Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 07:21   #2851
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
bambusek jest cudowny do modelowania jest idealny. Bos, czy dior 010 Healthy look jest jasniejszy niz Bamboo?
Tak
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 08:47   #2852
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ooo... na pewno zajrzę do Douglasa w takim razie mnie przerażają wielkie pudry, róże itd. Nie jestem jedną z tych osób, które chcą kupić kosmetyk na całe życie poza tym czego jak czego, ale brązera na pewno tylko przez dwa-trzy miesiące w roku bym używała, więc miniatura tym bardziej kusi!
Lizzie, ty kopalnio wiedzy
Nie ma za co O tych miniaturach akurat dowiedziałam się od dziewczyn, sama mam duże opakowanie, z którego prawie nic nie ubywa, choć nawet dosyć często go ostatnio używam.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
moim brazerem idealnym jest Bamboo i bede sie go trzymac mocno poza tym mam jeszcze Chanela, ktory w lecie robi za roz. balam sie, ze wpadne w brazeromanie ale na szczescie nic takiego sie nie stalo kusily mnie co prawda brazery Clinique ale dalam sobie na wstrzymanie
Ja testowałam bambusa w perfumerii jak był u nas w sprzedaży i u mnie niestety wyszedł pomarańczowy ale to pewnie zależy od odcienia cery, bo wiem, że bardzo dużo osób jest z niego zadowolonych

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
To ja chyba będę jedyna która nie jest do końca zadowolona z tego bronzera
Moim zdaniem ma lekko różowy odcień ale wiadomo że efekt końcowy zależy od odcienia skóry.
Też mi się tak wydaje, u mnie on nie daje nawet deka różu bo na pewno bym zauważyła, mam cerę lekko rumieniącą się, więc nie zniosę różu w czymkolwiek poza różem do policzków Trzeba po prostu przetestować na sobie.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 10:59   #2853
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja mam bambusa i mini Estee Laudera. Bambus jest matowy, herbatnikowy. EL ma drobinki, ale właściwie nie widac ich na skórze.
EL ma dużo odcieni tych pudrów brązujących, fajny jest taki podwójny - moja mama zużyła mnóstwo opakowań, zarówno jedno jak i dwukolorowych.

Chciałam zrobić porządki w kosmetykach, ale już mi się odechciało
Mam okropne ucuzlenie, nie mam pojęcia na co, postanowiłam przez święta się nie malować; wczoraj wysmarowałam się Alantanem w maści i dziś jest dużo lepiej.

Kochanie, nie wiesz jak tam nasza paczuszka z BU? Ciekawe czy już ją wysłali. Nie mogę się doczekać pudru
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:23   #2854
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hmm...chyba muszę obejrzeć ten brązujący puder EL
Choć teraz ważniejszy zakup muszę zrobić - tusz do rzęs pilnie potrzebuję. False Lash już coś zasycha, choć używam go jakieś 2 miesiące(ale odkąd go kupiłam maluję się nim właściwie codziennie). Zaczyna się szybko na rzęsach kruszyć(zwłaszcza na dolnych), co mi się nie podoba Chyba nadszedł już jego czas.
Nie mniej jednak kupię go teraz ponownie, bo naprawdę lubię ten tusz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:38   #2855
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Emuś
A jak Ci się balsamy Eveline podobają Dla mnei są super - co prawda narazie tylko porzeczkę używam ale zadowolona jestem jedyne co, to że są niewydajne, ale z drugiej strony - połlitra za 13 zł wynagradza to

Jestem załamana wygladame moich ud u pośladków Mam tak duży cellulit, że nie muszę nawet skóry ściskać bo i bez tego widać Wcześniej nie miałam na pośladkach, tylko na udach trochę, a teraz mam. Rozstępów tez mam więcej. Strasznie się zaniedbałam. Od wczoraj smaruję się regularnie - to moje postanowienie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:49   #2856
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dzień dobry po świątecznemu
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Witam w świąteczny poranek
U mnie dziś chłodno i pochmurno, chyba będzie padać A ja wstalam o 5 rano i poszłam z tatą na rezurekcję Na szczęście nie było tak źle, nie zemdlałam ani nie robiło mi się słabo, więc to sukces
Ciesze się, że nie zemdlałaś
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jak Ci się balsamy Eveline podobają Dla mnei są super - co prawda narazie tylko porzeczkę używam ale zadowolona jestem jedyne co, to że są niewydajne, ale z drugiej strony - połlitra za 13 zł wynagradza to
Jestem załamana wygladame moich ud u pośladków Mam tak duży cellulit, że nie muszę nawet skóry ściskać bo i bez tego widać Wcześniej nie miałam na pośladkach, tylko na udach trochę, a teraz mam. Rozstępów tez mam więcej. Strasznie się zaniedbałam. Od wczoraj smaruję się regularnie - to moje postanowienie.
Ja też muszę z udami popracować. A tymi balsamami mnie zaciekawiłaś. Choć u siebie widziałam tylko zielony.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:30   #2857
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Witam świątecznie
Ja już po obiedzie, chyba nic nie zjem już dzisiaj. Nie spróbowałam nawet wszystkiego, a mi brzuch pęka


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kochanie, nie wiesz jak tam nasza paczuszka z BU? Ciekawe czy już ją wysłali. Nie mogę się doczekać pudru
Właśnie sprawdziłam, nie wysłali Obawiam się, że nawet do czwartku ciężko będzie jej dotrzeć

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem załamana wygladame moich ud u pośladków Mam tak duży cellulit, że nie muszę nawet skóry ściskać bo i bez tego widać Wcześniej nie miałam na pośladkach, tylko na udach trochę, a teraz mam. Rozstępów tez mam więcej. Strasznie się zaniedbałam. Od wczoraj smaruję się regularnie - to moje postanowienie.
Też mam tragiczne pośladki Muszę w końcu zdobyć skakankę i zacząć ćwiczyć...


Poszły mi perfumy - te które ostatnio znalazłam Nawet zapomniałam, że je wystawiłam, a wczoraj mi przyszedł email, że ktoś kupił W dodatku drożej niż kupiłam (a kupiłam wtedy w zestwie z torbą, teraz sprzedałam same perfumy) Mogę tak handlować

Chyba pójdę się położyć na chwilę, zamykają mi się same oczy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 15:10   #2858
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mam bambusa i mini Estee Laudera. Bambus jest matowy, herbatnikowy. EL ma drobinki, ale właściwie nie widac ich na skórze.
EL ma dużo odcieni tych pudrów brązujących, fajny jest taki podwójny - moja mama zużyła mnóstwo opakowań, zarówno jedno jak i dwukolorowych.
Miałam tego EL Amber Bronze, to ten podwójny, miałam kolor medium duo (tzn nadal mam kilka takich kulków maleńkich mam do nich sentyment i nie umiem wyrzucić ). Puder jest świetny.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Emuś
A jak Ci się balsamy Eveline podobają Dla mnei są super - co prawda narazie tylko porzeczkę używam ale zadowolona jestem jedyne co, to że są niewydajne, ale z drugiej strony - połlitra za 13 zł wynagradza to

Jestem załamana wygladame moich ud u pośladków Mam tak duży cellulit, że nie muszę nawet skóry ściskać bo i bez tego widać Wcześniej nie miałam na pośladkach, tylko na udach trochę, a teraz mam. Rozstępów tez mam więcej. Strasznie się zaniedbałam. Od wczoraj smaruję się regularnie - to moje postanowienie.
Ja doszłam do wniosku, że te wszystkie balsamy wyszczuplające są o kant dupy rozbić. Wolę robić co 2-3 dni peeling z kawy, czysta kofeina, lepiej działa wyszczuplająco niż te balsamy i do tego ujędrniający l`oreal albo mocno nawilżający balsam i jest świetnie.
Poza tym nie lubię tych wszelkich wyszczuplających bo praktycznie każdy jest chłodzący lub rozgrzewający. Szkoda, że nie pomyśleli, że nie każdy taki efekt lubi. Ja wręcz nienawidzę.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:21   #2859
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Miałam tego EL Amber Bronze, to ten podwójny, miałam kolor medium duo (tzn nadal mam kilka takich kulków maleńkich mam do nich sentyment i nie umiem wyrzucić ). Puder jest świetny.



Ja doszłam do wniosku, że te wszystkie balsamy wyszczuplające są o kant dupy rozbić. Wolę robić co 2-3 dni peeling z kawy, czysta kofeina, lepiej działa wyszczuplająco niż te balsamy i do tego ujędrniający l`oreal albo mocno nawilżający balsam i jest świetnie.
Poza tym nie lubię tych wszelkich wyszczuplających bo praktycznie każdy jest chłodzący lub rozgrzewający. Szkoda, że nie pomyśleli, że nie każdy taki efekt lubi. Ja wręcz nienawidzę.
Na mnie działają sera Eveline - chłodzace (ja lubie takie efekty ) . Był czas, że smarowałam się nimi 2 razy dziennie i juz po niecalym miesiącu widziałam efekty - cellulit zniknał, rozstępy wyraźnie zmalały, skóra stała się jędrna, taka "ubita".
Potem odpuściłam i celulit i rozstępy pojawiły sie znowu
Co do peelingu z kawy to kilka lat temu miałam na niego fazę, ale teraz mi sie nie chce po prostu babrać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:25   #2860
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na mnie działają sera Eveline - chłodzace (ja lubie takie efekty ) . Był czas, że smarowałam się nimi 2 razy dziennie i juz po niecalym miesiącu widziałam efekty - cellulit zniknał, rozstępy wyraźnie zmalały, skóra stała się jędrna, taka "ubita".
Potem odpuściłam i celulit i rozstępy pojawiły sie znowu
Co do peelingu z kawy to kilka lat temu miałam na niego fazę, ale teraz mi sie nie chce po prostu babrać
Rozstępy się nie pojawiły bo one nie zniknęły. Zauważ, że nawet jak niczym nie smarujesz one czasem się lubią "chować". znajomy kosmetolog mi tłumaczył na czym to polega ale zapomniałam szczerze mówiąc.

Nadal jestem podniecona tonikiem clareny i to chyba mój najprawdziwszy z prawdziwych KWC będzie. Zobaczymy jeszcze później. Ale już po kilku użyciach skóra jest przecudownie boska, mega nawilżona i nie czuję dyskomfortu ściągnięcia. uh ah oh oł je je
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:31   #2861
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Rozstępy się nie pojawiły bo one nie zniknęły. Zauważ, że nawet jak niczym nie smarujesz one czasem się lubią "chować". znajomy kosmetolog mi tłumaczył na czym to polega ale zapomniałam szczerze mówiąc.

Nadal jestem podniecona tonikiem clareny i to chyba mój najprawdziwszy z prawdziwych KWC będzie. Zobaczymy jeszcze później. Ale już po kilku użyciach skóra jest przecudownie boska, mega nawilżona i nie czuję dyskomfortu ściągnięcia. uh ah oh oł je je
Chodziło mi o to, że się pojawiły nowe, bo nie miałam ich tak dużo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 15:42   #2862
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja się bardzo cieszę, że w tym roku nie mam problemów z cellulitem, bo w zeszłym okazało się, że nie mogę używać preparatów antycellulitowych, bo mam za słabe naczynka. Profilaktycznie smaruję codziennie rano uda i pośladki balsamem ujędrniającym i jest ok.


Zaraz idę powalczyć o piękną figurę - świąteczny obiad a potem góra ciasta.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:43   #2863
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę, że w tym roku nie mam problemów z cellulitem, bo w zeszłym okazało się, że nie mogę używać preparatów antycellulitowych, bo mam za słabe naczynka. Profilaktycznie smaruję codziennie rano uda i pośladki balsamem ujędrniającym i jest ok.
Ja mam popękane naczynka na bokach ud (dosyć dużo ich mam i mają intensywny kolor przez co sa bardzo widoczne, moja mama ma o wiele mniej) i w tych miejscach nie smaruję a tez by się przydało.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-12 o 15:44
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:44   #2864
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że się pojawiły nowe, bo nie miałam ich tak dużo
też mam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:45   #2865
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam popękane naczynka na bokach ud i w tych miejscach nie smaruję a tez by się przydało.
Też mam trochę popękanych naczynek, ale na szczęście nie są bardzo widoczne - blade, małe i dość rzadkie - trzeba się przyjrzeć, ale po kuracji Koncentratem Lipostop miałam olbrzymie sińce na udach. Chyba w porę przestałam używać takich wynalazków zanim dorobiłam się trwałych i widocznych zmian.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:13   #2866
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hosenko - współczuję. U mnie na udach nie mam naczynek i mogę używać tego typu preparatów do woli
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:25   #2867
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Hosenko - współczuję. U mnie na udach nie mam naczynek i mogę używać tego typu preparatów do woli
Naczynkami się nie przejmuję. Niech sobie będa, ale cellulitu chcę sie pozbyć, a przynajmniej zmniejszyć.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:00   #2868
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja na szczęście nie mam dużego cellulitu - tzn. mam taki, który widać po ściśnięciu skóry, ale normalnie nie znać nic jak chodzę czy siedzę Ale kiedyś miałam widoczny, pomogło mi regularne smarowanie ud(nawet zwykłymi balsamami - najważniejsze było masowanie i nawilżanie i cellulit sam zaczął się zmniejszać). Czasem też robiłam mocny masaż gąbką i peelingi.


Właśnie skończyliśmy rodzinną posiadówkę. Dobrze, że przed tą świąteczną wyżerką łyknęłam tabletki z błonnikiem, bo inaczej zjadłabym pewnie ze 3 razy tyle, a tak czuję się lepiej niż jakbym napchała się do syta
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:15   #2869
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam, nie wysłali Obawiam się, że nawet do czwartku ciężko będzie jej dotrzeć
Szkoda, ale można było się spodziewać, że święta zrobią sobie wolne


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Poszły mi perfumy - te które ostatnio znalazłam Nawet zapomniałam, że je wystawiłam, a wczoraj mi przyszedł email, że ktoś kupił W dodatku drożej niż kupiłam (a kupiłam wtedy w zestwie z torbą, teraz sprzedałam same perfumy) Mogę tak handlować
A mi ostatnio Madzia wytłumaczyła jak sprzedawać na All i chyba sprzedam coś na próbę W sumie kilku rzeczy mogłabym się pozbyć, żeby zrobić miejsce na nowe

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nadal jestem podniecona tonikiem clareny i to chyba mój najprawdziwszy z prawdziwych KWC będzie. Zobaczymy jeszcze później. Ale już po kilku użyciach skóra jest przecudownie boska, mega nawilżona i nie czuję dyskomfortu ściągnięcia. uh ah oh oł je je
Bossy, a masz ten tonik?
http://www.allegro.pl/item607725691_...nik_500ml.html

Bo jak za taką pojemność to cena nawet nie taka tragiczna, może skusiłabym się na niego jak wykończę swoje toniki. Bo ten Garniera dla wrażliwców niby też dobrze nawilża ale i tak muszę szybko krem nakładać, bo skóra szybko robi się ściągnięta.



Ja właśnie pożegnałam gości, najadłam się za wsze czasy jeszcze jutro rajd po rodzinie i od wtorku będę odpoczywać
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 17:16   #2870
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nadal jestem podniecona tonikiem clareny i to chyba mój najprawdziwszy z prawdziwych KWC będzie. Zobaczymy jeszcze później. Ale już po kilku użyciach skóra jest przecudownie boska, mega nawilżona i nie czuję dyskomfortu ściągnięcia. uh ah oh oł je je
POdasz mi linka lub pełną nazwę tego cuda ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:20   #2871
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jednak poleglam na calej linii kiedy kupilam bronzer w Everyday Minerals w odcieniu Soft Bronzer-idealny odcien kawy z mlekiem-boski pozniej w moje rece trafil z Lumiere o wdziecznej nazwie Ambrosia,ktora w opakowaniu wydawala sie mega ciemna to na skorze jest cudna.
Widziałam śliczne odcienie na stronie Everyday Minerals , tak brązerów, jak i róży (różów?), tylko nie chce mi się babrać z sypkimi pudrami... jakoś rok temu czy nawet dawniej się nimi znudziłam i minerały podpadają pod tą nazwę

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Piszecie o tych brązerach...ja mam brązujący puder z Essence z limitowanki Urban Jungle i tylko jego używam(matowej części) do podkreślania dołeczków pod kośćmi policzkowymi. Na całą twarz bym go nie dała jednak, bo jest pomarańczowawy.
No właśnie tej pomarańczowości nie cierpię zwłaszcza, że mam chłodny odcień cery i we wszelkich ciepłych kolorach (prócz niektórych róży, nie wiem jakim cudem) wyglądam jak chora...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić porządki w kosmetykach, ale już mi się odechciało
Mam okropne ucuzlenie, nie mam pojęcia na co, postanowiłam przez święta się nie malować; wczoraj wysmarowałam się Alantanem w maści i dziś jest dużo lepiej.
A mi się zrobiło uczulenie pod okiem od czasu do czasu mi się coś takiego dzieje, i właściwie nie mam pojęcia, co jest tego powodem. Na pewno nie żadne nowe kosmetyki ani leki, nie zauważyłam też żadnej prawidłowości jeśli chodzi o pokarmy, które mogłyby to wywołać. To zawsze prawe oko - skóra robi się napięta i boli/swędzi, potem zaczerwienia się i wysusza kupiłam tym razem żel ze świetlikiem z FlosLeku i chyba TROSZKĘ pomaga, ale nieznacznie. Swędzi okropnie Ktoś czegoś takiego doświadczył?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem załamana wygladame moich ud u pośladków Mam tak duży cellulit, że nie muszę nawet skóry ściskać bo i bez tego widać Wcześniej nie miałam na pośladkach, tylko na udach trochę, a teraz mam. Rozstępów tez mam więcej. Strasznie się zaniedbałam. Od wczoraj smaruję się regularnie - to moje postanowienie.
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja doszłam do wniosku, że te wszystkie balsamy wyszczuplające są o kant dupy rozbić. Wolę robić co 2-3 dni peeling z kawy, czysta kofeina, lepiej działa wyszczuplająco niż te balsamy i do tego ujędrniający l`oreal albo mocno nawilżający balsam i jest świetnie.
Poza tym nie lubię tych wszelkich wyszczuplających bo praktycznie każdy jest chłodzący lub rozgrzewający. Szkoda, że nie pomyśleli, że nie każdy taki efekt lubi. Ja wręcz nienawidzę.
Ostatnio czytałam na jednym angielskim forum wypowiedź dziewczyny, która robiła kurs masażu i mówiła, że jedna z uczestniczek kursu miała duży problem z cellulitem, więc zrobiono na niej "doświadczenie" Polegało to na tym, że przez czas trwania kursu (5 tygodni bodajże) miała wykonywać, czy też inni na niej wykonywali, 10cio minutowy masaż ud z użyciem tylko oliwki dla dzieci. Podobno pod koniec efekty były rewelacyjne; jak widać to sam fakt masowania jest dużo ważniejszy, niż wszystkie te preparaty... postanowiłam spróbować i od kilku dni masuję Hippem ale tylko ok. 7 minut łącznie, nie daję rady dłużej, bo mnie nadgarstki bolą

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale już po kilku użyciach skóra jest przecudownie boska, mega nawilżona i nie czuję dyskomfortu ściągnięcia. uh ah oh oł je je
Przecudownie boska jak ja lubię Twoje opisy

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-12 o 17:24
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:33   #2872
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

mi też się cellulit powiększa.. ale ja nie mam totalnie cierpliwości do wmasowywania żadnych specyfików antycellulitowych, efekt chłodzący Eveline mnie zabija dlatego wolę zacząć ćwiczyć i dołączyć do tego w miarę lekką dietę... oczywiście po świętach

Poza tym wymyśliłam już jaki kupię szampon, bo Ziaja już mi totalnie zbrzydła (zużyłam chyba 20 butelek pod rząd).. wrócę do Revalidu pamiętam, że byłam z niego kiedyś bardzo zadowolona

Napisałam CV i list motywacyjny, rozesłałam gdzieniegdzie, niech mnie gdzieś przyjmą na praktyki letnie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:38   #2873
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ola może masz jakieś uczulenie? Ale dziwne, że tylko jedno oko tak reaguje
A co do masażu przy cellulicie to wszędzie o tym piszą, że nie tyle ważne jest stosowanie kosmetyków antycell. co właśnie regularne masowanie skóry I to jest prawda.

nosku trzymam kciuki za praktyki


Chyba się walnę zaraz i chwilę prześpię. Oczy mi się kleją, w końcu wstałam dziś o 5 rano żeby się wyrobić na rezurekcję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:42   #2874
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Napisałam CV i list motywacyjny, rozesłałam gdzieniegdzie, niech mnie gdzieś przyjmą na praktyki letnie

na pewno Ci się uda
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co do masażu przy cellulicie to wszędzie o tym piszą, że nie tyle ważne jest stosowanie kosmetyków antycell. co właśnie regularne masowanie skóry I to jest prawda.
dlatego ja codziennie używam gąbki antycellulitowej szorstkie to, ale przynajmniej działa


ja już dziś chyba nic nie zmieszczę tak się najadłam niedawno wyszli goście, to mam trochę spokoju (choć było bardzo miło )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-04-12 o 17:43
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:43   #2875
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ola może masz jakieś uczulenie? Ale dziwne, że tylko jedno oko tak reaguje
A co do masażu przy cellulicie to wszędzie o tym piszą, że nie tyle ważne jest stosowanie kosmetyków antycell. co właśnie regularne masowanie skóry I to jest prawda.

nosku trzymam kciuki za praktyki


Chyba się walnę zaraz i chwilę prześpię. Oczy mi się kleją, w końcu wstałam dziś o 5 rano żeby się wyrobić na rezurekcję
No właśnie sama nie wiem, czemu tak się dzieje z tym okiem. Podobno to może być od nadużywania komputera też, już nie wiem, co mam myśleć A przy komputerze pracuję, więc nie bardzo mogę ograniczyć ten czas...

Ja już zaliczyłam popołudniową drzemkę i czuję się o wiele lepiej teraz dużo energii do nauki
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:46   #2876
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Napisałam CV i list motywacyjny, rozesłałam gdzieniegdzie, niech mnie gdzieś przyjmą na praktyki letnie
Trzymam kciuki za praktyki nosku
Isa - zrób sobie małą godzinną drzemkę, dobrze ci zrobi
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:47   #2877
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
No właśnie sama nie wiem, czemu tak się dzieje z tym okiem. Podobno to może być od nadużywania komputera też, już nie wiem, co mam myśleć A przy komputerze pracuję, więc nie bardzo mogę ograniczyć ten czas...
może powinnaś mieć takie okulary do siedzenia przed monitorem? chyba Hosenka takie ma
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:49   #2878
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
może powinnaś mieć takie okulary do siedzenia przed monitorem? chyba Hosenka takie ma
Ja też mam ah, sama już nie wiem. Będę smarować świetlikiem i zobaczymy, czy szybciej przejdzie, niż poprzednio
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:51   #2879
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Napisałam CV i list motywacyjny, rozesłałam gdzieniegdzie, niech mnie gdzieś przyjmą na praktyki letnie
Też muszę się rozejrzeć za praktykami, rok studiów mi został, a ja mam 3 miesiące do zrobienia.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba się walnę zaraz i chwilę prześpię. Oczy mi się kleją, w końcu wstałam dziś o 5 rano żeby się wyrobić na rezurekcję
Ja też chyba utnę sobie drzemkę, albo przynajmniej poleżę. Winko i pełny brzuszek wprawiły mnie w stan błogości i chyba trzeba poleżeć.

Już mi się zmniejszył wysyp na twarzy, ale chyba dobiję go jeszcze dziś lub jutro rano maseczką oczyszczającą. Planowałam jutro wieczorem wybrać się na imprezę ze znajomymi, fajnie byłoby mieć ładną cerę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:01   #2880
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Widziałam śliczne odcienie na stronie Everyday Minerals , tak brązerów, jak i róży (różów?), tylko nie chce mi się babrać z sypkimi pudrami... jakoś rok temu czy nawet dawniej się nimi znudziłam i minerały podpadają pod tą nazwę

Ogolnie nie przepadam za sypkimi kosmetykami czy to cienie,pudry,roze ale.....kiedy dorwalam niektore roze z EDM to przepadlam-swietny wybor kolorow,nasycenia i osiagam teraz taki efekt jaki chce
Warto sprobowac,polecam




Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A mi się zrobiło uczulenie pod okiem od czasu do czasu mi się coś takiego dzieje, i właściwie nie mam pojęcia, co jest tego powodem. Na pewno nie żadne nowe kosmetyki ani leki, nie zauważyłam też żadnej prawidłowości jeśli chodzi o pokarmy, które mogłyby to wywołać. To zawsze prawe oko - skóra robi się napięta i boli/swędzi, potem zaczerwienia się i wysusza kupiłam tym razem żel ze świetlikiem z FlosLeku i chyba TROSZKĘ pomaga, ale nieznacznie. Swędzi okropnie Ktoś czegoś takiego doświadczył?
Fatalna sprawa,sproboj zrobic sobie kompres z rumianku w formie fixa lub z herbaty-ladnie koi i lagodzi;stawiam ze to wina zbyt duzej dawki komputera,mnie to dotyka kiedy siedze zbyt dlugo i intensywnie a dobija jarzeniowe swiatlo w pracy-taka kombinacja nie jest zbyt zdrowa.





Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam na jednym angielskim forum wypowiedź dziewczyny, która robiła kurs masażu i mówiła, że jedna z uczestniczek kursu miała duży problem z cellulitem, więc zrobiono na niej "doświadczenie" Polegało to na tym, że przez czas trwania kursu (5 tygodni bodajże) miała wykonywać, czy też inni na niej wykonywali, 10cio minutowy masaż ud z użyciem tylko oliwki dla dzieci. Podobno pod koniec efekty były rewelacyjne; jak widać to sam fakt masowania jest dużo ważniejszy, niż wszystkie te preparaty... postanowiłam spróbować i od kilku dni masuję Hippem ale tylko ok. 7 minut łącznie, nie daję rady dłużej, bo mnie nadgarstki bolą
Wtrace 3 grosze poniewaz nie jest to szczegolnie odkrywcze "doswiadczenie"-odpowiedni masaz i ucisk kontrolowany na okreslone partie skory dziala cuda,co tez skutecznie wspomaga stosowanie kosmetykow.
Masaz a wcieranie to sa dwie rozne sprawy i wielokrotnie mozemy zlapac sie na tym,ze wcieramy balalm/lotion itd.zamiast go wmasowac w skore
Warto siegac tez po masazery z wypustkami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.