Laserowa korekta wady wzroku - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 21:54   #781
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Fajnie jest zasypiać przy włączonym (oczywiście z ustawionym wyłącznikiem czasowym) telewizorze, bez stresu, że zasnę, a okulary wprasują mi się w twarz.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 12:03   #782
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Dla mnie fajnie jest mieć niezależność w postaci możliwości wyjścia wieczorem do znajomych, bez myślenia czy wziąć płyn i pudełeczko na soczewki czy nie trzeba . po prostu wychodzę i nie tłumacze potem wszystkim ze musze wrócić do domu bo mam soczewki na sobie
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:24   #783
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Wyobrażam sobie jakie to musi być super uczucie, marze o tym żeby już nie nosić okularów, wybieram się w przyszłym tygodniu na konsultacje więc mam nadzieję że się uda!
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 15:54   #784
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
Dla mnie fajnie jest mieć niezależność w postaci możliwości wyjścia wieczorem do znajomych, bez myślenia czy wziąć płyn i pudełeczko na soczewki czy nie trzeba . po prostu wychodzę i nie tłumacze potem wszystkim ze musze wrócić do domu bo mam soczewki na sobie
ja jeszcze musiałam pamiętać o okularach, bo po zdjęciu soczewek zamieniałam się w małego krecika...
teraz jestem 5 miesięcy po zabiegu - inna jakość życia
choć czasami, po przebudzeniu łapka wędruje w poszukiwaniu okularów (20 letnia tresura w tym zakresie)
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:13   #785
dzanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam wszystkich
Co prawda zarejestrowałam się już dawno, ale tylko poczytywałam wybrane wątki. Dziś coś skrobnę od siebie - jestem 2 dni po LASIK-u i efekt jest super Po 17 latach w 'brylastych', w tym 4-letniej przygodzie z soczewkami, widzę listki na dębach za oknem i nadziwić się nie mogę, że jeszcze we wtorek byłam krótkowidzem
dzanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:28   #786
dzanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez margolcia_27 Pokaż wiadomość
Gdzie miałaś wykonywany zabieg? Ja w Weiss Klinik. Swoją drogą, zachęcam do polubienia ich na facebooku - bo też mają specjalne oferty dla fanów, może nie tak częste jak Okolaser, ale jednak... www.facebook.com/weissklinik
Lexum Kraków, oni to raczej żadnych zniżek nie dają...
dzanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:54   #787
dzanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

florencjo33, ja niecały tydzień 'po' nie mam dolegliwości bólowych żadnych. Najgorzej pierwszy wieczór po zabiegu, musiałam leżeć możliwie długo z zamkniętymi oczami, co jest trochę uciążliwe. Już następnego dnia było ok, nawet komputer na godzinkę włączyłam. Jedynie teraz wada troszkę skacze, było już pięknie -0,5, a tu niespodzianka i dziś rano -1, obrzęk spojówki i podsuszona rogówka jeszcze są
dzanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 10:54   #788
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Witam,
jest tu ktoś, kto miał zabieg przeprowadzany w Łodzi?
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 11:38   #789
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Słyszałam że na kilka tygodni (2,3?) przed zabiegiem należy przestać nosić soczewki, zarówno miękkie jak i twarde? I jak jest w przypadku tych wahań wady, po korekcji? Co w momencie kiedy danego dnia macie -1, a innego -1,5? Zakładacie wtedy normalnie okulary? Do jakiego czasu ta wada powinna zbliżyć się do 0,0?

Z góry dzięki za odp
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 16:37   #790
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

ja tydzien przed badaniem kwalifikacyjnym musialam nosic tylko okulary, a przed zabiegiem dwa tygodnie.

zaraz po zabiegu wada normuje sie- ja po tygodniu mialam -/+0.75, po miesiacu tylko +0,75. czuje, ze nie mam 0,0 po 6miesiacach, ale nie musze w zadnym wypadku nosic okularow
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:27   #791
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ok, a powiedzcie mi jak to jest z ciążą - czy po korekcie można rodzić naturalnie? (strasznie mnie to interesuje, aż sobie obiecałam jutro wypytać dokładnie moje położne na ćwiczeniach, ale może a nuż Wy coś na ten temat poczytałyście)

Czekam więc do 21 urodzin. Potem idę na badania i jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań to 'naprawiam' oczy
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 17:34   #792
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

to sa tak male uszkodzenia na oku i tak bardzo szybko sie zrastaja, ze raczej nie powinno byc wiekszych problemow z ciaza
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:57   #793
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zapytałam moich położnych i jest tak jak myślałam - tylko w przypadku odklejającej się rogówki jest wskazanie do cięcia - tak to można spokojnie rodzić naturalnie. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo w przyszłości, jeżeli nie będzie przeciwwskazań, to chcę jak najbardziej rodzić nat.

Ale się napaliłam na korekcję.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:42   #794
dzanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Zapytałam moich położnych i jest tak jak myślałam - tylko w przypadku odklejającej się rogówki jest wskazanie do cięcia - tak to można spokojnie rodzić naturalnie.
No to ja słyszałam coś innego od mojego lekarza przeprowadzającego zabieg Poród naturalny jest niewskazany do roku czasu po korekcji - płatek się goi i ewentualny poród w tym czasie tylko przez cesarkę. Samo zajście w ciążę do roku czasu (pół roku min.) jest niewskazane ze względu na zmiany hormonalne, które dla oczu obojętne nie są. Dlatego też m.in. nie należy ani odstawiać już przyjmowanych, ani zaczynać przyjmować tabletek antykoncepcyjnych (zmieniają krzywiznę rogówki). PS. Z tym, że można "spokojnie" rodzić sn się nie zgodzę - o tym decyduje wiele czynników takich jak ciśnienie wewnątrzgałkowe i grubość rogówki. I na konic - nie trzeba przechodzić korekty laserowej żeby mieć wskazanie do cesarki ze względów okulistycznych.
dzanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:45   #795
dzanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Zapytałam moich położnych i jest tak jak myślałam - tylko w przypadku odklejającej się rogówki jest wskazanie do cięcia - tak to można spokojnie rodzić naturalnie.
No to ja słyszałam coś innego od mojego lekarza przeprowadzającego zabieg Poród naturalny jest niewskazany do roku czasu po korekcji - płatek się goi i ewentualny poród w tym czasie tylko przez cesarkę. Samo zajście w ciążę do roku czasu (pół roku min.) jest niewskazane ze względu na zmiany hormonalne, które dla oczu obojętne nie są. Dlatego też m.in. nie należy ani odstawiać już przyjmowanych, ani zaczynać przyjmować tabletek antykoncepcyjnych (zmieniają krzywiznę rogówki). PS. Z tym, że można "spokojnie" rodzić sn się nie zgodzę - o tym decyduje wiele czynników takich jak ciśnienie wewnątrzgałkowe i grubość rogówki. I na konic - nie trzeba przechodzić korekty laserowej żeby mieć wskazanie do cesarki ze względów okulistycznych.
dzanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:38   #796
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
... można spokojnie rodzić naturalnie. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo w przyszłości, jeżeli nie będzie przeciwwskazań, to chcę jak najbardziej rodzić nat.

Ale się napaliłam na korekcję.
Mam wrażenie, moja droga, że korekcja to tylko wstęp do wzmożonej walki o przyrost naturalny...
Na zdrowie!
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:34   #797
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Mi też na to zwracano uwagę - żeby nie zachodzić w ciąże przez pół roku po zabiegu - ale później droga wolna .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:05   #798
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Oczywiście że tak. Dodam - nie planuję na razie dziecka, po prostu chciałam mieć pewność, że operacja kompletnie nie wyklucza porodu naturalnego, i tyle. Studiuję położnictwo i trochę się już nasłuchałam - po prostu zbyt wiele kobiet wciąż uważa, że obojętnie jaka wada wzroku od razu przekreśla poród naturalny i nierzadko na sali porodowej są kobiety, które były święcie przekonane, że ich (-1) od razu skazuje je na cięcie.

Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, moja droga, że korekcja to tylko wstęp do wzmożonej walki o przyrost naturalny...
Na zdrowie!
A ja mam wrażenie że nie do końca zrozumiałaś o co mi chodziło : |

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
Mi też na to zwracano uwagę - żeby nie zachodzić w ciąże przez pół roku po zabiegu - ale później droga wolna .
O to mi właśnie chodziło
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:24   #799
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja zaszłam w ciążę pod koniec sierpnia zeszłego roku czyli prawie 9 mcy po zabiegu. Ciąża przebiegała dobrze, wzrok się nie zepsuł, nie pogorszył, nie polepszył. Zaobserwowałam zwiększoną suchość oka, więc częściej zakraplałam oczy. W styczniu na kontroli rok po zabiegu dostałam zaświadczenie o przeciwwskazaniu porodu sn, ze względu na wadę -12 i -6,5 D oraz jakieś zwyrodnienia - nie pamiętam dokładnie.
Urodziłam w maju tego roku przez cc i wzrok dalej mam dobry, wada ma tyle ile po zabiegu czyli -2,5 i 0 D
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 21:16   #800
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie że nie do końca zrozumiałaś o co mi chodziło : |
O to mi właśnie chodziło
I o to chodzi. Czyli różnymi ścieżkami podążamy do tego samego celu.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:37   #801
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku



Widzę, że pytacie o ciążę po zabiegu i takie tam
Ja miałam laserową korektę już kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg miałam w Eye Laser Center we Wrocławiu. Miałam -6,5 i -6,75.
Kilka dni przed zabiegiem (może nawet tydzień, nie pamiętam już) nie mogłam nosić soczewek kontaktowych, ani robić makijażu. Na zabieg idzie się bez makijażu (wiadomo). Miałam robione jedno i drugie oko naraz, trwało to może z 15 minut. Najbardziej bolało mnie wciskanie czegoś do oka (zabezpieczają oko, żeby nie można było mrugać) - prawie jakby mi do mózgu wciskali. Potem już nic nie boli. Po zabiegu normalnie pojechałam do domu, źle widziałam, oczy (białka) mega czerwone. Po kilku dniach było już wszystko super. Zakrapiałam oczy antybiotykiem i czymśtam jeszcze kilka razy dziennie. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie można dźwigać, przemęczać się - najlepiej wziąć urlop (serio URLOP - ja wzięłam L-4 i zwolnili mnie wtedy z pracy tłumacząc, że to był zabieg niezagrażający życiu i powinnam wziąć urlop, a nie L-4).

Co do ciąży. Przed zabiegiem (przy -6,5) okulistka powiedziała mi, że rodzić mogę tylko z cesarką, bo inaczej mogę oślepnąć. Po zabiegu, ze względu na ciśnienie przy porodzie, wada może wrócić (ale przynajmniej już nie oślepnę). I tak mi mówił każdy lekarz.

Jestem teraz kilka lat (może z 5?) po zabiegu i jestem bardzo szczęśliwa, że się zdecydowałam. Widzę rewelacyjnie, lepiej niż większość osób bez okularów. Pracuję przy komputerze, 8h dziennie + jeszcze w domu i wzrok się nie pogarsza. Jest super. W końcu bez okularów i soczewek.

Także jeżeli ktoś sobie może na to pozwolić to polecam. Nie znosiłam okularów, męczyłam się z suchością oczu przy soczewkach, a teraz mam to z głowy.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:40
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:48   #802
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Fenris i na jaką metodę porodu w końcu się zdecydowałaś czy zdecydujesz w razie ciąży?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:10   #803
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Przecież Fenris pisze, że lekarze mówią o cesarce jako jedynej możliwej metodzie. I chyba w takiej sytuacji wyboru zbyt dużego nie ma, nie?
Zeus - co prawda - urodził (!) Atenę roztrzaskując sobie głowę, ale:
1 był mężczyzną
2 był (jest?) bogiem
3 nie ma świadków
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:51   #804
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
Fenris i na jaką metodę porodu w końcu się zdecydowałaś czy zdecydujesz w razie ciąży?
Na pewno cesarka (jeśli w ogóle), bo nie chcę mieć znowu -6,5. Zalecenie od okulisty.
Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
[...]
Zeus - co prawda - urodził (!) Atenę roztrzaskując sobie głowę, ale:
1 był mężczyzną
2 był (jest?) bogiem
3 nie ma świadków
Ach, gdyby mężczyźni mogli rodzić dzieci. Nawet głową
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:00   #805
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość




Co do ciąży. Przed zabiegiem (przy -6,5) okulistka powiedziała mi, że rodzić mogę tylko z cesarką, bo inaczej mogę oślepnąć.
Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Przecież Fenris pisze, że lekarze mówią o cesarce jako jedynej możliwej metodzie. I chyba w takiej sytuacji wyboru zbyt dużego nie ma, nie?
Tak, jako jedynej przed zabiegiem. Tak przynajmniej zrozumiałam. Niektóre kobiety nie chcą nawet słyszeć o cesarce, chcą za wszelką cenę rodzić naturalnie - dlatego byłabym wstanie zrozumieć jeśli ktoś będzie chciał poświęcić wzrok a raczej jego ponowne pogorszenie, dla rodzenia naturalnego. Choć sama bym takiej decyzji nie podjęła.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:28   #806
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
Tak, jako jedynej przed zabiegiem. Tak przynajmniej zrozumiałam. Niektóre kobiety nie chcą nawet słyszeć o cesarce, chcą za wszelką cenę rodzić naturalnie - dlatego byłabym wstanie zrozumieć jeśli ktoś będzie chciał poświęcić wzrok a raczej jego ponowne pogorszenie, dla rodzenia naturalnego. Choć sama bym takiej decyzji nie podjęła.
Napisałam tak:

"Co do ciąży. Przed zabiegiem (przy -6,5) okulistka powiedziała mi, że rodzić mogę tylko z cesarką, bo inaczej mogę oślepnąć. Po zabiegu, ze względu na ciśnienie przy porodzie, wada może wrócić (ale przynajmniej już nie oślepnę). I tak mi mówił każdy lekarz."

Nie doprecyzowałam. Po zabiegu ze względu na to, że może mi wrócić wada też mam mieć cesarkę (żeby wada nie wróciła).
Czyli cesarka przed zabiegiem - żeby nie oślepnąć, cesarka po zabiegu - żeby wada nie wróciła.

O to mi chodziło
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 22:37   #807
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Albo pogadać z facetem, czy by nie chciał Cię w czymś wyręczyć...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:04   #808
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Co sądzicie w końcu o korekcji? Robić czy nie? Bezpiecznie czy lepiej nosić okulary bądź soczewki są różne zdania i sama nie wiem już...
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:43   #809
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Wink Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Co sądzicie w końcu o korekcji? Robić czy nie? Bezpiecznie czy lepiej nosić okulary bądź soczewki są różne zdania i sama nie wiem już...
Chcesz podsumowania poprzednich ośmiuset trzydziestu wpisów?
Tak. Warto.
To jest moje zdanie.
Może zaproponuj ankietę?
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:27   #810
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Co sądzicie w końcu o korekcji? Robić czy nie? Bezpiecznie czy lepiej nosić okulary bądź soczewki są różne zdania i sama nie wiem już...
Mogłaś chociaż przeczytać kilka ostatnich postów... Zobacz wyżej
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.