Z iloma ludźmi... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 12:13   #31
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

Same piszą, więc nikomu nie musiałam do łóżka zaglądać... Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:16   #32
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Same piszą, więc nikomu nie musiałam do łóżka zaglądać... Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
Samaś jest "puszczalska"... Jeśli ilość partnerów świadczy według Ciebie o żałosności kogokolwiek to gratuluję ograniczenia, serio.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:16   #33
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:19   #34
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.
Skoro wiesz lepiej co kto czuję, to życzę miłego dnia...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:19   #35
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Same piszą, więc nikomu nie musiałam do łóżka zaglądać... Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie... Dziwne czasy nastały, a potem zdziwienie skąd tyle zdrad, rozwodów...no cóż, jak kobiety nie potrafia się szanować to takie są konsekwencje. I to jest żałosne. Powtarzam- to nie miłośc, a zwykłe "puszczalstwo". I dziwię się wam, jak się nie brzydzicie tego...Ale cóż, co kto lubi.

jesteś śmieszna... ale nie obrażaj przy tym kogoś, kogo nie znasz.

średnia na forum to nie jest 16 lat
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:22   #36
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:26   #37
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
Jak dla mnie to Ty możesz się nawet zachowywać jak 5 wiekow temu, spoko, mi nic do tego.
Czekaj na Pana Męża aż z kochanek wróci, pod kołderką, po Bożemu, dziecko co roku.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 12:27   #38
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obrażajcie się za to ca napisałam, ale raczej przemyślcie swoje zachowanie. Czy kilka lat wcześniej takie zachowanie było normalne? Nie- takie dziewczyny były potępiane. To że mamy XXI wiek nie zwalnia nikogo z godności i zachowywania pewnych ustalonych praw...
rozumiem, ze tym ustalonym prawem jest, że spanie z 4 facetami to puszczalstwo?
masakra; miej sobie takie chore poglądy, ale nie obrażaj innych nazywając je puszczalskimi i nie mającymi godności
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:33   #39
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

Wnisoek nasuwa mi się jesen- prawda w oczy kole... Owszem ja będę czekać na mężczyznę posiadającego zasady, a wy nadal wskakujcie facetom do łóżek- na pewno będą was szanować, a na inne kobiety to już nawet nie spojrzą, bo przecież mogą was mieć kiedy tylko zechcą...
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:42   #40
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wnisoek nasuwa mi się jesen- prawda w oczy kole... Owszem ja będę czekać na mężczyznę posiadającego zasady, a wy nadal wskakujcie facetom do łóżek- na pewno będą was szanować, a na inne kobiety to już nawet nie spojrzą, bo przecież mogą was mieć kiedy tylko zechcą...

szczególnie mnie- znajdź sobie posta z moją wyliczanką

nikt Ci czekać nie broni; ale nie obrazaj innych, którzy mają poglądy odmienne od Twoich
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:43   #41
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Z iloma ludźmi...

landrynka11... tak zapytam - co Cię to wszystko obchodzi? Ty żyjesz tak jak chcesz inni również żyją tak jak chcą i nie wiem z czego robisz taki wielki problem
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 12:53   #42
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Jak takie młode osoby jak wy potrafią się tak puszczać na prawo lewo?
Znasz definicję czasownika ,,puszczać się"? To, że ktoś uprawiał seks przykładowo z trzema osobami, nie oznacza, że się puszcza - nawet, jeśli byli to ludzie ,,pierwsi-lepsi", to nie sądzę, by któraś z dziewczyn brała za to pieniądze, a pożądanie i pociąg fizyczny robią swoje. Ludzie są wolni i jeśli ktoś ma ochotę na seks z kimś, to śmiało, droga wolna, nie ma w tym niczego złego i nie rozumiem, jak można nazywać to puszczaniem się. Zapamiętaj, że nie dla wszystkich seks i miłość chodzą w parze.

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bez urazy, ale gdzie jest wasza godność? Kilka patnerów z którymi uprawiałyście seks, 3, 4, 5 nie wspomne o większej liczbie...
A zatem uważasz, że osoby, które miały większą ilość partnerów seksualnych, są pozbawione godności i honoru oraz nie zasługują na szacunek, są bezwartościowe. Cóż, gratuluję, po prostu niesamowicie gratuluję Ci Twoich - moim zdaniem - dosyć ograniczonych poglądów. Jeszcze mi powiedz, że tego typu osoby są mniej warte. No, błagam...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
dla mnie to jest przerażajace, mimo iż sama jestem w młodym wieku- nie stara "dewotka" to nie wyobrażam sobie jak mogłabym tak nie szanować samej siebie i robić z własnego ciała zabawkę dla pierwszego lepszego faceta...
Seks i miłość nie zawsze chodzą w parze! I myślę, że jak któraś z dziewczyn uprawiała seks z trzema, czy czterema, to albo dlatego, że miała taką ochotę, albo dlatego, że czuła pociąg fizyczny albo dlatego, że była to osoba, do której coś czuła, albo poprzedni partner... nie rozumiesz, ile może być tego przyczyn? Dopóki ktoś uprawia seks dla czystej przyjemności, z miłości, z pożądania czy z innego powodu, nie można niczego mu zarzucić. Zastanowiłabym się jednak bardziej, gdyby któraś z dziewczyn otrzymywała coś w zamian, pieniądze czy inne dobra materialne. Wtedy można uznać, że się nie szanuje. Ale jeśli chodzi do łóżka ze stałym partnerem, to co w tym złego?

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wybacz ale nie jest normalną rzeczą uprawiać seks z 4 mężczyznami- to nie ma nic wspólnego z miłością, puszczalstwo i brak szacunko do sibie- nie ma co owijać w bawełne, jak to się często w dzisiejszych czasach robi. I to jest żałosne.
Dziewczyno! Jedna z Wizażanek, jak wyżej wspomniała, była w czterech długich związkach i definitywnie czuła coś do swoich partnerów, co jest zatem złego w tym, że uprawiali seks? To normalna kolej rzeczy, ona ich kochała/była w nich zakochana, tak trudno to zrozumieć?

Ze swoim podejściem będziesz dziewicą do śmierci - przecież jak rozpoczniesz współżycie z jednym i zerwiecie, gdyż przestaniecie się dogadywać, a potem zwiążesz się z kolejnym i z nim również pójdziesz do łóżka, staniesz się puszczalska! No, błagam, ręce opadają... Powiedz mi, jak to sobie wyobrażasz? A może Tobą rządzą inne reguły?

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
To nie jest miłość, ale związek oparty na seksie...
...

Wybacz, ale... skąd wiesz, co kto do kogo czuje i dlaczego ktoś z kimś idzie do łóżka?

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
I to jest żałosne.
Żałosne to są Twoje wypowiedzi.

Powiedz mi, proszę, jak to jest z Tobą i Twoim życiem seksualnym? Jeśli przez całe życie zamierzasz mieć tylko jednego partnera, skąd będziesz wiedziała, że to akurat ten? I jeśli rozpoczniecie współżycie i w którymś momencie wasz związek się rozpadnie, to co zrobisz? Pójdziesz do zakonu, by nie nazwano Cię puszczalską po związaniu się i pójściu do łóżka z innym mężczyzną?


Nie mogę się doczekać Twojej odpowiedzi.

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-08-16 o 12:58
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:56   #43
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

Szczerze to nawet mnie to obchodzi, bo wnet strach będzie do lekarza pójść żeby się hiv nie zarazić... Coraz więcej osób zarażonych wirusem, dlaczego? Odpowiedź macie powyżej. Nie ma się co dziwić że się zaraza szerzy, jak kobiety mają po kilu partnerów seksualnych ( i nie mówcie mi że zabezpieczenie= gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa!), jak znając mężczyznę kilkanaście tygodni, a nieraz nawet kilkanaście dni idą z nim do łóżka...

Dziwię się jednego- jak się drogie panie nie boicie chociażby o własne zdrowie, o waszych sumieniach już nawet nie wspomnę, bo rozumiem że dla ateistów nie ma to większego znaczenia.
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:01   #44
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

W dalszym ciągu czekam na odpowiedź na mojego poprzedniego posta.

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziwię się jednego- jak się drogie panie nie boicie chociażby o własne zdrowie, o waszych sumieniach już nawet nie wspomnę, bo rozumiem że dla ateistów nie ma to większego znaczenia.
Świetnie, a zatem oto konkluzja, drogie Wizażanki:

Jeśli kobieta uprawia seks więcej niż z 3 mężczyznami, nie ważne, czy z miłości, czy nie - to oznacza, że jest pozbawioną sumienia ateistką!

... powoli tracę wiarę w ludzi, poważnie.

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-08-16 o 13:03
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:03   #45
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Szczerze to nawet mnie to obchodzi, bo wnet strach będzie do lekarza pójść żeby się hiv nie zarazić... Coraz więcej osób zarażonych wirusem, dlaczego? Odpowiedź macie powyżej. Nie ma się co dziwić że się zaraza szerzy, jak kobiety mają po kilu partnerów seksualnych ( i nie mówcie mi że zabezpieczenie= gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa!), jak znając mężczyznę kilkanaście tygodni, a nieraz nawet kilkanaście dni idą z nim do łóżka...

Dziwię się jednego- jak się drogie panie nie boicie chociażby o własne zdrowie, o waszych sumieniach już nawet nie wspomnę, bo rozumiem że dla ateistów nie ma to większego znaczenia.


dla potomności zacytuję- dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu; tak, wszystkie na tym forum jesteśmy złe i puszczalskie, a Ty jedna nieskazitelna i wspaniała


---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu czekam na odpowiedź na mojego poprzedniego posta.



Świetnie, a zatem oto konkluzja, drogie Wizażanki:

Jeśli kobieta uprawia seks więcej niż z 3 mężczyznami, nie ważne, czy z miłości, czy nie - to oznacza, że jest pozbawioną sumienia ateistką!

...

puszczalską, pozbawioną sumienia ateistką- zapomniałas o słowie - kluczu
aaa, no i wirusem HIV na pewno zarażona, o tak
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:04   #46
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
puszczalską, pozbawioną sumienia ateistką- zapomniałas o słowie - kluczu
aaa, no i wirusem HIV na pewno zarażona, o tak
A zatem:

Jeśli kobieta uprawia seks więcej niż z 3 mężczyznami, nie ważne, czy z miłości, czy nie - to oznacza, że jest puszczalską, pozbawioną sumienia ateistką, zarażoną wirusem HIV!

Landrynka11, coś przycichłaś, co jest? Nawróć mnie... :<

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-10-09 o 08:37
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:08   #47
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

A Ty w ogóle znasz drogi zakażenia HIV?!

Ciekawe, biedni Ci moi partnerzy i biedna ja Te długie miesiące poznawania to było tylko kilka dni. Jakieś zagubienie w czasie i przestrzeni Tyle życia nam uciekło...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:10   #48
landrynka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Z iloma ludźmi...

Do Rose Madder: oto upragniona dla Ciebie moja odpowiedź
Uważam że właśnie seks i miłość powinny iść w parze! Jeżeli tak nie jest, to jaki sens pytam ma uprawianie seksu?? No to przecież lepiej już brać pieniądze bo przynajmniej korzyści będą. Wytłumacz mi różnicę między kobietą która po kilku spotkaniach idzie z facetem do łóżka, a prostytutką? Ta bierze kasę a ta za darmo? No to znaczy chyba że jest frajerką- tak samo staje się dla tego faceta przedmiotem, tyle że za darmo.
Nie jesteśmy zwierzątkami, które nie potrafią pohamować swoich popędów seksualnych.
Wizja mojego życia: owszem, zamierzam mieć TYLKO JEDNEGO partnera, takiego którego będę kochać i który będzie mne szanował a nie tylko liczył na seks. Znam wiele par, które mimo iż nie uprawiały seksu przed ślubem są szczęśliwe- nie rozwiodły się, nie zdradzały siebie nawzajem, są szczęśliwe. I tutaj jest klucz do szczęścia.
Jeżeli sypianie z facetem "dla próby" jest takie super, coraz więcej osób tak robi, to dlaczego gwałtownie wzrasta liczba rozwodów, zwłaszcza młodych par??? Przecież się wypróbowali, powinni być happy forever...
landrynka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:13   #49
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Z iloma ludźmi...

No niektórzy mają zamknięte umysły i nie dość, że sposób myślenia jak te babcie co to podpatrują, podsłuchują i w oknach całe dni siedzą to jeszcze mają coś nie halo.
Nic z tym nie zrobimy, najlepiej ignorować
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 13:18   #50
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

A ile Ty masz lat to po pierwsze.
Po drugie-można kochać w życiu więcej niż raz, a ślub nie gwarantuje stałości do końca życia. Ale żyj dalej w swoim słodkim świecie.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:19   #51
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Uważam że właśnie seks i miłość powinny iść w parze!
Ty tak uważasz, inni niekoniecznie i to, że ktoś uważa inaczej, nie znaczy, że masz nazywać go ,,bezwartościowym" lub ,,puszczalskim", ateistą i mówić, że przyczynia się do rozprzestrzeniania HIV.

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Jeżeli tak nie jest, to jaki sens pytam ma uprawianie seksu?? No to przecież lepiej już brać pieniądze bo przynajmniej korzyści będą. Wytłumacz mi różnicę między kobietą która po kilku spotkaniach idzie z facetem do łóżka, a prostytutką? Ta bierze kasę a ta za darmo?
Seks nie tylko cementuje związek, ale to również przyjemność. Dlatego jeśli ktoś robi to nie z miłości, a z pożądania czy dla wcześniej wspomnianej przyjemności, to ma to taki sam sens. Różnica między prostytutką a kobietą, która po kilku spotkaniach idzie z facetem do łóżka? Oto ona: prostytutka idzie z każdym, ponieważ jej za to płacą - nie zna imienia czy nazwiska, nie podoba jej się, nie pociąga jej, niczego nie czuje do tego faceta, ma go obsłużyć i tyle. Te z nas, grzesznych, puszczalskich Wizażanek, które poszły z kolejnym do łóżka i niekoniecznie po kilku spotkaniach, ale nawet po miesiącach znajomości, kierowały się uczuciem, pożądaniem, przyjemnością, pociągiem fizycznym... powodów było milion. Już teraz rozumiesz?
Przy okazji - uznałaś, że te, które miały więcej niż 2 czy 3 partnerów, zrobiły to po kilku spotkaniach? To możliwe, ale przypominam Ci o jednej z Wizażanek, która wypowiedziała się tutaj, mówiąc, że zrobiła to z 4 partnerami, z którymi była naprawdę długo. Nie generalizuj, kochana.

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wizja mojego życia: owszem, zamierzam mieć TYLKO JEDNEGO partnera, takiego którego będę kochać i który będzie mne szanował a nie tylko liczył na seks. Znam wiele par, które mimo iż nie uprawiały seksu przed ślubem są szczęśliwe
A czy wiesz, że jednym z najczęstszych powodów rozwodów u par, które rozpoczęły współżycie dopiero po ślubie, jest, między innymi, niedopasowanie seksualne?

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Wizja mojego życia: owszem, zamierzam mieć TYLKO JEDNEGO partnera, takiego którego będę kochać i który będzie mne szanował a nie tylko liczył na seks.
A co zrobisz, jeśli wam się nie uda? Na przykład po kilku latach przestaniecie się dogadywać? Nie możesz sobie wszystkiego zaplanować. Rozwiedziecie się i co dalej?

+ Świetnie powiedziane:

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A ile Ty masz lat to po pierwsze.
Po drugie-można kochać w życiu więcej niż raz, a ślub nie gwarantuje stałości do końca życia. .

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-08-16 o 13:22
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:34   #52
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Z iloma ludźmi...

Nie uważam się za puszczalską, nie wstydzę się ilości partnerów seksualnych. Nigdy nie spotkałam się z żadnym głosem potępiającym moje zachowanie.

A oto i moje statystyki

1. ...całowałaś się? koło 30
2. ...odważniej dotykałaś? ok 15
3. ...uprawiałaś petting? ok 13
4. ...uprawiałaś seks oralny? 9
5. ...uprawiałaś normalny seks? 7 facetów i 3 kobiety ( nie wiem do końca czy to podpada pod ankietowy 'normalny seks'
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:34   #53
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Z iloma ludźmi...

Ciekawe
4
3
2
2
póki co 0, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni ( jestem w szczęśliwym związku )
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:35   #54
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
1. ...całowałaś się? koło 30
2. ...odważniej dotykałaś? ok 15
3. ...uprawiałaś petting? ok 13
4. ...uprawiałaś seks oralny? 9
5. ...uprawiałaś normalny seks? 7 facetów i 3 kobiety ( nie wiem do końca czy to podpada pod ankietowy 'normalny seks'
Ohoho, puszczalska, zaraz Cię ukrzyżują! : O

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-10-09 o 08:34
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:40   #55
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Ohoho, Ty puszczalska, zaraz Cię tu ukrzyżują!
Już czekam na gromy z nieba i egzorcyzmy
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 13:52   #56
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez landrynka11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o radę bo już świruję. Mianowicie 20 stycznia mogło dojść do ewentualnego zapłodnienia. Za jakiś tydzień dostałam okres, potem dostałam okres jeszcze dwa razy, regularnie co do dnia, jednak wydaje mi się że były one troszkę mniej obfite niż zwykle. Niby nie mam jako takich objaw ciąży, czasem jakby trochę bolał mnie brzuch, ale już sama nie wiem czy to ze stresu czy jak... No i w ogóle to mało jem, a mam wrażenie że przytyłam, ale nie wiem może to jakaś obsesja. Powiedźcie mi, czy jest opcja że mogę być w ciąży w takiej sytuacji jak opisałam? Dzięki za pomoc z góry. Pozdrawiam.
Hyhy, wybaczcie, musiałam, to jeden z tematów założonych niegdyś przez landrynkę11 .

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-10-09 o 08:34
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:16   #57
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Już czekam na gromy z nieba i egzorcyzmy
Ateistów się nie egzorcyzmuje. Nas się od razu pali na stosie. A z puszczlaskimi ateistkami to już w ogóle, najpierw łamanie kołem, potem stos.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:19   #58
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: Z iloma ludźmi...

.

Edytowane przez dominika 17
Czas edycji: 2012-05-11 o 07:14
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:31   #59
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Z iloma ludźmi...

5
2
2
1
1
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:39   #60
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Z iloma ludźmi...

Cytat:
Napisane przez PingwinPingwin Pokaż wiadomość
Witam!

Do założenia tego wątku zainspirowało mnie jedno z angielskich forum. Tytuł tematu, który mnie zainteresował, brzmiał dokładnie: ,,with how many people have you... (kissed, made out, fingered or made handjob, oral, sex)". Odpowiedzi były naprawdę różne, dlatego też uznałam, że warto jest założyć podobny wątek tutaj, na Wizażu, zatem:

Z iloma ludźmi...

1. ...całowałaś się?
2. ...odważniej dotykałaś?
3. ...uprawiałaś petting?
4. ...uprawiałaś seks oralny?
5. ...uprawiałaś normalny seks?

Wydaje mi się to dosyć ciekawe, zatem zachęcam do odkrycia rąbka tajemnicy.


1- nie pamietam, ale nawet sporo
2- trzema
3- dwoma
4-jednym
5- jednym
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-21 23:31:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.