Staraczki 2023 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-09-27, 22:06   #4411
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Staraczki 2023

9 cykl starań - kolejna biel eh
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 06:31   #4412
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Dzisiaj zupełnie biało, zero wątpliwości.
A niżej wczorajszy test z, prawdopodobnie, tzw. kreską fabryczną. ]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20230927_180908.jpg (16,1 KB, 97 załadowań)
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 06:59   #4413
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Dzisiaj zupełnie biało, zero wątpliwości.
A niżej wczorajszy test z, prawdopodobnie, tzw. kreską fabryczną. ]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mialam podobny i tez dzis biel. Posylam moj. Ale moze nie tracmy nadziei jednak…IMG_8782.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 07:11   #4414
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja mialam podobny i tez dzis biel. Posylam moj. Ale moze nie tracmy nadziei jednak…Załącznik 7794224


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi cztery dni temu coś podobnego wyszło - bardzo mało wyraźne, szare, ale czasami wydawało się jakby jednak trochę różowe... ale na zdjęciu nie było widać.
Ja już poczekam na okres, nie będę marnować więcej testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 07:17   #4415
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi dawne dobre czasy, gdy nie mogliśmy się odkleić od siebie i byliśmy tylko sami we dwoje.

Teraz czasem jest co 2 dni, a czasem i tydzień lub 2 nic nie ma, bo dziecko, praca, obowiązki, zmęczenie...

Wczoraj na przykład chciałam, ale czekaliśmy aż synek zaśnie i ja z naszej trójki padłam pierwsza.
To samo miałam napisać. Zanim dzień z dzieciakami się slończy to człowiek pada na twarz ze zmęczenia. Liczę że dobre czasy wrócą jak będą starsi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
9 cykl starań - kolejna biel eh
Ściskam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny dla was również uściski. Temat patrzenia na testy z każdej możliwej strony też przerabiałam...
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018


Edytowane przez Stella275
Czas edycji: 2023-09-28 o 07:18
Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 07:45   #4416
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Kurde chciałam coś zobaczyć,ale chyba nic z tego...ale może,nie traćmy nadziei

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 07:49   #4417
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Mnie też oszukała raz ta kreska fabryczna, nawet tutaj już raz gratulacje zebrałam, a za 2 dni okres przyszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-28, 07:56   #4418
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

No ja to zazdroszczę niektórym wam i sobie sprzed 7 lat tego częstego seksu. Na studiach bywało ciężko, ale była chuć i siły zawsze się znalazły. Teraz praca, nocki, stres - to wszystko zabija namiętność. Nawet jak się znajdzie trochę więcej czasu, to człowiek chce się po prostu wyspać i przez chwilę pooglądać głupotki w tv, a nie hopsać. A najgorzej jak jest chcica, ale zmęczenie zwala z nóg, a rano trzeba wstać o 6... I co robić?
Z jednej strony lubię dorosłe życie, bo i tak mam więcej wolnego czasu niż za czasów liceum i studiów, ale jednak miało się wtedy inną energię i seks był jakiś taki żywszy. Zresztą wszystko było żywsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 08:32   #4419
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No ja to zazdroszczę niektórym wam i sobie sprzed 7 lat tego częstego seksu. Na studiach bywało ciężko, ale była chuć i siły zawsze się znalazły. Teraz praca, nocki, stres - to wszystko zabija namiętność. Nawet jak się znajdzie trochę więcej czasu, to człowiek chce się po prostu wyspać i przez chwilę pooglądać głupotki w tv, a nie hopsać. A najgorzej jak jest chcica, ale zmęczenie zwala z nóg, a rano trzeba wstać o 6... I co robić?
Z jednej strony lubię dorosłe życie, bo i tak mam więcej wolnego czasu niż za czasów liceum i studiów, ale jednak miało się wtedy inną energię i seks był jakiś taki żywszy. Zresztą wszystko było żywsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez jestem pod wrażeniem, nie mamy dzieci i pracujemy obydwoje biurowo, więc podobne godziny, a i tak nam ciężko z czasem.
Może jak remont skończymy to będzie lepiej, bo póki co to ciągle jest coś do roboty, a jak człowiek pada zmęczony na łóżko, to już tylko kima.

Się śmieje do męża, że trzeba w kalendarzu zaplanować, może wtedy by się udało częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 08:35   #4420
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tez jestem pod wrażeniem, nie mamy dzieci i pracujemy obydwoje biurowo, więc podobne godziny, a i tak nam ciężko z czasem.
Może jak remont skończymy to będzie lepiej, bo póki co to ciągle jest coś do roboty, a jak człowiek pada zmęczony na łóżko, to już tylko kima.

Się śmieje do męża, że trzeba w kalendarzu zaplanować, może wtedy by się udało częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooooo remont... Przecież to wysysa wszystkie siły, chęci do życia, całe dobro z człowieka... U mnie jeden z gorszych czasów w życiu i związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 08:53   #4421
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No ja to zazdroszczę niektórym wam i sobie sprzed 7 lat tego częstego seksu. Na studiach bywało ciężko, ale była chuć i siły zawsze się znalazły. Teraz praca, nocki, stres - to wszystko zabija namiętność. Nawet jak się znajdzie trochę więcej czasu, to człowiek chce się po prostu wyspać i przez chwilę pooglądać głupotki w tv, a nie hopsać. A najgorzej jak jest chcica, ale zmęczenie zwala z nóg, a rano trzeba wstać o 6... I co robić?
Z jednej strony lubię dorosłe życie, bo i tak mam więcej wolnego czasu niż za czasów liceum i studiów, ale jednak miało się wtedy inną energię i seks był jakiś taki żywszy. Zresztą wszystko było żywsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobnie. Na studiach nie mieszkaliśmy razem (na licencjacie) i seks był rzadziej. No a potem przeprowadzka i tz nagle zaczął mieć ochotę codziennie. Ja praca (wtedy jeszcze inny oddział, orka) i studia w weekendy i wysiadałam. I z jednej strony chciałam, ale nie zawsze były siły.
Teraz jest trochę więcej czasu, ale bardziej psychicznie wykańczająca praca i oo

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Oooooo remont... Przecież to wysysa wszystkie siły, chęci do życia, całe dobro z człowieka... U mnie jeden z gorszych czasów w życiu i związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt , my mieliśmy wtedy dużo spięć, ale i tak się cieszę. Własne mieszkanko to jest to.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-28, 10:42   #4422
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Staraczki 2023

My tez budujemy dom i juz o malo kilka razy sie nie rozwiedliśmy, ale finalnie mąż odpuścił i juz sie nie upiera na swoje, ale miło słyszeć ze jednak mialam racje i ze ładnie cos wychodzi i tak nowocześnie on jedynie wybral plytki do łazienki które mi nie podchodzą ale coz dluga jeszcze droga przed nami ale jest to światełko w tunelu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 10:51   #4423
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staraczki 2023

Jak ja sobie przypomnę budowę domu...powiedzieć że nie było łatwo to dość łagodne określenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 10:56   #4424
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Staraczki 2023

My jesteśmy po generalnym remoncie starego szeregowca... dramat! Nikomu nie życzę tych stresów i nerwów

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 11:06   #4425
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
9 cykl starań - kolejna biel eh
Przykro mi
Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Dzisiaj zupełnie biało, zero wątpliwości.
A niżej wczorajszy test z, prawdopodobnie, tzw. kreską fabryczną. ]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie...!
Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja mialam podobny i tez dzis biel. Posylam moj. Ale moze nie tracmy nadziei jednak…Załącznik 7794224


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może nie wszystko stracone.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 11:19   #4426
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Na studiach nie mieszkaliśmy razem (na licencjacie) i seks był rzadziej. No a potem przeprowadzka i tz nagle zaczął mieć ochotę codziennie. Ja praca (wtedy jeszcze inny oddział, orka) i studia w weekendy i wysiadałam. I z jednej strony chciałam, ale nie zawsze były siły.
Teraz jest trochę więcej czasu, ale bardziej psychicznie wykańczająca praca i oo

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Fakt , my mieliśmy wtedy dużo spięć, ale i tak się cieszę. Własne mieszkanko to jest to.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No wiadomo, że swoje to swoje. U mnie najgorzej, że mąż sam wszystko robił, więc często nie było go w domu, wracał zmęczony, jakieś moje uwagi zaczął odbierać jako atak ... no nie było łatwo. Dobrze, że dobrze wyszło, że się skończyło.
Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
My tez budujemy dom i juz o malo kilka razy sie nie rozwiedliśmy, ale finalnie mąż odpuścił i juz sie nie upiera na swoje, ale miło słyszeć ze jednak mialam racje i ze ładnie cos wychodzi i tak nowocześnie on jedynie wybral plytki do łazienki które mi nie podchodzą ale coz dluga jeszcze droga przed nami ale jest to światełko w tunelu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Jak ja sobie przypomnę budowę domu...powiedzieć że nie było łatwo to dość łagodne określenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
My jesteśmy po generalnym remoncie starego szeregowca... dramat! Nikomu nie życzę tych stresów i nerwów

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
O kurczę, my mieliśmy tylko remont i to nie taki generalny, a i tak kiepsko wspominam. Po tym naszym okresie to nie wiem czy zdecyduję się na budowę a już na pewno więcej nie pozwolę, żeby mąż sam wszystko robił. Chociaż przecież wiem, że coś na pewno jeszcze będzie takiego budowlano-remontowego, bo to mieszkanie przecież nie jest naszym ostatecznym "domem"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 13:05   #4427
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No wiadomo, że swoje to swoje. U mnie najgorzej, że mąż sam wszystko robił, więc często nie było go w domu, wracał zmęczony, jakieś moje uwagi zaczął odbierać jako atak ... no nie było łatwo. Dobrze, że dobrze wyszło, że się skończyło.
O kurczę, my mieliśmy tylko remont i to nie taki generalny, a i tak kiepsko wspominam. Po tym naszym okresie to nie wiem czy zdecyduję się na budowę a już na pewno więcej nie pozwolę, żeby mąż sam wszystko robił. Chociaż przecież wiem, że coś na pewno jeszcze będzie takiego budowlano-remontowego, bo to mieszkanie przecież nie jest naszym ostatecznym "domem"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tz też dużo sam robił. No ale dzięki temu zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy. Coś za coś

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 13:31   #4428
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Staraczki 2023

To my robiliśmy generalkę i powiem wam, nie raz zdarzyło mi się siedzieć i płakać.
Jeszcze musieliśmy się wcześniej przeprowadzić, bo skasowali nam auto.

Teraz nam zostały łazienki do generalki, backsplash w kuchni i montaż oświetlenia w pokojach. Plus szafa w sypialni i do salonu regały.

Jesteśmy super zgrani i mamy spójną wizję, ale robienie remontu bez brania urlopu i pracując na stresujących stanowiskach - UGH.
Dlatego w sumie moja ciąża i pójście na zwolnienie byłoby nam na rękę, mogłabym wtedy więcej się skupić na remontowo ogarniajacych rzeczach.

Tylko żeby się udało, mam jakiegoś głupiego stracha z tyłu głowy, że łatwo nie będzie, chociaż w sumie jesteśmy jeszcze przed 30 i względnie zdrowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 19:21   #4429
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

laczupakabra, Ryksa, przykro mi

U mnie po stracie pojawił się okres i cykl wydaje się być z powrotem jak w zegarku. Mimo, że mąż teraz wyjechał, robiłam testy owulacyjne, żeby sprawdzić czy organizm wrócił do normy, wszystko wygląda jak dawniej, owulacja idealnie o czasie, więc odczułam pewnego rodzaju ulgę. Od następnego cyklu wznawiamy starania
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-28, 20:08   #4430
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
laczupakabra, Ryksa, przykro mi



U mnie po stracie pojawił się okres i cykl wydaje się być z powrotem jak w zegarku. Mimo, że mąż teraz wyjechał, robiłam testy owulacyjne, żeby sprawdzić czy organizm wrócił do normy, wszystko wygląda jak dawniej, owulacja idealnie o czasie, więc odczułam pewnego rodzaju ulgę. Od następnego cyklu wznawiamy starania
Trzymam kciuki, oby jak najszybciej się udało znów zajść w ciążę.


Ja byłam dziś u gina. Upewniłam się, że moje plamienia to nie ciąża pozamaciczna, ani żadne torbiele czy mięśniaki. Wszystko jest ok, pęcherzyki też na obu jajnikach widoczne. Zrobiłam przy okazji cytologię. A na plamienia dostałam luteinę.

Dobrze, że poszłam. Powiedziałam, że staramy się bezskutecznie od pół roku, wspomniałam też o stresie jaki przeżywam w ostatnim czasie. Generalnie wspólnie z lekarzem doszliśmy do wniosku, że dajemy nam czas do grudnia i jeśli do tej pory nie zajdę w ciążę to robimy oboje z mężem badania i będziemy szukać przyczyny.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-28, 20:37   #4431
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, oby jak najszybciej się udało znów zajść w ciążę.


Ja byłam dziś u gina. Upewniłam się, że moje plamienia to nie ciąża pozamaciczna, ani żadne torbiele czy mięśniaki. Wszystko jest ok, pęcherzyki też na obu jajnikach widoczne. Zrobiłam przy okazji cytologię. A na plamienia dostałam luteinę.

Dobrze, że poszłam. Powiedziałam, że staramy się bezskutecznie od pół roku, wspomniałam też o stresie jaki przeżywam w ostatnim czasie. Generalnie wspólnie z lekarzem doszliśmy do wniosku, że dajemy nam czas do grudnia i jeśli do tej pory nie zajdę w ciążę to robimy oboje z mężem badania i będziemy szukać przyczyny.
Ważne że plan działania jest nakreślony, wiem ze ostatni czas mocno Cie nadszarpnął ale wierzę że los się odwroci.
Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
laczupakabra, Ryksa, przykro mi

U mnie po stracie pojawił się okres i cykl wydaje się być z powrotem jak w zegarku. Mimo, że mąż teraz wyjechał, robiłam testy owulacyjne, żeby sprawdzić czy organizm wrócił do normy, wszystko wygląda jak dawniej, owulacja idealnie o czasie, więc odczułam pewnego rodzaju ulgę. Od następnego cyklu wznawiamy starania
Trzymam kciuki oby szybko udało się po raz kolejny zajść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 16:09   #4432
xoxo_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2023

U mnie tez niestety okres…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xoxo_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 16:45   #4433
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez xoxo_i Pokaż wiadomość
U mnie tez niestety okres…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przykro mi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 16:54   #4434
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Staraczki 2023

Mnie juz na okres pobolewa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[COLOR="Silver"]
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 16:55   #4435
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Ja jestem przed owu, ale w tym cyklu raczej odpuszczamy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 17:18   #4436
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2023

Mnie się płodne zaczynają, Owu będzie mniej więcej między środą a sobotą tak szacuję.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 19:35   #4437
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Staraczki 2023

Dziewczyny, ja jestem świeża i nie w temacie - kiedy można testować? Dopiero jak okres się spóźnia?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 19:56   #4438
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem świeża i nie w temacie - kiedy można testować? Dopiero jak okres się spóźnia?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Generalnie my tutaj potrafimy testować nawet kilka dni przed spodziewanym okresem, ale ogólnie najbardziej wiarygodne są testy robione w dniu spodziewanej miesiączki lub jak już okres się spóźnia.




Ja wróciłam do testów owu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 20:08   #4439
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem świeża i nie w temacie - kiedy można testować? Dopiero jak okres się spóźnia?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Można wcześniej,ale najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub później. Są testy różnej czułości.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-09-30, 21:26   #4440
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem świeża i nie w temacie - kiedy można testować? Dopiero jak okres się spóźnia?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Wynik przed tym terminem spodziewanej miesiączki może wyjść fałszywie ujemny. Jak wyjdzie pozytywny to super, ale jak nie to wtedy się zastanawiasz czy za szybko zrobiony czy jednak się nie udało.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.