Staraczki 2023 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-12, 20:32   #1741
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Staraczki 2023

Gratuluję wszystkich ciąż
Po cichu zazdroszczę i liczę, że za kilka miesięcy i ja się pochwalę a póki co będę Was czytać i się udzielać bo w grupie raźniej
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 21:04   #1742
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

Ojj mi ten czas sie tez straaaasznie dluzyl...
W pierwszej ciazy tez tak myslalam ze celem jest sama ciąża, a potem to juz samo wszystko sie potoczy bezstresowo. A tu po pozytywnym tescie okazalo sie, ze wszystko sie dopiero zaczyna. Nagle przyszly objawy, dolegliwosci, oczekiwanie i strach przed kazda wizyta u lekarza, zmiany w ciele, zmiany w domu, zmiany w pracy. Potem myslalam byle do porodu, potem tez juz z górki. A tu... wstawanie, niewyspanie, ogarnianie, chorowanie i tak jak dziewczyny pisza to nigdy sie nie konczy
Poza tym czasem lepiej zyc w błogiej niewiedzy, duzo rzeczy to po prostu niespodzianka i kazdy dzien przynosi cos nowego. Z drugim dzieckiem chyba juz tego nie ma.
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 21:08   #1743
SzumFal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 448
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ojj mi ten czas sie tez straaaasznie dluzyl...
W pierwszej ciazy tez tak myslalam ze celem jest sama ciąża, a potem to juz samo wszystko sie potoczy bezstresowo. A tu po pozytywnym tescie okazalo sie, ze wszystko sie dopiero zaczyna. Nagle przyszly objawy, dolegliwosci, oczekiwanie i strach przed kazda wizyta u lekarza, zmiany w ciele, zmiany w domu, zmiany w pracy. Potem myslalam byle do porodu, potem tez juz z górki. A tu... wstawanie, niewyspanie, ogarnianie, chorowanie i tak jak dziewczyny pisza to nigdy sie nie konczy
Poza tym czasem lepiej zyc w błogiej niewiedzy, duzo rzeczy to po prostu niespodzianka i kazdy dzien przynosi cos nowego. Z drugim dzieckiem chyba juz tego nie ma.

Z każdym dzieckiem tak jest jehehe tyle ze bobasy są mniej lub bardziej wymagające


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SzumFal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 21:11   #1744
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Staraczki 2023

SzumFal tak tak, mialam na mysli ze kolowrotek jest zawsze tylko potem nie ma juz tej błogiej niewiedzy i z drugim dzieckiem wiesz mniej wiecej co cie czeka
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-12, 21:26   #1745
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
SzumFal tak tak, mialam na mysli ze kolowrotek jest zawsze tylko potem nie ma juz tej błogiej niewiedzy i z drugim dzieckiem wiesz mniej wiecej co cie czeka

To zdecydowanie jest prawo pierwszej ciąży, ze wybiega się max do porodu w myślach jest w tym coś czarującego, chociaż ja się bardzo cieszę ze pierwszy raz mamą zostaje się tylko raz
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 04:55   #1746
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Staraczki 2023

No tak, ja też wybiegam myślami tylko na czas ciąży, nawet o porodzie nie myślę pewnienpotem nadejdzie conajmniej tornado : będzie rewolucja w życiu

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 06:39   #1747
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

Podobno z drugim jest jeszcze gorzej bo jestes bardziej świadoma tego co czeka, chorob itp wiec przy pierwszym trzeba się delektować

Oj to u nas są miesieczne przerwy to mąż chyba tam plemników wcale nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 07:20   #1748
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Podobno z drugim jest jeszcze gorzej bo jestes bardziej świadoma tego co czeka, chorob itp wiec przy pierwszym trzeba się delektować

Oj to u nas są miesieczne przerwy to mąż chyba tam plemników wcale nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A tam gorzej, ja wole myśleć ze łatwiej w ciąży nie jestem a już myśle, jakie to bobo2 bedzie
My zaczynamy w przyszłym cyklu już i jestem tak podekscytowana ostatnio się udało jeszcze przed oficjalnymi staraniami, to nie miałam kiedy przezywać
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 07:29   #1749
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Dziewczyny dopadło mnie jakieś przeziębienie wczoraj wieczorem zaczęło mnie coś gardło drapać i w nocy nie mogłam przestać kaszleć. Wypociłam się tez trochę, ale temperaturę mam póki co 36.9. Myślicie, ze umawiać się do rodzinnego żeby sprawdził co mi jest czy leczyć się domowymi sposobami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 07:45   #1750
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez a_revek Pokaż wiadomość
Dziewczyny dopadło mnie jakieś przeziębienie wczoraj wieczorem zaczęło mnie coś gardło drapać i w nocy nie mogłam przestać kaszleć. Wypociłam się tez trochę, ale temperaturę mam póki co 36.9. Myślicie, ze umawiać się do rodzinnego żeby sprawdził co mi jest czy leczyć się domowymi sposobami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja bym leczyła domowymi sposobami jak na razie nie ma tragedii to lepiej nie chodzic po przychodniach bo tam mozna załapać cos dodatkowo
Ja mialam kilka przeziębień i covida i nic z leków mi nie dał lekarz bo ciąża



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 09:36   #1751
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Podobno z drugim jest jeszcze gorzej bo jestes bardziej świadoma tego co czeka, chorob itp wiec przy pierwszym trzeba się delektować

Oj to u nas są miesieczne przerwy to mąż chyba tam plemników wcale nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, to ja mówiąc, że u nas rzadko mam na myśli 1-2 razy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 09:40   #1752
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
O kurde, to ja mówiąc, że u nas rzadko mam na myśli 1-2 razy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest podobnie. Ciągle zabiegani i jakoś częściej nie ma czasu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 09:45   #1753
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
O kurde, to ja mówiąc, że u nas rzadko mam na myśli 1-2 razy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja przy dziecku nie mam czasu posiedziec w spokoju 5 min na kiblu wiec nie mysle o takich przyjemnościach 🤣 poza tym mala spi ze mną w lozku i większość nocy jest na cycku wiec jak tylko ją opuszczę to się budzi, i przez to maz spi w drugim pokoju bo tez musi być wyspany do pracy wiec niestety nie ma tak fajnie jak przed dzieckiem 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:08   #1754
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

To u nas standardem jest co drugi dzień, co trzeci jeśli cos wypadło, ale częściej chyba się zdarzało 2 razy dziennie. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądało...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:11   #1755
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Haha ja przy dziecku nie mam czasu posiedziec w spokoju 5 min na kiblu wiec nie mysle o takich przyjemnościach poza tym mala spi ze mną w lozku i większość nocy jest na cycku wiec jak tylko ją opuszczę to się budzi, i przez to maz spi w drugim pokoju bo tez musi być wyspany do pracy wiec niestety nie ma tak fajnie jak przed dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie, to ja też karmiłam piersią, ale dziecko spało w swoim łóżeczku, a ja z mężem. Potem zrobiliśmy z tego łóżeczka dostawkę.
Kocham mojego syna, ale bliskość z mężem też jest ważna.
Co prawda męczyłam się początkowo wstając w nocy na karmienie, karmiłam na siedząco w fotelu, potem odkładałam do łóżeczka, ale chociaż nauczył się spać w łóżeczku.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
To u nas standardem jest co drugi dzień, co trzeci jeśli cos wypadło, ale częściej chyba się zdarzało 2 razy dziennie. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądało...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
My sobie nieraz wspominamy jak to fajnie było kiedyś. Można było się poprzytulać w środku dnia, w kuchni przy robieniu obiadu, kiedy tylko mieliśmy czas i chęci. A teraz trzeba czekać aż dziecko uśnie, a zdarza się że my w końcu usypiamy pierwsi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:32   #1756
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Staraczki 2023

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Haha ja przy dziecku nie mam czasu posiedziec w spokoju 5 min na kiblu wiec nie mysle o takich przyjemnościach poza tym mala spi ze mną w lozku i większość nocy jest na cycku wiec jak tylko ją opuszczę to się budzi, i przez to maz spi w drugim pokoju bo tez musi być wyspany do pracy wiec niestety nie ma tak fajnie jak przed dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No my razem śpimy i kupujemy wieksze łóżko żeby we 4 się dalej mieścić my w celibacie żyjemy praktycznie od porodu, ale wcześniej tez dużo nie potrzebowaliśmy wiec aż tak tego nie odczuwam. Także dla mnie to całe przedsięwzięcie z „robieniem” bobasa
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:38   #1757
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
[/COLOR]


No my razem śpimy i kupujemy wieksze łóżko żeby we 4 się dalej mieścić my w celibacie żyjemy praktycznie od porodu, ale wcześniej tez dużo nie potrzebowaliśmy wiec aż tak tego nie odczuwam. Także dla mnie to całe przedsięwzięcie z „robieniem” bobasa
No to u nas podobnie dlatego nie odczuwam zebysmy jakos bardzo starcili na zyciu intymnym bo teraz dziecko jest najważniejsze 🤣 ja ciagle mam nadzieje że uda mi się nauczyć spac w łóżeczku wiadomo teraz to tez z wygody niz wstawanie w nocy ale tez doceniam tą bliskość z córką, wiadomo że do 18nastki spac nie bedzie ze mną 🤣
Moj maz raczej zadowolony ze nie spi z nami bo lubi posiedziec do pozna i obejrzeć film czy serial a żona z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:41   #1758
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

A ja nadal nic w ciazy..boje się, że coś zepsujemy seksem A ochota jest..Nawet śni mi się już Może w 2 trymestrze się odważę przełamać celibat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 10:45   #1759
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A ja nadal nic w ciazy..boje się, że coś zepsujemy seksem A ochota jest..Nawet śni mi się już Może w 2 trymestrze się odważę przełamać celibat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż ciągle się śmiał że wali dziecko w czoło 🤣🤣 na pewno się przełamiesz jeśli nie ma przeciwskazań to normalnie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 10:56   #1760
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Mój mąż ciągle się śmiał że wali dziecko w czoło 🤣🤣 na pewno się przełamiesz jeśli nie ma przeciwskazań to normalnie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mam nadzieje, ze się przełamie jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 11:04   #1761
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
No to u nas podobnie dlatego nie odczuwam zebysmy jakos bardzo starcili na zyciu intymnym bo teraz dziecko jest najważniejsze ja ciagle mam nadzieje że uda mi się nauczyć spac w łóżeczku wiadomo teraz to tez z wygody niz wstawanie w nocy ale tez doceniam tą bliskość z córką, wiadomo że do 18nastki spac nie bedzie ze mną
Moj maz raczej zadowolony ze nie spi z nami bo lubi posiedziec do pozna i obejrzeć film czy serial a żona z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ja na cała ciąże mówiłam ze absolutnie nie będzie z nami spała, a potem jak myślałam ze umieram ze zmęczenia to jednak się szybko zmieniło było sporo prób odkładania, żadna się nie powiodła. Aktualnie lubię po prostu się budzić obok niej i wszystkim nam to pasuje myśle ze przyjdzie moment, w którym będziemy gotowi żeby to zmienić, a póki co korzystam z porannych przytulasow
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 11:55   #1762
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No mam nadzieje, ze się przełamie jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ze co, nie można? Moj mnie tylko zapytał jaka jest szansa, że zajde w drugą ciążę w trakcie pierwszej xd bo ostatnio trafiliśmy na jakiś taki artykuł o babeczce, która miała 'bliźniaki' z chyba 2-miesieczna różnica w wieku płodowym.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 11:59   #1763
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Ale ze co, nie można? Moj mnie tylko zapytał jaka jest szansa, że zajde w drugą ciążę w trakcie pierwszej xd bo ostatnio trafiliśmy na jakiś taki artykuł o babeczce, która miała 'bliźniaki' z chyba 2-miesieczna różnica w wieku płodowym.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Można jak nie masz przeciwskazań. To moja psychiczna schiza ze skurcze podczas orgazmu mogą coś popsuć..Przez to, ze tak dlugo sie staralismy zwyczajnie sie boje. Nie mam przeciwskazań żadnych medycznych tylko moje w głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 12:37   #1764
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Można jak nie masz przeciwskazań. To moja psychiczna schiza ze skurcze podczas orgazmu mogą coś popsuć..Przez to, ze tak dlugo sie staralismy zwyczajnie sie boje. Nie mam przeciwskazań żadnych medycznych tylko moje w głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopytuje, bo nawet nie pomyślałam, że mogą byc jakieś przeciwwskazania. I nie dziwię się, że masz jakąś blokadę - każdej towarzyszą inne emocje ale trzymam kciuki żebyś się jednak przełamała - jest to całkiem dobre na rozluźnienie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 12:42   #1765
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Dopytuje, bo nawet nie pomyślałam, że mogą byc jakieś przeciwwskazania. I nie dziwię się, że masz jakąś blokadę - każdej towarzyszą inne emocje ale trzymam kciuki żebyś się jednak przełamała - jest to całkiem dobre na rozluźnienie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Myślę, że po prenatalnych spróbuję
Tylko piersi nadal bolesne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 13:26   #1766
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Dopytuje, bo nawet nie pomyślałam, że mogą byc jakieś przeciwwskazania. I nie dziwię się, że masz jakąś blokadę - każdej towarzyszą inne emocje ale trzymam kciuki żebyś się jednak przełamała - jest to całkiem dobre na rozluźnienie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Plus trzeba korzystać jak nie ma jeszcze bąbelka i są ku temu warunki . My też działaliśmy i wszystko było ok. Czytałam, że ponoć w czasie seksu rodziców dziecku w brzuchu udzielają się pozytywne emocje. Oczywiście teraz mamy krótki celibat ze względu na moje przeziębienie, ale myślę, że jak się wykuruję wrócimy do przytulanek

Dziś jest już lepiej, cieszę się, że wzięłam zwolnienie - dużo śpię, odpoczywam i mogę w 100% zadbać o siebie i dziecko, to teraz najważniejsze .

Kurczę naszła mnie taka myśl, że trochę sobie nie wyobrażam np. z wysoką gorączką, przeszywającym bólem mięśni i głowy, katarem i kaszlem, jeszcze zajmować się dzieckiem... No coż, będę musiała, teraz korzystam.
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 13:34   #1767
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Plus trzeba korzystać jak nie ma jeszcze bąbelka i są ku temu warunki . My też działaliśmy i wszystko było ok. Czytałam, że ponoć w czasie seksu rodziców dziecku w brzuchu udzielają się pozytywne emocje. Oczywiście teraz mamy krótki celibat ze względu na moje przeziębienie, ale myślę, że jak się wykuruję wrócimy do przytulanek

Dziś jest już lepiej, cieszę się, że wzięłam zwolnienie - dużo śpię, odpoczywam i mogę w 100% zadbać o siebie i dziecko, to teraz najważniejsze .

Kurczę naszła mnie taka myśl, że trochę sobie nie wyobrażam np. z wysoką gorączką, przeszywającym bólem mięśni i głowy, katarem i kaszlem, jeszcze zajmować się dzieckiem... No coż, będę musiała, teraz korzystam.
Przekonałaś mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 14:10   #1768
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Plus trzeba korzystać jak nie ma jeszcze bąbelka i są ku temu warunki . My też działaliśmy i wszystko było ok. Czytałam, że ponoć w czasie seksu rodziców dziecku w brzuchu udzielają się pozytywne emocje. Oczywiście teraz mamy krótki celibat ze względu na moje przeziębienie, ale myślę, że jak się wykuruję wrócimy do przytulanek



Dziś jest już lepiej, cieszę się, że wzięłam zwolnienie - dużo śpię, odpoczywam i mogę w 100% zadbać o siebie i dziecko, to teraz najważniejsze .



Kurczę naszła mnie taka myśl, że trochę sobie nie wyobrażam np. z wysoką gorączką, przeszywającym bólem mięśni i głowy, katarem i kaszlem, jeszcze zajmować się dzieckiem... No coż, będę musiała, teraz korzystam.
Z tego co słyszałam to mamy nie chorują

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 16:15   #1769
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
O kurde, to ja mówiąc, że u nas rzadko mam na myśli 1-2 razy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Same here

Jak czytam, że pary podczas starań przez dwa tygodnie kochają się codziennie, to jestem w szoku i trochę mnie to podłamuje w kontekście tego, czy nam się w ogóle uda zajść.

W tym cyklu postaram się nie wywierać presji na częstszy seks, ale obawiam się, że bez mojej inicjatywy to i przez dwa tygodnie może się nic nie dziać… No nic, zobaczymy. Owulka za jakieś 10 dni
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-13, 16:32   #1770
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Same here

Jak czytam, że pary podczas starań przez dwa tygodnie kochają się codziennie, to jestem w szoku i trochę mnie to podłamuje w kontekście tego, czy nam się w ogóle uda zajść.

W tym cyklu postaram się nie wywierać presji na częstszy seks, ale obawiam się, że bez mojej inicjatywy to i przez dwa tygodnie może się nic nie dziać… No nic, zobaczymy. Owulka za jakieś 10 dni
Spokojnie. U nas było raptem 3 razy i to ostatni raz 2 albo 3 dni przed owu i wyszlo. Nie ilość się liczy. Może być i raz aby w czasie okoloowulacyjnym. Chyba, że stwierdzono problemy z nasieniem wtedy inna bajka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.