Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli cz. V - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 12:39   #4861
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Hej!
Zabiegana w tym tygodniu okrutnie jestem.

W kwestii filmów wyżej wymienionych no cóż, słyszałam, znam ogólniki.
Jestem na takim etapie, że w kinie oglądam tylko bajki
Na randki z małżonkiem nie chadzam, jak już wygospodarujemy czas to zamieniamy się w kanapowców. Może wiosna zmiany przyniesie i natchnie do działania.

Kiedyś tam obejrzę online albo i nie. Nie przepadam za Boczarską.
Jeśli chodzi o bajki to ja też chodzę na nie do kina, od czasu do czasu .
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 10:57   #4862
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Witam piękne Panie.

Od rana opiekuję się chorym bojownikiem. Dzieci niepocieszone. trzymajcie kciuki by rybka przetrwała.

Powiem Wam , że już mam dość tej zimy. Standard nie?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 11:39   #4863
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Witam piękne Panie.

Od rana opiekuję się chorym bojownikiem. Dzieci niepocieszone. trzymajcie kciuki by rybka przetrwała.

Powiem Wam , że już mam dość tej zimy. Standard nie?
Trzymam kciuki tylko jak się opiekuje chorą rybą? Serio ciekawa jestem
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-02-09 o 11:41
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 13:05   #4864
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki tylko jak się opiekuje chorą rybą? Serio ciekawa jestem

Kiedy z pozycji "życia" obracała się na bok, później próbowała wywalić brzuch do góry i w mojej opinii "odpływała" to łapałam ją delikatnie za płetwę i dotykiem inicjowałam ruch. Zmianę pozycji. Godzinę temu zaczęła się przemieszczać i podpłynęła po żarełko. Nijak się to ma do zaleceń speców od akwarystyki ale tym sposobem i lodowatą woda budziłam do życia już wcześniej swoje rybki .

Tylko ciiii
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 13:29   #4865
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Kiedy z pozycji "życia" obracała się na bok, później próbowała wywalić brzuch do góry i w mojej opinii "odpływała" to łapałam ją delikatnie za płetwę i dotykiem inicjowałam ruch. Zmianę pozycji. Godzinę temu zaczęła się przemieszczać i podpłynęła po żarełko. Nijak się to ma do zaleceń speców od akwarystyki ale tym sposobem i lodowatą woda budziłam do życia już wcześniej swoje rybki .

Tylko ciiii
oj tam, oj tam - może i metoda niekonwencjonalna ale najważniejsze że skuteczna
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 09:10   #4866
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

U moich rybek pomagał nadmanganian potasu

Na bajki w kinie wypożyczam cudze dzieci

Wisienki - masz już te plany?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 10:19   #4867
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U moich rybek pomagał nadmanganian potasu

Na bajki w kinie wypożyczam cudze dzieci

Wisienki - masz już te plany?

mam jak będę w domu zrobię fotę i wrzucę na wizaż
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 11:11   #4868
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Hey, fajnie ze watek Moherowy odzyl. Ilez to juz lat? Epoka cala.

Malla, bajki chodzisz ogladac? Dziecinniejesz babo.

Aniko, gratuluje parki dzieciakow, super sobie radzisz.

Wisienki, praca przy firmie to wiecej niz przy dzieciach. Otwierasz biuro notarialne?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 11:43   #4869
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Hey, fajnie ze watek Moherowy odzyl. Ilez to juz lat? Epoka cala.

Malla, bajki chodzisz ogladac? Dziecinniejesz babo.

Aniko, gratuluje parki dzieciakow, super sobie radzisz.

Wisienki, praca przy firmie to wiecej niz przy dzieciach. Otwierasz biuro notarialne?
Eva cieszę się, że Cię widze co tam u Ciebie słychać ?

Otwieram kancelarię radcowską, w zasadzie już otworzyłam, ale to dopiero początek, na razie przyjmuję w mieszkaniu, ale mam już siedzibę tylko chciałabym ją jakoś małym kosztem wyremontować, żeby wyglądała przyzwoicie.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 09:38   #4870
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Czy na tej fotce będą wymiary długości ścian?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 10:42   #4871
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy na tej fotce będą wymiary długości ścian?
Aktualnie lokal wygląda jak w załączeniu, mniej więcej...

Chciałabym zrobić przeróbki jak najmniejszym kosztem dlatego w większości zostawię ściany tak jak są, wyburzę tylko przejście z przedpokoju do pokoju, wstawię ściankę z karton gipsu, żeby mieć 2 osobne gabinety. W wąskim pokoju planuję dłuższej zewnętrznej ścianie umieścić fototapete z widokiem na Warszawę (żeby optycznie poszerzyć tą kichę). Zastanawiam się co zrobić z kuchnią i prawdopodobnie wyburzę kawałek ścianki i zrobię tam poczekalnie połączoną z aneksem kuchennym zamkniętym w jakiejś szafie (zlew, mikrofala, czajnik, może kuchenka - ale jak już to tylko płya) albo pomyślę o sekretariacie. W pokojach i przedpokoju jest parkiet więc go wyklinuję, jeśli chodzi o ściany to poza tapetą albo gładź na ściany albo farba strukturalna piasek pustyni ( i kolor i faktura). Drzwi do łazienki otwierają się do środka, chciałabym zlikwidować wannę i wstawić umywalkę na wprost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170213_113454[1].jpg (97,0 KB, 7 załadowań)
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-02-13 o 10:53
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 15:24   #4872
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Witam

Pierworodna mi podupadła na zdrowiu więc chodzę od dwóch dni niczym zombie. Na szczęście zdrowiejemy.

Wisienki słowo harcerza, że się bliżej przyglądnę planom. Tymczasem mam taką refleksje. W ubiegłym roku dosyć często bywałam u radców, mecenasów i notariuszy. W jednej z kancelarii radcy prawni przyjmowali strony w , że tak to określę boksach odgrodzonych od siebie ściankami działowymi , dodatkowo na tej samej przestrzeni znajdował się sekretariat i poczekalnia. Ciężko mi było utrzymać skupienie i z uwagą słuchać specjalisty gdy wokół słyszało się co najmniej 4 inne osoby a telefon w sekretariacie dzwonił nieustannie .

Kiedy odwiedzałam kancelarie notarialną to inna bajka. Pełen komfort. Oddzielny sekretariat. Przestronny gabinet asesora. Toalety w oddzielnym korytarzu. Pokój socjalny gdzieś poza zasięgiem petenta.

To takie spostrzeżenia z punktu widzenia klienta.
Wiadomo, że nie każdy lokal można zaadaptować od razu tak jak się marzy ale można spróbować zbliżyć się do ideału. W wolnej chwili przejrzę i coś dorzucę.
Malla pewnie coś konstruktywnego podpowie.

Eva ID Dziękuję i Witam
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 18:39   #4873
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Witam

Pierworodna mi podupadła na zdrowiu więc chodzę od dwóch dni niczym zombie. Na szczęście zdrowiejemy.

Wisienki słowo harcerza, że się bliżej przyglądnę planom. Tymczasem mam taką refleksje. W ubiegłym roku dosyć często bywałam u radców, mecenasów i notariuszy. W jednej z kancelarii radcy prawni przyjmowali strony w , że tak to określę boksach odgrodzonych od siebie ściankami działowymi , dodatkowo na tej samej przestrzeni znajdował się sekretariat i poczekalnia. Ciężko mi było utrzymać skupienie i z uwagą słuchać specjalisty gdy wokół słyszało się co najmniej 4 inne osoby a telefon w sekretariacie dzwonił nieustannie .

Kiedy odwiedzałam kancelarie notarialną to inna bajka. Pełen komfort. Oddzielny sekretariat. Przestronny gabinet asesora. Toalety w oddzielnym korytarzu. Pokój socjalny gdzieś poza zasięgiem petenta.

To takie spostrzeżenia z punktu widzenia klienta.
Wiadomo, że nie każdy lokal można zaadaptować od razu tak jak się marzy ale można spróbować zbliżyć się do ideału. W wolnej chwili przejrzę i coś dorzucę.
Malla pewnie coś konstruktywnego podpowie.

Eva ID Dziękuję i Witam
Co się stało małej? mam nadzieję, że to nic poważnego.

Właśnie o to mi chodzi - chciałabym żeby moi klienci czuli się komfortowo, żeby wiedzieli że nikt nie będzie słuchać, że to czas i miejsce dla nich .

Ponieważ ściany są nierówne myślałam o farbie strukturalnej - piasek pustyni lub baranek w kolorze kremowym lub wanilia. Wydaje mi się wyjdzie to taniej niż gładzie. Myślicie, że będzie todobrze wyglądać?
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-02-15 o 18:51
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 19:33   #4874
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Co się stało małej? mam nadzieję, że to nic poważnego.

Właśnie o to mi chodzi - chciałabym żeby moi klienci czuli się komfortowo, żeby wiedzieli że nikt nie będzie słuchać, że to czas i miejsce dla nich .

Ponieważ ściany są nierówne myślałam o farbie strukturalnej - piasek pustyni lub baranek w kolorze kremowym lub wanilia. Wydaje mi się wyjdzie to taniej niż gładzie. Myślicie, że będzie todobrze wyglądać?

Farba strukturalna to dobry pomysł, ale o jakiejś subtelnej fakturze . Osobiście drażnią mnie wszelkie żółcienie. Wanilia mi się podoba. Ale jak to mawiała moja szefowa nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. Ty przede wszystkim musisz czuć się TAM dobrze. Ja zawsze patrze globalnie, staram się wyjść od efektu końcowego. Kolor wydaje mi się, powinien współgrać z kolorytem podłóg, mebli etc. Subiektywnie pisze.

Fachowcy od kładzenia gładzi do tanich nie należą. Ja robiąc remont, nierówności ścian likwidowałam kładąc płyty gipsowe. Taniej chyba. Ale stracisz nieco na powierzchni.

Walczymy z przeciągającym się zapaleniem oskrzeli. Maja jest niepocieszona bo ma po przedszkolu do końca miesiąca na pewno.
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2017-02-15 o 19:36
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 21:22   #4875
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Farba strukturalna to dobry pomysł, ale o jakiejś subtelnej fakturze . Osobiście drażnią mnie wszelkie żółcienie. Wanilia mi się podoba. Ale jak to mawiała moja szefowa nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. Ty przede wszystkim musisz czuć się TAM dobrze. Ja zawsze patrze globalnie, staram się wyjść od efektu końcowego. Kolor wydaje mi się, powinien współgrać z kolorytem podłóg, mebli etc. Subiektywnie pisze.

Fachowcy od kładzenia gładzi do tanich nie należą. Ja robiąc remont, nierówności ścian likwidowałam kładąc płyty gipsowe. Taniej chyba. Ale stracisz nieco na powierzchni.

Walczymy z przeciągającym się zapaleniem oskrzeli. Maja jest niepocieszona bo ma po przedszkolu do końca miesiąca na pewno.
Zapalenie oskrzeli to poważna sprawa - trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Pozytywm jest taki, że Maja lubi przedszkole.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-02-15 o 21:32
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 07:09   #4876
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Zapalenie oskrzeli to poważna sprawa - trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Pozytywm jest taki, że Maja lubi przedszkole.
Dziękuję. Maja generalnie słabo reaguje na leki i jak się rozchoruje to trwa to dosyć długo.

W Warszawie podejrzewam duża konkurencja wśród kancelarii prawda?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 09:07   #4877
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Maja generalnie słabo reaguje na leki i jak się rozchoruje to trwa to dosyć długo.

W Warszawie podejrzewam duża konkurencja wśród kancelarii prawda?
Masakryczne duża, ale też dużo ludzi tam mieszka, więc może jeszcze się zmieszczę na rynku.

PS. Pytanie z innej beczki wiecie ile syndyk płaci prawnikowi? Mam rozmowę i nie chcę wyjść na głupią która pracuje poniżej stawek rynkowych.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-02-16 o 09:28
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 14:40   #4878
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki - Imperium Włóczki Kontratakuje, czyli c

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Maja generalnie słabo reaguje na leki i jak się rozchoruje to trwa to dosyć długo.

W Warszawie podejrzewam duża konkurencja wśród kancelarii prawda?
Aniko Maja już zdrowa?
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-03 15:40:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.