Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 20:06   #3181
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

No tak, to jestem Azyjka... w wieku słusznym, który istotny tu nie jest.
Uzależnienie, z którego leczyć sie nie chcę to moja córeczka

A moze leczyć sie powinnam, ale czy muszę?
1. mazidła wszelkiej maści kolorowe itp.
2. biżu - czyli dzierganie własne
3. czytanie książek
4. oglądanie seriali medycznych (mam ksywkę pracową dr Queen)

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A które meteoryty kupiłaś?

Mythic
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:18   #3182
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
To z chęcią leczenia chyba nie jest obowiązkowe, prawda
To tak tylko wiesz, żeby przed "nowymi" wyglądało na sensowny wątek
Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
4. oglądanie seriali medycznych (mam ksywkę pracową dr Queen)
Ooo, a dra House'a lubisz? Ja własnei obejrzałam odc 21 serii 5- jak zwykle z napisami ang, bo nie mogłam doczekać polskich
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2009-04-14 o 20:20
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:25   #3183
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja w nim jestem zakochana Aglow, Spicy Desert i English Rose to moje trzy ukochane roze
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ah... patrzyłam na te czteropaskowe jak były na Truskawie i się wtedy nie zdecydowałam a podobały mi się dwa kolory, już nie pamiętam nazw... Luuubię Diora

Strasznie mi się też podoba ta paletka, może kiedyś kupię http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...=l&tid=4091165
Spicy jest taki uniwersalny, właściwie do każdego makijażu
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
W piątek rezerwujemy Mam nadzieję, że Iza się dołączy Ahhh będzie się działo
Iza decyduj się! Jedyna odpowiedź jaką przyjmiemy to 'tak'
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Też się kiedyś czaiłam na ten róż bo jest piękny, niestety na mnie wyszedł pomarańczowy Mam naprawdę dziwny odcień cery.
A jakiego odcienia szukasz? Jeśli jeszcze szukasz
Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
jedno się spełniło w zeszłym tygodniu. Guerlain Meteorites...
Mąż podarował mi przedurodzinowo na urodziny po błaganiach
Uuu dobry mąż :
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:30   #3184
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry wieczór
Jak by mi się chciało tak jak mi się nie chce no Jutro od nowa latanina się zaczyna teraz tylko do wolnego nastepnego
Mówiłam o tym pilingu joanny jestem zakochana w nim ten zapach nastraja mnie tak wiosennie jakoś

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
No tak, to jestem Azyjka... w wieku słusznym, który istotny tu nie jest.
Uzależnienie, z którego leczyć sie nie chcę to moja córeczka

A moze leczyć sie powinnam, ale czy muszę?
1. mazidła wszelkiej maści kolorowe itp.
2. biżu - czyli dzierganie własne
3. czytanie książek
4. oglądanie seriali medycznych (mam ksywkę pracową dr Queen)

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Mythic
Hej seraile medyczne to również i mój nałóg bez Housa czy greys anatomy nie przeżyje
A córeczka to ile latek ? i jak na imie ma ?
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:34   #3185
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, a dra House'a lubisz? Ja własnei obejrzałam odc 21 serii 5- jak zwykle z napisami ang, bo nie mogłam doczekać polskich
Baaaaaaardzo!

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Hej seraile medyczne to również i mój nałóg bez Housa czy greys anatomy nie przeżyje
A córeczka to ile latek ? i jak na imie ma ?

Chirudzy własnie na Foxlife - nagrywam i później obejrzę.


A córeczka to Paulinka (ksywka Pipi), lat 5,5

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Uuu dobry mąż :
Męża zanadto chwalić nie można, bo to "towar", ktory sie łatwo psuje
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:49   #3186
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A jakiego odcienia szukasz? Jeśli jeszcze szukasz
W sumie to nic nie szukam róży i tak mi wystarczy na jakieś kolejne 150 lat Po prostu zakochałam się kiedyś w tym spicy jak się pojawił w perfumeriach, pani w Douglasie mnie nim pomiziała i na moich policzkach niestety wyszedł bardzo pomarańczowy A szkoda, bo w opakowaniu wydaje się mieć bardzo ładny kolor.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:16   #3187
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dzięki mało wylewna jestem, wychodzi mi średnio jeden post na 3 dni

Oj, ile ja mam kosmetycznych marzeń w formacie jpg
Mi jeden na 2 dni się rozgadałam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Perłowa czern to mój ideał, jak spotkam koniecznie dam znać i Ty mnie też powiadom koniecznie . Byłam już blisko zawału serca jak zobaczyłam plakat z reklamą Ombre Stretch Bourjois bo na nim właśnei dziewczyna jest czymś takim wymalowana, kupiłam w ciemno ten cień (bo w PL oczywiście niedostępny) i niestety okazał się grafitem, bardzo fajnym z resztą, no ale nie o to mi chodziło
Rzyrafko, będę nadal usilnie szukać i o Tobie pamiętać już miałam w pewnym momencie teorię, że czarny pigment się nie miesza z drobinkami ale to chyba niemożliwe a na MACa patrzyłaś? Ja właśnie sobie uświadomiłam, że akurat tej marki nie sprawdziłam, a może należało od tego zacząć
Teraz patrzę na ich stronę internetową i obiecująco wygląda pigment Dark Soul (http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66124) i prasowany Black Tied (http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66120). Sypkich cieni nie lubię, więc spojrzę na prasowańca jak będę w MACu
Ech, mam nadzieję, że się nie rozczaruję...

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
3. czytanie książek
A jakie książki lubisz? Ja ostatnio znów zaczytuję się w fikcji historycznej... mmmm...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spicy jest taki uniwersalny, właściwie do każdego makijażu
Mmm.. kuś mnie dalej
Aaa, już wiem, jaki kolor mi się podobał - Tropical Orchids
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:17   #3188
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja mam cały czas Antidrala i jestem b.zadowolona :tak:. Tacie też kupiłam i on to w ogóle jest mega zachwycony. On pracuje po ok 12 h dziennie i miał problem z potliwością i niemiłym zapachem, przepocone koszule, których nie można było doprać, ale teraz jest wszystko świetnie!
To dobrze, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć tańszą wersję Etiaxilu Stosujesz go codziennie? Na dzień czy na noc?

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Wow, brzmi strasznie Dobrze że moje obliczenia do pracy mogę wykonać na kalkulatorze
A ja kalkulatora ostatnio uzywam tylko do tego, żeby podliczyć ile mnie moje zachcianki wyniosą lub ile będę m iała zniżki w Sephorze jak zrobią promocję -20%
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:24   #3189
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To dobrze, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć tańszą wersję Etiaxilu Stosujesz go codziennie? Na dzień czy na noc?
A ja właśnie dziś dostałam od mamy Etiaxil i szampon Revalid jak dobrze mieć mamę z apteką
Cytat:
Napisane przez madziarra
A ja kalkulatora ostatnio uzywam tylko do tego, żeby podliczyć ile mnie moje zachcianki wyniosą lub ile będę miała zniżki w Sephorze jak zrobią promocję -20%
a to się nie ma czym chwalić
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:37   #3190
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Antidral i Etiaxil - na mnie A. działał tylko 2 m-ce, potem zwyczajnie przestał. Natomiast Etiaxilu używam ciągle - zimą tego słabszego, latem czerwonego i nie mam problemów z poceniem się.
Róże diora do mnie nie przemawiają, fajnie mam
Perłowej czerni nie znam, ale Guerlain ma taka trójkę (cienie plus liner), gdzie czerń jest drobinkowa ale na oku nie widać typowego brokatu tylko taki lekko mokry efekt Ale perła to nie jest.

Się zakochałam w tegorocznym Ck One Summer, no przepadłam, Ziz, czemu nie mówiłaś, ze on taki boski? Czuję w nim melona... Mniam. Mam -10% do Sephory, oj chyba wykorzystam.

Zakocha się we mnie idiota Jest straszny, uwierzcie - gruby, koło 40, pijak, żonaty... tragedia. Przez przypadek (i głupotę niektórych osób) zdobył mój nr telefonu, i jakie on smsy pisze... Że przy mnie chce mu się życ np. A jakie błędy przy tym robi

A poza tym to kope lat dziewuszki
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:39   #3191
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość


A jakie książki lubisz? Ja ostatnio znów zaczytuję się w fikcji historycznej... mmmm...


Różne, przechodzę różne fazy - np. biografie, współczesna polska literatura, thillery medyczne i kryminały.
Kiedyś czytałam dużo ambitnych książek (studia polonistyczne), teraz rzadziej sięgam... hm.. wypluta po pracy marzę o relaksie.
Czy to źle?
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:41   #3192
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Antidral i Etiaxil - na mnie A. działał tylko 2 m-ce, potem zwyczajnie przestał. Natomiast Etiaxilu używam ciągle - zimą tego słabszego, latem czerwonego i nie mam problemów z poceniem się.
Róże diora do mnie nie przemawiają, fajnie mam
Perłowej czerni nie znam, ale Guerlain ma taka trójkę (cienie plus liner), gdzie czerń jest drobinkowa ale na oku nie widać typowego brokatu tylko taki lekko mokry efekt Ale perła to nie jest.

Się zakochałam w tegorocznym Ck One Summer, no przepadłam, Ziz, czemu nie mówiłaś, ze on taki boski? Czuję w nim melona... Mniam. Mam -10% do Sephory, oj chyba wykorzystam.

Zakocha się we mnie idiota Jest straszny, uwierzcie - gruby, koło 40, pijak, żonaty... tragedia. Przez przypadek (i głupotę niektórych osób) zdobył mój nr telefonu, i jakie on smsy pisze... Że przy mnie chce mu się życ np. A jakie błędy przy tym robi

A poza tym to kope lat dziewuszki
Część
Zalotnika nie zazdroszczę, życzę Ci, żeby mu się szybko odwidziało

Ja etiaxilu nie używałam, za to antidral używany ze dwa lata z coraz większymi przerwami całkowicie wyregulował mi pocenie Teraz nie używam, bo naprawdę nie potrzebuję - tylko przed większymi wyjściami. Warto spróbować
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:55   #3193
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
Różne, przechodzę różne fazy - np. biografie, współczesna polska literatura, thillery medyczne i kryminały.
Kiedyś czytałam dużo ambitnych książek (studia polonistyczne), teraz rzadziej sięgam... hm.. wypluta po pracy marzę o relaksie.
Czy to źle?
mam to samo... miesiącami nic nie czytam, bo po uczelni i długich godzinach w bibliotece spędzonych na pisaniu prac już nie mogę patrzeć na słowo pisane poza tym jestem zbyt zmęczona.
Ale ostatnio stwierdziłam, że muszę wreszcie przeczytać coś z beletrystyki, a nie ciągle nauka i nauka i... przeczytałam 4 książki w półtora tygodnia po miesiącach suszy
Niestety teraz znowu czasu brak. No cóż. Nadrobię kiedy indziej
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:56
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:55   #3194
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Się zakochałam w tegorocznym Ck One Summer, no przepadłam, Ziz, czemu nie mówiłaś, ze on taki boski? Czuję w nim melona... Mniam. Mam -10% do Sephory, oj chyba wykorzystam.
a bo chcialam Wam oszczedzic wydatkow ja na szczescie melona nie czuje, za to to mokre drzewo
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:59   #3195
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
mam to samo... miesiącami nic nie czytam, bo po uczelni i długich godzinach w bibliotece spędzonych na pisaniu prac już nie mogę patrzeć na słowo pisane poza tym jestem zbyt zmęczona.
Ale ostatnio stwierdziłam, że muszę wreszcie przeczytać coś z beletrystyki, a nie ciągle nauka i nauka i... przeczytałam 4 książki w półtora tygodnia po miesiącach suszy
Niestety teraz znowu czasu brak. No cóż. Nadrobię kiedy indziej
Nadrobisz! Ja już dawno nie jestem studentką i choć mam wiele innych zajęć, to wieczorem lubię choć parę stron przeczytać. Teraz mogę spędzać czas w bibliotece publicznej - a nie uczelnianej
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:12   #3196
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Rzyrafko, będę nadal usilnie szukać i o Tobie pamiętać już miałam w pewnym momencie teorię, że czarny pigment się nie miesza z drobinkami ale to chyba niemożliwe a na MACa patrzyłaś? Ja właśnie sobie uświadomiłam, że akurat tej marki nie sprawdziłam, a może należało od tego zacząć
Teraz patrzę na ich stronę internetową i obiecująco wygląda pigment Dark Soul (http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66124) i prasowany Black Tied (http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD66120). Sypkich cieni nie lubię, więc spojrzę na prasowańca jak będę w MACu
Ech, mam nadzieję, że się nie rozczaruję...
MAC to niestety nie moja półka, chociaż gdyby był prasowany to może i bym się skusiła, kto wie
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Zakocha się we mnie idiota Jest straszny, uwierzcie - gruby, koło 40, pijak, żonaty... tragedia. Przez przypadek (i głupotę niektórych osób) zdobył mój nr telefonu, i jakie on smsy pisze... Że przy mnie chce mu się życ np. A jakie błędy przy tym robi
Oj, wiem co to znaczy i nie zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
a bo chcialam Wam oszczedzic wydatkow ja na szczescie melona nie czuje, za to to mokre drzewo
Hmm, to i ja musze się spsikać testowo musowo teraz
Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
Nadrobisz! Ja już dawno nie jestem studentką i choć mam wiele innych zajęć, to wieczorem lubię choć parę stron przeczytać. Teraz mogę spędzać czas w bibliotece publicznej - a nie uczelnianej
Ojejej, kiedy ja ostatnio czytałam coś z literatury nie akademickiej... Może nie będę pisać lepiej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:17   #3197
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
MAC to niestety nie moja półka, chociaż gdyby był prasowany to może i bym się skusiła, kto wie
Rzyrafko, ale gdyby się okazało, że WRESZCIE znalazł się odpowiedni czarny cień, to podejrzewam, że odpuściłabyś kilka Goshów na rzecz tego MACa czy nie?
Ja, wyczerpana poszukiwaniami, na pewno
Ah, jakie te zakupy kosmetyczne są męczące
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:32   #3198
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A ja kalkulatora ostatnio uzywam tylko do tego, żeby podliczyć ile mnie moje zachcianki wyniosą lub ile będę miała zniżki w Sephorze jak zrobią promocję -20%


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Antidral i Etiaxil - na mnie A. działał tylko 2 m-ce, potem zwyczajnie przestał. Natomiast Etiaxilu używam ciągle - zimą tego słabszego, latem czerwonego i nie mam problemów z poceniem się.
Róże diora do mnie nie przemawiają, fajnie mam
Perłowej czerni nie znam, ale Guerlain ma taka trójkę (cienie plus liner), gdzie czerń jest drobinkowa ale na oku nie widać typowego brokatu tylko taki lekko mokry efekt Ale perła to nie jest.

Się zakochałam w tegorocznym Ck One Summer, no przepadłam, Ziz, czemu nie mówiłaś, ze on taki boski? Czuję w nim melona... Mniam. Mam -10% do Sephory, oj chyba wykorzystam.

Zakocha się we mnie idiota Jest straszny, uwierzcie - gruby, koło 40, pijak, żonaty... tragedia. Przez przypadek (i głupotę niektórych osób) zdobył mój nr telefonu, i jakie on smsy pisze... Że przy mnie chce mu się życ np. A jakie błędy przy tym robi

A poza tym to kope lat dziewuszki
Hej Marta
Ja kiedyś używałam Antidralu ale strasznie mnie podrażniał, miałam wrażenie, że mi wyżera skórę pod pachami Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na Etiaxil (albo Perspirex z All, to to samo) i jest o niebo lepiej używam tej wersji niebieskiej.

A co do zalotnika, to współczuję, choć pewnie masz ubaw z jego sms-ów
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:32   #3199
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Rzyrafko, ale gdyby się okazało, że WRESZCIE znalazł się odpowiedni czarny cień, to podejrzewam, że odpuściłabyś kilka Goshów na rzecz tego MACa czy nie?
Ja, wyczerpana poszukiwaniami, na pewno
Ah, jakie te zakupy kosmetyczne są męczące
Pewnei tak, do tej pory najdroższy cień jaki mam to RedEarth (54 zł) a prasowańce MACa są po 60, tak?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 22:38   #3200
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ah, jakie te zakupy kosmetyczne są męczące
Ale to takie słodkie męczarnie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Zakocha się we mnie idiota Jest straszny, uwierzcie - gruby, koło 40, pijak, żonaty... tragedia. Przez przypadek (i głupotę niektórych osób) zdobył mój nr telefonu, i jakie on smsy pisze... Że przy mnie chce mu się życ np. A jakie błędy przy tym robi

A poza tym to kope lat dziewuszki
Hej Marta
Nie wiem czy zazdrościć takiego powodzenia

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A ja kalkulatora ostatnio uzywam tylko do tego, żeby podliczyć ile mnie moje zachcianki wyniosą lub ile będę miała zniżki w Sephorze jak zrobią promocję -20%
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:40   #3201
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Idę sobie... musze uprasować cos do pracy... brrr nie cierpię prasowania
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:45   #3202
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Zapomniałam,
hej Azyjko
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:46   #3203
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
Idę sobie... musze uprasować cos do pracy... brrr nie cierpię prasowania
dobranoc, ja tez znikam- pora sie trochę pouczyć, taaakie miałam plany jak wyjeżdżałam, nie przeczytałam nawet pół strony a jutro ciężki dzień- po 15 wsiadam na rower z rolkami w plecaku, na błoniach z koleżanką zakładamy rolki a ja potem jeszcze na rowerze drałuję na fitnes iz fitnesu rowerkiem do domu, cud będzie jak nei padnę po samych rolkach a co dopiero po tym wszytskim

trzymajcie kciuki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:48   #3204
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Zapomniałam,
hej Azyjko
hej

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

I dobranoc!
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 23:22   #3205
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pewnei tak, do tej pory najdroższy cień jaki mam to RedEarth (54 zł) a prasowańce MACa są po 60, tak?
Hmmm nie znam polskich cen szczerze mówiąc w UK kosztują poniżej 10 funtów, to wychodzi ok 48zł

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ale to takie słodkie męczarnie
Tak jest, a jakie błyszczące i pachnące
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 06:28   #3206
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To dobrze, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć tańszą wersję Etiaxilu Stosujesz go codziennie? Na dzień czy na noc?
Najpierw stosowałam co 2 dni. Teraz z 1-2 razy w tygodniu. Na noc zawsze. I nie gol pach przed tym bo Ci wyżre skóre i będzie mocno piekło.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:01   #3207
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry

Ola, Rzyrafka -perłową czerń ma Manhattan Co prawda na oku nie widać tak wyraźnie że to perła, ale nie jest całkiem matowy, brokatu też nie ma

Ja tez dawno ksiazki żadnej nie przeczytałam - tzn inaczej - zaczełam, ale męczyłam ze 2 miesiące wiec oddałam. Nie to, zeby była nudna, ale po prostu nie miałam kiedy. Kiedyś czytałam po 4-5 książek miesięcznie a teraz ...

EDYCJA:
Wzięłam się za moja pupę, uda i cellulit. Wytoczyłam im walke Od niedzieli smaruję sie 2 razy dziennie serum rozgrzewającym Eveline, ewentualnie balsamem nawilżajacym, wykonując przy tym masaż. Wczoraj wzięlam 2 masazery i równocześnie masowałam oba uda i pośladki - dałam rade 8 minut - na poczatek nie jest źle
Na fitnessie napinałam mięsnie aby ćwiczenia były bardziej efektywne (wcześniej posmarowałam pupe , potem wypilingowałam ciałko i zowu wymasowałam z użyciem balsamu. no i Samca tez wykorzystałam w mojej walce z tłuszczykiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-15 o 07:47
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:24   #3208
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Aaa, już wiem, jaki kolor mi się podobał - Tropical Orchids
Mi też A macałaś go na żywo ? Jeśli tak to jaki odcień daje?

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Najpierw stosowałam co 2 dni. Teraz z 1-2 razy w tygodniu. Na noc zawsze. I nie gol pach przed tym bo Ci wyżre skóre i będzie mocno piekło.
Dzięki. Na ogolone pachy nie stosuje, wczoraj się posmarowałam na noc, trochę piekło, ale żyje Masz może porównanie Antidrala z Etiaxilem ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:56   #3209
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jesteś w dobrym nastroju. zawsze Ci powtazałam, że te złe chwile kiedyś miną . Grunt to się nie poddawać. Wiem, że to łatwo powiedzieć, że czasami człowiek nie ma siły wstać z łóżka, a łzy same cisną się do oczu, że czasami życie nas przerasta. Ale nigdy, absolutnie nigdy nie należy się poddawać, należy walczyć na przekór sobie. Są rzeczy na które nie mamy wpływu, mimo to uważam, iż każdy jest kowalem własnego losu i z kazdej sytuacji jest jakieś wyjście .


Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
hej! Lubię Was podczytywać, ale czemu by nie pisać?

Mogę dołączyć do tak zacnego grona?
Witaj

Skończyło mi się wczoraj mleczko Nivei, dziś zatem otwieram moje masło TBS z granatem Już nie mogę się doczekać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 07:58   #3210
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

dzień dobry

a ja się już pakuję i dzisiaj wracam do Warszawy muszę to wszystko jakoś pomieścić do torby i chyba będzie mały problem

Stęskniłam się za moją szafką z kosmetykami
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.