<<<**ostateczne próba**>>> - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-12, 06:19   #91
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz, że są to same bzdury? Nie można przecież z rana zjeść jednej grzanki a potem na obiad się napchać! Trzeba zjeść dość duże śniadanko, aby mieć energię do obiadu. Oczywiście, że nie powinno się jeść po 18... więc w ogóle nie rozumiem, gdzie są w jej wypowiedzi bzdury? Może ta przekąska? Pf... nie, nie wiem...
Powinno się jeść często a mało : 5-6 razy dziennie, ostatni posiłek powinno sie zjeść na 1-2h przed snem i powinien on zawierać wolnowchłanialne białko i warzywa, na noc powinno się unikać węglowodanów.
Jak kończysz jeść o 18 i idziesz spać to masz bardzo długą, bo 12h przwerwę i wtedy nasz organizm spala własne mięsnie żeby mieć energie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 08:53   #92
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Lubie tu zagladac Duzo juz wiem o odchudzaniu, ale zawsze warto odswiezyc wiadomosci Mnie teraz zostalo jedynie pilnowac sie do konca zycia, zeby tych 12 kg balastu nigdy nie odzyskac
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 14:59   #93
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

A ja juz 5 tyg zwalczam zbedne kilogramy Ostatnio troche choruje, calymi dniami tylko leze albo spie i zupelnie odebralo mi apetyt. Chcialabym jesc wiecej ale naprawde nie potrafie w siebie nic wmusic, pije tylko mleko i rosolek Czasem jakies miesko. Cwiczen tez na razie zaprzestalam, nie mam na to sily. Ale mam nadzieje, ze niedlugo dojde do siebie i zaczne sie racjonalnie odzywiac i cwiczyc.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 17:26   #94
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dotka zdrowka zycze! To normalne, ze apetyt opuszcza czlowieka, kiedy wirusy w nim zamieszkaja
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 17:42   #95
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Jejku Klara, 12 kg?! Jestem pod wrażeniem
Dotka wracaj do zdrówka
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 11:07   #96
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

A dzieki. Ale to nie tak szybko, pracowalam nad tym od wielkanocy, z przerwa w wakacje Wiadomo: lody, zimne piwo swietna kuchnia na wczasach....
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 07:51   #97
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

oj znowu sie zrobilo tloczno, ale akurat tu ten tlok mi nie przeszkadza
Klara chcialabym zobaczyc Twoja metamorfoze to musi byc kolosalna zmiana. A jak Twoj maz na to zareagowal?
Dotka zdrowiej nam kruszyno. Czy Ty wczoraj urodzinek nie mialas?

Ja dziewczyny waze 55 kg, dawno sie nie mierzylam, ale moj TZ powiedzial mi ostatnio, ze brzuszek mi bardzo spadl i ze mam piekne nogi po co sie mierzyc, powiedzcie mi, kiedy slyszy sie cos takiego od swojego Towarzysza zycia To bylo slodkie na prawde. Staram sie pilnowac, ale nie odmawiam sobie wszystkiego. Po prostu jem mniej i odrobine zdrowiej po sesji skupie sie na tym jeszcze bardziej i rozpoczne przygotowania do lata buziole kochane moje
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 09:04   #98
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Kleine, moj maz bardzo mnie wspieral I w czasie diety i w czasie kiedy ciagle bylam zla, stalam przed lustrem i ogladalam sie z niesmakiem w ciuchach rozmiar 42 Kilogramy zostaly mi po urodzeniu dzieci, ktore sa naszym skarbem, wiec nie bylo to bardzo bolesne. Ale przeszkadzalo. Maz nigdy nie dal mi do zrozumienia, ze mu sie nie podobam. Dopiero teraz, kiedy wygladam prawie tak jak wtedy, gdy mnie poznal, mowi ze jest dumny i szczesliwy, ze mi sie udalo. Bo i ja mam lepszy humor i nie marudze przed szafa i lustrem
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 10:14   #99
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dziewczynki dziekuje, ze sie tak o mnoie troszczycie, ja wlasciwie juz zdrowa jestem
Kleine owszem mialam wczoraj urodzinki Wiem ze Ty tez takze wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia, pieniazkow i oczywiscie wymarzonej figury Troszeczke spoznione, ale nie mialam jak wczoraj na wizaz wejsc za bardzo. A w ogole to prawie wyzdrowialam, dzis juz na uczelnie wracam, chociaz spodobalo mi sie nawet to leniuchowanie, szczegolnie jak sie troche lepiej czulam Jem juz normalnie, wczoraj to sobie odrobilam wszelkie zaleglosci A waze 52 kg, czyli 3.5 kg mniej niz na poczatku
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:54   #100
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Czyli dobrze pamitalam, ze obchodzimy razem urodziny. ja wczoraj 20... Rowniez wszystkiewgo najlepszego moja kochana!

Klara bo bardzo duze osiagniecie. Dobrze, ze Cie wspieral. Zrobilas to dla siebie i to jest najwazniejsze

Ja caly czas przymierzam sukienke na Sylwestra i jestem zadowolona. Moim zdaniem wygladam ok, a Wy ocenicie to zaraz po Sylwestrze Jutro jade do szkoly wiec znowu nie bedzie mnie przez weekend. Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam glupie zaliczenia, a dopiero dzis zaczne sie uczyc... ale spoko, zawsze tak robie buzka buzka i nie chorowac mi!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 15:21   #101
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!
Gratuluję zrzuconych kilogramów ja nie wiem co mam o tym myśleć: u mnie pare centymetrów niby spadło, a waga stoi w miejscu... trochę to dobijające
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 17:44   #102
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Duzo zdrowia mje kochane Staruszki z okazji urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 08:22   #103
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Amelia nie zalamuj sie, przeciez miesnie wiecej waza od tluszczyku. Przeciez najwazniejsze sa wymiary i tym sie kieruj. Jezeli juz pare cm zeszlo, to znaczy, ze jest super

ja moze zaraz tez sie zmierze, juz dawno tego nie robilam... A mam stare wymiary to zobaczymy co sie zmienilo. Ja co prawda teraz marnie cwicze, prawie nic i jakos jedzonka tez sobie nie odmawiam. Ale to taki okres teraz, swieta, sesja itd. Ale czuje sie dobrze w swoim cialku teraz wiec poki co nie narzekam Moge tylko narzekac na to, ze nie zaliczylam kola z polaka i jestem cholernie wsciekla, bo zaliczyly 2 osoby...

Klarunia dziekuje
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 09:04   #104
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Klara podziwiam, bo nie dość, że schudłaś to jeszcze utrzymałaś wagę a to podwójny sukces
Wszystkiego najlepszego i samych sukcesów Kleine i Dotka
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 10:01   #105
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dzieki Pingwin Schudlam i to faktycznie sukces. Ale utrzymanie wagi jest jeszcze trudniejsze. A to mi sie udalo wlasnie dzieki Twoim radom
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 17:51   #106
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dziekuje wam wszystkim kochane za zyczenia

Ja ostatnio sie troszke rozleniwilam, rzadko cwicze i jem wiecej, a w szczegolnosci slodyczy, ale na szczescie nie tyje, waga stoi w miejscu. Postaram sie jakos zmobilizowac, bo swieta za pasem i czekaja mnie jeszcze wieksze pokusy
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 10:58   #107
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Wesołych Świąt kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwielbiam święta... To nic, ze ptzytyje pewnie ze 3 kg, przez nie.... Uwielbiam je i juz A Wam kochane, zycze zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

Sylwester juz niedlugo
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 14:43   #108
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Ja tez zycze wszystkim Wesolych Świat!!! postaram sie za duzo nie nagrzeszyc przez ten czas i nadal jesc regularne posilki
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:36   #109
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Laski! Z okazji Nowego Roku zycze Wam duzo radosci, wytrwalosci, usmiechu i optymizmu!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 10:20   #110
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Wlasnie jutro juz Sylwester! Wszystkiego najlepszego!

Wiecie jaka mialam akcje z sukienka... Cala noc przeplakalam (to tez penie przez to, ze dostalam okres i zle sie czulam...) Okazalo sie w świeta, ze moja sukienka ma skaze. Choc wszyscy mowili, ze nic nie wiadac, to ja ja oddalam i klijentka miala ja zrobic na wlasny koszt. mialam ja odebrac wczoraj, ale wczoraj okazalo sie, ze jeszcze ja krawcowe nie zrobily. Bylam zla, zmeczona i glodna. Lal sie ze mnie wodospad i jeszcze te nerwy, ze nie mam sukienki. W koncu sie wkurzylam, wzielam inna, ale wieczorem okazalo sie, ze moj TZ wolal tamta... za pozno bylo, zeby leciec po tamta, ale mialam takie nerwy, ze pomimo bolu, juz rano polecialam i wymienilam ja znowu... I powiem Wam szczerze, ze juz stracilam ochote gdziekolwiek isc...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 17:16   #111
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

SZczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:25   #112
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dziewczynki Zycze Wam jak najwiecej szczescia i milosci w nowym 2007 roku
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:46   #113
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Hej Kochane!
Widze, ze pusto tu na wateczku, ale nie dziwie sie, kazdy jest zajety. Ja tez teraz jade do szkoly i nie powinnam nawet odchodzic od ksiazek... Znajde jednak zawsze chwilke, zeby wejsc na wizaz
odeszlysmy troche od tematu, a w koncu to watek o odchudzaniu no wiec, zaczelam Nowy Rok z waga 55,5 kg niestety na waga nie jest na 5... Wiem jednak, ze jestem w stanie zmniejszyc ja jeszcze i taki bedzie moj cel na 2007 rok waga 50 bylaby idealna! A wiec zapraszam do dalszego odchudzania lub utrzymywania wagi.
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 10:26   #114
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Hej dziewczynki strasznie tutaj pusto Ja nadal staram sie nie objadac, na cwiczenia jakos jednak nie mam ochoty, ale od czasu do czasu zmuszam sie. Wlasciwie to odpuscilam sobie troche, jem wiecej i mniej zdrowo. Na szczescie waga jaka osiagnelam, tj. 52 kg stoi w miejscu i wyglada na to ze pierwszy raz schudlam bez efektu jojo Co prawda to tylko 3.5 kg ale zawsze Poza tym zamierzam znow wziac sie za siebie i osiagnac to co zamierzam juz od 3 lat i wrocic do mojej poprzedniej wagi, w ktorej czulam sie najlepiej Mam nadzieje, ze powoli mi sie uda. Kleine czekamy na fotki z Sylwestra
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:19   #115
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Dotka ja tez zauwazylam, ze strasznie tu pusto, jakie te nasze dziewczyny zapracowane na poczatku roku... 3,5 kg to bardzo duzo moim zdaniem. Ja waze teraz 56 kg, wlasnie sie wazylam, powolutku do wakacji zrzuce co niepotrzebne... 6 kg, to w koncu nie takie trudne, skoro teraz juz tak sie nie spiesze. Mam juz dosc codziennego stawania na wage, odmawiania sobie wszystkiego, zeby schudnac 1 kg tygodniowo. Meczarnia... Teraz mam duzo czasu, do wakacji jescze hoho. Fotka z Sylwestra jest w avatarze, obok jest moj TZ ale go odcielam
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:04   #116
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Prawie miesiac mnie nie bylo, dlugie ferie mialam
Co u Was kochane slychac?
Kleine, ladna sukienka
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 21:39   #117
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Klara dziekuje
Boze jak mnie tez tu dlugo nie bylo... Ale juz po sesji, wiec bede miala troche wiecej czasu dla siebie... juz sie troche odzwyczailam od odwiedzania wizazu, moze to troche dobrze, bo wizaz uzaleznia... A teraz mam tyle obowiazkow na glowie, ze hej. Pozdrwaiam serdecznie
A Ty Klara co porabialas przez ten caly czas?
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:07   #118
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: <<<**ostateczne próba**>>>

Kleine, buziak wielki!
A ja troche jezdzilam w poszukiwaniu zimy Duzo mialam wolnego, bo zmieniam prace, ale ciiii.... zeby nie zapeszyc Dzieci chorowaly, ale nie jakos powaznie, takie tam wirusowo-przeziebieniowe. I mysle intensywnie o powiekszeniu rodziny...o pieska Ale ciiii...zeby nie zapeszyc
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.