Warszawa - marzec - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Pokaż wyniki sondy: kregle czy makao?
kregle - jesli sie uda wygrac wejsciowke 2 10,00%
kregle - i skladamy sie na wynajem toru 8 40,00%
makao 4 20,00%
jest mi wszystko jedno-dostosuje sie do wiekszosci 6 30,00%
Głosujący: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 22:16   #721
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez et-ka
nie, tony kwiatów to i ja nie chcę dostawać. i zgadzam sie w 100% z tym trafieniem w opowiedni moment i w gust. i do tego zrozumienie że kwiaty nie jest równe jakas okazja. kwiaty moga też być bez okazji
a co do czerwnoych róż- też nic dodać nic ująć
kurcze,ja chyba jestem inna mogłabym dostawac kwiaty nawet tirami
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:18   #722
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Warszawa - marzec

Nekome, Skarbie, mój pies - jamnik, Leon ma 13 lat i też ma raka - wielką ranę otwartą, która nie pozwala mu chodzić i chyba zaatakowane inne narządy wewnętrzne. Jest z nim źle i niestety chyba trzeba...... Tez mi jest neiwesoło, bo pamiętam jak był taki malutki ze bujałam go w berecie. A teraz....

I choc uwielbiam tulipany <i bzy> to nie wiem, czy nawet wielki bukiet poprawiłby mi teraz humor.



Eeech, pójdę spać....



I parę innych rzeczy też mnie przyprawia o doła. Ale prosze mnie nie pocieszac, bo mam nadzieję, że rano juz będzie lepiej, i po co mam w pracy rano czytać, że nie jestem taka biedna

DOBRANOC KOCHANI
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:30   #723
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Warszawa - marzec

No tak i teraz wyszlo ze jestem duzy facet o malym rozumku
pieknie mnie kochanie przedstawilas no ale coz jestem jaki jestem, ale niestety nie mialem dobrego przykladu w tej kwestii bede musial sam sobie nawyk wypracowac
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:34   #724
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Z moim jest odwrotnie. Jest AŻ ZA domyślny.
Czasem powiem ze czegos potrzebuje (ale nie jest to z mojej strony żadna aluzja) a on przy najblizszej nadazajacej sie okazji (albo nawet bez) mi to kupuje.
Stawia mnie to czasem w niezrecznej sytuacji, bo wydaje mi sie ze on to odbiera wlasnie jako aluzje i czuje sie zobowiazany mi to coś o czym mowie kupić...
Z jednej strony fajnie, z drugiej własnie niezręcznie Choć chyba lepsze to niż robienie aluzji, a facet i tak pozostaje niewzruszony ehehhe A jak się powie wprost i nic nie zrobi to oj... A potrafię być groźna hehehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:35   #725
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa - marzec

Heloł,

Chce ktoś filmik? I jakieś fotki co ich Ines nie przesłała?

Do filmu moge linka podać, a fotki wyślę, ale to po otrzymaniu adresów @ na PW, no i wysyłać będę za jakiś czas, jak się uporam ze wszystkim...

Edit:
Dodam jeszcze, że narazie będzie film dłuższy ale przy zgaszonym świetle nagrany więc mało co widać Za to słychać co nieco, ale trzeba sie wsłuchiwać... A ten krótszy przy zapalonym to jutro może


sphinks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:35   #726
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
Heloł,

Chce ktoś filmik? I jakieś fotki co ich Ines nie przesłała?

Do filmu moge linka podać, a fotki wyślę, ale to po otrzymaniu adresów @ na PW, no i wysyłać będę za jakiś czas, jak się uporam ze wszystkim...

to ja sie piszę
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 22:57   #727
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Z moim jest odwrotnie. Jest AŻ ZA domyślny.
Czasem powiem ze czegos potrzebuje (ale nie jest to z mojej strony żadna aluzja) a on przy najblizszej nadazajacej sie okazji (albo nawet bez) mi to kupuje.
Stawia mnie to czasem w niezrecznej sytuacji, bo wydaje mi sie ze on to odbiera wlasnie jako aluzje i czuje sie zobowiazany mi to coś o czym mowie kupić...
I weź tu zrozum kobietę

Jaka to niezręczna sytuacja, chyba żaden facet nie czułby się zobowiązany do kupna czegoś o czym wspomni jego luba, czy nawet zasugeruje... Od przypadkowej wspominki o czymś lub delikatnej aluzji jest bardzo daleko do nakazu kupna pod groźbą pozbawienia życia

Ja (i zapewne wieeeelu facetów) po prostu uwielbiam sprawiać takie mini-niespodzianki, spełniać takie małe zachcianki (od czegoś trzeba zacząć ) i przede wszystkim uszczęśliwiać ukochaną kobietę

Nie że jestem jakiś super idealny, tylko takie drobnostki mają kolosalne znaczenie, bo nie są wymuszone żadną datą ani okazją... Przynajmniej tak słyszałem

Edytuję...

Jak można nie lubić czerwonych róż, przecież to symbol... W dodatku najpiękniejszy z kwiatów, ale zgodzę się, że warto czasem 'zaryzykować' i kupić jakiś inny kwiat


sphinks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 23:13   #728
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
I weź tu zrozum kobietę

Jaka to niezręczna sytuacja, chyba żaden facet nie czułby się zobowiązany do kupna czegoś o czym wspomni jego luba, czy nawet zasugeruje... Od przypadkowej wspominki o czymś lub delikatnej aluzji jest bardzo daleko do nakazu kupna pod groźbą pozbawienia życia

Ja (i zapewne wieeeelu facetów) po prostu uwielbiam sprawiać takie mini-niespodzianki, spełniać takie małe zachcianki (od czegoś trzeba zacząć ) i przede wszystkim uszczęśliwiać ukochaną kobietę

Nie że jestem jakiś super idealny, tylko takie drobnostki mają kolosalne znaczenie, bo nie są wymuszone żadną datą ani okazją... Przynajmniej tak słyszałem

Edytuję...

Jak można nie lubić czerwonych róż, przecież to symbol... W dodatku najpiękniejszy z kwiatów, ale zgodzę się, że warto czasem 'zaryzykować' i kupić jakiś inny kwiat

Masz brata?? Z takim samym podejściem??
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:22   #729
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Masz brata?? Z takim samym podejściem??
Niestety unikat, z resztą Ines sobie zaklepała już

Tzn mam brata, ale on ma podejscie odwrotnie proporcjonalne, musiałbym Cie strasznie nie lubić, żeby go polecać

Z tym unikatem to oczywiście żart, raz, że jak już mówiłem idealny nie jestem a dwa że podobnych do mnie facetów (mentalnie) chodzi po świecie więcej, tylko trzeba dobrze szukać albo mieć szczęście, ewentualnie samodzielnie oszlifować diament

Generalnie jestem za tym, żeby przywracać wiarę w mężczyzn, nie jesteśmy w końcu tacy źli...

Znowu edytuję...
Mam pytanko - Wie ktoś może co ustalili Demonik i MMike Bo ja nie mogę dojść o co chodzi i na czym stanęło


sphinks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:34   #730
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
ewentualnie samodzielnie oszlifować diament
Niestety próbowałam i nie wychodziło hehe

Cytat:
Napisane przez sphinks
nie jesteśmy w końcu tacy źli...
Jakto nie?? Jesteście
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:37   #731
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
Niestety unikat, z resztą Ines sobie zaklepała już

Tzn mam brata, ale on ma podejscie odwrotnie proporcjonalne, musiałbym Cie strasznie nie lubić, żeby go polecać

Z tym unikatem to oczywiście żart, raz, że jak już mówiłem idealny nie jestem a dwa że podobnych do mnie facetów (mentalnie) chodzi po świecie więcej, tylko trzeba dobrze szukać albo mieć szczęście, ewentualnie samodzielnie oszlifować diament

Generalnie jestem za tym, żeby przywracać wiarę w mężczyzn, nie jesteśmy w końcu tacy źli...

Sphinks Ty nie mogłes tego od początku kręcić przy normalnym swietle??





ps ja zawiadamiam ze jednak nie wiem czy się pojawie na piątkowym spotkaniu,jak coś to przekaże Lexie rzeczy
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 23:43   #732
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Sphinks Ty nie mogłes tego od początku kręcić przy normalnym swietle??





ps ja zawiadamiam ze jednak nie wiem czy się pojawie na piątkowym spotkaniu,jak coś to przekaże Lexie rzeczy
Buuuu nie ma tak musisz być z kim ja będę pić??
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:45   #733
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Buuuu nie ma tak musisz być z kim ja będę pić??
z Lexie(da sie,da)i Maćkiem i Shemi resztą
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:45   #734
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Niestety próbowałam i nie wychodziło hehe
A mówił Ci ktoś, że to jest tylko przenośnia? Tzn - są lepsze sposoby by oszlifować taki diament niż szlifierka kątowa Masz coś na swoją obronę?

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Jakto nie?? Jesteście
Chłopaki pomóżcie mi! Trzeba Ją przekonać, że tak nie jest! Ktoś pomoże? Tiaaa doczekam się pomocy, chyba złe forum sobie wybrałem


Znowu mi się zapomniało (czyt. edycja)...

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Sphinks Ty nie mogłes tego od początku kręcić przy normalnym swietle??
U mnie w związku to Ines jest głową

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ps ja zawiadamiam ze jednak nie wiem czy się pojawie na piątkowym spotkaniu,jak coś to przekaże Lexie rzeczy
To ja trzymam kciuki, żebyś się pojawiła, bo Shem przez Ciebie może odwołać spotkanie... Z wiadomych przyczyn


sphinks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:54   #735
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
A mówił Ci ktoś, że to jest tylko przenośnia? Tzn - są lepsze sposoby by oszlifować taki diament niż szlifierka kątowa Masz coś na swoją obronę?

Chłopaki pomóżcie mi! Trzeba Ją przekonać, że tak nie jest! Ktoś pomoże? Tiaaa doczekam się pomocy, chyba złe forum sobie wybrałem


Znowu mi się zapomniało (czyt. edycja)...

U mnie w związku to Ines jest głową

To ja trzymam kciuki, żebyś się pojawiła, bo Shem przez Ciebie może odwołać spotkanie... Z wiadomych przyczyn

Nie umiem niestety posłygiwać się szlifierką hehe A szkoda

Mirian Lexie powiedziała, że może tylko sączyć drinki, bo i tak mi kroku nie dotrzyma hehe Maciek natomiast będzie w pracy hehe Zostaje mi picie z Shem Ale pytanie czy ona chce ze mną pić
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:56   #736
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
A mówił Ci ktoś, że to jest tylko przenośnia? Tzn - są lepsze sposoby by oszlifować taki diament niż szlifierka kątowa Masz coś na swoją obronę?

Chłopaki pomóżcie mi! Trzeba Ją przekonać, że tak nie jest! Ktoś pomoże? Tiaaa doczekam się pomocy, chyba złe forum sobie wybrałem


Znowu mi się zapomniało (czyt. edycja)...

U mnie w związku to Ines jest głową

To ja trzymam kciuki, żebyś się pojawiła, bo Shem przez Ciebie może odwołać spotkanie... Z wiadomych przyczyn

Ja chcę kulki
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 23:58   #737
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
U mnie w związku to Ines jest głową

To ja trzymam kciuki, żebyś się pojawiła, bo Shem przez Ciebie może odwołać spotkanie... Z wiadomych przyczyn

no tak,mogłam się domyslić
ps "zabawki"przyniesie za mnie Lexie,takze spotkanie się spokojnie()odbędzie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 00:00   #738
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Mirianka
no tak,mogłam się domyslić
ps "zabawki"przyniesie za mnie Lexie,takze spotkanie się spokojnie()odbędzie
No co ty Ona nawet torebki z tym do rąk nie weźmie heehehe Nasza wizażowa święta

Masz być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 00:56   #739
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Śliczna
No co ty Ona nawet torebki z tym do rąk nie weźmie heehehe Nasza wizażowa święta
no nie mogę no.. ale co racja to racja wiem wiem, Lexie - ujemna karma mnie czeka
fajnego mejla dostali wszyscy w mojej firmie od jednego ze wspólników.. wkleję treść

"Wiele nowych twarzy pojawiło się w ostatnich dniach w naszej kancelarii... nowy dział podatkowy, nowy dział farmaceutyczny, rozwój działu litigacyjnego, wreszcie kolejni paralegale, asystentki, księgowi i recepcjonista.

Witam serdecznie nowe osoby w naszym gronie i jednocześnie zapraszam wszystkich pracowników na wieczór integracyjny w piątek, 24 marca. Miejsce i dokładną godzinę rozpoczęcia poda w najbliższych dniach Ala Bednarek. Tymczasem już teraz proszę o zarezerwowanie ww. terminu. Nieobecni będą uznani jako niezintegrowani.

Krzysztof Stefanowicz"

hehe, chyba dobrze trafiłem z tą pracą tak więc jak sami widzicie, 24go będę wieczorem zajęty jakbyście planowali jakieś spotkanie to bardzo uprzejmie proszę o sobotę tymczasem uciekam spać - rano pobudka, ogarnięcie chałupy i kilka bardzo miłych godzin z kimś bardzo miłym, a potem praca hehe, już mam wrażenie że jestem pod pantoflem, ale powstrzymam się od opisania dlaczego tak uważam
dobranoc wszystkim razem i każdemu z osobna
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 06:03   #740
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Mirianka! No jak to cię nie będzie! Ja się na to nie zgadzam!!!

O nie, nic nie będę nosić, i to bynajmniej dlatego, że jestem święta Ale może to ją zmusi do przyjścia, żeby osobiście prezenty przekazać

No kotek, nie rób mi tego!


Chyba wiesz co będzie, jak ja cię dziś dopadnę?
Jakby co, jestem pod telefonem



Maciek, masz rację, ujemna karma jka nic
A ja wczoraj swoją pierwszą ujemną karmę wystawiłam, więc nie mam już takich oporów
Tylko frezje cię mogą uratować


W ogóle co ja tu robię o takiej porze
Chyba zaczynam snuć plany zamordowania kretyna, który ukłdał mój plan Hiszpański o takiej porze to poroniony pomysł :/ Najważniejsza rzecz do zabrania - słownik...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-08 o 06:25
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 08:19   #741
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Warszawa - marzec

hmmmm... skoro tyle osob zastanawia się czy bedzie... a raczej, ze ich nie bedzie, to moze lepiej przełozyc spotkanie?

milego dnia lece na rozmowe z promotorem ;p
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 09:13   #742
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Po pierwsze... jak Agusia ty możesz wogóle pytać czy ja będe chciała z Tobą pić?

Po drugie, zaczynam sie rzeczywiście zastanawiać nad sensem spotkania jeśli grozi mi brak wibratora.

Po trzecie, już widzę lexie jak niesie torebkę z w/w sprzętem w dwóch paluszkach z miną wyrażającą odrazę. najlepiej jakby sie drugą ręką żegnała przez całą drogę.

Po czwarte, kpiłam sobie wczoraj dwie opaski (brązową i czarna) pod pałacem, bo w GC nie było. Kupiłam też kolczyki turkusowe, takie z masy perłowej, podobne do moich zielonych. Idealnie sie wstrzeliłam kolorystycznie pod bluzkę. Ale oczywiscie zamówienie na kolczyki jest nadal aktualne! Szczególnie na te granatowe. Lexie, jak byś mogła to przywieź troche granatowych koralików do mnie to sobie cos wybiorę. Albo porób zdjęcia to mogę na zdjeciach wskazać

Dzisiaj jest nędzny Dzień Kobiet. Socjalistyczne Święto Polskiej Kobiety. Nie lubie tego święta. Napiszę do TŻ zeby nie wpadł przypadkiem na pomysł kupienia mi kwiatów.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 10:01   #743
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Warszawa - marzec

A ja bym się nie obraziła za Dzieńkobietowe galaretki w czekoladzie Nigdy się za nie nie obrażam Nieślubny mi oświadczył, że dla niego odkąd ze mną jest każdy dzień to Dzień Kobiety Wie jak pochlebstwa prawić he he...
mech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:03   #744
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Idąc dziś Chmielną spotkałam dziewczynę, z którą chodziłam do podstawówki Nie widziałyśmy się 6-7 lat, a jednak się poznałyśmy. Okazało się, że studiuje archeologię, czyli jej wydział jest tuż koło mojego Jakim cudem my się tam nigdy nie spotkałyśmy?

Ja sobie sama poświętowałam dzień kobiet i wybrałam się do GC na łowy, do Evita Peroni

Rezulaty niżej

1) gumki do włosów
2) grzebienie
3,4 i 5) spinki - turkusowa dodatkowo na fotce z lampą

Za wszystko zapłaciłam 65 zl. Policzyłam, że gdybym kupowała w normalnych cenach, kosztowałoby mnie to 510 zl

Pani w kasie się pomyliła i nie doliczyła mi jednej spinki, wobec czego ja wzbudziłam w sklepie sensację, wracając i mówiąc, że nie doliczyła mi czegoś I że zapłaciłam o 10 zl za mało
Obie panie w kasie ne mogły wyjść ze zdumienia, że nie zwiałam ze spinką Ale za to dostałam od nich fajne, hmmm, pudełko? które mi pasuje na biżuterię Za uczciwość
Zresztą dziewczyna, która się pomyliła tak mi dziękowała, że to było warte tego wracania się

A a dole, przy bramkach, zaczęły mi torebki piszczeć . Okazało się, że źle mi pozdejmowano kody Ochroniarz to sprawdzał, walcząc w długim paragonem i wczytując się w symbole Życzenia na dzień kobiet dostałam


Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Po trzecie, już widzę lexie jak niesie torebkę z w/w sprzętem w dwóch paluszkach z miną wyrażającą odrazę. najlepiej jakby sie drugą ręką żegnała przez całą drogę.
Shem
Czy ty naprawdę chcesz mnie zdenerwować?
Bo wiesz, ja wcale nie muszę namawiać Mirianki, żeby jednak postarała się przyjść i przynieść wam wasze zabawki, ani nie muszę przesyłki od niej przynosić jesli ona się nie da namówić Zostaniesz bez wibratora i wtedy się zastanowisz, czy opłacało się wkurzać Lexie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:11   #745
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: Warszawa - marzec

Ja tylko na moment wpadłem, więc tak na szybko...

Skoro pare osób nie wie czy będzie i spotkanie wydaje się być zagrożone to może byśmy tak listę sporządzili?


LISTA - Spotkanie u Shem, piątek od godz. 18.


1) Sphinks - w ramach mobilizacji do przyjścia mogę kupić wódkę


sphinks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:20   #746
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez sphinks
LISTA - Spotkanie u Shem, piątek od godz. 18.

1) Sphinks - w ramach mobilizacji do przyjścia mogę kupić wódkę

Sphinks, nie kuś tą wódeczką . Nastrój mam taki, że najchętniej bym nie trzeźwiała, a i póki co alkoholizować się jeszcze mogę .

Zaczynam się wahać .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:24   #747
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Warszawa - marzec

A ja mam faktycznie dziś lepszy humor niż wczoraj wieczorem. Wczoraj widocznie trochę sięupiłam na smutno, ale zebrało się parę niemiłych zdarzeń. Nadal mi smutno z powodu Leosia, ale pocieszam sięże miał z nami wspaniałe i długie życie, bo bardzo go kochamy i naprawdę dobrze przeżył te prawie 14 lat...
A dziś w pracy dostałyśmy ptasie mleczko od kolegi i nawet się skusiłam, a co!! Nie będę się katować. I tak sobie myślę co by sobie sprawić za przyjemność z okazji Dnia Kobiet, tzn, co kupić. I chyba to będzie ten nowy tusz Max Factora i pędzelki We-my, bo mi ze 3 nowe potrzebne. Ale tak naprawde to chcę juz wiosny i zielonej torebki. A i tak nie będę miała czasu dziś na zakupy, wrrrr.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:31   #748
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Warszawa - marzec

A ja chcialam sobie dzis zrobic dlugasna kąpiel z wszelkimi mozliwymi bajerami. I co??
Znowu z kranu leci obrzydliwa brązowa woda. Tej zimy wyjatkowo czesto sie to zdarza wiec juz szału dostaje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:33   #749
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

LISTA - Spotkanie u Shem, piątek od godz. 18.

1) Sphinks - w ramach mobilizacji do przyjścia mogę kupić wódkę
2) Shem (Nie, nie wypędzicie mnie z domu )
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 11:35   #750
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
LISTA - Spotkanie u Shem, piątek od godz. 18.

1) Sphinks - w ramach mobilizacji do przyjścia mogę kupić wódkę
2) Shem (Nie, nie wypędzicie mnie z domu )
A ja się zastanowię czy przychodzić, bo Shem mnie wkurza
Poza tym Miriankę chcę na tym spotkaniu!!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.