jaki rowerek dla dwulatka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-25, 11:50   #1
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88

jaki rowerek dla dwulatka?


Kochane, chciałabym kupić córce rowerek na drugie urodziny ale naprawdę nie wiem jaki. Wybór w sklepach jest dość duży, ale chciałabym kupić odpowiedni do wieku i w miarę bezpieczny. Co radzicie?, Pozdrawiam.
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 11:50   #2
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
jaki rowerek dla dwulatka?

Kochane, chciałabym kupić córce rowerek na drugie urodziny ale naprawdę nie wiem jaki. Wybór w sklepach jest dość duży, ale chciałabym kupić odpowiedni do wieku i w miarę bezpieczny. Co radzicie?, Pozdrawiam.
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 11:53   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: jaki rowerek dla dwulatka?

polecam rowerk leciutki z pałąkiem do prowadzenia, dzieci nie potrafia od poczatku pedałowac wiec pchanie rowerka bedzie na porzadku dziennym
oczywiscie obowiazkowo kask ,moja córka nie chce jezdzic w kasu bo mówi ze to obciach (nasz młodzież 4 letnia .
kiedys byly takie plastikowe 3 -kołowce i to byłoby najlepsze ,moja córka ma rowerek juz takie bardziej dorosły i jest jej trudno jeżdzic dlatego robie to nie chętnie obecnie ujeżdza hulajnoge
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 11:53   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: jaki rowerek dla dwulatka?

polecam rowerk leciutki z pałąkiem do prowadzenia, dzieci nie potrafia od poczatku pedałowac wiec pchanie rowerka bedzie na porzadku dziennym
oczywiscie obowiazkowo kask ,moja córka nie chce jezdzic w kasu bo mówi ze to obciach (nasz młodzież 4 letnia .
kiedys byly takie plastikowe 3 -kołowce i to byłoby najlepsze ,moja córka ma rowerek juz takie bardziej dorosły i jest jej trudno jeżdzic dlatego robie to nie chętnie obecnie ujeżdza hulajnoge
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 18:26   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: jaki rowerek dla dwulatka?

Moja córka dostała w tamtym roku na drugie urodzinki rowerek czterokołowy, metalowy. Mąż dorobił kij do prowadzenia. W tamtym roku rowerek miała na dworze może z dwa razy i nie chciała na nim jeździć. Za to w tym roku dopiero nauczyła się jeździć i nie potrzebuje nawet patyka. Rowerek ma pedały, które same się nie kręcą. Teraz uważam, że to jest dobre, bo dziecko samo musi pedałować. Rowerków plastikowych nie polecam. Moja córka uwielbia jeździć na jeździdełku, które dostała na roczek. Jeździ na nim tylko w domu. Jak będziesz kupowac rowerek, to trzeba sprawdzić jak jest pospawany, żeby się nie rozleciał. Dodatkowo możesz kupić koszyczek, np. żeby włożyć do niego soczek.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 18:26   #6
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: jaki rowerek dla dwulatka?

Moja córka dostała w tamtym roku na drugie urodzinki rowerek czterokołowy, metalowy. Mąż dorobił kij do prowadzenia. W tamtym roku rowerek miała na dworze może z dwa razy i nie chciała na nim jeździć. Za to w tym roku dopiero nauczyła się jeździć i nie potrzebuje nawet patyka. Rowerek ma pedały, które same się nie kręcą. Teraz uważam, że to jest dobre, bo dziecko samo musi pedałować. Rowerków plastikowych nie polecam. Moja córka uwielbia jeździć na jeździdełku, które dostała na roczek. Jeździ na nim tylko w domu. Jak będziesz kupowac rowerek, to trzeba sprawdzić jak jest pospawany, żeby się nie rozleciał. Dodatkowo możesz kupić koszyczek, np. żeby włożyć do niego soczek.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:15   #7
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: jaki rowerek dla dwulatka?

BArdzo d obry bedzie tez rowerek 3 kołowy z babyfanta. Co sadzisz??

Edytowane przez emerka
Czas edycji: 2009-08-25 o 10:42
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 20:39   #8
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: jaki rowerek dla dwulatka?

emerka w tym roku córeczka megi będzie miała 7lat, więc myślę, że trzykołowy rowerek to obciach

Baby patrzcie też na daty wątków
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 20:53   #9
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: jaki rowerek dla dwulatka?

Nie spojrzałam na date.. Po prostu kupowałam w tym sklepie i wszystko było ok,dlatego chciałam napisac.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:57   #10
mama22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: jaki rowerek dla dwulatka?

polecam rowerek plasmacar z firmy topland.pl, choc widze ze na allegro tez sa juz. Super zabawka, rowerek bez pedalow a porusza sie do przodu. Córce kupilam i jest baaardzo zadowolona a stary rowerek zwykły z pedałami odłożyła
mama22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.