Staraczki 2023 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-23, 19:41   #3601
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Nie wiem kiedy dokładnie miałam owu, więc jest albo 24, 25 albo 18 dpo. Krechy bardzo mocne obie. I to tak wypada albo koniec marca albo początek kwietnia.

A u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Gumisiowy
Czas edycji: 2023-07-23 o 19:43
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-23, 20:03   #3602
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz powiedzieć, że Cie zwolnili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest pomysł

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-23, 20:10   #3603
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Gumisiowy, tak jak carmelove, 10dpo. Liczę na ciemniejącą drugą kreskę
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-23, 20:44   #3604
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny, jeśli mogę spytać, w którym dniu po owulacji zobaczyłyście drugą kreskę na teście?
U mnie 18 dni po od teoretycznie pierwszego dnia owu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 08:49   #3605
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Zarejestrowana już jestem do gina i jakoś nie było problemu żeby się dodzwonić czy z terminem na NFZ. Ciekawi mnie czy już będzie coś widać.

A wy już zapisane?

Któraś testuje teraz jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 12:10   #3606
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Zarejestrowana już jestem do gina i jakoś nie było problemu żeby się dodzwonić czy z terminem na NFZ. Ciekawi mnie czy już będzie coś widać.

A wy już zapisane?

Któraś testuje teraz jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na kiedy się zapisałaś ?

Mi jest już co raz ciężej pracować, mózg ciążowy daje o sobie znać i ciężej mi się skupić. Do tego ta senność Planuję poprosić o krótsze L4 na najbliższej wizycie, a koniec sierpnia / początek września iść już na L4 do porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 12:42   #3607
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Na kiedy się zapisałaś ?

Mi jest już co raz ciężej pracować, mózg ciążowy daje o sobie znać i ciężej mi się skupić. Do tego ta senność Planuję poprosić o krótsze L4 na najbliższej wizycie, a koniec sierpnia / początek września iść już na L4 do porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 7.08, podobno wtedy powinno być coś widać i chociaż cytologię zrobię jeszcze.

Ja trochę też już zmęczenie odczuwam i mózg ciążowy również. Wczoraj nie mogłam znaleźć telefonu a on na stole na widoku leżał 🤭

Ogólnie byłam zaskoczona, że nie ma problemu z terminami wizyt na NFZ. Tyle się nasłuchałam, że się tyle czeka a tu masz 2 tygodnie raptem. A ja już panikowałam. Tylko wiadomo godziny poranne, to też nie każdemu pasuje.


Widać Ci już brzuszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

No i teraz to mam dylemat czy pójdziemy na to wrześniowe wesele, chyba będą mi dokuczały jeszcze nudności to tak średnio się będę tam czuła z toną jedzenia i zapachów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-24, 12:59   #3608
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Ja byłam u gina od razu 2 po teście. Dla pewności plus żeby jakoś ogarnął moja niewiedzę 🤣 bicia serca nie było jeszcze słychać, ale wiadomo, że nie jest to ciąża pozamaciczna, że endometrium wygląda ładnie i że jest podejrzenie lekkiego krwiaczka i dostałam na wszelki wypadek duphaston.

Kolejna wizyta 10 sierpnia i na nią mam przyjść z wynikami badań: morfologia, mocz, różyczka, toksoplazmoza, HIV, kiła, grupa krwi itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:06   #3609
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

MsCorleone, wredna loszka na kiedy macie termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:16   #3610
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

carmelove, na kiedy masz termin porodu? Tyle tu oczekujących, że powoli zaczynam się gubić

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
MsCorleone, wredna loszka na kiedy macie termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do gina idę 8 sierpnia, dzwoniłam tam dzisiaj z pytaniem czy przesunąć na później czy będzie ok, ale powiedziała mi, że będzie ok. Akurat na początku lipca zaklepałam termin na cytologię a tu proszę

A termin porodu wg aplikacji 5 lub 7 kwietnia, zależy która aplikacja* ale ja czuję, że bardziej prawdopodobna będzie połowa kwietnia, bo wiem kiedy miałam owulację i to jakoś bardziej realne mi się wydaje.

*dziewczyny, które mają już doświadczenie i/lub lepiej się orientują... Którą aplikację polecacie?
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:26   #3611
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Na 7.08, podobno wtedy powinno być coś widać i chociaż cytologię zrobię jeszcze.

Ja trochę też już zmęczenie odczuwam i mózg ciążowy również. Wczoraj nie mogłam znaleźć telefonu a on na stole na widoku leżał 🤭

Ogólnie byłam zaskoczona, że nie ma problemu z terminami wizyt na NFZ. Tyle się nasłuchałam, że się tyle czeka a tu masz 2 tygodnie raptem. A ja już panikowałam. Tylko wiadomo godziny poranne, to też nie każdemu pasuje.


Widać Ci już brzuszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

No i teraz to mam dylemat czy pójdziemy na to wrześniowe wesele, chyba będą mi dokuczały jeszcze nudności to tak średnio się będę tam czuła z toną jedzenia i zapachów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że ciężarną muszą przyjąć szybko, choć nie wiem jak to w praktyce wygląda W każdym razie super, że się udało szybko umówić
Czy widać mi brzuszek? Tak, ale i przed ciążą nie był płaski Teraz zrobił się okrąglejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
carmelove, na kiedy masz termin porodu? Tyle tu oczekujących, że powoli zaczynam się gubić



Do gina idę 8 sierpnia, dzwoniłam tam dzisiaj z pytaniem czy przesunąć na później czy będzie ok, ale powiedziała mi, że będzie ok. Akurat na początku lipca zaklepałam termin na cytologię a tu proszę

A termin porodu wg aplikacji 5 lub 7 kwietnia, zależy która aplikacja* ale ja czuję, że bardziej prawdopodobna będzie połowa kwietnia, bo wiem kiedy miałam owulację i to jakoś bardziej realne mi się wydaje.

*dziewczyny, które mają już doświadczenie i/lub lepiej się orientują... Którą aplikację polecacie?
Termin mam z miesiączki 7 lutego, z usg 12 lutego i szczerze mówiąc sama nie wiem którego się trzymać Na razie tygodnie liczę według miesiączki, a na prenatalnych zapytam czy powinnam jakoś inaczej liczyć, zobaczymy też jaki termin będzie wychodził z tego usg.
Co do aplikacji ja używam Preglife

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-24, 13:31   #3612
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Mi się wydaje,że jest taki wymóg,że ciężarne powinno się przyjąć jak najszybciej,do max 7 dni ale ni wiem czy czegoś nie pomyliłam.
Ja w okolicy owulacji jestem, ale ostanie dwa cykle miałam długie to już nie wiem jak z tym jest...ale na razie i tak grzecznie czekamy jakbym teraz zaszła to pewnie bym się dowiedziała chwilę przed ślubem

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:40   #3613
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje,że jest taki wymóg,że ciężarne powinno się przyjąć jak najszybciej,do max 7 dni ale ni wiem czy czegoś nie pomyliłam.
Ja w okolicy owulacji jestem, ale ostanie dwa cykle miałam długie to już nie wiem jak z tym jest...ale na razie i tak grzecznie czekamy jakbym teraz zaszła to pewnie bym się dowiedziała chwilę przed ślubem

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
To byś miała prezent Ale lepiej zaczekać grzecznie, bo nigdy nie wiadomo jak ten początek ciąży będzie wyglądał, a szkoda, żebyś na własnym weselu się źle czuła Chwila moment i będziemy wyczekiwać Twoich testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:44   #3614
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
MsCorleone, wredna loszka na kiedy macie termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wychodzi niby 27 marca wolałabym chyba ciut bardziej kwiecień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Używam preglife, bo poleciła mi to przyjaciółka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 13:56   #3615
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
To byś miała prezent Ale lepiej zaczekać grzecznie, bo nigdy nie wiadomo jak ten początek ciąży będzie wyglądał, a szkoda, żebyś na własnym weselu się źle czuła Chwila moment i będziemy wyczekiwać Twoich testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kuzynka była na początku ciąży na swoim weselu i miała masakrę, nad ranem praktycznie spędziła swoje wesele w toalecie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 14:47   #3616
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wredna_loszka Pokaż wiadomość
Wychodzi niby 27 marca wolałabym chyba ciut bardziej kwiecień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Używam preglife, bo poleciła mi to przyjaciółka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak ja sobie sama liczę to mi też wychodzi albo 27 marca albo 4-5 kwietnia ja serio nie wiem kiedy była ta owu, nawet nie zdążyłam śluzu zaobserwować. No i przecież od dnia stosunku musi kilka dni się zagnieździć. Będziesz w wątku marcówek czy czekasz na kwietniówki? Ja zobaczę czy w ogóle się utworzy kwietniowy wątek, bo marcowy widzę już hula. Ale poczekam jeszcze do wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje,że jest taki wymóg,że ciężarne powinno się przyjąć jak najszybciej,do max 7 dni ale ni wiem czy czegoś nie pomyliłam.
Ja w okolicy owulacji jestem, ale ostanie dwa cykle miałam długie to już nie wiem jak z tym jest...ale na razie i tak grzecznie czekamy jakbym teraz zaszła to pewnie bym się dowiedziała chwilę przed ślubem

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Z kartą ciąży tak, ale jak się jej jeszcze nie ma to może być z tym różnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Tygodnie ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 15:01   #3617
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
To jak ja sobie sama liczę to mi też wychodzi albo 27 marca albo 4-5 kwietnia ja serio nie wiem kiedy była ta owu, nawet nie zdążyłam śluzu zaobserwować. No i przecież od dnia stosunku musi kilka dni się zagnieździć. Będziesz w wątku marcówek czy czekasz na kwietniówki? Ja zobaczę czy w ogóle się utworzy kwietniowy wątek, bo marcowy widzę już hula. Ale poczekam jeszcze do wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Z kartą ciąży tak, ale jak się jej jeszcze nie ma to może być z tym różnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Tygodnie ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weszłam w marcówki na razie ja ten termin wyliczyłam z kalkulatora jakiegoś. I tak, właśnie od pierwszego dnia ostatniego okresu.


Ja to jeszcze mam tak, że nie umiem się cieszyć tylko boje się, że to różnie może być.

A wszystkim dziewczynom przed testami życzę owocnych wyników teraz było szczęśliwie, wręcz trochę synchronizacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 15:13   #3618
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość

Tygodnie ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, albo lekarz ustala na podstawie USG, i tutaj chyba też na różnych wizytach te daty mogą się różnić, wiadomo, że to tylko w przybliżeniu.

A z tym pierwszym dniem ostatniej miesiączki wzięło się od tego, że z reguły trudno ustalić datę owulacji jeśli się nie monitoruje cyklu, dlatego u siebie zakładam, że zamiast pierwszego tygodnia kwietnia będzie jakoś połowa miesiąca, zobaczymy co powie lekarz.

My tu mamy własny wątek ciążowy

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez wredna_loszka Pokaż wiadomość
Ja to jeszcze mam tak, że nie umiem się cieszyć tylko boje się, że to różnie może być.

A wszystkim dziewczynom przed testami życzę owocnych wyników teraz było szczęśliwie, wręcz trochę synchronizacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie się złożyło, pełna synchronizacja!
Mam tak samo, ciągle czytam i kieruję całą uwagę na to jak się czuję i co czuję, cieszę się, ale z drugiej strony jest ta myśl, że to się może nie udać. Teoretycznie jutro mam datę spodziewanego @... Robię testy codziennie (w końcu jak mam ten zestaw 40 paseczków to muszę to kiedyś zużyć ) i uspokaja mnie ta minimalnie ciemniejąca druga kreseczka, z niecierpliwością czekam na wizytę u gina
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 15:26   #3619
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

To i ja się wpisałam w marcówki na razie. Nie wiadomo czy kwietniowy się w ogóle utworzy a tam jest już trochę dziewczyn. W sumie to nie wiem czy tutaj nasze pisanie o ciążowych sprawach nie będzie innym dziewczynom przeszkadzać jak to było na wątku z poprzedniego roku 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Odniosłam wrażenie, że tu kreseczki sypią się grupowo falami. Cisza, cisza i nagle bach bach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-24, 19:44   #3620
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Staraczki 2023

Mam nadzieję, że dołączę do tej fali w sobotę idziemy na wesele to zrobię test rano
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 20:43   #3621
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
carmelove, na kiedy masz termin porodu? Tyle tu oczekujących, że powoli zaczynam się gubić



Do gina idę 8 sierpnia, dzwoniłam tam dzisiaj z pytaniem czy przesunąć na później czy będzie ok, ale powiedziała mi, że będzie ok. Akurat na początku lipca zaklepałam termin na cytologię a tu proszę

A termin porodu wg aplikacji 5 lub 7 kwietnia, zależy która aplikacja* ale ja czuję, że bardziej prawdopodobna będzie połowa kwietnia, bo wiem kiedy miałam owulację i to jakoś bardziej realne mi się wydaje.

*dziewczyny, które mają już doświadczenie i/lub lepiej się orientują... Którą aplikację polecacie?

Ja mam Preglife i HiMommy!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 22:26   #3622
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez a_revek Pokaż wiadomość
Ja mam Preglife i HiMommy!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Preglife polecam

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 05:50   #3623
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Staraczki 2023

Preglife polecam bo są tam też rabaty, z których skorzystałam kupując test Sanco i ciuszki dla bejbika i koszule dla siebie w C&A

Poza tym mam jeszcze Ciąża + i Flo mi została po staraniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 05:52   #3624
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dołączę do tej fali w sobotę idziemy na wesele to zrobię test rano
Trzymam kciuki! ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 15:05   #3625
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dołączę do tej fali w sobotę idziemy na wesele to zrobię test rano
Powodzenia, trzymam kciuki!
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 15:12   #3626
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

W takim tempie to niedługo nie bedzie tu już miał kto pisać.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 15:17   #3627
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
W takim tempie to niedługo nie bedzie tu już miał kto pisać.
Będziemy pisać o ciąży i dzieciach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 15:24   #3628
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Będziemy pisać o ciąży i dzieciach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nikomu nie będzie to przeszkadzało 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 15:35   #3629
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Trzymam za wszystkie kciuki
Może ten wątek będzie mocno szczęśliwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 16:50   #3630
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Jeśli nikomu nie będzie to przeszkadzało 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardzo lubię czytać o tym, co mnie czeka

Już odliczam do sierpnia, byle minie wyrywanie zęba i natychmiast odstawiam tabletki.
W pracy też nowe ciąże się pojawiają, więc sezon odpowiedni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.