Peeling skóry głowy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 21:05   #61
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Peeling skóry głowy?

Czy któraś z Was zna, może polecić jakiś peeling enzymatyczny do skóry głowy?
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:48   #62
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zna, może polecić jakiś peeling enzymatyczny do skóry głowy?
Z profesjonalnych najtaniej wyjdzie Gestil Care.
http://hairprof.pl/13-oczyszczanie-skory-glowy
Nieprofesjonalnych nie znam, nie jest to chyba zbyt popularny rodzaj kosmetyku, albo producenci jeszcze nie wpadli, że można by to wprowadzić do oferty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:12   #63
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Peeling skóry głowy?

Dziękuję Dziś kupiłam cerkogel, ale w najbliższym czasie skorzystam i chyba zakupię taki tonik. A Ty go używałaś?
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:02   #64
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziś kupiłam cerkogel, ale w najbliższym czasie skorzystam i chyba zakupię taki tonik. A Ty go używałaś?
Używałam Kapydermu toniku i szamponu. Zrezygnowałam ze względu na cenę, zwłaszcza że moje problemy ze skórą głowy mają podłoże wewnętrzne, mam nieprawidłowy poziom hormonów i wolę wydać tę kasę na endokrynologa niż na wcierkę za 200 złotych. Zresztą trycholog też mi powiedział, że w przypadku nieprawidłowych wyników badań kosmetyki trychologiczne cudów nie zdziałają i jest to chyba dość oczywiste.
Teraz używam Squamaxu z 5% BHA i 20% mocznika, wcześniej miałam Salicylol z 5% BHA, ale nie działał, pod kamerką było widać, że przez czas jego stosowania sebum odkładało się na skórze głowy, tak samo jak wcześniej.
Dodatkowo robię peelingi domowe z kawy, glinki, korundu i olejków eterycznych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 14:40   #65
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Peeling skóry głowy?

A ja właśnie jestem po peelingu.
Najpierw zrobiłam olejowanie olejem lnianym, a później peeling z kawy. Czuję super odświeżenie na głowie i trochę uczucie wydrapania Najbardziej zależało mi na zmniejszeniu łupieżu, bo mam chyba łojotokowy, ale niestety tutaj nie ma spektakularnego efektu. Może pwtórzę kilka razy i będzie poprawa- mam nadzieję
indylindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 15:29   #66
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez indylindy Pokaż wiadomość
A ja właśnie jestem po peelingu.
Najpierw zrobiłam olejowanie olejem lnianym, a później peeling z kawy. Czuję super odświeżenie na głowie i trochę uczucie wydrapania Najbardziej zależało mi na zmniejszeniu łupieżu, bo mam chyba łojotokowy, ale niestety tutaj nie ma spektakularnego efektu. Może pwtórzę kilka razy i będzie poprawa- mam nadzieję
Przy tego typu łupieżu przydałaby się jakaś substancja aktywna, a nie tylko mechaniczne złuszczanie, które zresztą przy naprawdę "zawalonej" skórze głowy tylko poroznosi po niej cały ten cały syf. Poczytaj sobie o Salicylolu. Jestem chyba jedyną osobą z niego niezadowoloną, bo ma bardzo pozytywne opinie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 17:46   #67
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Peeling skóry głowy?

Trochę poszperałam, ale nie jestem przekonana. Mnie skóra głowy nie swędzi, a łupież widzę-jak się podrapię po głowie Nie roznosi się po całych włosach, stąd uznałam,że to łojotokowy. Może spróbuję tego płynu, choć na całość głowy chyba nie powinien być stosowany...
indylindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 19:24   #68
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez indylindy Pokaż wiadomość
Trochę poszperałam, ale nie jestem przekonana. Mnie skóra głowy nie swędzi, a łupież widzę-jak się podrapię po głowie Nie roznosi się po całych włosach, stąd uznałam,że to łojotokowy. Może spróbuję tego płynu, choć na całość głowy chyba nie powinien być stosowany...
Mnie też nie swędzi ani nie daje żadnych innych objawów. Ale jak zobaczyłam, jak wygląda pod kamerką trychologiczną, to byłam zdziwiona i przerażona zarazem.
To nie jest płyn tylko oliwka. Producent nigdzie nie pisze, że nie należy stosować na całą skórę głowy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:49   #69
seqik
Przyczajenie
 
Avatar seqik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling skóry głowy?

Ponawiam pytanie o chemiczny (enzymatyczny) peeling do skóry głowy. Po wielu latach w końcu chyba zrozumiałam co mi jest i co mam z tym zrobić, dlatego szukam czegoś maksymalnie delikatnego, ale jednak oczyszczającego Na twarz mam Ziaję Ulga, ale nie wiem czy można tego używać do skóry głowy. Przejrzałam w necie różne opcje peelingów do włosów i w sumie marnie to wygląda - albo propylene glycol albo mechaniczny. Już nawet nie mówię o cenach, bo jak ma działać to i tak kupię.
seqik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:43   #70
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie też nie swędzi ani nie daje żadnych innych objawów. Ale jak zobaczyłam, jak wygląda pod kamerką trychologiczną, to byłam zdziwiona i przerażona zarazem.
To nie jest płyn tylko oliwka. Producent nigdzie nie pisze, że nie należy stosować na całą skórę głowy.
W takim razię się skuszę i dam znać, czy dołączyłam do grona fanek tego produktu, czy jednak na mnie też nie podziała a Ty już uporałaś się z tym problemem, jakimś innym specyfikiem?
indylindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 17:58   #71
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez seqik Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o chemiczny (enzymatyczny) peeling do skóry głowy. Po wielu latach w końcu chyba zrozumiałam co mi jest i co mam z tym zrobić, dlatego szukam czegoś maksymalnie delikatnego, ale jednak oczyszczającego Na twarz mam Ziaję Ulga, ale nie wiem czy można tego używać do skóry głowy. Przejrzałam w necie różne opcje peelingów do włosów i w sumie marnie to wygląda - albo propylene glycol albo mechaniczny. Już nawet nie mówię o cenach, bo jak ma działać to i tak kupię.
A co z salicylolem? Warto spróbować, jeśli nie jesteś uczulona na salicylany.

Cytat:
Napisane przez indylindy Pokaż wiadomość
W takim razię się skuszę i dam znać, czy dołączyłam do grona fanek tego produktu, czy jednak na mnie też nie podziała a Ty już uporałaś się z tym problemem, jakimś innym specyfikiem?
Obecnie używam płynu BHA z 10 kwasu salicylowego. Jest na alkoholu i złuszcza skórę, co akurat jest dość problematyczne. Nie wiem, jak z odkładającym się sebum. Nie umiem tego ocenić gołym okiem, a do trychologa idę dopiero w kwietniu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 18:14   #72
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Peeling skóry głowy?

Zrobiłam peeling za pomocą kawy i wszystko jest ok, nawet pojawiła się objętość, ale zastanawia mnie krótkotrwały świąd i mrowienie po tym peelingu. Myślicie, że to sprawka kofeiny zawartej w kawie?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 00:38   #73
seqik
Przyczajenie
 
Avatar seqik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co z salicylolem? Warto spróbować, jeśli nie jesteś uczulona na salicylany.
O, zobaczę. Po ulotce brzmi na ostry produkt, ale dopytam jeszcze w aptece. Pod hasłem peeling go nie znajduje, stąd na niego nie trafiłam
seqik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:32   #74
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Peeling skóry głowy?

Witajcie! Oj wieki nie było mnie na tym forum, ale do rzeczy:

Jestem po dwóch wizytach u trychologa (wypadają mi włosy jak cholera). Było wiele zaleceń, m.in. stosowanie peelingu do skóry głowy. Dałam się namówić na profesjonalny kosmetyk.

Jaki jest problem?
Stosuję ten peeling już piąty raz i po każdym zabiegu WYPADA mi (znajduję na sitku w odpływie) WIĘCEJ włosów, niż przy normalnym myciu głowy. Trycholog mówi, że to dziwna sprawa, ale jej już nie ufam, bo mam wrażenie, że jej biznesem jest sprzedać kosmetyki, a nie pomóc łysiejącej w potrzebie. Powiedzcie mi jakie są Wasze doświadczenia i czy wypada Wam po tym zabiegu więcej włosów (nie ważne jaki peeling, tak generalnie).
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:41   #75
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Witajcie! Oj wieki nie było mnie na tym forum, ale do rzeczy:

Jestem po dwóch wizytach u trychologa (wypadają mi włosy jak cholera). Było wiele zaleceń, m.in. stosowanie peelingu do skóry głowy. Dałam się namówić na profesjonalny kosmetyk.

Jaki jest problem?
Stosuję ten peeling już piąty raz i po każdym zabiegu WYPADA mi (znajduję na sitku w odpływie) WIĘCEJ włosów, niż przy normalnym myciu głowy. Trycholog mówi, że to dziwna sprawa, ale jej już nie ufam, bo mam wrażenie, że jej biznesem jest sprzedać kosmetyki, a nie pomóc łysiejącej w potrzebie. Powiedzcie mi jakie są Wasze doświadczenia i czy wypada Wam po tym zabiegu więcej włosów (nie ważne jaki peeling, tak generalnie).

Mi wypadała większa ilość włosów po zastosowaniu peelingu kawowego. Nie mam pojęcia czy dlatego, że po prostu zaczęłam swoją przygodę z peelingowaniem i wypadały te włosy słabsze, starsze, których żywot już minął i które wkrótce i tak by wypadły (a peeling po prostu przyspieszył ten proces), czy też fusy te miały jakiś negatywny wpływ na skalp... Obecnie stosuję peeling raz w tygodniu, zmieniłam kawę na cukier i nie zauważyłam wzmożonego wypadania po jego zastosowaniu. Czasem się tylko zastanawiam, czy nie urywam nieco włosów na długości jak trę cukrem po głowie
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 11:47   #76
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Witajcie! Oj wieki nie było mnie na tym forum, ale do rzeczy:

Jestem po dwóch wizytach u trychologa (wypadają mi włosy jak cholera). Było wiele zaleceń, m.in. stosowanie peelingu do skóry głowy. Dałam się namówić na profesjonalny kosmetyk.

Jaki jest problem?
Stosuję ten peeling już piąty raz i po każdym zabiegu WYPADA mi (znajduję na sitku w odpływie) WIĘCEJ włosów, niż przy normalnym myciu głowy. Trycholog mówi, że to dziwna sprawa, ale jej już nie ufam, bo mam wrażenie, że jej biznesem jest sprzedać kosmetyki, a nie pomóc łysiejącej w potrzebie. Powiedzcie mi jakie są Wasze doświadczenia i czy wypada Wam po tym zabiegu więcej włosów (nie ważne jaki peeling, tak generalnie).
To jest peeling mechaniczny? Moim zdaniem przy takim to normalne. Przy myciu wypada więcej włosów niż normalnie, a co dopiero podczas mocnego tarcia.
Druga sprawa, to czy jesteś pewna, że potrzebny Ci peeling tzn czy widziałaś skórę pod kamerką?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 17:44   #77
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Peeling skóry głowy?

U mnie przy peelingu też zawsze wypada więcej włosów, a w kolejnych dniach zdecydowanie mniej, niż przed peelingiem. Wydaje mi się, że po prostu przy mocnym tarciu wypadają te włosy, które i tak już ledwo się trzymały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 17:49   #78
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
U mnie przy peelingu też zawsze wypada więcej włosów, a w kolejnych dniach zdecydowanie mniej, niż przed peelingiem. Wydaje mi się, że po prostu przy mocnym tarciu wypadają te włosy, które i tak już ledwo się trzymały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak sądzę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:29   #79
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Peeling skóry głowy?

Ja jestem po pierwszym zastosowaniu peelingu kawowego, nei zauważyłam jakichś negatywnych efektów, ale mam zamiar stosować go raz na tydzień, więc zobaczymy jak będzie przy kolejnych zastosowaniach
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 22:53   #80
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Peeling skóry głowy?

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedź i słowa otuchy.


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest peeling mechaniczny? Moim zdaniem przy takim to normalne. Przy myciu wypada więcej włosów niż normalnie, a co dopiero podczas mocnego tarcia.
Druga sprawa, to czy jesteś pewna, że potrzebny Ci peeling tzn czy widziałaś skórę pod kamerką?
Tak. To jest peeling mechaniczny z drobinkami naturalnych składników.
Specjalistą nie jestem, więc ciężko analizować obraz widoczny pod mikroskopem. Trycholog wskazywał na zaczopowane mieszki włosowe. Dodatkowo mam dość szybko przetłuszczające się włosy.

Będę robić ten peeling regularnie (co 10 dni) i zobaczymy jak będzie dalej. Dzięki jeszcze raz
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 12:00   #81
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Peeling skóry głowy?

Ja mam ten żel peelingujący, złuszczający do skóry głowy Hinoki z O'RIGHT, jest całkiem spoko, ale zeszło się zanim go znalazłam w jakimś sklepie w możliwie rozsądnej cenie. Jak ktoś chce, polecam od nich https://sklep.cosmobelle.pl/pl/p/Zel...oki-240ml/3325 żel fakt, kupowałam dawno (w dodatku rzadko go używam, bo jestem leniwa) wiec ceny nie podam, bo mogła ulec zmianie i nie chce nikogo wprowadzić w błąd. Można zawsze mailowo się ich zapytać tak czy siak, jest spoko, spełnia swoja funkcję i skóra głowy taka jakby po tym "lżejsza"?? Ogólnie fajny efekt po dłuższym stosowaniu
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:14   #82
Paula_was_urzadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Peeling do skóry włosów

Cześć,
nie znalazłam takiego wątku. Czy któraś z was używała peelingu do skóry włosów? Ja właśnie kupiłam jakieś 2 tygodnie temu, jak trochę poużywam to dam znać. Moim głównym celem było wsparcie walki z łupieżem, na razie efekt jest w miarę zadowalający.

Ps. jeśli ten wątek powinien być w innym dziale uprzejmie proszę o przeklejenie
Paula_was_urzadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 15:43   #83
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Peeling do skóry włosów

Cytat:
Napisane przez Paula_was_urzadzi Pokaż wiadomość
Cześć,

nie znalazłam takiego wątku. Czy któraś z was używała peelingu do skóry włosów? Ja właśnie kupiłam jakieś 2 tygodnie temu, jak trochę poużywam to dam znać. Moim głównym celem było wsparcie walki z łupieżem, na razie efekt jest w miarę zadowalający.



Ps. jeśli ten wątek powinien być w innym dziale uprzejmie proszę o przeklejenie
Polecam! Oczyszcza skórę głowy i odblokowuje meszki włosowe.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:13   #84
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Peeling skóry głowy?

Ja mam z Bandi ticho-peeling i polecam. Fajnie oczyszcza i pomaga na swędzenie skóry głowy. Jest dość wydajny,ale ja stosuje w miarę potrzeby, nie regularnie. Niestety trochę kosztuje, mógłby być tańszy.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 13:51   #85
LilianaMalec
Przyczajenie
 
Avatar LilianaMalec
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling skóry głowy?

Mozna wykonać taki peeling zaparzonym siemieniem lnianym?
Nie zaszkodzi łupieżowej głowie?
LilianaMalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 16:19   #86
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling skóry głowy?

Cytat:
Napisane przez LilianaMalec Pokaż wiadomość
Mozna wykonać taki peeling zaparzonym siemieniem lnianym?
Nie zaszkodzi łupieżowej głowie?
Raczej wyjdzie z tego okład niż peeling, bo zaparzone ziarenka nie będą w stanie zadziałać mechanicznie na skórę, a właściwości peelingu enzymatycznego nie mają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 11:19   #87
LilianaMalec
Przyczajenie
 
Avatar LilianaMalec
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling skóry głowy?

rzeczywiście. Spróbowałam i mam bardzo puszyste ale nie wysuszone włosy.
LilianaMalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 10:27   #88
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Peeling skóry głowy?

u mnie bardzo fajnie sprawdza się soda oczyszczona+ czerwona glinka dodane do delikatnego szamponu, raz na jakiś czas. nie wiem, czy podchodzi to pod peeling, ale zawsze mam takie mocno odświeżone, uniesione od nasady włosy, uwielbiam to uczucie no i mniej się przetłuszczają.
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-11 11:27:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.