sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 08:28   #1
est_era
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Unhappy

sukienka


Witam
Mam za nie długo dość ważne spotkanie rodzinne u mojego chłopaka na rocznice slubu jego rodziców i chce wypaść lepiej niż jego siostra która zawsze ma cos na sobie eleganckiego i oczywiście świecącego (brokat, cekiny itp) co jest dla mnie okropne a w dodatku uwaza sie za nie wiadomo jaką laske.
Na ta okazje kupiłam sobie sukienkę ciemno niebieska z czarnym paskiem taka jak widać na zdjęciu no i teraz pytanie czy pasuje do tego założyć grubsze rajstopy? np czarne czy jakieś ze wzorami? ja się naprawde nie znam na sukienkach i dobieraniu do nich dodatków (wyślijcie jakieś linki)
prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZA521C00H-502@1.jpg (1,1 KB, 189 załadowań)
est_era jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:05   #2
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: sukienka

co prawda niezbyt widać tę sukienkę ze zdjęcia ale wydaje mi się, że można do niej założyć czarne kryjące rajstopy Nie lubię wzorzystych rajtuzów bo wydają mi się przesadzone, chyba że czarne z ciemniejszym czarnym paseczkiem po zewnętrznej stronie - optycznie wydłużają i wysmuklają nogi
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:25   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: sukienka

Cytat:
Napisane przez est_era Pokaż wiadomość
Witam
Mam za nie długo dość ważne spotkanie rodzinne u mojego chłopaka na rocznice slubu jego rodziców i chce wypaść lepiej niż jego siostra która zawsze ma cos na sobie eleganckiego i oczywiście świecącego (brokat, cekiny itp) co jest dla mnie okropne a w dodatku uwaza sie za nie wiadomo jaką laske.
Na ta okazje kupiłam sobie sukienkę ciemno niebieska z czarnym paskiem taka jak widać na zdjęciu no i teraz pytanie czy pasuje do tego założyć grubsze rajstopy? np czarne czy jakieś ze wzorami? ja się naprawde nie znam na sukienkach i dobieraniu do nich dodatków (wyślijcie jakieś linki)
prosze o pomoc
Sukienka-klasa!
A rajstopy...
To zależy, głównie od tego, jakie masz nogi.
Moje łydki, na przykład, są jedyną chudą częścią mnie, więc ja bym do tej sukienki założyła rajstopy w kolorze ecru, żeby tonacja całości nie była pogrzebowa (ale ja się w ogóle lubuję w jasnych rajstopach). Ze względu na czarny pasek i aktualną modę (ponoć teraz się namiętnie łączy granat z czernią), czarne rajtki jak najbardziej OK. Czy we wzorek? To zależy od wzorków. Kwiatuszków z brokatem, na przykład, bym nie polecała. I też, znowu-jeżeli nie masz mocno szczupłych nóg, dużo wzorków będzie optycznie je poszerzało (zresztą-nawet, jeżeli masz superchude, niektóre wzory są tak zabójcze, że nawet patyczak wygląda słoniowato.

Ponieważ mamy teraz zimną porę roku, grube rajstopy nie będą wyglądały źle. Tylko nie przesadź z grubością. Takie 40DEN, dobrze opinające nogę, są w porządku. W wełniaczach a la babcia Stanisława nie polecam wychodzić gdziekolwiek, ponieważ, niezależnie od wysiłków, zrolują się na Amen i tyle będziesz miała z elegancji.

No i jeszcze-jakie buty?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:36   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: sukienka

widze tylko miniaturke zdjecia tej sukienki, nie wiem czy to mnie zdjecie się nie powiększa czy ty takie wrzuciłaś.
Sukienka zdaje się być taka typowo codzienna, wiec ja bym do niej dobrała fajne dodatki. eleganckie wysokie obcasy, kopertówkę, rajstop czarnych bym nie zakładała bo zrobi się taki ciężki i smutny zestaw.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 07:31   #5
est_era
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: sukienka

Dzięki za rady
Napewno założe czarne rajstopy i postaram sie założyć jakieś jaśniejsze dodatki by całość nie wyszła zbyt ciemno
est_era jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:03   #6
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: sukienka

Kopertówka wyglądałaby bardzo dobrze. A jaki masz kolor włosów? Nie wiem czy jasne dodatki będą pasować.. Jakie masz dokładniej na myśli?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 19:01   #7
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: sukienka

Cytat:
Napisane przez est_era Pokaż wiadomość
Witam
Mam za nie długo dość ważne spotkanie rodzinne u mojego chłopaka na rocznice slubu jego rodziców i chce wypaść lepiej niż jego siostra która zawsze ma cos na sobie eleganckiego i oczywiście świecącego (brokat, cekiny itp) co jest dla mnie okropne a w dodatku uwaza sie za nie wiadomo jaką laske.
Na ta okazje kupiłam sobie sukienkę ciemno niebieska z czarnym paskiem taka jak widać na zdjęciu no i teraz pytanie czy pasuje do tego założyć grubsze rajstopy? np czarne czy jakieś ze wzorami? ja się naprawde nie znam na sukienkach i dobieraniu do nich dodatków (wyślijcie jakieś linki)
prosze o pomoc
Proponuje czarne gładkie kryjące rajstopy i do tego jakiś efektowny naszyjnik (ale nie wisior). Może w kolorze starego złota, które jest aktualnie modne lub srebra.
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 10:54   #8
est_era
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: sukienka

mam ciemno brązowe włosy nawet bardzo.
też chodziło mi o takie dodatki w kolorze "starego złota"
est_era jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 08:30   #9
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: sukienka

Takie jak najbardziej .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 10:05   #10
mademoiselle brigitte
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle brigitte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: sukienka

ciemnobrązowe lub czarne kryjące rajstopy
__________________
"elegancji nie da się zdefiniować, to kwestia indywidualnego smaku"
http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/
mademoiselle brigitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.