Rocznik 1974 - to już 35 lat! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 21:28   #61
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Fakt. Mają nas za stare zużyte pudełka po butach.... ale co im się dziwić, jeżeli słyszą nasze narzekania, widza, że nie jesteśmy z siebie zadowolone. Skoro my siebie postrzegamy w niewyrażnym świetle to dzieci takie właśnie maja o nas zdanie.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:59   #62
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

No i tu masz judka rację Dlatego ja wzięłam się za ćwiczenia i szukam jakiś zabiegów które mogłyby mi pomóc . Wiem, że nie jedna jest przeciwko takim rzeczom, ale postanowiłam. Zresztą mąż nie ma nic przeciwko więc raz kozie śmierć
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:39   #63
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Brawo!: oklaski: A co dokładnie postanowiłaś? Może będziesz inspiracją dla innych.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:29   #64
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Witam i ja, też rocznik 1974. U mnie za to malutka córeczka, 1 stycznia skończy 3 latka. Późne dziecko, tak się w życiu ułożyło.
Poza tym to parę zbędnych kilogramów, ćwiczyć cięzko bo kręgosłup wysiadł, masa zmatrwień i problemów, choroby w rodzinie. Jednym słowem w dziurze czarnej siedzę tak głęboko, że szok. Na dodatek pogoda mnie dobija. Wychodzę do pracy jeszcze ciemno, wracam z pracy już ciemno
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 13:15   #65
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

O tak maggie, jesień i zima sprzyjają depresji. Ale taki maluszek w domu to jak słoneczko. Rozbawi, rozgrzeje, doda energii. Na pewno nie raz wracałaś do domu zmęczona, a wystarczyło, ze córcia rzuciła się na szyję, puściła uśmieszek i już wracałaś do życia.
Tęsknię za tymi latami, kiedy dzieci były malutkie, nie pyszczyły, słuchały mamusi....
Trzymaj się ciepło,Pozdrawiam!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:06   #66
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez maggie74 Pokaż wiadomość
Witam i ja, też rocznik 1974. U mnie za to malutka córeczka, 1 stycznia skończy 3 latka. Późne dziecko, tak się w życiu ułożyło.
Poza tym to parę zbędnych kilogramów, ćwiczyć cięzko bo kręgosłup wysiadł, masa zmatrwień i problemów, choroby w rodzinie. Jednym słowem w dziurze czarnej siedzę tak głęboko, że szok. Na dodatek pogoda mnie dobija. Wychodzę do pracy jeszcze ciemno, wracam z pracy już ciemno
Ej kobieto nie daj się . Rozumiem Ciebie doskonale .

Co prawda moja córeczka ma 20 lat . Ale jak ja tęsknię za tą dawną 3 latką. Nie wiesz jakie to szczęście mieć maluszka.... oczywiście z perspektywy czasu .

Wczoraj w końcu dowiedziałam się że nie mam raka , że narazie obędę się bez operacji . Dosłownie kilka miesięcy gonitwy po lekarzach ,ech całe szczęście .
Uwierz byłam załamana , choroba , nadwaga , szopki córki . to mnie przerosło . Ale powiedziałam że dam radę , i nikomu nie dam satyswakcji że polegnę . chyba że się mylę
A na poprawienie nastroju dzisiaj zaczełam mały remoncik salonu
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:47   #67
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Brawo!: oklaski: A co dokładnie postanowiłaś? Może będziesz inspiracją dla innych.
A no myślałam o sculptrze i jestem na etapie czytania dowiadywania sie no zobaczymy. Muszę coś zrobić a to mi gwarantuje długotrwały efekt

Cytat:
Napisane przez maggie74 Pokaż wiadomość
Witam i ja, też rocznik 1974. U mnie za to malutka córeczka, 1 stycznia skończy 3 latka. Późne dziecko, tak się w życiu ułożyło.
Poza tym to parę zbędnych kilogramów, ćwiczyć cięzko bo kręgosłup wysiadł, masa zmatrwień i problemów, choroby w rodzinie. Jednym słowem w dziurze czarnej siedzę tak głęboko, że szok. Na dodatek pogoda mnie dobija. Wychodzę do pracy jeszcze ciemno, wracam z pracy już ciemno
Głowa do góry. Taki szkrab to sama radość
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 18:46   #68
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

zegda musiało być Tobie ciężko.. ale to już za Tobą! Masz teraz dużo energii do zużycia, spożytkuj ją jak najlepiej
Ja mam trochę problemów z pęcherzem, nie poddałam się bolesnemu badaniu ze strachu. Prawda pewnie jest taka, że bałam się diagnozy..
Ale z trójką dzieci nie ma czasu na rozczulanie się nad sobą! (tak to sobie tłumaczę).
Cieszy mnie jak czytam, że kobiety w moim wieku mimo wielu problemów radzą sobie same lub z pomocą bliskich.
Bądźmy dzielne!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 10:01   #69
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Tak musimy być dzielne bo jak inaczej ????
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:29   #70
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

miraabelka przybliż trochę pojęcie sculptra. Co chcesz w sobie zmienić? Nie słyszałam o czymś takim. Jestem ciekawa. Pozdrawiam!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:36   #71
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez miraabelka Pokaż wiadomość
A no myślałam o sculptrze i jestem na etapie czytania dowiadywania sie no zobaczymy. Muszę coś zrobić a to mi gwarantuje długotrwały efekt
Bardzo dobry pomysł i nie trzeba się bać zabiegu(właściwie kilku) a efekty utrzymują się kilka lat Ja miałam ostrzykiwaną szyję i jestem szczęśliwa, że miałam swego czasu kaskę na to i jak tylko znowu ją zdobęde, to powtórzę zabieg
Nie ma się co krygować dziewczyny tylko korzystać z wynalazków medycyny estetycznej w myśl zasady że wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 09:22   #72
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
miraabelka przybliż trochę pojęcie sculptra. Co chcesz w sobie zmienić? Nie słyszałam o czymś takim. Jestem ciekawa. Pozdrawiam!
Hmmm wiesz ja też za dużo nie wiem. Sculptrą obstrzyjkuje sie na pewno twarz , powoduje ona produkcję kolagenu w naszej skórze przez co poprawia się owal twarzy, skóra się napina przez co wygładzają sie tam jakies zmarszczki, poprawia się też jędrność skóry. Wiem że zabiegi robi sie w odstępach kilku tygodniowych i że efekty pojawiają sie później ale są długotrwałe
Ufffff.... to chyba tyle
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:31   #73
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

pewnie trochę to kosztuje, ale dla lepszego samopoczucia, dla podwyższenia samooceny i dla zachwytu męża chyba warto
Pozdrawiam!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:56   #74
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
pewnie trochę to kosztuje, ale dla lepszego samopoczucia, dla podwyższenia samooceny i dla zachwytu męża chyba warto
Pozdrawiam!
No to prawda zabieg do najtańszych nie należy dlatego postanowiłam troszke poszperać i znaleźć coś na miarę swojego portfela Może sie uda zresztą mam coś na oku Zobaczymy jak się zdecyduję to dam znać
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 16:07   #75
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Dziś jest Sylwester. Paznokcie pomalowane, Włosy schną w wałkach, mała czarna wyprasowana.... i tak wydaje mi się, że na imprezie będę najbrzydsza i najgorzej ubrana. Trudno, lampka wina wszystko zmieni.
Zyczę wszystkim trzydziestkom i nie tylko, dobrej zabawy!!!!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:08   #76
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Wszystkiego naj w Nowym Roku dziewczynki Troche spóźnione ale ostatnio jakaś zamotana jestem bo zaszłam będe miała dziecko Nareszcie po latach bycia życiowym rozbitkiem-cumuje do brzegu i mam nadzieje mieć normalną cała rodzinę w zdrowiu i miłości a reszta się zorganizuje Trzymajcie z a nas kciuki
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:13   #77
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Dziś jest Sylwester. Paznokcie pomalowane, Włosy schną w wałkach, mała czarna wyprasowana.... i tak wydaje mi się, że na imprezie będę najbrzydsza i najgorzej ubrana. Trudno, lampka wina wszystko zmieni.
Zyczę wszystkim trzydziestkom i nie tylko, dobrej zabawy!!!!
No pewnie żadnej lampki nie trzeba było ale rozumiem obawy Mój Sylwek spokojny bez większych rewelacji. No cóż może tak ma być ???
Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj w Nowym Roku dziewczynki Troche spóźnione ale ostatnio jakaś zamotana jestem bo zaszłam będe miała dziecko Nareszcie po latach bycia życiowym rozbitkiem-cumuje do brzegu i mam nadzieje mieć normalną cała rodzinę w zdrowiu i miłości a reszta się zorganizuje Trzymajcie z a nas kciuki
No to gratuluję Cumuj bez powikłań i kłopotów .
A u mnie chyba najważniejszy krok od jakiś paru lat. Wybieram się na zabieg , może lekarz znajdzie we mnie piękno i wyłowi je na górę Czy się boję ? Oczywiście że tak, ale jak nie spróbuję to będę żałować. A więc mam nadzieję że się uda i efekt zaskoczy wszystkich a przede wszystkim mnie
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:01   #78
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

O fajnie miraabelka a co będziesz robić? Pochwal się
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:19   #79
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

branzoletka GRATULACJE !!!!


miraabelka trzymam kciuki!!! Jestem po operacji nosa, więc wiem czego oczekujesz.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 11:22   #80
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

No i jestem po Czy piękniejsza to sie okaże za jakiś czas bo zabieg podobno długoterminowy Czekam z cierpliwie choć nie mogę się doczekać No cóż taka natura człowieka. Mój mąż jakoś na razie nie widzi pozytywów zabiegu no ale faceci nigdy nie byli dobrzy w komplementowaniu swoich żon więc nie przejmuję się za bardzo. Córa mówi że jakoś ładniej wyglądam i to już jest dość spore pocieszenie
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:03   #81
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

witam wszystkich
ja co prawda nie rocznik 1974, ale 35 lat w tym roku -owszem, tak....
z uwagą przeczytałam wątek!
sobie i wszystkich życzę zdrowia, zdrowia i zdrowia
dziś wiem,że to ważne
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:52   #82
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
witam wszystkich
ja co prawda nie rocznik 1974, ale 35 lat w tym roku -owszem, tak....
z uwagą przeczytałam wątek!
sobie i wszystkich życzę zdrowia, zdrowia i zdrowia
dziś wiem,że to ważne
Witaj
Faktycznie masz rację że zdrowie to ważna sprawa ale ono zalezy tez od naszego samopoczucia a więc dobra samoocena i uśmiech na twarzy to podstawa
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 12:44   #83
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Uśmiech jest tańszy niż elektryczność, a rozjaśni każde pomieszczenie.
Tak, zgadzam się.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 07:38   #84
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Tutaj strasznie przycichło Ja powiem wam żyję sobie z dnia na dzień bez żadnych strasznych nowości. Moja córa ma coraz nowsze pomysły i aż zaczynam sie zastanawiać kiedy przyjdzie wygolona na łyso Mój młodszy wczoraj miał doła bo trzeba było dzisiaj wstać do szkoły- matko jak ja bym dużo oddała żeby mieć takie problemy jak oni
A ja, ja cieszę się z podjętych decyzji bo moi znajomi mówią mi że zaczynam im coś ostatnio młodnieć, a nie wiedzą że że jestem po jednym zabiegu a czeka mnie kolejny. I niech tak zostanie przynajmniej będą się głowić co sprawia że coraz bardziej promienieje
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:17   #85
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Witamfaktycznie dziewczyny zamilkły

mirabelka gratuluję pozytywnych zmian ,przez chwilę wyobraziłam sobie miny Twoich znajomych, no i pewnie niech zachodzą w głowę

Umnie z kolei ? córka powróciła do domu ,że tak powiem z podwiniętym ogonem wkońcu poczuła smak życia dorosłego . Hm trzeba było 5 miesięcy poza domem żeby cokolwiek zrozumiała . Ja biorę się za ostre odchudzanie nie wiem czy zaraz nie polegnę ale spróbuję
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 08:19   #86
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Cytat:
Napisane przez zegda Pokaż wiadomość
Witamfaktycznie dziewczyny zamilkły

mirabelka gratuluję pozytywnych zmian ,przez chwilę wyobraziłam sobie miny Twoich znajomych, no i pewnie niech zachodzą w głowę

Umnie z kolei ? córka powróciła do domu ,że tak powiem z podwiniętym ogonem wkońcu poczuła smak życia dorosłego . Hm trzeba było 5 miesięcy poza domem żeby cokolwiek zrozumiała . Ja biorę się za ostre odchudzanie nie wiem czy zaraz nie polegnę ale spróbuję
A cóż ta Twoja córka nawywijała A za odchudzanie trzymam kciuki bo to twardy orzech do zgryzienia, coś o tym wiem

A co do znajomych niech myślą a co chodzi a ja bedę dumnie młodnieć
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 12:05   #87
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Witam po długim "niebycie".
miraabelko minął miesiąc od Twojego zabiegu. Jest dobrze? A może bardzo dobrze ? Cieszę się razem z Toba.
Wspomniałaś o córce... ja czekam na nowe pomysły swojej córy:
- kolczyki Snayki
- rozjaśnione do białości końcówki włosów ( jest brunetką )
- tatuaż
Jak na razie wystarczy mi, że nie nosi szalika, no bo po co! Jeździ do szkoły w rozwiązanych glanach ( nosi je okrągły rok), maluje do szkoły pazury na czarno. Jedyna ekstrawagancją na jaką sobie pozwalałam w jej wieku, był naszyjnik z makaronu.

Zmieniając temat, od tygodnia choruję na zapalenie krtani. Straciłam głos. Zupełnie!!!! Nawet na dzieciaki nie mogę powrzeszczeć! W domu to chyba wszyscy są zadowoleni ze stanu sytuacji... Szepcząc pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 17:59   #88
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

[QUOTE=miraabelka;32291632]A cóż ta Twoja córka nawywijała No niestety przychodzi czas kiedy rodzic nie jest żadnym autorytetem, za to koledzy koleżanki i owszem,więc postanowiła być w 100% dorosła i pokazać że poradzi sobie utrzymać mieszkanie ,pogodzi pracę ze szkołą itd. Wyprowadziła się radziła sobie do czasu kiedy pobierała wypłatę ,następna z kolei była w ratach a kolejnej nie było wcale .Wiadomo nie było pieniędzy ,niebyło jedzenia .W efekcie nie miała wyjścia ,musiała wrócić do domu.
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:55   #89
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

[QUOTE=zegda;32328529]
Cytat:
Napisane przez miraabelka Pokaż wiadomość
A cóż ta Twoja córka nawywijała No niestety przychodzi czas kiedy rodzic nie jest żadnym autorytetem, za to koledzy koleżanki i owszem,więc postanowiła być w 100% dorosła i pokazać że poradzi sobie utrzymać mieszkanie ,pogodzi pracę ze szkołą itd. Wyprowadziła się radziła sobie do czasu kiedy pobierała wypłatę ,następna z kolei była w ratach a kolejnej nie było wcale .Wiadomo nie było pieniędzy ,niebyło jedzenia .W efekcie nie miała wyjścia ,musiała wrócić do domu.
No to nieźle ale toteż zalezy od osoby. Córka mojego męża siostry zaraz po maturze wyprowadziła sie do miasta zaczęła, studia, pracę i jakoś się jej udało. Nigdy nie wróciła z podkulonym ogonem do domu bo świetnie dawała sobie radę wraz ze swoim chłopakiem. Skończyła studia, wyszła za maż ma już swoje mieszkanie i jakoś leci.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Witam po długim "niebycie".
miraabelko minął miesiąc od Twojego zabiegu. Jest dobrze? A może bardzo dobrze ? Cieszę się razem z Toba.
Wspomniałaś o córce... ja czekam na nowe pomysły swojej córy:
- kolczyki Snayki
- rozjaśnione do białości końcówki włosów ( jest brunetką )
- tatuaż
Jak na razie wystarczy mi, że nie nosi szalika, no bo po co! Jeździ do szkoły w rozwiązanych glanach ( nosi je okrągły rok), maluje do szkoły pazury na czarno. Jedyna ekstrawagancją na jaką sobie pozwalałam w jej wieku, był naszyjnik z makaronu.

Zmieniając temat, od tygodnia choruję na zapalenie krtani. Straciłam głos. Zupełnie!!!! Nawet na dzieciaki nie mogę powrzeszczeć! W domu to chyba wszyscy są zadowoleni ze stanu sytuacji... Szepcząc pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum.
No z zabiegu jestem zadowolona i kolejny przede mną. A co do córki to standard chyba. Moja jest niesamowita czasami to mi ręce opadają w butach zimowych nie bedzie chodzić bo to obciach no i kurtka skórzana jest na każdą pogodę, a że nerki na wierzchu to już mało ważne.
Echh.....
Taki już nas los
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:52   #90
capuchino74
Przyczajenie
 
Avatar capuchino74
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Rocznik 1974 - to już 35 lat!

Witam serdecznie, przytuptałam tu z kawulcem, dopiero pierwszy raz dziś tutaj, moj dzień zaczął się grypowo Tez jestem rocznik 1974 z 23 czerwca Życzę miłego dnia
capuchino74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 13:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.