Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 13:24   #151
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Nie ma takiej kategorii. Musisz poprostu wybrac sobie ciemny cien( albo jasny jesli sie lubi kolorowe kreski) i uzywac jako linera
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 00:46   #152
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Mhm, tak napigmentowane są?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:30   #153
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

te ciemne tak. ten granato ktory wzialam jest w tym secie jako liner do wyboru. nazwy sa stare. zajrzyj na ta liste i sprawdz ktore to kolory teraz sa

http://www.chrimaluxe-minerals.de/Pu...ik-Set,art-279

http://www.chrimaluxe-minerals.de/cms,aenpro
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:10   #154
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ciesze sie ze watek sie rozwinal. Mam nadzieje ze wypromujemy te firme, bo jest swietna

Kupilam wlasnie podklad o wykonczeniu micafrei (wczesniej mialam normal) i nigdy bym nie przypuszczala ze proszek moze tak mocno kryc. Jestem zachwycona, nie uwierzycie jaki on jest wydajny! Naprawde moge wziac 1/4 tego co uzywalam przy normal, a moze jeszcze mniej i gotowe. Trzeba uwazac zeby nie zrobic ciasta na twarzy, ale troche wprawy i nie ma o to strachu. Swietne jest to ze przy tak mocnym kryciu w ogole nie zapycha! To taki dermacol wsrod mineralow, tyle ze nie szkodzi cerze
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:31   #155
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dostałam dziś moje zamówienie z Chrimaluxe i całkiem smaczny cukiereczek gratis
Niestety pojemniczki nie były dokręcone i część moich rzeczy jest wybrudzona czarnym cieniem Na szczęście nie wysypało się dużo, a słoiczki można przetrzeć.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:06   #156
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze watek sie rozwinal. Mam nadzieje ze wypromujemy te firme, bo jest swietna

Kupilam wlasnie podklad o wykonczeniu micafrei (wczesniej mialam normal) i nigdy bym nie przypuszczala ze proszek moze tak mocno kryc. Jestem zachwycona, nie uwierzycie jaki on jest wydajny! Naprawde moge wziac 1/4 tego co uzywalam przy normal, a moze jeszcze mniej i gotowe. Trzeba uwazac zeby nie zrobic ciasta na twarzy, ale troche wprawy i nie ma o to strachu. Swietne jest to ze przy tak mocnym kryciu w ogole nie zapycha! To taki dermacol wsrod mineralow, tyle ze nie szkodzi cerze
A jak wg Was kryje? Mocniej, słabiej czy podobnie do Annabelle?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:24   #157
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moje zamówienie z Chrimaluxe i całkiem smaczny cukiereczek gratis
Niestety pojemniczki nie były dokręcone i część moich rzeczy jest wybrudzona czarnym cieniem Na szczęście nie wysypało się dużo, a słoiczki można przetrzeć.
Ale mialas pecha, ja zamawialam juz wiele rzeczy i nigdy nie mialam zadnej wady. Dobrze ze niewiele sie wysypalo. Jak oceniasz jakosc?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 17:42   #158
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cienie matowe są bardziej napigmentowane od perłowych. Kolor 04, który na stronie jest czerwony, na skórze ma odcień bardziej kolarowo- brązowy ( przypomina trochę kolor wina ).
Jutro będę testować cienie na oczach oraz podkład bez miki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 16:36   #159
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Hej dziewczyny.
Jestem tutaj nowa, więc liczę na wyrozumiałość i z góry wybaczcie mi głupie pytania.

Po pierwsze - jaką pojemność mają próbki w zestawach? Podoba mi się set 3x mikafrei, ale nie mogę znaleźć informacji o ilości.

Po drugie - miała któraś z Was eyeliner set? Chętnie bym zamówiła, ale nie wiem, czy te pędzelki do czegokolwiek się nadają.. Może lepiej wziąć eyeshadow set, tam jest skośny pędzelek, który być może do linera się nada

I po trzecie - ma któraś z Was porównanie kolorystyczne z Amilie Minerals? Z Amilie pasuje mi coś pomiędzy 1/2, nie wiem, w co celować tutaj - tak samo, czy 2/3?

Z tego co widzę, organizatorka nie złożyła jeszcze zamówienia, chętnie się dorzucę, ciekawa jestem tej firmy.

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2014-05-02 o 16:40
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 17:14   #160
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

probki maja taka sama pojemnosc jak te pojedyncze
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:09   #161
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
I po trzecie - ma któraś z Was porównanie kolorystyczne z Amilie Minerals? Z Amilie pasuje mi coś pomiędzy 1/2, nie wiem, w co celować tutaj - tak samo, czy 2/3?
Chrimaluxe mają szerszą gamę i są jaśniejsze od Annabelle. Bierz niższe numery. 2/3 powinny być okej, jeśli lightest z Annabelle nie jest za jasny.
Dopisz się w zamówieniowym, bo zamówienie pójdzie, jeśli uzbieramy zamówienie za 100 euro

Edit:
W wątku mamy chętne na zamówienie za 92,85. Jeżeli AncientQueen coś wybierze, Soph i może Aneta zmieni zdanie, to spokojnie mamy 100

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-05-03 o 18:14
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 18:41   #162
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Odkąd lumiere jest ciężko dorwać szukam jakiegoś zastępstwa. Próbowałam Meow, ale nie znalazłam niczego wystarczająco żółtego wśród jasnych kolorków. Musiałam mieszać Abbysinian 2 i 3 (FF), natomiast z lumiere miałam Fair Warm VV. Orientujecie się w co powinnam tutaj celować?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:48   #163
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ja dziś drugi dzień testuję Olive 02 bez miki. W opakowaniu podkład ma kolor bury, szary; zupełnie nie zachęcający. Po nałożeniu na twarz, wygląda podobnie, ale wystarczy parę minut i pierwsze wrażenie znika. Podkład pięknie się wtapia, bardzo dobrze kryje moje zaczerwienione policzki, nawet pod oczy nie potrzeba korektora, podkład świetnie sobie radzi z cieniami pod nimi. Używam pod Chrimakuxe niewielką ilość Green Equalizera z SN i efektem końcowym jestem zachwycona Przede wszystkim najbardziej zadowala mnie rewelacyjne krycie, choć Olive 02 jest ciut za jasny i wyglądam trochę blado. Jak wrócę z majówki, to sprawdzę 03 i na pewno zdecyduję się na pełnowymiarowe opakowanie.
Od kilku dni codziennie używam czarnego, matowego cienia jako eyelinera. Jest to niesamowicie nasycony kolor. Wystarczą dwa, trzy "okruszki" proszku, aby zrobić mocną, grubą kreskę. Jest to tak wydajny cień, że zrobiłam sobie czarne smugi na policzku, a nie widziałam aby się osypał.
Cieszę się, że Przylepa i Monika napisały o tej firmie. Zdecydowanie jest godna uwagi. Dzięki dziewczyny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-05-03 o 18:49
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:13   #164
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Sabriel_ cameo 3, ale one nie są bardzo żółte. Zresztą lumiere warm też nie było.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:34   #165
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dziewczyny może jakieś swatche?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:47   #166
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Sabriel_ cameo 3, ale one nie są bardzo żółte. Zresztą lumiere warm też nie było.
Nie chodzi mi o bardzo żółte tylko takie żółciejsze, bo właśnie Meow na tych jaśniejszych poziomach jest bardziej neutralno- żółte. Ale dziękuję przyjrzę mu się
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:58   #167
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Dziewczyny może jakieś swatche?
U mnie będzie ciężko, bo mogę zrobić jedynie telefonem. Mogę poprosić przyjaciółkę, która ma profesjonalny sprzęt, ale szykuje się do komunii w sobotę i nie chcę jej teraz zawracać gitary.
Ze swojej strony serdecznie polecam te minerały, choć sprawdziłam tylko jeden podkład i kilka cieni
EDIT
Miałam gratisową wysyłkę, ale list był polecony i musiałam podpisać odbiór, więc wysyłka u nich jest jak najbardziej bezpieczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o bardzo żółte tylko takie żółciejsze, bo właśnie Meow na tych jaśniejszych poziomach jest bardziej neutralno- żółte. Ale dziękuję przyjrzę mu się
U mnie Abyssinian 2 FF jest za jasny, a Abyssinian 3 FF ciuteńkę za ciemny, ale pasuje mi najbardziej z odcieni Meow. Myślę, że u ciebie z Chrimaluxe również sprawdzi się Olive, właśnie 02.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-05-03 o 19:54
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 20:17   #168
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
U mnie będzie ciężko, bo mogę zrobić jedynie telefonem. Mogę poprosić przyjaciółkę, która ma profesjonalny sprzęt, ale szykuje się do komunii w sobotę i nie chcę jej teraz zawracać gitary.
Ze swojej strony serdecznie polecam te minerały, choć sprawdziłam tylko jeden podkład i kilka cieni
EDIT
Miałam gratisową wysyłkę, ale list był polecony i musiałam podpisać odbiór, więc wysyłka u nich jest jak najbardziej bezpieczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



U mnie Abyssinian 2 FF jest za jasny, a Abyssinian 3 FF ciuteńkę za ciemny, ale pasuje mi najbardziej z odcieni Meow. Myślę, że u ciebie z Chrimaluxe również sprawdzi się Olive, właśnie 02.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A kolory różnią się w zależności od formuły?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 20:22   #169
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A kolory różnią się w zależności od formuły?
Tego nie wiem, ponieważ kupiłam próbki podkładów bez miki, gdyż potrzebuję dużego krycia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 20:28   #170
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Tego nie wiem, ponieważ kupiłam próbki podkładów bez miki, gdyż potrzebuję dużego krycia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Okej, rozumiem, ale i tak dziękuję. Przynajmniej wiem mniej więcej od czego mam zacząć
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 01:05   #171
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś drugi dzień testuję Olive 02 bez miki. W opakowaniu podkład ma kolor bury, szary; zupełnie nie zachęcający. Po nałożeniu na twarz, wygląda podobnie, ale wystarczy parę minut i pierwsze wrażenie znika. Podkład pięknie się wtapia, bardzo dobrze kryje moje zaczerwienione policzki, nawet pod oczy nie potrzeba korektora, podkład świetnie sobie radzi z cieniami pod nimi. Używam pod Chrimakuxe niewielką ilość Green Equalizera z SN i efektem końcowym jestem zachwycona Przede wszystkim najbardziej zadowala mnie rewelacyjne krycie, choć Olive 02 jest ciut za jasny i wyglądam trochę blado. Jak wrócę z majówki, to sprawdzę 03 i na pewno zdecyduję się na pełnowymiarowe opakowanie.
Od kilku dni codziennie używam czarnego, matowego cienia jako eyelinera. Jest to niesamowicie nasycony kolor. Wystarczą dwa, trzy "okruszki" proszku, aby zrobić mocną, grubą kreskę. Jest to tak wydajny cień, że zrobiłam sobie czarne smugi na policzku, a nie widziałam aby się osypał.
Cieszę się, że Przylepa i Monika napisały o tej firmie. Zdecydowanie jest godna uwagi. Dzięki dziewczyny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A na jakich poziomach jesteś w innych firmach? Na co dzień maluję się 1-Korat, myślisz, że spokojnie mogę wziąć wszystkie na poziomie 01? 02 wydaje się niespecjalnie ciemniejsze od 01
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 07:37   #172
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A na jakich poziomach jesteś w innych firmach? Na co dzień maluję się 1-Korat, myślisz, że spokojnie mogę wziąć wszystkie na poziomie 01? 02 wydaje się niespecjalnie ciemniejsze od 01
Jestem light/ light-medium. Jeszcze z żadnej firmy nie dobrałam idealnego odcienia podkładu. Z LM Creamy Olive pasuje świetnie, ale wyglądam nieco blado. Z Meow dopasowałam Abyssinian, lecz 2 FF jest za jasne, a 3 FF tylko ciuteńkę za ciemne. Skoro używasz pierwszego poziomu z Meow, to dwójki z Chrimaluxe mogą być za ciemne. U mnie 02 Chrimaluxe wygląda dobrze i po wykonturowaniu brązerem, twarz pewnie nie byłaby blada ( ale nie wzięłam tego kosmetyku, więc nie mam jak sprawdzić).
Może być też różnica poziomów jasności w odcieniach żółtych, oliwkowych czy neutralnych. Tego niestety nie wiem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:11   #173
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

MamaAmelka, w oliwce nie ma nic ze złotego odcienia, prawda?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:34   #174
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
MamaAmelka, w oliwce nie ma nic ze złotego odcienia, prawda?
Nie ma. Jest to podkład żółty z dużym dodatkiem oliwki.
Na aktualną chwilę jest to dla mnie najlepszy podkład z wszystkich testowanych. Pięknie kryje i idealnie pasuje mi odcieniem.
Jest to podkład, który świetnie adaptuje się do naszej cery. Piszę tak, ponieważ drugimi najlepiej pasujacym mi podkładem jest żółto-beżowy Abyssinian 3 FF oraz Creamy Olive z LM. Ale tylko o Olive 03 z Chrimaluxe mogę pokusić się o napisanie, że jest moim mineralnym Graalem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:40   #175
trashka900
Przyczajenie
 
Avatar trashka900
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dzięki Sama też wypróbuję
trashka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:51   #176
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ktos pytal sie czy sa roznice w kolorze przy wszystkich formulach. ja mialam probki Chrilamuxe 03 neutral wszystkich formul i nie widzialam roznicy, jedynie co formula to wieksze krycie, a odcien taki sam, wiec jak sie juz swoj kolor zna a chce sie inny poziom krycia to mozna w ciemno uderzac ;o)

Ja chyba nie pokocham tak cieni z tej marki jak od np od EDM. Owszem maja duzy wybor odcieni i to nawet takich niespotykanych odcieni. Chce wyporbowac pare kolorow na ktore juz przynajmniej ponad rok zerkam. Moze i jakis zakupie pozniej w normalnej wielkosci, ale to co posiadam zwlaszcza jesli chodzi o ciemny kolor do uzywania jak liner to chyba jednak nie moje jest. ten granatowy cien jest bardzo sypki. Ja liner nakladam na sucho i np ciemnobrazowy cien EDM idealnie sie naklada scietym pedzelkiem, jak sie osypie mi troche na policzek to prawie tego nie widac. bardzo malo sie osypuje, a cien Chrimaluxe to mam pelno kropek, juz w opakowaniu wydaje sie bardziej suchy od EDM. Owszem przy obu biore potem pedzel i zmiatam drobinki z policzkow, ale ta ilosc jaka mi sie osypuje przy Chrimaluxe jakos mnie nerwuje. Przy EDM czesto nic mi sie nie osypie w trakcie malowania, a przy Chrimaluxe jeszcze sie nie zdarzylo zeby zrobic kreske idealnie. Wezme mniej proszku na pedzel to jest go za malo, zeby cos na sucho wymalowac, wezme wiecej to polowa sie sypie. Bezowoszary cien jest na tyle jasny i delikatny, ze go uzywam na cala powieke i tutaj jest ok, dlatego wkoncu sie skusze na te inne brudnawe kolory, ale jak i inne ciemny cienie beda tak sie zachowywac jak granat, to jako linera raczej bede szukac gdzie indziej. Wole kreske robic na sucho, bo na mokro czesto jest mi ona za ostra.

mamaAmelka, a ty jakie jeszcze cienie oprocz tego czerwonego wzielas? Masz jakis ciemny do uzywania jako kreski? jak ty to widzisz? Nie wznerwia cie to osypywanie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:00   #177
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Moniko, mam czarny matowy cień kupiony w zestawie z pędzelkami. To piękna i intensywna czerń, ale to osypywanie jest straszne. Jeśli wiem, że bedę go używać w makijażu, to muszę najpierw pomalować oczy a potem nałożyć podkład. W dodatku są to drobinki, których nie widać na pierwszy rzut oka i jak "zamiotę" pędzlem z pudrem, to jestem cała w czarnych kreskach
Z matowych mam kolor 04 (ten czerwony), ale nie jest tak 'soczysty' jak na stronie. Jest fajny i używam go do załamania powieki, czasem przełamuję go jasnozłotym cieniem z Sweetscents (jestem zadowolona ze wszystkich cieni, które od nich mam). Ten 04 fajnie też wygląda w połączeniu z kolorem 93 (morski błyszczący). Ostatnio zbierałam komplementy za taki makijaż Najmniej jestem zadowolona z koloru 97 (ciemnozielony), który robi się jakiś bury w przejściach z innym kolorem. I rzeczywiście ta seria Schimmer nie jest taka błyszcząca. Te dwa kolory, które mam w efekcie końcowym są bardziej satynowe i tracą na intensywności. Zdecydowanie lepiej wypada seria matowych cieni.
Używałam także cienkiego pędzelka z zestawu i jestem z niego zadowolona. Nakładałam nim kreskę żelowym linerem, sypkim cieniem raczej nie wyszło by mi za dobrze
Moniko, z cieni polecam ci spróbować z Silk Naturals i Sweetscents (oprócz brokatowych, bo te mocno się osypują)

EDIT
wrzucę kilka nieudanych zdjęć, aby wam pokazać jak intensywne są matowe cienie. Schimmeringi nawet nie "wtarły" się w kartkę. Zdjęcia są trochę za ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna 2014 200.jpg (96,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna 2014 201.jpg (71,1 KB, 11 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-05-08 o 16:44
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:57   #178
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Amelko, a dałabyś radę zrobić zdjęcie oliwki? Miałam próbkę, ale dla mnie była zielona, nic z żółci.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:05   #179
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Amelko, a dałabyś radę zrobić zdjęcie oliwki? Miałam próbkę, ale dla mnie była zielona, nic z żółci.
Mogę spróbować, ale aktualnie mam tylko próbkę 03. Daj mi chwilę, to coś sensownego spróbuję zdziałać
Jak ja lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie Amelko

No kurczę, słabo mi to wyszło
Zrobiłam swatch w porównaniu z innymi podobnymi podkładami. Wszystkie są bardzo zbliżone kolorystycznie, ale Chrimaluxe ma najwięcej oliwki, choć żółte tony w nim występują. Era golden light-medium jest dla mnie ciut za jasna i na kartce z Olive 03 jest na tym samym poziomie jasności, a ten ostatni najlepiej na mnie "leży"
Postaram się w przyszłym tygodniu zrobić lepsze zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche 004.jpg (33,7 KB, 54 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-05-08 o 17:19
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:43   #180
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jak ja lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie Amelko
.
Przyznam, że miałam z Twoim nickiem problem. Jak pisać? MamoAmelko? MamoAmelki? Mamo?

A nie masz Cameo do porównania? Bo przyznam, że zgłupiałam trochę . Próbka, którą miałam była meega zielona, a Ty teraz tak chwalisz.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 16:40:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.