Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 17:04   #391
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Na pewno tak
o to fajnie bo ja tez chce zrobic na ciemny braz wlasnie, chce isc na poczatku wrzesnia
Ja się wybieram jeszcze w tym tygodniu i tym razem też brąz ale wpadający w rudy
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:45   #392
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez iwusia1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma namiary na Piotra Króla, który dotychczas pracował w Lokersie przy Zachodniej? Zadzwoniłam tam, aby się umówić i dowiedziałam się, że już tam nie pracuje....((((
Tylko jemu udaje się okiełznać moje włosy;/
Piotr Król pracuje obecnie w Salonie Sensuel w Łodzi na Placu Wolności 10/11. Byłam u niego ostatnio i jestem bardzo zadowolona, ma facet fach w ręku - dobry fryzjer !!!
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 20:16   #393
iwusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez kafciek Pokaż wiadomość
Piotr Król pracuje obecnie w Salonie Sensuel w Łodzi na Placu Wolności 10/11. Byłam u niego ostatnio i jestem bardzo zadowolona, ma facet fach w ręku - dobry fryzjer !!!

Nawet nie wiesz jaka jestem wdzięczna za tą informację! Niestety, kilka dni temu podcięłam włosy;/ ale na pewno odwiedzę Piotra w salonie za kilka tygodni i w końcu moje włosy zaczną się układać tak jak powinny!
Jeszcze raz - dzięki!
iwusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:04   #394
Prinz
Raczkowanie
 
Avatar Prinz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera w Łodzi, który będzie umiał się zaopiekować męskimi dłuższymi włosami i zafarbuje je na udany odcień jaśniejszego blondu nie robiąc ze mnie chłopca z bazaru.
Polecacie kogoś?
Prinz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:32   #395
abishai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Możecie mi polecić fryzjera w Łodzi, który da sobie radę z kręconymi włosami? Niestety, zauważyłam że nie wszyscy potrafią je obciąć tak by się układały.
abishai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:02   #396
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez abishai Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić fryzjera w Łodzi, który da sobie radę z kręconymi włosami? Niestety, zauważyłam że nie wszyscy potrafią je obciąć tak by się układały.
Spróbuj w Izis Pro, fryzjerka ma naprawdę dobrą rękę do cięcia więc myślę, że coś ciekawego Ci zaproponuje.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 22:18   #397
santi chanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 42
Talking Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

polecam Sławka z salonu Dream na ul Liściastej
i Justynę Jaskółę z salonu Justyna z ul Wólczańskiej
santi chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 15:52   #398
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

ktoś coś wie o salonie Goldwell przy ul. Piotrkowskiej niedaleko Katedry Łódzkiej?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 12:21   #399
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam ze swojej strony Krystiana z Wojewoda Studio.

Obcinam u niego wlosy juz pare lat, zaczelam jeszcze kiedy preacowal u Jacka Olejniczaka, pozniej otworzyl wlasne studio i pozostaje wierna
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 10:21   #400
santi chanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
a jak radzi sobie z farbowaniem?
najpierw farba, a później kolor touch i problem odrostów dosłownie "z głowy na dłuższy czas, tylko trzeba się wcześniej umówić bo są do niego kolejki
santi chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:01   #401
kane1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Czysty fryzjer łódz

Witam. Mam pytanie czy ktoś może polecić męskiego fryzjera w Łodzi który dba o sterylnosc nożyczek, trymerow itp. Jestem lekarzem-dentysta i niestety mam wiedzę co można podlapac przy nieprzestrzeganiu postaw aseptyki... Chodząc do fryzjera zawsze proszę o nieużywanie brzytwy, ale ostatnio fryzjer skaleczyl mnie trymerem.az strach pomyśleć , pewnie nigdy nie był sterlizowany. Nie chce się martwić po wizycie czy nie podlapalem jakiegoś wzw, nie mówiąc już ze zawsze mam po strzyzeniu łupież. Czy zna ktoś jakiegoś fryzjera w Łodzi który ma autoklaw i pakietowane narzędzia.z góry dzięki za odpowiedz.pozdrawiam
kane1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 09:10   #402
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Czysty fryzjer łódz

Cytat:
Napisane przez kane1 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie czy ktoś może polecić męskiego fryzjera w Łodzi który dba o sterylnosc nożyczek, trymerow itp. Jestem lekarzem-dentysta i niestety mam wiedzę co można podlapac przy nieprzestrzeganiu postaw aseptyki... Chodząc do fryzjera zawsze proszę o nieużywanie brzytwy, ale ostatnio fryzjer skaleczyl mnie trymerem.az strach pomyśleć , pewnie nigdy nie był sterlizowany. Nie chce się martwić po wizycie czy nie podlapalem jakiegoś wzw, nie mówiąc już ze zawsze mam po strzyzeniu łupież. Czy zna ktoś jakiegoś fryzjera w Łodzi który ma autoklaw i pakietowane narzędzia.z góry dzięki za odpowiedz.pozdrawiam
podkreślanie kim się jest, to takie typowe dla... lekarzy

a co do pytania. to proponuje zakup własnej maszynki, bo raczej fryzjera z autoklawem nie uświadczysz.

btw, szkoda, że dentyści nie mają wobec siebie takich wymagań
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 16:40   #403
santi chanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 42
Dot.: Czysty fryzjer łódz

Cytat:
Napisane przez kane1 Pokaż wiadomość
Czy zna ktoś jakiegoś fryzjera w Łodzi który ma autoklaw i pakietowane narzędzia.z góry dzięki za odpowiedz.pozdrawiam
Wydaje mi się że lekko przesadzasz a salon fryzjerski to nie kosmetyczny i nie widziałem żeby w którymkolwiek był autoklaw, a biorąc pod uwagę że szukasz dobrego fryzjera czyli takiego który ma wzięcie a co za tym idzie dużo klientów, musiałby mieć kilka zestawów nożyczek, żeby strzyc kiedy inne się sterylizują, a to nie są tanie sprawy.
santi chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:29   #404
bacia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja zachęcona opinią trafiłam do salonu Caroline na Okoniowej . totalna porażka > Mimo moich sugestii a nawet próśb fryzura na wesele zrobiona paskudnie (zmyta zaraz w domu, bo mój chłopak dostał ataku śmiechu jak ten tapir jak u starej baby zobaczył) a makijaż na tzw. matrioszkę , przerysowany, krechy pod okiem ... Młoda dziewczyna a wyszłam z salonu o dobre 20 lat starsza . Szkoda tylko moich pieniędzy (130 zł czesanie i makijaż) i nerwów, bo naprawdę mi zależało a tu takie rozczarowanie. Dlatego postanowiłam przestrzec.
bacia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:56   #405
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ktoś coś wie o salonie Goldwell przy ul. Piotrkowskiej niedaleko Katedry Łódzkiej?
jesli to salon image przy barze BAMBUS w bramie,to ja jestem wierna klientka! i bardzo zadwolona do tego ceny niewygorowane, kosmetyki i porady profesjonalne, ciecia zgodnie z najnowszymi trendami
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:45   #406
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Wizażankom- zgierzankom polecam Marcina z "Nie zadzieraj z fryzjerem" przy ul. Łęczyckiej, byłam wczoraj pierwszy raz na strzyżeniu, spędziłam w fotelu ponad godzinę(!) i wyszłam zadowolona, okazało się, że nawet z moich upiornych włosów można zrobić fryzurę, która "będzie sie sama ukladać"
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:10   #407
annawheelwright
Przyczajenie
 
Avatar annawheelwright
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez ungore Pokaż wiadomość
jak tylko jest okazja to idę do małego saloniku 'U Stefanii', niedaleko E.Leclerca. Nie jest to salon, który zaproponuje metamorfozę, ale na pewno nie skrzwydzi Aneta, z Przemkiem bywało różnie.
Pana Przemka z ul. Gibalskiego 3 salon "U Stefanii" nie mogę polecić.
Wiem, że wiele kobiet wychodzi w stanie ekstazy od pana Przemka i nie chcę umniejszać jego zasług, ale dziś poryczałam się jak dziecko, patrząc w lustro...
Wizyta odbyła się w atmosferze zabiegania.
Wydaje się, że nie potrafi ciąć długich lub półdługich włosów, dlatego upiera się, że włosy muszą być krótkie, żeby układały się.
Pomimo dość długich negocjacji i tłumaczenia, że źle wyglądam w krótkich włosach, ściął mnie na pazia, jakby wcale nie słuchał, co mówiłam.
Do tego posiepał końcówki tymi nożyczkami z ząbkami, a przy cienkich i przerzedzonych włosach (przez 6 miesięcy wypadały mi garściami, o czym poinformowałam pana Przemka) wygląda to tak, że z wątłych kosmyków wystają smutne pojedyncze włoski.
Z lewej strony włosy są o jakieś 2 cm dłuższe niż z prawej, co bardzo widać przy takiej fryzurze i niestety nie wygląda to jak zamierzona asymetria...
Nie zrozumcie mnie źle, z fotela zeszłam wprawdzie niezadowolona, ale nie załamana, bo pan Przemek ułożył włosy tak, że to nawet nieźle wyglądało. Czarna rozpacz przyszła zgodnie z moimi przypuszczeniami w zaciszu domowym po pierwszym myciu...
Fryzura nawet nie przypomina tej, którą pan Przemek pokazał mi na zdjęciu.
Biorąc pod uwagę posiepane końcówki, które trzeba będzie stopniowo przycinać, szacuję, że odzyskam pożądaną długość nie wcześniej niż za 8 miesięcy.
P.S.
Po 2 miesiącach i przycięciu posiepanych końcówek włosy zaczęły się jako tako układać, także rozpacz mi minęła

Edytowane przez annawheelwright
Czas edycji: 2012-12-02 o 13:43 Powód: aktualizacja
annawheelwright jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 06:58   #408
gasia80
Przyczajenie
 
Avatar gasia80
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam
Szukam w Łodzi fryzjera który z czarnych farbowanych włosów ( miejscami po ostatniej wizycie rudych!!!) zrobiłby mi ciemny blond. I najlepiej jakby po wszystkim włosy na głowie zostały
Dobrze też żeby cena nie była kosmiczna.

A co do obcinania to kilka razy byłam i jestem zadowolona z obcinannia przez Pana Roberta z Robertino,polecam! Choć tani nie jest i niestety ostatnio zrezygnowałam i zaczełam korzystać z gruperów, gruponow itp żeby zaoszczędzić
Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy generalnie tak jest że z tych kuponów to juz fryzjer sie nie stara.Koszmar i tyle.
Ostatnio np wykupilam farbowanie właśnie plus strzyżenie. Za dopłata zaproponowano mi ombre! Bo fryzjerka stwierdziła ze tylko to może zrobić bo rozjasnienie zniszczy włosy.Wyszły rude pasemka ! Szkoda że mnie nikt nie uprzedził bo rudy zupełnie kolorystycznie do mojej cery nie pasuje.Do tego fryzjerka ciągneła mnie za włosy baaaardzo( nigdy wcześniej mnie tak obcinanie nie bolało, nie wspomne o cieniowaniu, brrrr), kilka razy wypadł jej z ręki grzebień i uderzał mnie w nos ( cieszę się tylko że to nie były nożyczki). Farbowała tak długo że potem moje bardzo geste włosy musiała w pare minut obciąć ( bo zaraz zamykaja) i wyglądam jak wyglądam teraz A potem kazano mi jeszcze dopłacić 80 zł! ( za grupon dałam 100zl) więc chyba podobna cena wyszła jak normalnie. Do tego na siłę próbowano mi wcisnać kosmetyk za 100 zł . Ten salon jest już u mnie skreślony ( 69 hairstylist).

Edytowane przez gasia80
Czas edycji: 2012-10-14 o 07:06
gasia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 12:25   #409
BeautyHeart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej! Czy mozecie mi polecić dobrego fryzjera w Łodzi? Najlepiej w centrum Łodzi.

Mam długie włosy proste,cienkie.Wszyscy mi mówią zeby cos z nimi zrobić. Nigdy nie byłam zadowlona po wyjsciu od inncyh fryzjerachKto by sobie z nimi poradził?
BeautyHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 15:45   #410
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Izis Pro na Piotrkowskiej.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 10:45   #411
BeautyHeart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy Piotr Król by sobie dał radę? Ile taka wizyta kosztuje? Bo cennika nie mogę znaleźć.
BeautyHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:39   #412
Joanna8513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 274
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja polecam salon Izis Pro przy Piotrkowskiej 220. Pani Beata jest przesympatyczną osobą i podchodzi do swojego zawodu bardzo profesjonalnie. Pierwszy raz fryzjer powiedział, że nie obetnie moich długich, prostych włosów, tylko nada im lekkości delikatnym cięciem. Zazwyczaj bywało odwrotnie.
Salon jest malutki, mieści się w Basanti Spa, atmosfera jest bardzo miła, nie jest to typowy salon, gdzie przewija się 10 klientek jednocześnie. Byłam tylko ja i P. Beata. Za obcięcie z modelowaniem włosów długich zapłaciłam 80 zł.
Joanna8513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 16:24   #413
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Joanna8513 Pokaż wiadomość
Ja polecam salon Izis Pro przy Piotrkowskiej 220. Pani Beata jest przesympatyczną osobą i podchodzi do swojego zawodu bardzo profesjonalnie. Pierwszy raz fryzjer powiedział, że nie obetnie moich długich, prostych włosów, tylko nada im lekkości delikatnym cięciem. Zazwyczaj bywało odwrotnie.
Salon jest malutki, mieści się w Basanti Spa, atmosfera jest bardzo miła, nie jest to typowy salon, gdzie przewija się 10 klientek jednocześnie. Byłam tylko ja i P. Beata. Za obcięcie z modelowaniem włosów długich zapłaciłam 80 zł.
Chya p. Agnieszka? :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:12   #414
Joanna8513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 274
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Chya p. Agnieszka? :P

Tak, tak. Zapamiętałam drugie imię.
Joanna8513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:00   #415
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Mam długie włosy (trochę ponad 60 cm), które dotychczas ścinałam sama- ciach, na prosto. Jednak włosy wokół twarzy i inne krótsze kosmyki wyglądają nieciekawie.. Peeeełno rozdwojonych końcówek.
Włosy zapuszczam. Chciałabym pójść do fryzjera, który podciąłby włosy, nie cieniował, nie robił udziwnień, co najwyżej nadał delikatny kształt U.

Chciałabym też trafić do fryzjera, który wyraziłby rzetelną opinię.. i nie wziął za to masy pieniędzy.

Polecacie kogoś do włosów długich?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:17   #416
M3chocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej! Kto lepszy?

Izis Pro,Piotr Król czy freezstail. Nie wiem do ktorego fryzjera mam sie wybrać?

Nigdy nie bylam zadowolona i sie strasznie boję.

Mam długie ,naturalne przyklapniete włosy. kto by sobie dał rade?
Pomóżcie.
M3chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:48   #417
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez M3chocolate Pokaż wiadomość
Hej! Kto lepszy?

Izis Pro,Piotr Król czy freezstail. Nie wiem do ktorego fryzjera mam sie wybrać?

Nigdy nie bylam zadowolona i sie strasznie boję.

Mam długie ,naturalne przyklapniete włosy. kto by sobie dał rade?
Pomóżcie.
Czy wiesz, gdzie pracuje teraz Piotr Król? Nadal w Lokersie?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:56   #418
M3chocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Oj juz chyba nie. Teraz jest na Placu Wolnosci. Czy myślisz ze on by sobie z moimi wlosoami poradził?
M3chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:11   #419
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez M3chocolate Pokaż wiadomość
Oj juz chyba nie. Teraz jest na Placu Wolnosci. Czy myślisz ze on by sobie z moimi wlosoami poradził?
A czy znasz numer lub nazwę salonu, tego z pl Wolności?
edit: to jest Cefalo Sensuele? Jeju, boję się nieco takich dużych salonów. Przytłaczają mnie..

Wiesz.. Nie mówię nic na pewno, ale parę moich znajomych było u niego i fryzury miały naprawdę ładne, nie tam jakieś rachu ciachu na "odwal się".
Czytałam też trochę opinii w internecie i też są bardzo pozytywne.

Nie chciałam iść do kompletnego laika, który ma swoje nawyki i już, nie zmieni ich. Nie chciałam też zbyt dużej "gwiazdy", obawiając się, że jestem zbyt zwykłym klientem, by mogła się na mnie odpowiednio skupić.

Ja mam włosy długie, ale bez żadnej fryzury, jak sobie urosły, tak są. Opinie o Królu są takie, że strzyże w ładne, kobiece i proste fryzury. Oczywiście wedle tego, co ktoś sobie wymarzy i wymyśli.

Ja chyba się do niego udam
Możesz też spróbować, myślę, że nie zrobi Ci niczego strasznego na głowie, a jeśli fryzura Ci się nie spodoba, to spokojnie, włosy odrosną. Oczywiscie lepiej, żeby wyszła, ale mam na myśli to, że nie wyjdziesz z krzywą fryzurą, spalonymi włosami itd.. Bez katastrofy

Edytowane przez Effervescing Elephant
Czas edycji: 2012-11-23 o 19:13
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:08   #420
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Dot.: Łódź????

Słuchajcie pilnie potrzebuję dobrego fryzjera specjalizującego się w koloryzacji włosów gdyż coś mi odwaliło i zafarboałam łosy na ciemny blond i wyszedł mi zilono-szary a za miesiąc mam studniówkę, pomocy!
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.