo! ostrzegam ze nie kazdy fryzjer potrafi! bo musi byc technika pierwszych pasm za przedzialkiem i poza linia zarostu(w razie co), no jest tyle ciezej ze farba jest rzadsza i trzeba oszczednie klasc a nie z rozpedu jak rozjasniacz.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny, wogóle myslisz ze mi taki lekki karmel na poziomie 8/9 pasował??
mysle ze tak, jest tylko jeden klopot...
raz ze poniszczysz wlosy schodzac z zimnego w cieple a dwa- pamietaj ze cieple kolory typu karmel i rudosci dodaja kilogramow

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska miałam wklinowanie pionowe i ciężko było, 3 znieczulenia i nacinanie dziąsła z każdej strony, ponad godzinę siedziałam krwi tyle mam antybiotyk i ketonal, szwy ściągam za 10 dni spuchłam strasznie ledwo mogę otworzyć papkę, od wczoraj jeszcze nic nie jadłam tylko piję

dziewczyny nie wiem czy się chwaliłam ale już ponad miesiąc nie palę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



ja miałam przed blondem inne kolorki i z żadnego nie byłam zadowolona jak z blondu, kuszą mnie wiadomo ale nie daję się natura mnie ostatnio kusiła taki średni blond
zakupki to tylko w tej chwili przez internet bo jestem strasznie opuchnięta, sprawia mi trudność mówienie o śmianiu nie wspomnę...

także dzisiaj mam dyżur na wizażu
no to koszmar przeszlas ja sie tego strasznie boje...
gratulacje niepalenia

moj tz teraz usiluje rzucic...poki co gumy nicorette 2mg to z 5 na dobe wyzuje, i juz 4 dobe leci bez papierosa...
pierwsze 2 dni spoko tylko ciagle cos je ;/
ale od wczoraj dal mi wciry nie powiem jest nieznosny, rozdrazniony ze nic nie moge powiedziec... znosze to i zmilczam, ale kurde, wspieram go tylko nie wiem ile ten najgorszy moment bedzie trwal kto rzucal palenie niech powie?
bo ja uciekne z domu jak tak bedzie ciezko szlo...
czepia sie mnei o wszystko...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:26   #2031
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Oo mam właśnie chętkę iść na kwas jakiś, słyszałam, że najlepszy migdałowy... Jaki polecasz?
chodziłam do kosmetyczki na migdałowy i bardzo sobie chwaliłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:42   #2032
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ty jednak jestes geniusz no oczywiscie ze to przeklety szampon joaski, odkad zaczelam go uzywac to zaczely sie problemy, tylko jedyne co mi przeszkadzalo to kołtun po myciu i ze malo nie pękaly takie szorstkie, ale kiedy schly to wracaly do normy...
wiec juz wiem ze oberwaly koncowki przez szampon- jako pierwsze beda szorstkie no jasne...szampon do sprzatania RAZ!


generalnie sklady sa blizniacze.
tyle ze bialo czerwona ma kwas cytrynowy zamiast mlekowego i nie ma alkoholu izopropylowego jako konserwantu wiec to cos z tego ci nie podchodzi.


na moje oczeta to ty jesteś klasyczne lato


kazdy kolor inny poziom
a tak serio to te jasniejsze chyba dla ciebie? jak taki jak ten ostatni z zalacznika to ten czeko tak wyjdzie bierz go mysle ze fajna opcja a w razie czego jak uznasz ze np. chcesz chlodniej to bedziesz go mieszac


oczywiscie ze da rade farba!
odrost dobrze miec 2-3cm, bo folia i tak od razu daje odrost z pol cm, zeby nie wyplynela farba i nie bylo plam- trzeba uwazac bardzo! ostrzegam ze nie kazdy fryzjer potrafi! bo musi byc technika pierwszych pasm za przedzialkiem i poza linia zarostu(w razie co), no jest tyle ciezej ze farba jest rzadsza i trzeba oszczednie klasc a nie z rozpedu jak rozjasniacz.


mysle ze tak, jest tylko jeden klopot...
raz ze poniszczysz wlosy schodzac z zimnego w cieple a dwa- pamietaj ze cieple kolory typu karmel i rudosci dodaja kilogramow

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


no to koszmar przeszlas ja sie tego strasznie boje...
gratulacje niepalenia

moj tz teraz usiluje rzucic...poki co gumy nicorette 2mg to z 5 na dobe wyzuje, i juz 4 dobe leci bez papierosa...
pierwsze 2 dni spoko tylko ciagle cos je ;/
ale od wczoraj dal mi wciry nie powiem jest nieznosny, rozdrazniony ze nic nie moge powiedziec... znosze to i zmilczam, ale kurde, wspieram go tylko nie wiem ile ten najgorszy moment bedzie trwal kto rzucal palenie niech powie?
bo ja uciekne z domu jak tak bedzie ciezko szlo...
czepia sie mnei o wszystko...
nie dziwię się maleńka, że boisz ale lepiej mimo wszystko uważam mieć to za sobą, ja cieszę się, mimo że teraz troszkę cierpię ale troszkę pomęczę się i będę miała już z głowy te 8 nieszczęsne
na razie jogurty pitne/serki zamierzam jeść i lody, może jakąś zupkę zimną, bo gorącego teoretycznie nie mogę dzisiaj jeszcze dopiero jutro niby ale jak to w praktyce okaże się... zobaczymy
w nocy się przebudziłam tak mnie bolało musiałam zimen okłady robić

dziękuję
silna wola i wsparcie to podstawa
ja o dziwo nie podjadałam ale to samo rozdrażniona, czepialska, wredna nawet, biedny mój Tż ale znosił dzielnie, jak awanturowałam sie to on spokojnie nie dołączał się, u mnie 2 pierwsze tygodnie były najgorsze, zdarzył się po tym czasie buszek od koleżanki na imprezie i pojawił się odruch wymiotny, teraz fajki mi strasznie śmierdzą, czuję już kto pali/palił przed chwilą, wcześniej tego nie wyczuwałam, teraz jak minął miesiąc jest mi już lepiej, ale jak jestem zdenerwowana albo mamy spinę z Tż to mam ochotę iść do sklepu kupić papieroski i zapalić, tylo szkoda mi już zdrowia bo paliłam bardzo długo i też kasiorki, bo w ciagu tego miesiąca już oszczędziłam i kupiłam wiele innych rzeczy pożytecznych za te pieniążki chyba zresztą każda inna rzecz będzie pożyteczniejsza niż puszczenie pieniążków z dymem

za Ciebie i Tż, żebyście oboje dali radę, on pewnie też to robi dla Ciebie m.in.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:43   #2033
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
uzależniona


przyciemniasz tylko o ton wiec bez przesady kladziesz normalnie 9tke np nature czy bezowa byle nie popielata i na oksy 3% i juz.

Dziękuje bardzo, to teraz spokojnie mogę wziąć się za farbowanie.
pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:08   #2034
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeko i wszystkie inne blond dziewczyny, co mi możecie polecić na zaskórniki i wypryski, na cerę naczynkową by za bardzo nie podrażniało, jakiś peeling?? ostatnio tak mnie wysypało, że masakra
Na cere naczynkową to tylko peeling enzymatyczny, wczoraj w rossie nawet widziałam taki do cery naczynkowej specjalnie z flos-leku. Z takich profesjonalnych zabiegów to raczej kawitacja najbezpieczniejsza. A co do wysypania to pierwsza rzecz dlaczego wysypało. Często tak sie dzieje? Jadłaś ostatnio wiecej słodyczy, jakchś ostrych rzeczy, alkohol?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to ciekawa jestem
u mnie nadal stoi
włoy wypadają? a mi wydawał się taką delikatną farbką [COLOR="Silver"]

[
rozumiem, lepiej samemu się przekonać jak to jest pewnie, tylko mnie to już odstarszyło ostatecznie jak widziałam u wielu kobiet takie brudne te plastry( mam fijoła na tym punkcie, ja biorę już ponad rok tabletki i niedawno lekarz skierował mnie na badania krzepnięcia krwi, żeby sprawdzić czy nie ma skutków ubocznych, fajny doktorek jestem z niego mega zadowolona
krążki zakładają kobietom które jeszcze nie rodziły? tak pytam z ciekawości

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Buahhot widziałam że zaczęłaś prowadzić bloga spowrotem gratuluję nowej pracy
wiem, że jesteś już po ślubie nie widziałam fotek żadnych, wrzucisz coś do albumu w wolnej chwili?
Fakt plaster sie brudzi, a w sumie nie tyle plaster co to na około plastra. Ale wypróbuje, przekonam się, bo wiem że to można zmyć bez problemu, wystarczy nawet patyczkiem do uszu nasączonym mydłem naokoło i już - moja kolezanka tak robiła. Gorzej jak sie ten brud zbiera pod plastrem. Mi sie juz w jednym miejscu tak zrobiło. Ale podobno na skutecznosc to nie wpływa. Zresztą producenci raczej to przewidzieli wiec na pewno tak to jest skonstruowane zeby dzialało

A krążki są dla tych co nierodziły też, to są po prostu hormony w postaci takiego krążka małego który sie wkłada do pochwy raz na 3 tygodnie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asiu mam inne zdanie, i tak wg. mnie niehigieniczne mam prawo przecież do własnego zdania
pod ubraniem, a latem na plaży? te prastry aż szare no nie nie dla mnie, wszystko ma jakieś skutki uboczne, ja robię różne badania przy braniu tabsów, nie będę brała całe życie do 1 ciąży a potem spirala taki mam plan to, że spóżnię się 2-3 godziny albo zamiast o 21 wezmę rano i to raz na miesiać to chyba nie jest jeszcze tragedia okres mam jak w zegareczku już nie taki obfity i prawie bezbolesny

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------


Czeko Ty masz brązowe oczyska?
ja myślę że by Ci pasował karmel
Zielone mam, z brązowymi plamkami.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ty jednak jestes geniusz no oczywiscie ze to przeklety szampon joaski, odkad zaczelam go uzywac to zaczely sie problemy, tylko jedyne co mi przeszkadzalo to kołtun po myciu i ze malo nie pękaly takie szorstkie, ale kiedy schly to wracaly do normy...
wiec juz wiem ze oberwaly koncowki przez szampon- jako pierwsze beda szorstkie no jasne...szampon do sprzatania RAZ!





mysle ze tak, jest tylko jeden klopot...
raz ze poniszczysz wlosy schodzac z zimnego w cieple a dwa- pamietaj ze cieple kolory typu karmel i rudosci dodaja kilogramow

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


no to koszmar przeszlas ja sie tego strasznie boje...
gratulacje niepalenia

moj tz teraz usiluje rzucic...poki co gumy nicorette 2mg to z 5 na dobe wyzuje, i juz 4 dobe leci bez papierosa...
pierwsze 2 dni spoko tylko ciagle cos je ;/
ale od wczoraj dal mi wciry nie powiem jest nieznosny, rozdrazniony ze nic nie moge powiedziec... znosze to i zmilczam, ale kurde, wspieram go tylko nie wiem ile ten najgorszy moment bedzie trwal kto rzucal palenie niech powie?
bo ja uciekne z domu jak tak bedzie ciezko szlo...
czepia sie mnei o wszystko...
Ja ostatnio niesamowicie polubiłam ten dove z olejkami Fajnie myje i włoski sa juz nie takie szorstkie

A blondowi daje czas do stycznia-lutego i jak nie zobacze zadnej poprawy w stanie włosów no to niestety bede farbować na inny kolor. Bo niestety widze ze mi sie to rozjasnianie na kondycji odbija teraz Zobaczymy jak po alfie bedzie.

Kurcze jak ma sie na kondycji odbić to niedobrze Myślałam o czyms takim z załącznika, nawet jakby był juz sprany i wyblakły to ok bo też takie lubie.
Albo cos pod moją nature - jak ten z opakowania sublime 70, i co jakis czas tylko bym jakies refleksy robiła.
Ale nie wiem Może masz jakies pomysły?

Kurcze, powiem ci ze ja nie jestem zwolenniczką ani tych gum ani plastrów ani tych innych pierdów to rzucania palenia. Wg mnie najlepszy sposób to jest stopniowe ograniczanie, i tez na te osoby które znam i rzuciły podziałało najlepiej i tez najmniej sie odbijało wlasnie na nerwach i tez przy okazji na najblizszych....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (35,5 KB, 40 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:15   #2035
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko sama zobaczysz jak to będzie podczas stosowania tojak można usunąć to dbaj bo ja widziałam takie okropieństwa
nawet nei wiedziałam o tych krążkach, ja chciałam zastrzyki ale jednak nie jak naczytałam się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:16   #2036
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie dziwię się maleńka, że boisz ale lepiej mimo wszystko uważam mieć to za sobą, ja cieszę się, mimo że teraz troszkę cierpię ale troszkę pomęczę się i będę miała już z głowy te 8 nieszczęsne
na razie jogurty pitne/serki zamierzam jeść i lody, może jakąś zupkę zimną, bo gorącego teoretycznie nie mogę dzisiaj jeszcze dopiero jutro niby ale jak to w praktyce okaże się... zobaczymy
w nocy się przebudziłam tak mnie bolało musiałam zimen okłady robić

dziękuję
silna wola i wsparcie to podstawa
ja o dziwo nie podjadałam ale to samo rozdrażniona, czepialska, wredna nawet, biedny mój Tż ale znosił dzielnie, jak awanturowałam sie to on spokojnie nie dołączał się, u mnie 2 pierwsze tygodnie były najgorsze, zdarzył się po tym czasie buszek od koleżanki na imprezie i pojawił się odruch wymiotny, teraz fajki mi strasznie śmierdzą, czuję już kto pali/palił przed chwilą, wcześniej tego nie wyczuwałam, teraz jak minął miesiąc jest mi już lepiej, ale jak jestem zdenerwowana albo mamy spinę z Tż to mam ochotę iść do sklepu kupić papieroski i zapalić, tylo szkoda mi już zdrowia bo paliłam bardzo długo i też kasiorki, bo w ciagu tego miesiąca już oszczędziłam i kupiłam wiele innych rzeczy pożytecznych za te pieniążki chyba zresztą każda inna rzecz będzie pożyteczniejsza niż puszczenie pieniążków z dymem

za Ciebie i Tż, żebyście oboje dali radę, on pewnie też to robi dla Ciebie m.in.
osz kurde, 2 tygodnie to ja calkiem osiwieje do 100%
moj palil od gnoja nie wiem z 12-14 lat mial jak zaczal? i robi 1,5-2 paczki dziennie
wiec przesada... ja mu nie bronilam, kasy nie wyliczalam nigdy, ale nie dawalam palic przy sobie- chowalam popielniczke, albo wynosilam do kuchni jak siedzial przy kompie bo nie musze smrodow wachac ile razy sie klocilismy o to, ze mu sie nie chcialo isc palic na balkon albo do kuchni gdzie zawsze okno jest otwarte...

ale ostatnio on gorzej sie czuje...poty zalewaja, spac nie moze, mowi ze cos mu na oczy siada, ze bialo mu sie robi i w glowie kreci...odsylalam do lekarza- to mnie zbyl.
on od urodzenia astmatyk i alergik, do tego mial problemu z plucami i zatokami- w plucach tak mu rzezi jak oddycha ze bez problemu idzie do rodzinnej i zawsze dostaje zwolnienie lekarskie na zapal pluc czy oskrzeli wiec dla niego palenie nie bardzo wskazane, tym bardziej ze jego ojciec zmarl na raka majac 21 lat...
no i ostatnio rzucilam pogadanke po jakiejs klotni, ze po ch*j mu żona, że dziecka nigdy nie bedzie z jego podejsciem- ciagle slysze ze nie mamy pieniedzy
na koniec dodalam ze i lepiej, bo nie pozwole by mnei w ciazy trul i dziecko jak bedzie dymil przy nas cale zycie...

poszlilsmy spac nie odzywajac sie.

z rzucaniem palenia u niego wyszlo zabawnie, bo nic nie powiedzial ze rzuca.
poszedl do pracy w pon., wrocil...
ja nic nie zauwazylam...
wtorek- wrocil z pracy...
siedzial caly wieczor na kompie nie odzywal sie...i sie sczailam! olsnilo mnie!
od 2 dni nie widzialam popielniczki na biurku- a zawsze mi taka z petami zostawial do sprzatniecia
i mowie do niego czy mi sie zdaje czy on nie pali...
a on do mnie ze jestem bystra, dopiero po 2 dniach sie skapnęlam
powiem wam ze tak sie wzruszylam, ze to ta moja gadanina tak w nim wezbrala... ale hardy jest, podtrzymuje ze robi to dla siebei nie dla mnie
no i widze ze walczy, staram sie mu pomoc ile umiem...
wiem ze to jeszcze nie sukces bo zuje te gumy nikotynowe...ale jest postep, zaczynal od 6 gum, potem 4 a dzis dopiero 1 moze bedzie dobrze boje sie tylko ze sie pomeczymy, a on ma bardzo slaba wole i bedzie impreza czy u nas czy u mojej mamy, ktos bedzie palil i on znow zacznie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:27   #2037
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na cere naczynkową to tylko peeling enzymatyczny, wczoraj w rossie nawet widziałam taki do cery naczynkowej specjalnie z flos-leku. Z takich profesjonalnych zabiegów to raczej kawitacja najbezpieczniejsza. A co do wysypania to pierwsza rzecz dlaczego wysypało. Często tak sie dzieje? Jadłaś ostatnio wiecej słodyczy, jakchś ostrych rzeczy, alkohol?

Fakt plaster sie brudzi, a w sumie nie tyle plaster co to na około plastra. Ale wypróbuje, przekonam się, bo wiem że to można zmyć bez problemu, wystarczy nawet patyczkiem do uszu nasączonym mydłem naokoło i już - moja kolezanka tak robiła. Gorzej jak sie ten brud zbiera pod plastrem. Mi sie juz w jednym miejscu tak zrobiło. Ale podobno na skutecznosc to nie wpływa. Zresztą producenci raczej to przewidzieli wiec na pewno tak to jest skonstruowane zeby dzialało

A krążki są dla tych co nierodziły też, to są po prostu hormony w postaci takiego krążka małego który sie wkłada do pochwy raz na 3 tygodnie

Zielone mam, z brązowymi plamkami.



Ja ostatnio niesamowicie polubiłam ten dove z olejkami Fajnie myje i włoski sa juz nie takie szorstkie

A blondowi daje czas do stycznia-lutego i jak nie zobacze zadnej poprawy w stanie włosów no to niestety bede farbować na inny kolor. Bo niestety widze ze mi sie to rozjasnianie na kondycji odbija teraz Zobaczymy jak po alfie bedzie.

Kurcze jak ma sie na kondycji odbić to niedobrze Myślałam o czyms takim z załącznika, nawet jakby był juz sprany i wyblakły to ok bo też takie lubie.
Albo cos pod moją nature - jak ten z opakowania sublime 70, i co jakis czas tylko bym jakies refleksy robiła.
Ale nie wiem Może masz jakies pomysły?

Kurcze, powiem ci ze ja nie jestem zwolenniczką ani tych gum ani plastrów ani tych innych pierdów to rzucania palenia. Wg mnie najlepszy sposób to jest stopniowe ograniczanie, i tez na te osoby które znam i rzuciły podziałało najlepiej i tez najmniej sie odbijało wlasnie na nerwach i tez przy okazji na najblizszych....
ja nie moge szamponow dove bo mnei mega swedzi i krosty
ale twoj timotei bardzo mi pasuje dokupilam dzis ten do wl normalnych z ziolami moc i blask.

masz zimny kolor, musialabys stopniowo przyciemniac np. na poziom 8 natura, a potem dopiero dac cieply, to z zalacznika to sprany rudy takie 8.4 tak wychodzi
ja o tobie bardziej myslalam o takim miodzie zloto rudym 8.34.

pamietaj ze poziom 7 to sa oliwkowe podtony i bedzie zielono na tym co masz teraz na mase refeksy zawsze, na kazdym kolorze...
mnie sie na takim rudym z zalacznika podobaja drobniutenkie refleksy biale, jak niteczki, moim zdaniem pieknie to wyglada i oryginalnie

wiesz, on juz probowal pare lat temu rzucac ograniczajac i dupa...
wkur* chodzil, a jak przyszla impreza i pil i przestal sie kontrolowac to wyjaral cala paczke i sie zatrul, rzygal jak kot potem no i wrocil do palenia.
wiec jak z nim rozmawialam, to doszlismy do wniosku ze musi odstawic fajki od razu- wiadomo w chwili zalamania zdarzylo mu sie wziac bucha od kumpla w poniedzialek ale mowil ze mu nie smakowalo, ale swoich juz nie kupuje.
poza tym wiem ze te gumy troszke przytruwaja organizm, ale jedna guma to jak jeden papieros...wiec nie czuje takiego drastycznego odstawienia- choc pierwszego dnia to mowil ze mu sie slabo robilo i poty zalewaly z odstawienia...

gorzej ze mowi ze nie moze patrzec na ludzi palacych ani myslec czy mowic o paleniu, bo mu rece chodza i boi sie ze sie złamie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:27   #2038
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lady ojej biedna. A to dolna, tak? Bo gorne zazwyczaj ladnie ida. Przykro mi, ze tak sie nacierpialas :-* dobrze, ze to juz za Toba
A fajki jak udalo Ci sie rzucic?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-10-24 o 11:28
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:35   #2039
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, powiem ci ze ja nie jestem zwolenniczką ani tych gum ani plastrów ani tych innych pierdów to rzucania palenia. Wg mnie najlepszy sposób to jest stopniowe ograniczanie, i tez na te osoby które znam i rzuciły podziałało najlepiej i tez najmniej sie odbijało wlasnie na nerwach i tez przy okazji na najblizszych....
ja też nie jestem za stosowaniem tych różnych wspomagaczy rzucania palenia...
wszystko to ten jeden wielki przemysł, zamiast wydawać na fajki wydajesz na gumy, plastry czy tam inne cuda...
zastanawiałam się nad desmoxan ale postanowiłam sama się wziąć za siebie i z końcem ostatniej paczki zakończyć romans ze śmierdziuchami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:44   #2040
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Shi
Myślałam, że ja jestem nietoperz, ale Ty to już wszelkie normy przekraczasz.
Ja piję bratka i jest nieźle-na pryszcze, z wągrami to walka nieustanna i póki co 1:0 dla nich.
Nove ja z przymusu, w pracy byłam
Cytat:
Napisane przez martyna4456 Pokaż wiadomość
A to było coś specjalne dla ceny naczynkowej? Czasem jest z tylu napisane na maseczce lub peelingu że nie polecają dla jakiegoś typu cery

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niekoniecznie musi być napisane do naczynkowej, może być do innej ale delikatny, enzymatyczny
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Shizaxa z zaskornikami to masakra, tez sie zmagalam i tylko kwasy mi pomagaly, nic wiecj, peelingi za slabe.
Teraz w ciazy cera mi sie poprawila, zero sladu po nich, czasem cos wyskoczy, ale tak to buzia gladka, mam nadzieje, ze tak zostanie



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
właśnie myślałam nad kwasami, tylko w domu, teraz odpowiednia pora, chciałam chyba na początek migdałowego spróbować

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska miałam wklinowanie pionowe i ciężko było, 3 znieczulenia i nacinanie dziąsła z każdej strony, ponad godzinę siedziałam krwi tyle mam antybiotyk i ketonal, szwy ściągam za 10 dni spuchłam strasznie ledwo mogę otworzyć papkę, od wczoraj jeszcze nic nie jadłam tylko piję

dziewczyny nie wiem czy się chwaliłam ale już ponad miesiąc nie palę

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



ja miałam przed blondem inne kolorki i z żadnego nie byłam zadowolona jak z blondu, kuszą mnie wiadomo ale nie daję się natura mnie ostatnio kusiła taki średni blond
zakupki to tylko w tej chwili przez internet bo jestem strasznie opuchnięta, sprawia mi trudność mówienie o śmianiu nie wspomnę...

także dzisiaj mam dyżur na wizażu
Lady to masz jak moja przyjaciółka, też się wycierpiała, ale będzie dobrze, po 2-3dniach nie będzie śladu opuchlizny
gratuluję rzucenia palenia, ja nie palę już 5m-cy i jestem bardzo z siebie zadowolona
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

moj tz teraz usiluje rzucic...poki co gumy nicorette 2mg to z 5 na dobe wyzuje, i juz 4 dobe leci bez papierosa...
pierwsze 2 dni spoko tylko ciagle cos je ;/
ale od wczoraj dal mi wciry nie powiem jest nieznosny, rozdrazniony ze nic nie moge powiedziec... znosze to i zmilczam, ale kurde, wspieram go tylko nie wiem ile ten najgorszy moment bedzie trwal kto rzucal palenie niech powie?
bo ja uciekne z domu jak tak bedzie ciezko szlo...
czepia sie mnei o wszystko...
rozdrażnienie może trwać nawet do 2tygodni mój tż jak próbował rzucać to był nie do zniesienia. I dalej pali ja chyba byłam znośniejsza ale ja mało paliłam.
Ostatnio na imprezie u przyjaciółki z czystej ciekawości spróbowałam zapalić i mnie odrzuciło i chyba przez pół godziny było mi niedobrze...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chodziłam do kosmetyczki na migdałowy i bardzo sobie chwaliłam
migdałowy górą
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na cere naczynkową to tylko peeling enzymatyczny, wczoraj w rossie nawet widziałam taki do cery naczynkowej specjalnie z flos-leku. Z takich profesjonalnych zabiegów to raczej kawitacja najbezpieczniejsza. A co do wysypania to pierwsza rzecz dlaczego wysypało. Często tak sie dzieje? Jadłaś ostatnio wiecej słodyczy, jakchś ostrych rzeczy, alkohol?
widziałam właśnie na apteka gemini go i się zastanawiałam nad nim
Właśnie dlaczego mnie wysypało to nie wiem. Możliwe, że przez słodkie i nie do końca zgodne z dietą jedzenia na urlopie, ale to było 1,5tygodnia temu, odkąd wróciłam jem zdrowo, 0 słodyczy, mało ostro, a te małe białe cholery dalej się pojawiają, rzadziej bo rzadziej ale jednak...no i te zaskórniki...kwas migdałowy na naczynkową(głównie policzka naczynkowe) cerę może być za mocny??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.