Cała prawda o czerwonej herbacie!!! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 15:06   #781
noapte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

gdzies czytalam ze czerwona herbata jak sie ja zaleje wrzatkiem to traci swoje wlasciwosci.Czy to prawda?
noapte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 15:26   #782
n_i_n_k_a
Raczkowanie
 
Avatar n_i_n_k_a
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 106
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

W odróżnieniu od herbaty zielonej, którą najlepiej pić na czczo, Pu-erh pije się po jedzeniu. Nie należy jej słodzić, gdyż cukier neutralizuje większość jej zdrowotnych właściwości. Aby czerwona herbata oddała nam to, co w niej najlepsze, najlepiej zaparzać ją klasycznie. Na jedną filiżankę używa się niepełnej łyżeczki liści Pu-Erh, zalewa wrzątkiem i pozostawia na 3-5 minut. Można dwa- lub trzykrotnie zaparzać te same liście. Specjaliści zalecają picie 3-5 filiżanek czerwonej dziennie.

a tu reszta artykułu a w dziale także ciekawostki o zielonej

http://www.naturalnamedycyna.pl/inde...=112&Itemid=59
n_i_n_k_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 15:58   #783
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez noapte Pokaż wiadomość
gdzies czytalam ze czerwona herbata jak sie ja zaleje wrzatkiem to traci swoje wlasciwosci.Czy to prawda?
... to jak niby ją parzyć ? skoro nie wrzątkiem.
To by było bez najmniejszego sensu.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:24   #784
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
... to jak niby ją parzyć ? skoro nie wrzątkiem.
To by było bez najmniejszego sensu.
Ja też słyszałam że najlepiej jest zalewać ją nie wrzącą wodą tylko odczekać parę minut.Ale nie wiem co to za różnica.....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:54   #785
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

mi pan w sklepie z herbatami powiedzial ze najlepiej odczekac 2 minuty i dopiero zalac. woda musi byc goraca ale nie wrzaca!!!
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:08   #786
karolinare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Cześć, jestem tutaj nowa, ale też chciałabym dorzucić coś od siebie. Trafiłam na ten temat ponieważ ostatnio miałam spore problemy ze zdrowiem. Sporo przytyłam (prawie 10kg), wyniki badań fatalne. Przy tej okazji szukałam czegoś w sieci o zdrowym odżywianiu, o dietach itd. I tak przez herbatki slimfigura trafiłam na ten wątek. Tak się nakręciłam tą czerwoną herbatą, że z miejsca pobiegłam do herbaciarni i kupiłam 200g czerwonej herbaty - po 100g wiśniowej i earl grey. Piję ją niemal od tygodnia i widzę sporą różnicę, nie tyle w wadze co w samym samopoczuciu. Jakoś mi tak lekko i w ogóle nie tęsknię za kawą, co więcej nie mam napadów kompulsywnego jedzenia, choć to akurat może być efekt placebo.

Jestem ciekawa jakie Wy macie samopoczucie po tej herbacie? Czy rzeczywiście ona pomaga schudnąć?

Pozdrawiam.

Aha, na ulotce, którą dostałam w herbaciarni jest napisane, że herbatę zalewamy wrzątkiem i pozostawiamy pod przykryciem na 5-7 minut. Naparu nie należy słodzić, ponieważ cukier niweluje wiele właściwości zdrowotnych herbaty.

Pozdr.

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-10-23 o 19:16 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
karolinare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 21:31   #787
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez karolinare Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tutaj nowa, ale też chciałabym dorzucić coś od siebie. Trafiłam na ten temat ponieważ ostatnio miałam spore problemy ze zdrowiem. Sporo przytyłam (prawie 10kg), wyniki badań fatalne. Przy tej okazji szukałam czegoś w sieci o zdrowym odżywianiu, o dietach itd. I tak przez herbatki slimfigura trafiłam na ten wątek. Tak się nakręciłam tą czerwoną herbatą, że z miejsca pobiegłam do herbaciarni i kupiłam 200g czerwonej herbaty - po 100g wiśniowej i earl grey. Piję ją niemal od tygodnia i widzę sporą różnicę, nie tyle w wadze co w samym samopoczuciu. Jakoś mi tak lekko i w ogóle nie tęsknię za kawą, co więcej nie mam napadów kompulsywnego jedzenia, choć to akurat może być efekt placebo.

Jestem ciekawa jakie Wy macie samopoczucie po tej herbacie? Czy rzeczywiście ona pomaga schudnąć?

Pozdrawiam.

Aha, na ulotce, którą dostałam w herbaciarni jest napisane, że herbatę zalewamy wrzątkiem i pozostawiamy pod przykryciem na 5-7 minut. Naparu nie należy słodzić, ponieważ cukier niweluje wiele właściwości zdrowotnych herbaty.

Pozdr.

Kiedyś przez dość długi czas piłam pu ehr i nie widziałam żadnych efektów,ale to pewnie dlatego że piłam tylko 2 szklanki dziennie,a dziewczyny pisały że po 5-6.To ja teraz też tak I mimo że piję ją dopiero od kilku dni to już czuję się lżejsza,pewnie dlatego że przyspiesza przemianę materii.
Ciekawa jestem kiedy można zauważyć pierwsze efekty,tj chudnięcie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 16:14   #788
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja piję tą herbatkę od prawie miesiąca. Efekty są jakie są (ponieważ to środek odchudzania) Ale na pewno czuję, że chce mi się mniej jeść, o wiele lepsza przemiana materii, lekkość, przecudowny smak, od którego się uzależniłam. Ale pamiętajcie, że bez ruchu i odstawienia śmieciowego jedzenia to wcale nie pomoże:P Ja chudnę!

Dzisiaj kupiłam sobie kolejny zapas herbatki, zauważyłam, że jest o wiele mocniejsza od poprzedniej mimo, ze sypie tyle samo. No i przede wszystkim nie przepłaciłam
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:20   #789
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Ja piję tą herbatkę od prawie miesiąca. Efekty są jakie są (ponieważ to środek odchudzania) Ale na pewno czuję, że chce mi się mniej jeść, o wiele lepsza przemiana materii, lekkość, przecudowny smak, od którego się uzależniłam. Ale pamiętajcie, że bez ruchu i odstawienia śmieciowego jedzenia to wcale nie pomoże:P Ja chudnę!

Dzisiaj kupiłam sobie kolejny zapas herbatki, zauważyłam, że jest o wiele mocniejsza od poprzedniej mimo, ze sypie tyle samo. No i przede wszystkim nie przepłaciłam
a jaka konkretnie herbate pijesz????jakiej firmy??
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:23   #790
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Nie wiem... Kupuję ją w zielarskim, sypaną, nie pytałam się jakiej firmy

A to ma jakieś znaczenie?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 18:28   #791
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Thumbs down Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Ja tez piję czerwona ale nie wiem czy to moje wrazenie czy tak na mnie dziala otoz...mam bardzo napompowany brzuchtaki wydety i wogole...jak kobietka w ciazy.Nie bardzo mi sie to podoba ale nie wiem czy to wina tej herbatki?jak mysllicie?pije ja tak 3 razy dziennie od jakiegos miesiaca ale efektow zadnych.Ja chce zrzucic tylko 3 kg....zauwazylam ze to gorsze niz mialabym zrzucac 10kg
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 09:20   #792
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

a czy po regularnym piciu tej herbaty zauwazalny był spadek cm w nogach np? bo ogólnie waga to tak, no ale nie zawsze schodzi z tych najgorszych miejsc..
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:31   #793
Kasia****
Raczkowanie
 
Avatar Kasia****
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 284
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

A czy stosowała któraś z Was czerwona herbatke w tabletkach? Ja biorę je od tygodnia i jeszcze dodatkowo pije taką normalna, lisciasta w kostkach Zobaczę za jakis czas czy będa efekty...
__________________
ODCHUDZANIE

20.03.2010 : 58, 57, 56, 55, 54, 53, 52, 51, 50, 49, 48
Kasia**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 16:44   #794
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia**** Pokaż wiadomość
A czy stosowała któraś z Was czerwona herbatke w tabletkach? Ja biorę je od tygodnia i jeszcze dodatkowo pije taką normalna, lisciasta w kostkach Zobaczę za jakis czas czy będa efekty...
nigdy nie pochwalałam żadnych wspomagaczy odchudzania a w herbatki nie wierzyłam. Jestem zwolenniczką treningów i dobrze zbilansowanej diety, aczkolwiek moja mama stosowała czerwoną herbatę w tabletkach. Z tego co mówi - pomogły jej schudnąc, zmniejszyły łaknienie przede wszystkim...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 11:18   #795
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

i jak tam efekty?? dziala odchudzajaco?? ja pije ta z bio active ale chyba przezuce sei na ta herbatke w kostkach
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:24   #796
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Kupiłam dziś sobie przyprawę do kaw i deserów Kamis.
Czy mogę dodać ją do czerwonej herbaty?
Zawiera troche cukru
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 08:29   #797
madzialenka087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Postanowiłam przyłączyć sie do dyskusji, ponieważ kiedyś piłam dużo czerwonej herbaty. Owszem, efekty były widoczne, w smaku herbatka też niczego sobie, ale... zauważyłam ze bardzo zżółknęły mi po niej zęby Od tego czasu przestałam pić ta herbate i teraz nałogowo piję zieloną. Serdeczne polecam taka zamianę, ponieważ zielona herbata również pomaga w trawieniu
madzialenka087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:48   #798
marzena0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Dziewczyny a wiecie coś o czerwonej herbacie w tabletkach? ile tabletek dziennie trzeba brać ?
marzena0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 14:05   #799
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez marzena0607 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie coś o czerwonej herbacie w tabletkach? ile tabletek dziennie trzeba brać ?
Moja matula łyka czerwoną herbatę w kapsułkach z chromem i na opakowaniu jest napisane, że trzy dziennie.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 15:15   #800
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez marzena0607 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie coś o czerwonej herbacie w tabletkach? ile tabletek dziennie trzeba brać ?
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Moja matula łyka czerwoną herbatę w kapsułkach z chromem i na opakowaniu jest napisane, że trzy dziennie.
A właściwie, po co bierze się czerwoną herbatę w tabletkach?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:28   #801
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
A właściwie, po co bierze się czerwoną herbatę w tabletkach?
te kapsułki ponoć bardzo zmniejszają łaknienie i fakt, moja mama miłośniczka słodyczy - teraz już ich nie jada.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:09   #802
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
i jak tam efekty?? dziala odchudzajaco?? ja pije ta z bio active ale chyba przezuce sei na ta herbatke w kostkach
Tez widzialam taka w kostkach...Ale one sa dosc spore...Ile kubkow z tej kostki mozna zaparzac??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:03   #803
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

najlepsze sa herbaty kupione w herbaciarni. ja np za 50 gram karmelowej pu erh place 3 zl, kazdy rodzaj herbaty czerwonej mozna parzyc trzykrotnie (te same fusy) i zachowuje ona te same wlasciwosci tyle za za kazdym kolejnym parzeniem smak i intensywnosc sie zmniejsza. te w kostach mozna spokojnie parzyc 3 razy bo jest bardzo moca i w tej kostce jest spora porcja herbaty!! i koniecznie zalewac woda 90 stopni ( odczekac 2 min. od zagotowania)
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:32   #804
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

pije czerwona herbate i zielona już dlugi czas ciezko mi okreslić czy dzieki niej schudłam. od pewnego czasu moja waga jest na tym samym poziomie prawidlowym (czyt. jestem zadowolona) na pewno strasnzie przyspieszyla mi przemiane materii i z tym mam problem ;/ czasem tuz po zjedzeniu 2 daniowego obiadu jestem od razu glodna i mam uczucie pustki nie wiem czy to wina tych herbatek. ktos cos na to poradzi?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 22:09   #805
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
pije czerwona herbate i zielona już dlugi czas ciezko mi okreslić czy dzieki niej schudłam. od pewnego czasu moja waga jest na tym samym poziomie prawidlowym (czyt. jestem zadowolona) na pewno strasnzie przyspieszyla mi przemiane materii i z tym mam problem ;/ czasem tuz po zjedzeniu 2 daniowego obiadu jestem od razu glodna i mam uczucie pustki nie wiem czy to wina tych herbatek. ktos cos na to poradzi?
Całkiem możliwe, że herbatki przyspieszyły Ci przemianę materii do tego stopnia, że żołądek dużo szybciej robi się pusty. Na każdego herbata czerwona (podobnie zielona) działa inaczej.

Ja piję herbatę czerwoną od około 3-4 lat, jednak muszę robić sobie przerwy, ponieważ mam kłopoty z żołądkiem (podrażniona śluzówka i nawroty choroby wrzodowej), a w takich przypadkach trzeba bardzo uważać z pu-erh.
Moją ulubioną herbatą jest pu-erh Bio Active z aromatem cytrynowym. Na samym początku z trudem przychodziło mi przełknięcie jej, ale teraz przyzwyczaiłam się do tego stopnia, że herbata mi bardzo smakuje.
Co do efektów, to niestety u mnie nie działa ona tak piorunująco i spektakularnie, jakbym tego chciała , ale czuję się zdecydowanie lżej pijąc ją (może to wpływ podświadomości... ). Nie zauważyłam, aby czerwona herbata powodowała przebarwienia zębów, ale może dlatego, że nie piję jej litrami, tylko ograniczam się do 2-3 filiżanek dziennie.
Jakiś czas temu wypróbowałam też pu-erh prasowaną (takie małe kosteczki w pojedynczych opakowaniach). W smaku była bardzo dobra, ale uważam, że ta z Bio Active w niczym jej nie ustępuje.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:58   #806
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

te w kostkach mozna parzyc 3krotnie.. a te 'zwykle' ?? tzn pu erh cytrynowa bio-active np??
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:34   #807
Sakuya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ajj świetny post! Herbate pije codziennie na przemian z naparem z bratka w bardzo duzej ilosci tylko musze zmienic jej kolor z czarnego i zielonego ale nie macie wrażenia że czerwona pachnie papierosami??
Ja zawsze straszne bedzie tio pić.....
Sakuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:57   #808
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Sakuya Pokaż wiadomość
ajj świetny post! Herbate pije codziennie na przemian z naparem z bratka w bardzo duzej ilosci tylko musze zmienic jej kolor z czarnego i zielonego ale nie macie wrażenia że czerwona pachnie papierosami??
Ja zawsze straszne bedzie tio pić.....
Mi też czasami tak pachnie popielniczką
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:22   #809
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Sakuya Pokaż wiadomość
ale nie macie wrażenia że czerwona pachnie papierosami??
Na szczęście ja nie odczuwam zapachu papierosów w czerwonej herbacie. Gdyby tak było, to nie mogłabym jej pić bo nie cierpię woni dymu nikotynowego.

Co do parzenia pu-erh, to ja pierwszą filiżankę zalewam gorącą, ale nie wrzącą wodą (czekam około 2 minuty od zagotowania) i parzę pod przykryciem mniej więcej 5 minut. Drugi raz zalewam liście wrzątkiem, aby wydobyć cały aromat.
Herbatę liściastą (np. Bio Active) zalewam dwa razy, natomiast prasowaną 3, ponieważ jest ona trochę mocniejsza.
Uważam, że najlepsza herbata jest liściasta (odnosi się to do każdego gatunku), dlatego nie piję herbaty pakowanej w saszetki do zaparzania (licho wie, co tam jest dokładnie... ).
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:58   #810
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Uważam, że najlepsza herbata jest liściasta (odnosi się to do każdego gatunku), dlatego nie piję herbaty pakowanej w saszetki do zaparzania (licho wie, co tam jest dokładnie... ).
no dokładnie ^^
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 15:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.