Laserowa korekta wady wzroku - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 09:26   #721
Justician
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Kasiorro Pokaż wiadomość
To już dzisiaj! Kto ma wolne kciuki niech przez chwilę za mnie potrzyma bo trochę stresiku mam.
Od dzisiaj w mojej klinice mają promocję na badania wzroku - można zrobić badanie komputerowe i kwalifikację do zabiegu (bo już o tym rozmawiałyśmy że nie każdy ma szczęście się nadawać na laser). więcej info mają na profilu na FB - https://www.facebook.com/NowyWzrok
Powiem im dzisiaj że ich ładnie zareklamowałam
Kasioroo , ta oferta nadal jest aktualna?
Justician jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 19:04   #722
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez bacca Pokaż wiadomość
wypisują na nie recepty i są zawsze konieczne, częściowo są przeciwbólowe. Mnie jakieś 3 godziny po zabiegu zaczęły boleć oczy myślałam, że umieram ale wtedy właśnie nadszedł czas na krople (bo chyba właśnie co trzy godziny trzy rodzaje kropli musiałam używać ) i ból minął. Akurat dostałam sztuczne łzy od pani doktor, ale tylko jedno opakowanie, które mi nie służyły i po kontroli dostałam "namiary" na inne, które używam do tej pory. Teraz za nie płace około 20 zł i tamte też były w podobnej cenie.
Właśnie znalazłam zalecenia pani dr i to było tak 4 razy dziennie musiałam zakrapiać kroplami tj. o 8, 12, 16, 20 krople Dicloabak , potem przerwa 10 minut i o 8.10, 12.10 itd. krople Tobradex, następne 10 minut przerwy i sztuczne łzy, które tak naprawdę mogłam stosować do woli i nadal stosuję. Dostaniesz wszystko dokładnie rozpisane na kartce, nie przejmuj się , będzie dobrze Trzymam kciuki
p.s.
zużyłam chyba po dwa opakowanie tych kropli, a sztuczne łzy stosuje nadal
Ojej, aż tyle tych kropli???? Sądziłam, że wystarczy jeden rodzaj a tu tyle tego...No ja mam laser już w przyszły piątek - cieszę się niesamowicie - o efektach napiszę, gdy już odzyskam ostrość widzenia 3majcie kciuki
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-07-29 o 19:08
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 17:55   #723
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Fajnie. A jak wygram, to zwrócą mi za zabieg, który miałam? Bo następnego nie potrzebuję...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 08:48   #724
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A co trzeba zrobić?? Tylko z ciekawości pytam bo jednak raczej faktycznie nie działa wstecz.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:54   #725
ciukunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciukunia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 842
GG do ciukunia
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Luiza15 Pokaż wiadomość
Pytanie do noszących soczewki. Czy wy macie takie cos ze kiedy je zalozycie to w lustrze widzicie siebie jakby powiększone? Bo ja tak mam i mnie to bardzo denerwuje, i jestem tez ciekawa czy po tym zabiegu nie miałabym tak samo, tyle ze na zawsze. prosze odpiszcie, bo moze to jest normalne przy noszeniu szkieł kontaktowych...
Kochana, to w okularach świat jest pomniejszony, a w soczewkach wszystko może ci sę wydawać powiększone, bo wreszcie zaczynasz widziec realne wymiary swiata
Pod warunkiem, że masz dobrze dobrane soczewki!

ANEGDOTKA Z MOJEGO ŻYCIA: wiele lat temu, gdy pierwszy raz założyłam soczewki, wybrałam się do sklepu. Poprosilam o loda w rożku. Patrzę, a Pani daje mi rożka granda (tego wielkiego), na to ja mówię, że chcę małego rożka, a ona na mnie dziwnie spojrzała i odpowiada, że mniejszych juz nie ma... Oczywiście miała w ręku normalnego rozka, ale ja postrzegałam go jako wiele większego niż w okularach. Po prostu w okularach wszystko wydawało się mniejsze niż jest na prawdę
ciukunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:20   #726
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam
Mam pytanie czy ta laserowa technika usuwania wady wzroku jest na stałę czy może się wzrok znowu pogorszyć? ja pracuję przy komputerze przez 8 godzin dziennie i obawaiam się czy znowu ta wada nie wróci?

A czy któraś z was robiła ten zabieg w Kielcach?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 08:46   #727
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Podobno u jakiś 4% wada może powrócić (w jakiejś małej części) ale od tego jest do-korekcja. Poza tym taka pozostałość występuje u osób z pokaźnymi wadami. A tak laser uważany jest za stałą metodę poprawy wzroku .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 15:21   #728
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zastanawiam się nad korekcją w klinice Nowy Wzrok. Do tej pory w gre wchodził Mavit, ale przy użyciu metody Lasik/Epi-Lasik (obecnie najczesciej stosowana) koszty są mniejsze o ponad 1000 zł w klinice Nowy Wzrok.
Czy to możliwe żeby metoda LASIK w MAVIT podrożała? W tym wątku jest wypowiedź z 2009 roku gdzie dziewczyna pisze, że zabieg LASIK kosztował niecałe 5 tys ze wszystkimi badaniami. W tym momencie sam zabieg LASIK kosztuje 5400 zł.

Edytowane przez majkick
Czas edycji: 2012-08-20 o 22:41
majkick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:18   #729
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad korekcją w klinice Nowy Wzrok. Do tej pory w gre wchodził Mavit, ale przy użyciu metody Lasik/Epi-Lasik (obecnie najczesciej stosowana) koszty są mniejsze o ponad 1000 zł w klinice Nowy Wzrok.
Czy to możliwe żeby metoda LASIK w MAVIT podrożała? W tym wątku jest wypowiedź z 2009 roku gdzie dziewczyna pisze, że zabieg LASIK kosztował niecałe 5 tys ze wszystkimi badaniami. W tym momencie sam zabieg LASIK kosztuje 5400 zł.
A ile Ty zarabiałaś/eś w 2009 roku? Pamiętasz, ile kosztowała benzyna/chleb/wyprawka dla pierwszoklasisty?
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 21:10   #730
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź.
majkick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:31   #731
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad korekcją w klinice Nowy Wzrok. Do tej pory w gre wchodził Mavit, ale przy użyciu metody Lasik/Epi-Lasik (obecnie najczesciej stosowana) koszty są mniejsze o ponad 1000 zł w klinice Nowy Wzrok.
Czy to możliwe żeby metoda LASIK w MAVIT podrożała? W tym wątku jest wypowiedź z 2009 roku gdzie dziewczyna pisze, że zabieg LASIK kosztował niecałe 5 tys ze wszystkimi badaniami. W tym momencie sam zabieg LASIK kosztuje 5400 zł.
Ale 5,4tys. za jedno oko? To sporo.. Ja płaciłam w Laserze ok. 2,5 za oko..
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 09:44   #732
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ale po co wstawiacie co chwilę linki do tej kliniki? Nie za dużo troszkę?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:49   #733
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

dziewczyny a czy możecie polecić jakąś klinike bliżej Kielce ?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:58   #734
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

witam,

kilka lat temu przeczytalam ten watek z mysla o zabiegu.

5. czerwca mialam zabieg LASIK z Krakowie i póki co jestem bardzo zadowolona tj mialam ok -5, teraz mam chwilowo +0,5. Wada wciąż się stabilizuje, ale wszystko idzie ku zerowi.

Na większość zadawanych powyżej pytań znajdują się odpowiedzi w poprzednich postach, ale jeśli ktoś jest ciekaw mojego przypadku, chętnie odpowiem na wszelkie pytania
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 22:40   #735
majkick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ktoś korzystał z oferty kliniki Interoftalmika na grouponie? http://www.groupon.pl/oferty/kielce/...almika/9732074
Nie tyle zachęcająca jest cena, co rzekomo posiadanie najnowocześniejszego lasera w Polsce. Wszystkie kliniki posiadają laser MEL-80, a ta klinika ma WaveLight FS200, o którym pierwsze słysze. To jest klinika położona najbliżej Kielc
majkick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:04   #736
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

na grouponie, na polsacie program... Piotr Voigt (ten który przedstawia sprzęt na polsacie) to chyba najpopularniejsza postac krakowskiej okulistyki. Myślę, że nic złego Ci się nie stanie tam aczkolwiek przeczytaj wszystko sobie na ich stronie na spokojnie, mozesz porownac z inna klinika w Krakowie Luxummedica, będziesz miała większe rozeznanie
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 08:41   #737
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Ktoś korzystał z oferty kliniki Interoftalmika na grouponie? http://www.groupon.pl/oferty/kielce/...almika/9732074
Nie tyle zachęcająca jest cena, co rzekomo posiadanie najnowocześniejszego lasera w Polsce. Wszystkie kliniki posiadają laser MEL-80, a ta klinika ma WaveLight FS200, o którym pierwsze słysze. To jest klinika położona najbliżej Kielc
Nie wiem czy słyszałaś o podobnych akcjach zakupów grupowych, już jedna klinika (nie pamiętam która) tak załatwiła ludzi - najpierw zapłać, później długo czekaj na swoją kolej tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie kwalifikujesz się do zabiegu - a z kasą można było się pożegnać.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 09:59   #738
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

rok temu klinika Weiss Klinik reklamowała się na grouponie, ale zastrzegała, że jeśli nie zakwalifikujesz się do zabiegu, to oddadzą hajs na zabieg. Także jeśli nie ma o tym informacji, to lepiej sie upewnić, najlepiej pisemnie (via mail) o takiej możliwości.
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 08:37   #739
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Tak masz rację, kasę mieli oddawać, ale mieli na to jakiś dłuższy termin, z tym, że każdy musiał zapłacić za badania kwalifikacyjne - z tym, że jak pisali ludzie, nikt prawie się nie kwalifikował - co dla zainteresowanych było sporym naciągnięciem bo w innych klinikach się zakwalifikowali. Można o tym poczytać na forach typowo dla korekcji.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 15:53   #740
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czy ktoś z was operował się w Klinice Lexum w Krakowie??
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:48   #741
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:01   #742
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
ja
Jak dawno ją przeszłaś?? Jak wadę miałaś ?? I jakie masz teraz odczucia już po ??
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:42   #743
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

5.6.2012., ok.-5 (prawe słabsze oko), wszystko w porzadku. oczywiscie najgorsze byly badania kwalifikacyjne, bo nieprzyjemnie bylo przez jakas godzine, natomiast podczas zabiegu bylo niefajnie tylko w momencie odcinania rogowki. wizyty w porzadku, sprawdzaja ładnie panie wszystko, na nastepny dzien moglam przeczytac bardzo duzo (moze mialam wade -1,5?), po tygodniu -0.75-+0.75 (wada skacze), a po miesiacu minusy zniknely, a zostaly minimalne plusy. Wada sie reguluje do roku, wiec nie narzekam. Nie moge zlego slowa na nich powiedziec. Mnie prowadzi dr Bajer, ktora lubi sie znecac nad pacjentami i robi na kazdej wizycie kompleksowe badania (m.in. badanie dna oka), czego nie robią inne lekarki (ostatnią wizytę miałam z inną, bo Bajer wyjechała na urlop, a ja tylko przez tydzień byłam w pl. Pani doktor sie zdziwiła, jak spytałam o badanie dna. Powiedziała, że to się robi po pół roku od zabiegu, a nie tydzień i miesiąc po).

Jedyne co się zdarzyło niemiłe, było na 99% związane z moją fizjologią. Na badaniach kwalifikacyjnych musieli mi zakrapiać kilka razy oczy, żeby źrenice się łaskawie rozszerzyły, natomiast na badaniach tydzień po, jak mi zakropili, to źrenice były słuchane, ale... nie chciały wrócić do stanu pierwotnego. Miałam przez ponad 4 dni źrenice jak pod wpływem jakichś dragów i nie mogłam widzieć z bliska (miałam wtedy sesje...). Ale klinika stanęła na wysokości zadania- jeden telefon, przedstawienie sytuacji i odpowiedź "zapraszamy w każdej chwili". Siedziałam u nich i mi zakrapiali kroplami zwężającymi. Mimo, iż mieli pacjentów, normalny dzień pracy, co trochę ktoś pilnował, żeby dokładnie co 10 min. przychodzić do mnie i kropić. Łącznie spędziłam u nich z 6 godzin i czułam się jak w domu. Oczywiście nic nie musiałam za to zapłacić. To się nazywa serwis!
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:02   #744
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
5.6.2012., ok.-5 (prawe słabsze oko), wszystko w porzadku. oczywiscie najgorsze byly badania kwalifikacyjne, bo nieprzyjemnie bylo przez jakas godzine, natomiast podczas zabiegu bylo niefajnie tylko w momencie odcinania rogowki. wizyty w porzadku, sprawdzaja ładnie panie wszystko, na nastepny dzien moglam przeczytac bardzo duzo (moze mialam wade -1,5?), po tygodniu -0.75-+0.75 (wada skacze), a po miesiacu minusy zniknely, a zostaly minimalne plusy. Wada sie reguluje do roku, wiec nie narzekam. Nie moge zlego slowa na nich powiedziec. Mnie prowadzi dr Bajer, ktora lubi sie znecac nad pacjentami i robi na kazdej wizycie kompleksowe badania (m.in. badanie dna oka), czego nie robią inne lekarki (ostatnią wizytę miałam z inną, bo Bajer wyjechała na urlop, a ja tylko przez tydzień byłam w pl. Pani doktor sie zdziwiła, jak spytałam o badanie dna. Powiedziała, że to się robi po pół roku od zabiegu, a nie tydzień i miesiąc po).

Jedyne co się zdarzyło niemiłe, było na 99% związane z moją fizjologią. Na badaniach kwalifikacyjnych musieli mi zakrapiać kilka razy oczy, żeby źrenice się łaskawie rozszerzyły, natomiast na badaniach tydzień po, jak mi zakropili, to źrenice były słuchane, ale... nie chciały wrócić do stanu pierwotnego. Miałam przez ponad 4 dni źrenice jak pod wpływem jakichś dragów i nie mogłam widzieć z bliska (miałam wtedy sesje...). Ale klinika stanęła na wysokości zadania- jeden telefon, przedstawienie sytuacji i odpowiedź "zapraszamy w każdej chwili". Siedziałam u nich i mi zakrapiali kroplami zwężającymi. Mimo, iż mieli pacjentów, normalny dzień pracy, co trochę ktoś pilnował, żeby dokładnie co 10 min. przychodzić do mnie i kropić. Łącznie spędziłam u nich z 6 godzin i czułam się jak w domu. Oczywiście nic nie musiałam za to zapłacić. To się nazywa serwis!
Wielkie dzięki za odpowiedź mjot. Miałam badanie jakiś miesiąc temu już odnoście opreacji ale jeszcze się wstrzymamy bo ledwie co przekroczyłam wiek w którym mogą mi zrobić a chce mieć już pewność że wzrok mi się nie pogarsza .
Jeszcze raz dzięki . U mnie przy badaniu chyba ciśnienia miały problem z moimi oczami bo okazały się że są strasznie przesuszone i badanie nie chciało zrobić :P.
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 17:16   #745
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Mnie dopiero w maju na badaniach wyszło że wada mi ustala i to był punkt w którym doszłam do wniosku że czas na zabieg.
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:19   #746
xxxKeySixxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxKeySixxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Hey! Ja zastanawiam się nad laserową operacją już od 2 lat a mam lat 20 =) Za kilka miesięcy będę miała 21 a wtedy jak najszybciej chcę zapisać się na tą operację...
I stąd moje pytanie wiecie gdzie najlepiej przeprowadzić taką operację na NFZ?

A tak jeśli chodzi o przeprowadzanie operacji na NFZ:
W zaszłym roku byłam w Warszawie z chęcią przeprowadzenia operacji zeza ale mam z tamtą same przykre wspomnienia... Płakałam chyba przez tydzień bo kobita bez bardziej szczegółowych wyjaśnień praktycznie wywaliła mnie za drzwi... Jedyne czego się dowiedziałam to że moje oko i tak nie będzie widziało bez okularów... Jakby to mnie interesowało...
Po kilku miesiącach musiałam mieć wykonane badania wzroku potrzebne na studia i tam pani doktor powiedziała mi że skierować mnie tam musiała jakaś wredna baba bo w Warszawie strasznie oszczędzają na NFZ i tą placówką w której ja byłam nie warto zawracać sobie głowy... Powiedziała też, że jeśli chodzi o leczenie i usuwanie wad wzroku najlepiej udać się do Krakowa... Czytałam kilka opinii o różnych tego typu placówkach i zdania są podzielone...
xxxKeySixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:01   #747
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zmartwię Cię, ale na NFZ to korekcji nie zrobisz. Po prostu nie jest to zabieg ratujący życie, więc nie jest refundowany.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 10:19   #748
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

A jaką masz wadę? Bo to że się skończy 21 może jeszcze nam nic nie dać - w tym wieku wada powinna być już stała - jeśli nie jest to i tak na zabieg trzeba poczekać.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:25   #749
Lizz91
Raczkowanie
 
Avatar Lizz91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 61
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Słyszałam kiedyś że da się zrobić na NFZ ale to musi być BARDZO duża wad tzw. zagrażająca życiu na pewno powyżej 20... o ile takowe istnieją. Ale to tylko plotki
__________________
Włosy kontra basen
Lizz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 08:41   #750
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

potwierdzam, kolezanka ma ponad 10 i musi sama placic.
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.