TOHO zamówienie zbiorowe - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 18:50   #4681
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Przede wszystkim trzeba zrobić porządek w tabelce, bo wielu rzeczy nie ma tam odznaczonych, które wyszły w trakcie podziału.
U Lianny też np. nie ma FP 4 fuchsia, więc musiało jej nie być. Nie ma też niestety innych pozycji. Jeszcze będę sprawdzała moje i Iwonki
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:15   #4682
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez Rusa48 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim trzeba zrobić porządek w tabelce, bo wielu rzeczy nie ma tam odznaczonych, które wyszły w trakcie podziału.
U Lianny też np. nie ma FP 4 fuchsia, więc musiało jej nie być. Nie ma też niestety innych pozycji. Jeszcze będę sprawdzała moje i Iwonki
to moja jeszcze nie wyszła?
a kiedy robimy to zamóweinie w świecie koralików? to może je podłączymy po prostu?
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje

iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:17   #4683
Frydzia
Rozeznanie
 
Avatar Frydzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 671
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem czemu ja to też zauważyłam u siebie!! I nie mogłam dojść dlaczego.
bo brakowało jakiejś paczki była tylko jedna
Frydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:18   #4684
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Moje drogie Rusam ma dostęp do tabeli uzupełni uwagi które weszły ja sie z wami rozliczę tak jak będzie tabela uzupełniona, nie chce mi się nikomu tłumaczyć ze 100 zł. Postanowione. Także serduszka nie martwcie się każdy będzie zadowolony na swój sposób.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:20   #4685
Frydzia
Rozeznanie
 
Avatar Frydzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 671
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez Astartis Pokaż wiadomość
No, wreszcie przebrnęłam i sprawdziłam - cudeńka

Dziewczyny, a 11/0 Frosted Gold-lined Crystal nie było? Nie mam ich u siebie w paczce
http://seedbeads.eu/Catalog/ProductD...iid=TR-11-989F
Prosze w takim razie pozostałe dziewczyny o sprawdzenie przesyłek bo koraliki były, pewnie podrzuciłysmy w zmęczeniu komuś innemu do kartonuZa co przepraszam.Ale najprawdopodobnie zmęczenie materiału nam wyszło
Frydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:32   #4686
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Te się znalazły u Anetars zdaje się.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:32   #4687
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Tak, Anetars już podałam swoje dane
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 19:48   #4688
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

A ja jeszcze nie mam swojej przesyłki Na szczęście mam awizo, ale co tu sie trzeba naużerać z pocztą... To moja pierwsza przesyłka na ten adres więc poszłam ja odebrać, kierując się adresem z pieczątki na awizo. Poczta oddalona ponad 1,5km od domu ale chcieliśmy się przejść. I co usłyszeliśmy na miejscu? Że listonosz się pomylił z tą pieczątką, a przesyłka jest do odebrania na Panewnickiej 19. Po sprawdzeniu okazało się że to 2 km dalej, do domu prawie tyle samo (zeby wziąć auto) a pocztę zamykają za 40 minut, no to drałowalismy pieszo. Przed wyjściem jeszcze się upewniliśmy czy na pewno panewnicka 19, tak tak na pewno. I co? W miejscu gdzie powinien być numer 19 była droga, a po numerze ani śladu. Nakrążylismy się po okolicy jeszcze 20 minut po czym uznalismy że poczte zamknieto 10 minut temu więc to bez sensu... I co się okazalo w domu? Że pracownik z poczty miał na myśli Urząd Pocztowy Katowice 19, znajdujący się na ulicy Panewnickiej 75... Normalnie brak słów. Dalej nie moge sie nadziwic jak można podać osobie która wyraźnie nie jest stąd (pytaliśmy jak tam dojść) numer placówki pocztowej i to tak że byliśmy przekonani że chodzi o numer budynku.

W każdym razie jutro się tam wybieram (tym razem autem, szczególnie jakby miało sie okazać że przesyłka jest jednak w centrum!) i mam nadzieję odebrać w końcu koraliki, zaraz po tym sprawdze i dam znać czy się cos nie znalazlo. No i bardzo bardzo dziękuje dziewczyny za organizację!
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:49   #4689
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

ja jeszcze moich nie mam... skoro lubomirka wczoraj wszystko uplynnila na poczcie, to moze jutro bedzie
i tez nie mam rozliczenia, czy to znaczy ze jestem na czysto na razie? czy ze jeszcze nie uzupelnione?

co do tych rozliczen, to ja proponuje, zeby te o ktorych pisze rododendron - czyli te ktorych nie przyslali i nie ma ich w fakturze zaznaczyc w tabelce innym kolorkiem, zolty usunac calkiem, zeby nie robil zametu i troche sie sytuacja rozjasni... tez co prawda nie rozumiem co sie zgadza a co nie, ale wyszlo mi z tlumaczenia Kasi, ze to sie gubi gdzies w przeliczaniu z euro na zlotowki w powiazaniu z kwota rabatu... chyba najuczciwiej byloby rozlozyc braki jakos na wszystkich, procentowo np do kwoty zakupow, albo jakos inaczej... jakby co to moge policzyc cos jesli bedzie trzeba...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:00   #4690
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Rusa kurna wykasowałaś to co kto brał a Ceylo Smoky Topaz jest na fakturze także musisz mi to odtworzyć!!!
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:17   #4691
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Czy Extrano i Terenia mają pozycję 272, bo u Lianny jej nie ma?

U mnie w paczce brakuje FP 259 i 275
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog

Edytowane przez Rusa48
Czas edycji: 2012-08-30 o 20:26
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:28   #4692
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

a ja z innej beczki - bo i tak nie wiem, co mam w przesyłce.
czy jest ktoś chętny na kulki plastikowe lub drewniane o wielkości 20mm i większe? bo ja mam chęć na kilkanaście, może dzieści sztuk, ale na pewno nie 100, więc jakby była któraś chętna, to może połączymy siły?
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje

iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:39   #4693
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Mozna by było zakończyć jutro tabelkę na organizery, to w przyszłym tygodniu, jakbyście się sprężyły z kasą, mogłybyśmy zamówić

Iwonko- wstrzymałam Twoją paczkę dla sprawdzenia, bo trudno byłoby Ci odsyłać (gdyby się coś u Ciebie zaplatało) do Polski. Tak więc zdecyduj, czy poczekać z wysyłką na Świat Koralików czy słać ją jutro. Bez opakowania koraliki ważyły 2600 i coś.

Kasiu- zaznacz jeszcze FP4, jeżeli są jakieś ze zgłoszonych na fakturze
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:47   #4694
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Kurcze net mi siada napisze jak wprowadzę wszystkie zmiany, bo mam utrudnienia.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:59   #4695
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez iwona sikorska Pokaż wiadomość
a ja z innej beczki - bo i tak nie wiem, co mam w przesyłce.
czy jest ktoś chętny na kulki plastikowe lub drewniane o wielkości 20mm i większe? bo ja mam chęć na kilkanaście, może dzieści sztuk, ale na pewno nie 100, więc jakby była któraś chętna, to może połączymy siły?
a ile za sztuke wychodzi? i Ty chcesz zamawiac jakis mix czy po prostu rozne wielkosci po 100sztuk?
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:28   #4696
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Ja sprawdziłam oznaczone dopisz Rusa wykasowane rzeczy.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 22:02   #4697
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
a ile za sztuke wychodzi? i Ty chcesz zamawiac jakis mix czy po prostu rozne wielkosci po 100sztuk?
np. czarne i ecru plastikowe 20mm są pakowane po 50 szt. i są po 11,07pln za op.
czarne i białe plastikowe 16mm są pakowane po 100 szt cena 11,07 za op.
drewniane 25mm w kolorze jasny brąz, bądź naturalnym są po 11,07 pln i 12,92pln, pakowane po 30szt
a drewniane 30mm są po 15,99 za opakowanie - pakowane po 30szt.

http://www.swiatkoralikow.pl/index.p...64_290_291_296
http://www.swiatkoralikow.pl/index.p...64_290_291_297
http://www.swiatkoralikow.pl/index.p...h=621_4_33_160
http://www.swiatkoralikow.pl/index.p...h=621_4_33_159

będą idealne do beaded beads i na kolce te mniejsze i do bransoletek te średnie i na wisiory te duże
ja dopiero kulki zaczęłam oplatać, więc nie chcę aż tak dużo, ale może na po pół paczki, bądź nawet 1/3 byłabym chętna, jeśli ktoś jest zainteresowany

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Rusa48 Pokaż wiadomość
Mozna by było zakończyć jutro tabelkę na organizery, to w przyszłym tygodniu, jakbyście się sprężyły z kasą, mogłybyśmy zamówić

Iwonko- wstrzymałam Twoją paczkę dla sprawdzenia, bo trudno byłoby Ci odsyłać (gdyby się coś u Ciebie zaplatało) do Polski. Tak więc zdecyduj, czy poczekać z wysyłką na Świat Koralików czy słać ją jutro. Bez opakowania koraliki ważyły 2600 i coś.
ok, może pójść razem, myślałam że to nowe zamówienie będzie realizowane dłużej, ale jeśli tak, to poczekam - i tak nie mam czasu na robótki

a ja będę teraz namolna - co jest żółte tym razem??
jest li to obecne, czy nie?

to może ja dopiszę te kulki i jak będą chętne to weźmiemy, a jak nie to odlecą,
aha i moje pozycje nie odejmują się od stanu w kolumnie z ilością, więc trzeba poprawić formuły
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje


Edytowane przez iwona sikorska
Czas edycji: 2012-08-30 o 22:05
iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 22:19   #4698
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Formuła poprawiona. Wszystkie kolory opisane w tabeli- na żółto jest to, czego nie dostaliśmy a na fakturze jest doliczone
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 22:34   #4699
iwona sikorska
Rozeznanie
 
Avatar iwona sikorska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: warmia/szkotowo
Wiadomości: 684
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez Rusa48 Pokaż wiadomość
Formuła poprawiona. Wszystkie kolory opisane w tabeli- na żółto jest to, czego nie dostaliśmy a na fakturze jest doliczone
ja zakładam, że przy tak dużym zamówieniu może to być po prostu niedopatrzenie z ich strony, może wystarczy po prostu się o to u nich upomnieć - przecież to też tylko ludzie, ja czasem jak miałam brak w zamówieniu u jakiegoś sprzedawcy to się upominałam i generalnie raczej nikt nie robił problemów, a nie jesteśmy dla nich nowym klientem, więc może należy ich zapytać o ten brak, albo niech wyślą coś w zamian podobnego?

kto się skusi na kuleczki|??

a może by tak tebelkę zamknąć w niedzielę - jeśli nikt nie ma nic przeciw, bo np. ja jutro jestem out - może dopiero wieczorem znajdę chwilę i w sobotę również jestem out, a tak to może dobrałabym do całości to co mnie interesuje, jeśli nie znalazłyby się chętne do podziału

a to ja jeszcze nie kumam tego, że teal fp4 jest zaznaczone na żółto - znaczy się jest na fakturze, ale nie doszło, tak?
a milky shapphire fp4 jest zaznaczone na różowo, to znaczy że nie ma ich na fakturze i nie doszły, tak? - no to cena przy nich powinna być wyzerowana chyba?
a co z milky jonquile - jest ich połowa, czyli dostałyśmy połowę zamówienia, tak? no to powinno być to uwzględnione w cenie w tabeli.
__________________
Mój wątek

mój blog

preferencje


Edytowane przez iwona sikorska
Czas edycji: 2012-08-30 o 22:50
iwona sikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 22:43   #4700
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Jutro napisze do koralexu maila zobaczymy, rozliczenie na kontach waszych do niedzieli.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 04:15   #4701
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Ta kwota to nie 27,30 bo w niej jest wliczony rabat, przesyłka i koszty kopert także nie wiem dziewczyny ale mnie się to nie zgadza. Jedyne co mogę zrobić to tak by było sprawiedliwie wyzerować tą kwotę za te pozycje 153 zł którą mi brakuje rozłożyć na wszystkich nie wiem jak to się stało, ale ma jeszcze około 30zł braku w płatnościach. Także decydujcie.
[/COLOR]Myślę, że to spawiedliwe rozwiązanie.
Ta kwota (powiekszona o kilka innych pozycji jak wynika z tabelki) to de facto pieniadze zaplacone przez nas w niezrozumialy dla mnie sposob. Moze mam zbyt wysokie IQ, zeby zrozumiec skad w tabeli wziely sie pozycje, ktorych najwyrazniej nie powinno tam byc. Myslalam wczesniej, ze sa to braki ktorych nie przyslal Koralex, dopiero teraz doczytalam dokladnie (nie moglam wczesniej tego przeanalizowac i przedyskutowac w watku, bo niestety siec mi prawie nie dzialala), ze w duzej mierze sa to pozycje, ktorych nie bylo na fakturze. Ale skoro tak, to powinny zostac wraz z innymi zaznaczone jako braki i wyzerowane przed platnosciami. Najwyrazniej wiec jest to zwyczajne niedopatrzenie i Twoj blad Kasiu, ze zostawilas kilka pozycji w tabeli jako bedace nadal w zamowieniu. I nikt o to nie ma mysle pretensji, ja rowniez, bo pomylic sie jest rzecza ludzka. Ale robienie focha i rzucanie hasel typu " nie chce mi się nikomu tłumaczyć ze 100 zł. Postanowione." jest zarowno przykre jak i niegrzeczne. Przynajmniej dla mnie. Mam dosyc analityczny umysl i jezeli gdzies w moim rozumowaniu tkwi blad, to prosze o proste wyjasnienie, bez nerwow i zbednych negatywnych emocji. Ja doceniam to co robicie i szanuje zarowno wasza prace, jak i was. Wzgledem siebie wymagam jednak tego samego. Mam nadzieje, ze wszyscy jestesmy tu na tyle dorosli, zeby zalatwic sprawe szybko i bezproblemowo

xxx

W tabelce pozycja 262 - fp4 Teal jest na zolto - zglaszam, ze ja swoja paczke mam.
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:06   #4702
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Jeśli pojawiły się nowe braki, to powinny być odliczone. Fire polish nie są tanie. Można by procentowo podzielić na wszystkie uczestniczki, tak chyba byłoby sprawiedliwie. Pomyłki zawsze mogą się zdarzyć, i to normalne, najważniejsze, to jakoś to między sobą załatwić.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:13   #4703
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Ja nieśmiało przypominam (w obliczu tych wszystkich "nieporozumień" przy rozliczaniu, że zapłaciłam za Onaanię okolo 181 pln i bardzo bym chciała odzyskać te pieniądze (z uwzględnieniem różnych naszych z Kasią rozliczeń)...
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:22   #4704
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Nie zapomniałam o tych rzeczach i nie jest to mój błąd mimo, że dostaję maila nie przychodzą niektóre rzeczy i tyle. To zamówienie ma więcej błędów może dlatego, że jest dużo większe. Nie wiem czy zauważyłyście ale większość rzeczy była z zerem, ale nie odznaczona były tylko kolorem, także się nie stresujcie i śledźcie dokładnie zapisy w tabeli. Nie rozliczymy zwrotu żadnego w tej chwili rozliczę się z wami ze stanu istniejącego jeśli przyjdzie coś od koralexu dam znać i faktycznie musimy się rozliczyć bo wiszę zannie kaskę założoną.


Nie chce robić z siebie głupka także Asik poproszę Cię byś sprawdziła u siebie pozycję 262 bo okazuje się, że jest.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Właśnie rozmawiałam z koralexem i umówiłam się na zwrot kwoty na moje karto także bardzo miło mnie załatwili .
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.

Edytowane przez lubomirka
Czas edycji: 2012-08-31 o 10:02
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:31   #4705
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Nie zapomniałam o tych rzeczach i nie jest to mój błąd mimo, że dostaję maila nie przychodzą niektóre rzeczy i tyle. To zamówienie ma więcej błędów może dlatego, że jest dużo większe. Nie wiem czy zauważyłyście ale większość rzeczy była z zerem, ale nie odznaczona były tylko kolorem, także się nie stresujcie i śledźcie dokładnie zapisy w tabeli. Nie rozliczymy zwrotu żadnego w tej chwili rozliczę się z wami ze stanu istniejącego jeśli przyjdzie coś od koralexu dam znać i faktycznie musimy się rozliczyć bo wiszę zannie kaskę założoną.


Nie chce robić z siebie głupka także Asik poproszę Cię byś sprawdziła u siebie pozycję 262 bo okazuje się, że jest.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Właśnie rozmawiałam z koralexem i umówiłam się na zwrot kwoty na moje karto także bardzo miło mnie załatwili .

no to rzeczywiscie ladnie zrobili czyli bedzie mniej kasy w brakach milo z ich strony
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:35   #4706
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Tak dziś po mailu dadzą znać wysłałam z tym Trialem, ale jaby się okazało, że jest to dajcie mi znać ok.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:54   #4707
Astartis
Rozeznanie
 
Avatar Astartis
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 679
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

To super Fajnie, że pozytywnie to rozpatrzą.
Astartis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:08   #4708
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

To ja się jeszcze wtrącę w sprawie organizerów

Wygląda na to, że zakładek 'tulipankowych' za 20,9zł nie mają już na stanie, więc warto zamiast nich wziąć któreś z pozostałych

I może znalazłyby się chętne na taki organizer?
http://www.swiatkoralikow.pl/product...ducts_id=12765
Wydaje mi się, że byłby fajny na kamienie, półfabrykaty, czy inne większe rzeczy, a mi potrzebna jest tylko jedna sztuka (jest wpisany w tabelce jako pozycja 8.)
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:55   #4709
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

No i do mnie wreszcie dotarła paczuszka, czytając was rano zaczełam
od razu sprawdzać jak to u mnie jest.
A więc poz. 272 Fp Mid. Ametyst AB
i 259 Fp 1/2 silver nie otrzymałam.Wszystko inne jest.
Tymi karteczkami na woreczkach jestem oczarowanaklas ki:
Jeszcze raz wszystkim dobrym duszkom przy tym pracującym
bardzo dziekuję.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:02   #4710
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: TOHO zamówienie zbiorowe

Dziewczyny, a co byście powiedziały na takie koraliki szklane w różnych rozmiarach?
http://www.swiatkoralikow.pl/product...ducts_id=10760
i takie przekładki jeszcze bym chciała...
http://www.swiatkoralikow.pl/product...ducts_id=14102
Mam powklejać, czy, Dorotko, się tym zajmiesz?

Edytowane przez zanna4
Czas edycji: 2012-08-31 o 12:05
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 20:31:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.