Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 15:57   #3211
Majka90x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dzięki Dziewczyny, może to i racja... Ale z drugiej strony naturalne zawwsze są takie drogie a mi są potrzebne w sumie tylko na jakieś większe wyjście... Znalazłam coś na all ale podejrzanie tanio, pewnie nie są zbyt gęste... Ale może któraś miała? Grunt żeby były 100% naturalne i się nie stopiły przy kręceniu, możecie to jakoś zweryfikować po opisie aukcji? http://allegro.pl/dopinka-treska-cli...622734726.html
Majka90x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 17:37   #3212
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez semila Pokaż wiadomość
ja mam z doczepianych (.pl) mają 45cm ( w zasadzie 47cm ) i 140 gram, wrzucam fotkę - niestety słabej jakości i troche przy jej robieniu były kombinacje alpejskie ale może da Ci to jakiś pogląd.

Kurcze ja też ostatnio myślałam o 45cm, moje syntetyki też były coś koło tego. Wyglądają na baaardzo gęste i śliczne są Ja bym chciała mieć gęste włosy na przedłużeniu mi aż tak bardzo nie zależy. Ile masz wzrostu? Na wysokiej dziewczynie jak ja (167cm) chyba będą trochę krótsze chyba że Ty też masz coś koło tego?


P.S. Puszą się troszkę czy są takie lejące? Mnie ostatnio nachodzi na efekt push-up i nie mogę się doczekać aż sobie kupię clipy na razie muszę zbierać kasę bo mama raczej mi nie da haha :P
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!

Edytowane przez adrenalineshot
Czas edycji: 2012-09-13 o 19:47
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:03   #3213
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Kurcze ja też ostatnio myślałam o 45cm, moje syntetyki też były coś koło tego. Wyglądają na baaardzo gęste i śliczne są Ja bym chciała mieć gęste włosy na przedłużeniu mi aż tak bardzo nie zależy. Ile masz wzrostu? Na wysokiej dziewczynie jak ja (167cm) chyba będą trochę krótsze chyba że Ty też masz coś koło tego?


P.S. Puszą się troszkę czy są takie lejące? Mnie ostatnio nachodzi na efekt push-up i nie mogę się doczekać aż sobie kupię clipy na razie muszę zbierać kasę bo mama raczej nie ma haha :P
doczepiane.pl to mega szopa
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:06   #3214
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witam, Was dziewczyny Podczytując Wasze zachwyty nad włoskami doczepiane.pl zdecydowałam się na zakup Dzisiaj przyszły. Kupiłam 45 cm 140g. Moje pierwsze wrażenie po rozpakowaniu : WOOOOOW. Są mega gęste i jest ich na prawdę mnóstwo. Długośc to ok 48-49 cm . Klipsy są mocne i dobrze się trzymają. Włoski już zafarbowałam, niestety jedno opakowanie farby ledwo co wystarczyło, mam nadzieję że nie będzie żadnych prześwitów ;// Na razie leżą sobie na ręczniczku i się suszą Ciekawe jak będą wyglądały po wyschnięciu, oczywiście wstawię jakieś zdjęcia )

Pozdrawiam
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:40   #3215
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Macie jakieś ulubione tutoriale na yt z fryzurami z clipami ? jakieś fane upięcia , kręcnie itd

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Podobno są cuuudowne PO


Ja dzisiaj otrzymałam zestaw 45cm z cosmo Są świetne. Mogę kombinować z zestawem 45 i 55 bez obcinania 55 (liczę, że moje mi szybko urosną i wystarczy mi zestaw 55 ) Ale żeby nie robić wielkiego WOW w moim środowisku na początek zacznę nosić tylko 45

pokazałabyś tak jak wyglądają objętościowo te 45 z cosmo ?
ja się nadal zastanawiam

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Falują się świetnie, farbować je można- wiem, bo mam.
Ale zestaw 65g to bardzo mało- będą cieniutkie i będą smętnie zwisać. Myślę, że te 110 co najmniej warto mieć, żeby efekt był naturalny. A jeśli chcesz efektu takiego jak na zdjęciach (to są gęęęste włosy) to te 65 g bankowo Cię nie zadowoli.

Teraz mnie nie stać teraz żeby kupić te doczepiane 140 gram
zdecyduje sie chyba na cosmoshop 45 cm i za miesiac dokupie drugi zestaw cosmo to bedzie jakies 130 gram Jakies mam tak clipy jeszcze to poki co sobie doloze
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 19:48   #3216
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
doczepiane.pl to mega szopa

No to zbieram kasiore i jazda Jak ja kocham takie szopy na głowie hahaha co jak co ale mi pasują Jeszcze 100zł, zamawiam i wrzucam zdj
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:39   #3217
claudenka
Przyczajenie
 
Avatar claudenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Widzę ze niektóre z was zastanawiają się nad długością i gęstością wiec przedstawię wam moje włoski które maja 45 cm i nie wiele bo 90g. Moze komuś tym pomogę wiadomo ze nie jest to super gęstość ale uważam ze jak na początek aby się oswoić z włoskami jest dobrze niestety dysponowałam nie wielka kwota a już nie mogłam się doczekać to je kupiłam (oczywiście następnym razem zaszaleje i zamówię większy zestaw wybaczcie za jakość tych zdjęć ale tylko takie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,2 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,0 KB, 132 załadowań)
claudenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 22:47   #3218
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

bardzo ładnie wyglądają
a czym kręciłaś włoski na pierwszym zdjęciu ? prostownicą ?
i skąd zamawiałaś włoski ?
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 22:51   #3219
claudenka
Przyczajenie
 
Avatar claudenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziekuje zamawialam z long hair ponieważ tylko tam mieli mój kolor -balejaż i nawet tanie, zapłaciłam ok. 140zl z przesyłką a kręciłam lokówka i to bardzo nie starannie bo się spieszyłam hehe
claudenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 23:15   #3220
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ale taką grubą lokówką ?
Dobra , zamawiam te z cosmo , bo już się doczekać nie mogę jak tak patrze na Wasze włoski Tak jak pisałam końcówki mam cienkie i będę nosić pofalowane +dołożone inne cliy , więc póki co będzie chyba dobrze , a za miesiąc dokupię jeszcze jeden zestaw , oby tylko mi się pomieściło wszystko na głowie .
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 23:25   #3221
claudenka
Przyczajenie
 
Avatar claudenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tak grubą 2 zestawy? czyli ile taśm? ja mam 8 i wiecej bym nie zmieściła
claudenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 23:35   #3222
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

2 x 8
chyba jakos pozszywam tasmy ze soba jak tu dziewczyny robily i bedzie dobrze , tak jakby bylo 8 , ale bardzo gestych

a zdradzisz jaka masz lokowke ? bo szukam wlasnie jakiejs grubej i nie moge sie odnalesc posrod tylu modeli .
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 00:00   #3223
claudenka
Przyczajenie
 
Avatar claudenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja mam z looking good ale z tego co wiem to była wyprzedaż w tesco i już ich nie ma, ale polecam lokówki philipsa , jakościowo bardzo dobre
claudenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:59   #3224
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mam nadzieję dziewczyny że mi pomożecie. Byłam w sklepie w galerii i znalazłam włosy clip in. chciałam je zamówić przez internet ale skoro mogłam je kupić na żywo, i dobrać kolor...
Sugerując się złotą myślą specjalistów wybrałam włosy na których napisane było, że da się je kręcić i prostować. Włoski wyglądały na naturalne ale gdy w domy próbowałam potraktować je pianką koloryzującą nie podziałało, potem szamponetka i też niec. Na koniec farba i też nic nie wzięło. zrobili nie w bambuko. Wydałam na nie 130 zł.
Domyślam się że to naturalne z domiszką syntetyku. prostują się i kręcą bo sprawdzałam. Jak myślicie, na prawdę nie będę mogła ich zafarbować niczym? Kupiłam naturalny jasny brąz, swoje mam kasztanowe. Może jakaś agresywna czarna farba chwyci?
POMOCY
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:59   #3225
semila
Przyczajenie
 
Avatar semila
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
GG do semila
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Kurcze ja też ostatnio myślałam o 45cm, moje syntetyki też były coś koło tego. Wyglądają na baaardzo gęste i śliczne są Ja bym chciała mieć gęste włosy na przedłużeniu mi aż tak bardzo nie zależy. Ile masz wzrostu? Na wysokiej dziewczynie jak ja (167cm) chyba będą trochę krótsze chyba że Ty też masz coś koło tego?


P.S. Puszą się troszkę czy są takie lejące? Mnie ostatnio nachodzi na efekt push-up i nie mogę się doczekać aż sobie kupię clipy na razie muszę zbierać kasę bo mama raczej mi nie da haha :P
Mam 170cm wzrostu. Długość zależy od wpięcia pierwszej taśmy - wpinam bardzo nisko, żeby włosy z czubka zakryły mi taśmy a moich włosów jest mało i są bardzo delikatne :/ Nosiłam przez jakiś czas jedną taśmę 15cm szerokości 35 gram długość około 30 cm i muszę się poskarżyć, że zaczęły mi wychodzić włosy - być może kwestia przyzwyczajenia ich do obciążenia :/ 140 gram zakładam na okazję - ooo wesele mam w sobotę to je wyciągnę
__________________
Never look back...
semila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 22:38   #3226
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Myslicie , ze to doczepione wlosy ?
http://youtu.be/w2HlEOC2kZE
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 10:03   #3227
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tak to są doczepiane obejrzyj jej inne filmiki np. ten http://www.youtube.com/watch?v=1bU9zLcS2bM&feature=plcp
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:48   #3228
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

meegaa
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:00   #3229
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
tak to są doczepiane obejrzyj jej inne filmiki np. ten http://www.youtube.com/watch?v=1bU9zLcS2bM&feature=plcp
Na tym filmiku po prawej stronie stoją przecudowne buty!!!!
Ta Pani faktycznie ma przedłużki, rzęski też zrobione, myślę, że chirurg plastyk też jej nie oszczędzał ale i tak jest śliczna mimo tej spuchniętej dolnej wargi
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 23:38   #3230
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

przyjaciółka tej pani ładniejsza wg mnie
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:00   #3231
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Polaaaaa Pokaż wiadomość
przyjaciółka tej pani ładniejsza wg mnie
Też prawda
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:28   #3232
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a właśnie przeglądam włoski http://www.bellamihair.com/products/...-range-160g-20 to one mają po 160 gram założone na głowę ?
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 14:40   #3233
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

na tej stronie głównej z tego co widzę, te dziewczyny 160g z pewnością nie mają... cienkie strasznie. chyba, że spinki są xxl
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 15:31   #3234
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Polaaaaa Pokaż wiadomość
a właśnie przeglądam włoski http://www.bellamihair.com/products/...-range-160g-20 to one mają po 160 gram założone na głowę ?
Nawet fajnie te włoski wyglądają - bardzo naturalnie szczególnie u blondynki
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:46   #3235
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witam

Na forum jestem nowa jeżeli chodzi o pisanie postów ale od dawna śledzę wątek z dopinanymi włoskami. Czytając różne opinie zdecydowałam się na doczepiane.pl długość 45 cm 140 g kolor 613. Przyznam że jestem bardzo zadowolona i o dziwo jak na moje włosy to ten zestaw jest za duży i używam tylko dwóch dużych taśm i dwóch z dwoma klipami bo nie mam ich już gdzie wpiąć. Z kolorem też się nawet wstrzeliłam chociaż na końcach jeszcze się trochę się różnią ale to dlatego że były dużo dużo wcześniej dekoloryzowane i odrosły. Jak je podciełam różnica jest mniejsza
Włosy kupiłam specjalnie na wesele i fryzjerka wpięła mi o dziwo tylko dwie taśmy z dwoma klipami a fryzura wyszła super!

Zamówiłąm jeszcze kucyk z cosmoshop i czekam na dostawę ciekawa jestem efektu.

Wklejam też kilka zdjęć dla porównania efektów. Nie mam jeszcze wprawy we wpinaniu a swoje włosy mam bardzo cienkie i muszę je spinac troszkę bo widać mi taśmy. Może macie jakieś rady jak je umiejętnie wpinać żeby mimo cienkich włosów nie było widać taśm a efekt był fajny
Pierwsze trzy zdjęcia to włosy przed podcięciem i pierwsze wpięcie klipów
czwarte moja fryzurka na weselu
reszta to podciete włoski i kolejne wpięcie clipów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,4 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (42,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (47,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (76,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (87,4 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez skybabe
Czas edycji: 2012-09-18 o 18:51
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:20   #3236
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witam was dziewczyny. Zglaszam die do was z prosba o pomoc. Kupilam wlosy ma doczepiane. pl jasny blond i mam problem. Swoje wlosy mam blond ale kolor bardzo nierowny bo schodze z rudego. Jak mam to wszystko razem zgrac i jaka farba. Bardzo prosze o pomoc.
Przepraszam za brak polskich znakow, zepsuta klawiatur.
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:47   #3237
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skybabe Pokaż wiadomość
Witam

Na forum jestem nowa jeżeli chodzi o pisanie postów ale od dawna śledzę wątek z dopinanymi włoskami. Czytając różne opinie zdecydowałam się na doczepiane.pl długość 45 cm 140 g kolor 613. Przyznam że jestem bardzo zadowolona i o dziwo jak na moje włosy to ten zestaw jest za duży i używam tylko dwóch dużych taśm i dwóch z dwoma klipami bo nie mam ich już gdzie wpiąć. Z kolorem też się nawet wstrzeliłam chociaż na końcach jeszcze się trochę się różnią ale to dlatego że były dużo dużo wcześniej dekoloryzowane i odrosły. Jak je podciełam różnica jest mniejsza
Włosy kupiłam specjalnie na wesele i fryzjerka wpięła mi o dziwo tylko dwie taśmy z dwoma klipami a fryzura wyszła super!

Zamówiłąm jeszcze kucyk z cosmoshop i czekam na dostawę ciekawa jestem efektu.

Wklejam też kilka zdjęć dla porównania efektów. Nie mam jeszcze wprawy we wpinaniu a swoje włosy mam bardzo cienkie i muszę je spinac troszkę bo widać mi taśmy. Może macie jakieś rady jak je umiejętnie wpinać żeby mimo cienkich włosów nie było widać taśm a efekt był fajny
Pierwsze trzy zdjęcia to włosy przed podcięciem i pierwsze wpięcie klipów
czwarte moja fryzurka na weselu
reszta to podciete włoski i kolejne wpięcie clipów.
Na drugim i ostatnim zdjęciu wyglądają super, bardzo naturalny efekt. A jeśli swoje włoski masz cienkie to możesz je troszkę podtapirować, żeby nie było widać spinek/taśm. Ślicznie Ci w długich włoskach .

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Zglaszam die do was z prosba o pomoc. Kupilam wlosy ma doczepiane. pl jasny blond i mam problem. Swoje wlosy mam blond ale kolor bardzo nierowny bo schodze z rudego. Jak mam to wszystko razem zgrac i jaka farba. Bardzo prosze o pomoc.
Przepraszam za brak polskich znakow, zepsuta klawiatur.
Najlepszą opcją byłoby zafarbowanie i clipów i swoich włosków jedną farbą, myślę, że jakiś naturalny, nie super-jasny blond dałby sobie radę. Może dodaj fotki, będzie nam łatwiej doradzić.
Ew. możesz się wybrać do fryzjera, żeby Ci to równo zrobił, bo z tego co wiem z rudego schodzi się równie paskudnie jak z czerni.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

PS sama znowu do czerni wróciłam i jestem mega zadowolona . Mam dzisiaj wpięte dwa czarne zestawy i tyyyyle włosków! Dodam fotki potem .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:58   #3238
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy



---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

PS sama znowu do czerni wróciłam i jestem mega zadowolona . Mam dzisiaj wpięte dwa czarne zestawy i tyyyyle włosków! Dodam fotki potem .[/QUOTE]

Powiem tak... A nie mówiłam
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:09   #3239
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Znowu miałaś rację . Ja bez tej czerni jednak nie mogę, chociaż ostatnio miałam czarne w marcu.
PS że tak sobie zrobię offa- Garnier Colour Sensentional- świetne farby, będę polecać. Naprawdę bardzo wielotonowe kolory wychodzą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:13   #3240
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Zglaszam die do was z prosba o pomoc. Kupilam wlosy ma doczepiane. pl jasny blond i mam problem. Swoje wlosy mam blond ale kolor bardzo nierowny bo schodze z rudego. Jak mam to wszystko razem zgrac i jaka farba. Bardzo prosze o pomoc.
Przepraszam za brak polskich znakow, zepsuta klawiatur.
U fryzjera byłoby najprościej. Zwłaszcza jeśli te clipy nie są rudawe, mają odcień zimny, a Twoje są rudawe. Jeśli clipy są równie ciepłe jak i Twoje - wiadomo odcień inny to zafarbować tą samą farbą co swoje naturalne Ja tak zrobiłam i wyglądają tak samo

(może tylko przy skórze jest duża różnica, bo mam ciemniejsze z racji tego, iż zniszczone nie są tak jak na końcach).
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.