Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 19:37   #3361
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
Dziewczynki drogie poradźcie proszę... chcę jakiś puder brązujący - niezbyt mocny, ale taki letni.
Jutro mam urodziny i przyjaciółka moja chce mi kupić to co chcę, a ja chcę puder
Interesują mnie różne półki cenowe... pomożecie?
Ja polecam to, co Lizzie - ten puder EL jest cudowny, mam go tylko tydzień, ale bardzo podoba mi się jego efekt - u mnie jest deliktny, choć jakbym się uprała to i ciemniejszą opaleniznę można nim zrobić, drobinek na twarzy nie widzę, nie jest żółty ani pomarańczowy... No i dzisiaj jeszcze widziałam go w wersji mini za 35 złotych.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja oglądam ANTM - tzn oglądałam, teraz głównie edycję brytyjską. Uwielbiam też Projekt Runway.
Ja teraz oglądam ten aktualny sezon, nawet fajny jest. Chociaż duużo bardziej wolę właśnie PR - nawet oglądałam kilka starych sezonów, nie mogąc się doczekać następnego A jak się nazywa brytyjska wersja? I kto ją prowadzi?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciągle zasypiam, nie wiem, co się dzieje, bo nie umiałam nigdy spać w dzień. A teraz co popołudnie, to czuję się tak, że nic tylko zasnąć.
Też to mam Już nie wiem o co chodzi, myślałam, że to przez brak mięsa, ale teraz jem mięso, a mimo to jest strasznie senna i słaba Dzisiaj spałam od 17 i przed chwilą wstałam

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ja oglądam czasem i na Youtube też można chyba wszystkie serie znaleźć. Ale matkobosko, jak ja nie cierpię Tyry Banks, co za irytująca kobieta
Ja nie znoszę jak te dziewczyny (zwłaszcza na początku sezonu) piszczą i wrzeszczą. Tyra mail brzmi mi w uszach potem A sama Tyra już tak bardzo mnie nie denerwuje, bo wlepiam wzrok w Nigela Czemu ten facet został fotografem a nie modelem

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A
A co to?
America's next top model Taki reality show - konkurs o wypromowanie jako modelki. Prowadzi go Tyra Banks. No nie wiem co o tym napisać, po prostu wciąga Ja szkolę swój angielski oglądając go - tak samo dlatego oglądam Desperatki i inne seriale Jak pisała Ola - łatwo znaleźc na YT

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie widzialam ich z bliska, faktycznie takie brzydkie? na zdjeciach nie wygladaja jakos tragicznie
[/COLOR]
Widziałam dzisiaj, potwierdzam, te opakowania to jakaś pomyłka, nie pasowałyby nawet do Maybelline, dobrze, że kolory nie moje, to już w ogóle mnie nie kuszą



A ja sobie dzisiaj kupiłam tusz, musiałam, bo ten co mam ledwo już co malował. Ale fajnie tak kupować coś, jak się musi

Ziz, cudowne zdjęcie kota
Estello, dziękuję, ale przyniosę Ci ten puder i może mi odsypiesz wtedy Chciałabym go wypróbować, bo minerały sprawiają, że po godzinie się błyszczę Ale już nie wiem, za dużo mam pudrów chyba, bo nie pamiętam o niektórych - nie wiem, kiedy to wszystko zużyję Muszę zacząć naprawdę minimalizować
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:45   #3362
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

a ja chyba kupię tusz jutro zizku dalej jesteś zadowolona z MUFE?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:47   #3363
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
America's next top model Taki reality show - konkurs o wypromowanie jako modelki. Prowadzi go Tyra Banks. No nie wiem co o tym napisać, po prostu wciąga
o wciaga bardzo lubie to ogladac. chociaz te dziewuchy bywaja irytujace i denerwujace. na TVNie we wtorki leci ktorastam z kolei edycja i ostatnio odpadla laska, ktora w podsumowaniu powiedziala, ze Tyra i inni zdjeli jej ciezar z ramion, bo udzial w programie zaczal ja przytlaczac tak jakby ja tam kto na sile trzymal [chociaz moze maja jakies cosie zapisane w kontrakcie ]. albo byla taka miss teksasu, wszyscy sie z niej smiali a jak rozpaczala gdy obcinali jej wlosy

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja chyba kupię tusz jutro zizku dalej jesteś zadowolona z MUFE?
tak wysmarowalam mu chyba recenzje w KWC ostatnio piekne rzesy robi, oj piekne. Marta Tys zadowolona z tego smołki lasza?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:50   #3364
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o wciaga bardzo lubie to ogladac. chociaz te dziewuchy bywaja irytujace i denerwujace. na TVNie we wtorki leci ktorastam z kolei edycja i ostatnio odpadla laska, ktora w podsumowaniu powiedziala, ze Tyra i inni zdjeli jej ciezar z ramion, bo udzial w programie zaczal ja przytlaczac tak jakby ja tam kto na sile trzymal [chociaz moze maja jakies cosie zapisane w kontrakcie ]. albo byla taka miss teksasu, wszyscy sie z niej smiali a jak rozpaczala gdy obcinali jej wlosy
Chyba w każdym sezonie była taka, co płakała przy obcinaniu włosów No ale czasem miały rację - Tyra chyba niektórym zazdrości i robi z nich maszkary
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:53   #3365
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Chyba w każdym sezonie była taka, co płakała przy obcinaniu włosów No ale czasem miały rację - Tyra chyba niektórym zazdrości i robi z nich maszkary
w tej edycji co leci to byl nawet lesbijski romans a w natepnym odcinku beda sie wyzywac od alkoholiczek, oj bedzie ciekawie

mam wrazenie, ze czasami graficy przesadzaja z fotoszopem. z ladnych dziewczyn robia przerysowane lalki. no ale to takie hamerykanskie...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:58   #3366
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Swoją drogą, ciekawie wyglądają te pędzelki

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Idę do wanny robić się na bóstwo od dzisiaj zaczynam nakładać balsam brązujący i regularnie smarować się jakimś specyfikiem na cellulit. Ostatnio mam takie zrywy, przez parę dni się smaruję, a potem przestaję.
Ja się też od dzisiaj zaczynam brązowić, boję się iść do solarium a nie chcę być biała jak ściana na weselu A jeśli chodzi o wszelkie specyfiki antycellulitowe to niestety nigdy nie miałam do nich cierpliwości i zawsze stosowałam niesystematycznie

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj kupiłam tusz, musiałam, bo ten co mam ledwo już co malował. Ale fajnie tak kupować coś, jak się musi
A jaki tusz kupiłaś?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:02   #3367
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
w tej edycji co leci to byl nawet lesbijski romans a w natepnym odcinku beda sie wyzywac od alkoholiczek, oj bedzie ciekawie

mam wrazenie, ze czasami graficy przesadzaja z fotoszopem. z ladnych dziewczyn robia przerysowane lalki. no ale to takie hamerykanskie...
O, to nie 11. sezon? Z taką znerwicowaną Marjorie? Czy może było więcej romansów?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A jaki tusz kupiłaś?
2000 calorii, to już moje nie-wiem-które opakowanie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 20:06   #3368
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, to nie 11. sezon? Z taką znerwicowaną Marjorie? Czy może było więcej romansów?
nieee, to chyba mocno wczesniejszy. z taka wielkousta Sam [chyba] i wygladajaca na chlopaka Kim
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:13   #3369
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nieee, to chyba mocno wczesniejszy. z taka wielkousta Sam [chyba] i wygladajaca na chlopaka Kim
A, a, to nie oglądałam. Kiedyś muszę nadrobić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:25   #3370
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja już chyba nie chcę shimmera Amber'a raczej się pozbędę, nad Rose dumam..
Gdybyś zdecydowała się pozbyć Rose, to możesz o mnie pamiętać? bo mój ostatnio zaczął się kruszyć i nie wiem, czy się niedługo nie rozpadnie a tak go lubię.

Jeśli o kolor lakieru do paznokci chodzi, to taki koralo-róż mi się podoba: http://shop.helenmarks.co.uk/product...perfect_lde226 bosssski...

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
te kosmetyki kiedys doprowadza mnie do totalnej ruiny finansowej...
Mnie już doprowadziły

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj kupiłam tusz, musiałam, bo ten co mam ledwo już co malował. Ale fajnie tak kupować coś, jak się musi
jest to uczucie kompletnie nam nieznane

EDIT: co do ANTM jeszcze, to też nie cierpię tych pisków... i w ogóle najczęściej te dziewuchy są takie niemiłe i interesowne tylko raz chyba inaczej było, był jeden cykl, w którym brała udział śliczna dziewczyna, Anya Kopp (potem zmieniła nazwisko na Anya Rozova) - strrrasznie mi się podobała; przez całą serię nie powiedziała o nikim złego słowa. I w ogóle była taka fajna
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-16 o 20:28
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:29   #3371
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja polecam to, co Lizzie - ten puder EL jest cudowny, mam go tylko tydzień, ale bardzo podoba mi się jego efekt - u mnie jest deliktny, choć jakbym się uprała to i ciemniejszą opaleniznę można nim zrobić, drobinek na twarzy nie widzę, nie jest żółty ani pomarańczowy... No i dzisiaj jeszcze widziałam go w wersji mini za 35 złotych.
a gdzie widziałaś
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 20:40   #3372
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
a gdzie widziałaś
Miniatury są w Douglasie, leżą koło kas
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:41   #3373
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
jest to uczucie kompletnie nam nieznane

EDIT: co do ANTM jeszcze, to też nie cierpię tych pisków... i w ogóle najczęściej te dziewuchy są takie niemiłe i interesowne tylko raz chyba inaczej było, był jeden cykl, w którym brała udział śliczna dziewczyna, Anya Kopp (potem zmieniła nazwisko na Anya Rozova) - strrrasznie mi się podobała; przez całą serię nie powiedziała o nikim złego słowa. I w ogóle była taka fajna
Czasem i mi się przytrafi
Uwielbiałam Anyę W tym sezonie była też nasza Katarzyna, bardzo ładna dziewczyna, kibicowałam jej... Teraz robi karierę większą niż Whitney - ta, która wygrała, ale zrobiła się przerażająco chuda W ogóle ta Whitney mi się nie podobała - świetne były właśnie ta Anya, Katarzyna i Fatima. No ale decyduje Tyra a nie ja

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
a gdzie widziałaś
W douglasach sprzedawali A dzisiaj widziałam w ZT ostatnią sztukę, leżała przy kasie. Jak poszukasz to może jeszcze znajdziesz
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:43   #3374
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ten nowy jest fe. Strasznie męski jakby.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
byłam na chwilkę w Sephorze, wąchałam nowe Amor Amor, spodziewałam się czegoś zupełnie innego - pierwsza nuta super, potem marnie się rozwija na mojej skórze.
Tak mówicie? to nie będe płakać jakby zabrakło
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
brzoskwinia ze zlotem? to juz mnie kusi kurcze, kurcze co robic, co robic?
No, on śliczniasty jest
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
America's next top model Taki reality show - konkurs o wypromowanie jako modelki. Prowadzi go Tyra Banks. No nie wiem co o tym napisać, po prostu wciąga Ja szkolę swój angielski oglądając go - tak samo dlatego oglądam Desperatki i inne seriale Jak pisała Ola - łatwo znaleźc na YT
Aaa, znam to znam. Najbardziej mnie zdumiewa jak te wszystkie dziewczyny są słabe psychicznie obejrzałam z siostrą na jesieni kilka sezonów ale potem odpuściłam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:44   #3375
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

W douglasach sprzedawali A dzisiaj widziałam w ZT ostatnią sztukę, leżała przy kasie. Jak poszukasz to może jeszcze znajdziesz
aaaa - dzięki dziewczyny! Może jutro uda mi sie podjechać do ZT.

Ja po drugiej stronie W-wy urzęduję - chyba Douglasa tu nigdzie nie mam.
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:44   #3376
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ANTM bardzo lubię, widziałam wiele sezonów. Jest fajniejszy od wersji brytyjskiej
http://www.livingtv.co.uk/shows/bntm5/index-new.php
Bardzo lubię ich sesje, strasznie fajne pomysły. Ale fakt, fotoszopa nie szczędzą:/
Runway jest świetny, tez oglądam którąś z kolei serię - zarówno na polskich kanałach. jak i youtube. Pomysły mają niesamowite.

Wykończyłam peeling do ciała i olejek do zmywania makijażu. Na wykończeniu mam też peeling do twarzy; zabieram się też za maseckzi do twarzy - mało zostało mi winogronowej i tej z glinką z serii Hammam z Yves Rocher.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Estello, dziękuję, ale przyniosę Ci ten puder i może mi odsypiesz wtedy Chciałabym go wypróbować, bo minerały sprawiają, że po godzinie się błyszczę Ale już nie wiem, za dużo mam pudrów chyba, bo nie pamiętam o niektórych - nie wiem, kiedy to wszystko zużyję Muszę zacząć naprawdę minimalizować
No co Ty gadasz, odsyp sobie na spróbowanie i nie kombinuj mam nadzieję, że da radę zmatowić moją skórę na trochę dłużej.
Dzisiaj wysmarowalam się jedwabnym Hauschki i pryz okazji wysypałam go na ciemnogranatową bluzkę od piżamy, do teraz nie moge tego strzepać
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
te kosmetyki kiedys doprowadza mnie do totalnej ruiny finansowej...
Mnie niestety też:/
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tak wysmarowalam mu chyba recenzje w KWC ostatnio piekne rzesy robi, oj piekne. Marta Tys zadowolona z tego smołki lasza?
Poka zdjęcie
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja się też od dzisiaj zaczynam brązowić, boję się iść do solarium a nie chcę być biała jak ściana na weselu A jeśli chodzi o wszelkie specyfiki antycellulitowe to niestety nigdy nie miałam do nich cierpliwości i zawsze stosowałam niesystematycznie
Ja już wysmarowana brązującym, a na twarz dałam krem nawilżający wymieszany z samooapalczem.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
2000 calorii, to już moje nie-wiem-które opakowanie
Uwielbiam go, właśnie mi się skończył
Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
a gdzie widziałaś
W Douglasie przy kasach są te miniatury - po 4 gramy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:47   #3377
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

tez oglądam ANTM - kurcze, wciąga... moj R. ogląda często ze mną

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Uwielbiam go, właśnie mi się skończył
2000 też b. lubię Ale teraz Telescopic i bardzo mi podpasował.
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:58   #3378
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Poka zdjęcie
probowalam kiedys zrobic ale nie wychodza mi zdjecia oczu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

Edytowane przez zizou
Czas edycji: 2009-04-16 o 20:59
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:01   #3379
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
na przodzie nic
Kurka i tego się obawiam. Mierzyłam je dziś znowu i jednak jestem bardziej za 39, ale i tak mam obawy, że mnie będą upijały. I co ja mam zrobić

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o tak, najgorzej sie zbarac. zwlaszcza, ze masaz to taaaaaaaaakie meczace zajecie no ale jak czlowiek patrzy w monitor to nawet nie zauwaza, jak czas zlecial
A ja wczoraj znów zapomniałam o masarzeże, nooo Ale już go zaniosłam pod prysznic, więc dzisiaj nie ma przeproś, masujemy się

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Od kilku lat mam nastawienie, jak to Rzyrafka określiła: pieprzyć cellulit tylko ostatnio mnie wzięło znów na masowanie. Ogólnie jednak nie mam zamiaru dać się wpędzić w kompleksy, bo moje uda nie są idealnie gładkie
I ja też wyznaję podobną zasadę Zresztą i tak odkąd chodzę na fitness to nawet nie jest tak źle, jakieś takie gładsze się te uda zrobiły same z siebie Na żadne serumy i inne wyszczuplacze nie mam co kasy wydawać, bo wiem, że i tak nie będę systematyczna, a poza tym jak już je odstawię, to prędzej czy później wrócę do punktu wyjścia. Ale pomasować się mogę, przynajmniej postaram móc

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyznaję się, jestem NK :P. Czy 73 sztuki kosmetyków pielęgnacyjnych to za mało do przyjęcia mnie do waszego grona?
Ello
Noo, myślę, że styknie. Jakby było 69, to jeszcze bym się zastanawiała ale że siedemdziesiątkę przekroczyłaś, to śmiało możesz wstąpić do naszego zacnego klubu

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja już używam czwartego Fatale'a ale podobno mają go wycofywać i co ja biedna zrobię.. nie ma dla mnie lepszego tuszu
Mam nadzieję, że z HI mi tego nie zrobią. Kusi mnie w sumie jeszcze wersja podkręcająca, ale opinie ma różne, więc szkoda by mi było wtopić tyle kasy. Może poproszę kiedyś siostrę, żeby mi kupiła na bezcłówce.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się wydawał właśnie intensywny...
Intensywny jest w nim połysk, b. nawet, bo dziś się nim maziałam i oglądałam w lustrach Kolorek jednak daje, taki bladoróżowy, fajny, ale jak dla mnie jest trochę za perłowy. Myślę, że dla blondynek byłby idealny Niemniej jednak i tak zostaje ze mną To jedyne błyszczydło, które super pielęgnuje i się nie klei do chłopa

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
brązowy i mnie kusił
ja miałam białego, ale się go pozbyłam
To jak Cię nadal kusi, to ja chyba będę się go pozbywać. Dziś go testowałam i nie wiem czym tu się zachwycać. Znaczy wiem, efekt daje fajny, ale po 4h prawie nie ma po nim śladu A przecież nie będę go ze sobą nosić i w kółko poprawiać. Podejrzewam, że taka już natura moich powiek, bo żadne kredki też mi się tam nie trzymają dłużej niż godzinę, ale liczyłam, że ten khol będzie niezniszczalny, ale się przeliczyłam


Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ja przeliczyłam w grudniu wartość kosmetyków, które zużyłam w zeszłym roku byłam bardzo zadowolona, że nawet nie jest tak źle, pochwaliłam się przyjaciółce i wyglądała tak Czyli to jednak nie jest norma
Dobre
A tak swoją drogą podziwiam za zrobienie takiego podliczenia. Mi by się nie chciało. A tak poza tym, że by mi się nie chciało, to po prostu wolę nie wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A tak w ogóle Ice, to czy Ty przypadkiem nie przestajesz być NK? Najpierw pozbywasz się perfum, potem chyba cieni, teraz czas na róże - martwię się o Ciebie
Właśnie, właśnie...
To zwolnienie lekarskie to przypadkiem nie z tego powodu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Już wczoraj tak mnie roznosiło zeby coś kupić kosmetycznego że ... namówiłam Samca żeby kupił sobie żel do mycia twarzy ... Podziałało dziś jestem spokojna mam nadzieje że kilka dni mam z glowy
Hehe, widzę, że zastosowałaś mój sposób z chcicą na ciucha, z tym, że ja to chociaż kupiłam chłopu ciucha w prezencie

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
2000 calorii, to już moje nie-wiem-które opakowanie
Ooo, zapomniałam, że przed erą HI była era 2000 calorii i też chyba ze 3 albo i 4 opakowania zużyłam. W sumie HI daje u mnie porównywalny efekt, ale 2000 calorii po 2-3 mies. muszę zmieniać na nowy, bo zaczyna mnie podrażniać, a HI mogę mieć i pół roku. No i HI ma ładniejszy odcień Balck/Brown, bo faktycznie jest ciemnym brązem, a u MF te ichnie Black/Brown są po prostu mniej czarną czernią

**********
Kota mi słodko spała na kolanach, ale się wkurzyła jak zaczęłam stukać nad nią na klawiaturze W ogóle ostatnio straszna pieszczocha się zrobiła i to tylko dlatego, że zaczęła sama wychodzić na dwór. Co prawda jak tylko się czegoś wystraszy to się chowa, ale ma wielką radochę z obserwowania ptaszków i jedzenia trawy ile się da. I tak lata w kółko z domu na dwór, z dworu do domu i znów na dwór A jak już wróci, to tak się przymila i cieszy, że normalnie własnej koty nie poznaję

W ogóle to zaraz musze znów zmienić mój licznik. Kupiłam dziś ten gruszkowy peeling Joanny (ktoś tu kusił i powinien za to beknąć ) i krem do rąk i paznokci, taki do torebki, bo Neutrogena nie nadaje sie do smarowania na upały, więc zostaje przemianowana na krem nocny.

Idem się zamaskować, a potem relaks z Dr Housem

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-04-16 o 22:06
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 22:13   #3380
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ooo, zapomniałam, że przed erą HI była era 2000 calorii i też chyba ze 3 albo i 4 opakowania zużyłam. W sumie HI daje u mnie porównywalny efekt, ale 2000 calorii po 2-3 mies. muszę zmieniać na nowy, bo zaczyna mnie podrażniać, a HI mogę mieć i pół roku. No i HI ma ładniejszy odcień Balck/Brown, bo faktycznie jest ciemnym brązem, a u MF te ichnie Black/Brown są po prostu mniej czarną czernią

**********
Kota mi słodko spała na kolanach, ale się wkurzyła jak zaczęłam stukać nad nią na klawiaturze W ogóle ostatnio straszna pieszczocha się zrobiła i to tylko dlatego, że zaczęła sama wychodzić na dwór. Co prawda jak tylko się czegoś wystraszy to się chowa, ale ma wielką radochę z obserwowania ptaszków i jedzenia trawy ile się da. I tak lata w kółko z domu na dwór, z dworu do domu i znów na dwór A jak już wróci, to tak się przymila i cieszy, że normalnie własnej koty nie poznaję
Dobrze, że kupiłam ten tusz zanim to napisałaś! Bo ja też używam brązowych... Chyba następnym razem będzie HI, chyba że zapomnę

A jak piszesz o swojej Kocie, to tak jakbym czytała o swojej Moja co prawda chodzi tylko na balkon, ale tam też się boi Jej, jak ja ją uwielbiam


A ja zapomniałam, że do tego tuszu dostałam próbkę nowej Escady - jaki to jest ulepek aż zęby bolą od wąchania
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:38   #3381
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

dobranocka... jutro będę o rok starsza
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:39   #3382
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dobre
A tak swoją drogą podziwiam za zrobienie takiego podliczenia. Mi by się nie chciało. A tak poza tym, że by mi się nie chciało, to po prostu wolę nie wiedzieć
O Boże, ja mam manię robienia wszelakich list. Uwielbiam listy. Robię listy WSZYSTKIEGO. Więc skoro mogę zrobić listę kosmetyków, które zużywam przez cały rok, potem je pogrupować tematycznie (ile zużyłam toników, ile kremów do rąk etc.), a potem przez tydzień czy jakoś tak szukać cen w internecie i wreszcie to podliczyć, to... czemu nie?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś ten gruszkowy peeling Joanny (ktoś tu kusił i powinien za to beknąć ) i krem do rąk i paznokci, taki do torebki, bo Neutrogena nie nadaje sie do smarowania na upały, więc zostaje przemianowana na krem nocny.

Idem się zamaskować, a potem relaks z Dr Housem
A jaki kremik kupiłaś? Ja mam Dove pro-age ostatnio, strasznie go lubię. Pachnie intensywnie, ale podoba mi się ten zapach przyjaciółka się ze mnie śmiała, że kupuję krem do rąk dla starszych pań
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 23:11   #3383
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
dobranocka... jutro będę o rok starsza
To już dziś- wszystkiego najlepsiejszegoooo!!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 01:14   #3384
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
dobranocka... jutro będę o rok starsza
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To już dziś- wszystkiego najlepsiejszegoooo!!!
No właśnie

Azyjko, najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Spełnienia wszelkich zachcianek kosmetycznych!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 05:49   #3385
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Najlepszego Azyjko

Kurczę, spać ostatnio nie mogę, wybudzam się koło 6:/ wieczorem jestem bardzo zmęczona i zasypiam od razu - wczoraj zasnęłam przed telewizorem w trakcie oglądania filmu. A rano zamiast pospać to się budze i koniec spania:/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:14   #3386
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale fajnie tak kupować coś, jak się musi
A ja własnie nie lubię kupować wtedy gdy musze

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe, widzę, że zastosowałaś mój sposób z chcicą na ciucha, z tym, że ja to chociaż kupiłam chłopu ciucha w prezencie
Chciałam mu sprezentować, ale on się uparł że "se" sam kupi

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
dobranocka... jutro będę o rok starsza
Wszystkiego najlepszego

Hex: jeszcze raz dziekuję za cudeńka
Samiec wczoraj patrzył na mnie jak na szaloną, bo oczywiście otworzyłam u niego - nie mogłam sie powstrzymać Za każdym razem, gdy wyciagałam kolejne pudełeczko pytał: a co to? do czego?

MagJa: pytałam o zabezpieczenie do rowerka
Najbezpieczniejsze są ulocki, coś takiego http://www.allegro.pl/item610759321_..._zapiecie.html
http://www.ceneo.pl/1384298
Trudno je przepiłować, ale są ciezkie i dosyć nieporęczne, trudno je przypiąć do roweru żeby nie przeszkał w jeździe. Trzeba tu zwrócić uwagę na samo zapiecie - czy jest kłódka, czy zamek - lepsze są z zamkiem.
"Zwykłe" linki też są spisuja, bo bez specjalnych "nożyc" się ich nie przetnie, więc nikt przypadkowy nie będzie w stanie sobie z nim poradzić. I tak ode mnie: tu najwaznienjsze jest żeby dobrze przypiąć koło - nie za kierownice jak czasem widze () ani nie za koło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-17 o 07:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:25   #3387
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Miłego dnia w Skierniewicach, pewnie przejeżdżałaś przez moje miasto
Widzę, że twój głód kosmetyczny chwilowo został zaspokojony A co chcesz zamawiać z EDM, sample czy coś pełnowymiarowego tym razem?
Przejeżdzałam obok ale sobie o Tobie pomyślałam
Mój głód kosmetyczny, hmmm.... zostanie zaspokojony z powodu braku środków na koncie Cały czas się waham na tonikiem Clareny. Może któraś chętna do zamówienia ze mną, żeby mieć mniejsze wyrzuty ?
A co do EDM to teraz skusze sie na pelnowymiarowy podklad na pewno, niesamowicie mi pasuje
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
OMG.... Dostałam smsa -20% do S
Ja tez

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się w końcu nie zdecydowałam na testy tego samoopalacza. Tzn. przetestowałam na przedramieniu, ale na twarz już nie nałożyłam, bo kolor wyszedł niefajny i nierówno. Jestem beznadziejnym cykorem samoopalaczowym.]
Ja nie znam lepszego samoopalacza niz ten Clarinsowy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem z siebie całkiem zadowolona, bo dalej nie kupuję nic z kosmetyków. I nawet niewiele mnie kusi. W Eskulapie pojawiły się filtry Avene, więc pewnie na dniach zamówię, muszę jeszcze znaleźć coś lekkiego pod filtr. I może wezmę jeszcze krem do twarzy.
Ale Ci fajnie, mnie im blizej lata tym wiecej kusi

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
L'oreal Nude Apricote. Lubiłam go bardzo, nawet zastanawiam się, czy sobie go nie odkupić.
Ja mam Fresh Papaya, tez super efekt, nie ma intensywnego koloru tylko taka swieza poswiate
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Wiedziałam!! Coś za bardzo się dopytywałaś o niego, by nie kliknąć



Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja niezmiennie będę polecać EL Soft Matte Bronze Goddess, dla mnie najlepszy bronzer pod słońcem, ale taki kosmetyk chyba trzeba przetestować na własnej skórze, niestety dobrać odpowiedni odcień brązu tak na oko jest dosyć ciężko
Oj tak, boski jest


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja polecam to, co Lizzie - ten puder EL jest cudowny, mam go tylko tydzień, ale bardzo podoba mi się jego efekt - u mnie jest deliktny, choć jakbym się uprała to i ciemniejszą opaleniznę można nim zrobić, drobinek na twarzy nie widzę, nie jest żółty ani pomarańczowy... No i dzisiaj jeszcze widziałam go w wersji mini za 35 złotych.
A kto Cie namowil
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:39   #3388
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry Ale mi się chce spać A tu po pracy na zakupy idę i nie mogę być zaspana.
Chcę nowe perfumy, dzis się wypsikałam Innocentem(nie używałam go całą zimę! ) i tak mi błogo w tej jego chmurce

Azyjko wszystkiego najlepszego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:02   #3389
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Azyjko wszystkiego najlepszego: dużo radości, pociechy z córki i spełnienia kosmetycznych marzeń

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
O Boże, ja mam manię robienia wszelakich list. Uwielbiam listy. Robię listy WSZYSTKIEGO. Więc skoro mogę zrobić listę kosmetyków, które zużywam przez cały rok, potem je pogrupować tematycznie (ile zużyłam toników, ile kremów do rąk etc.), a potem przez tydzień czy jakoś tak szukać cen w internecie i wreszcie to podliczyć, to... czemu nie?
Nie powinnaś być księgową? Ja tylko lubię robić listy co zabrać na wyjazd - ale to po prostu przyspieszenie wyjazdowego myślenia... Listy kosmetyków boję się robić, chociaż jakbym się przestraszyła, to mooże przez jakiś czas bym nic nie kupiła...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kurczę, spać ostatnio nie mogę, wybudzam się koło 6:/ wieczorem jestem bardzo zmęczona i zasypiam od razu - wczoraj zasnęłam przed telewizorem w trakcie oglądania filmu. A rano zamiast pospać to się budze i koniec spania:/
Biedna Może się czymś stresujesz? Ja tak mam przed egzaminami, niby się nie boję, ale spać nie mogę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"Zwykłe" linki też są spisuja, bo bez specjalnych "nożyc" się ich nie przetnie, więc nikt przypadkowy nie będzie w stanie sobie z nim poradzić. I tak ode mnie: tu najwaznienjsze jest żeby dobrze przypiąć koło - nie za kierownice jak czasem widze () ani nie za koło
Oooo, fajnie, że o tym piszesz, bo zgubiłam ostatnio swoją linkę (tzn ktoś mi ją zgubił...).
Raz widziałam jak ktoś przyczepił rower do takiego słupka wysokości pół metra Można było podnieść rower i odjechać...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A kto Cie namowil
Madzia mnie namówiła
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:16   #3390
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Oooo, fajnie, że o tym piszesz, bo zgubiłam ostatnio swoją linkę (tzn ktoś mi ją zgubił...).
Raz widziałam jak ktoś przyczepił rower do takiego słupka wysokości pół metra Można było podnieść rower i odjechać...
Oj tak, zdarza się Albo za kierownice, nawet nie owijając kilka razy - bez problemu można wyciągnac rower a linka zostanie nadal przymocowana
Mój tata kiedyś tak zrobił z rowerem chłopaka (teraz meza) mojej siostry, który "przymocował" rower do rury na klatce własnie za kierownicę - wyciagnał rower, schował w innym pokoju, a przy rurze została tylko linka. Chłopak sie nieźle wystraszył. Od tamtej pory wie, że mocować trzeba "troszkę" inaczej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-17 o 08:20
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.