pedagogika dziennik praktyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 10:31   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

pedagogika dziennik praktyk


witajcie, uczęszczam na studia pedagogiczne, w tym roku miałam do zaliczenia praktyki. Niestety pracuje od 8-16 na umowe zlecenie i było to fizycznie niemozliwe. Załatwiłam sobie parktyki, tylko podpis a sama musze wypisac co robiłam, ale nie mam pojęcia jak?? czy ktoś miał taki dzienniczek i mógłby mi pomóc? Praktyki "odbywałam" w przedszkolu ale tylko teoretycznie
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:26   #2
KKarolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: pedagogika dziennik praktyk

cześć
ja odbywałam praktyki na studiach socjologicznych, dziennik praktyk wyglądał w ten sposób że miałaś kilka kolumn, w pierwszej wpisywałaś dzień, w drugiej opis tego co robiłaś, a w trzeciej ile godzin...
Przykładowo:
17.09.2010
Zapoznanie się z układem pomieszczeń miejsca odbywania praktyk oraz zaznajomienie się z osobami, ich stanowiskami oraz obowiązkami jakie wypełniają,
2 godz

Zaznajomienie się z przepisami BHP oraz regulaminem stanowiska pracy
2 godz

No i lejesz wodę np. że wymyślanie zabaw edukacyjnych, zapoznanie się z technikami oraz metodami, poznanie harmonogramu działania przedszkola...

My mieliśmy umowę, w której Uczelnia napisała co mamy umieć i wiedzieć po zakończeniu praktyk więc się na tym opieraliśmy (odbywałam praktyki w Urzędzie Celnym)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
__________________
Good friends are like stars on the sky... you don't always see them...but you know that they are there...
KKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:45   #3
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: pedagogika dziennik praktyk

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
witajcie, uczęszczam na studia pedagogiczne, w tym roku miałam do zaliczenia praktyki. Niestety pracuje od 8-16 na umowe zlecenie i było to fizycznie niemozliwe. Załatwiłam sobie parktyki, tylko podpis a sama musze wypisac co robiłam, ale nie mam pojęcia jak?? czy ktoś miał taki dzienniczek i mógłby mi pomóc? Praktyki "odbywałam" w przedszkolu ale tylko teoretycznie
Nie wiem czy jeszcze będzie Ci to przydatne, ale mój dziennik praktyk na studiach pedagogicznych wyglądał całkiem inaczej niż u KKarolinka.
Ja musiałam mieć spisane konspekty zajęć z obserwacji oraz zajęć przeprowadzonych i jeszcze inne rzeczy. Myślę, że to też zależy od uczelni. Poza tym powinnaś dostać informację co powinno się w tym dzienniku praktyk znajdować.
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 16:53   #4
myslov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraina mojego bloku i moich kredek
Wiadomości: 110
Dot.: pedagogika dziennik praktyk

Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jeszcze będzie Ci to przydatne, ale mój dziennik praktyk na studiach pedagogicznych wyglądał całkiem inaczej niż u KKarolinka.
Ja musiałam mieć spisane konspekty zajęć z obserwacji oraz zajęć przeprowadzonych i jeszcze inne rzeczy. Myślę, że to też zależy od uczelni. Poza tym powinnaś dostać informację co powinno się w tym dzienniku praktyk znajdować.


ja też musiałam przygotowywać obserwacje, konspekty do zajęć hospitowanych i tych, które sama prowadziłam. Nie otrzymałaś przed praktykami instrukcji?
Warto by było skołować jakiś przewodnik metodyczny ze scenariuszami zajęć, miałabyś gotowca, wystarczy przerobić
myslov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.