Laserowa korekta wady wzroku - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 08:33   #811
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Czytałam czytałam ale nie wiem bo jedni piszą o jakiś efektach ubocznych a inni że super ciężko zdecydować chyba pójdę do kliniki na konsultację i zobaczę co i jak.
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 08:36   #812
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Bo chodzi o najświeższe opinię . Niestety tak to jest, że u jednego okres gojenia pójdzie raz dwa a drugi będzie czekał pół roku na efekt końcowy. Ale nie ma co się zrażać, najważniejsze to wybrać doświadczonego lekarza, który taki zabieg robi niemal co dzień a nie takiego który robi raz na miesiąc, jak nie rzadziej.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:16   #813
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Klinikę już wybrałam znajoma mi poleciła taką na Grzybowskiej, znana z doświadczeniem, długo działa na rynku no i podobno ma najlepszych lekarzy, ale się okaże
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:13   #814
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Gdy już pójdziesz na Grzybowską, poproś o książkę życzeń i zażaleń... A poważnie to o zażaleniach na tę klinikę nie słyszałam, a przed zabiegiem szukałam takich informacji. Więc też mogę polecić jako zadowolona pacjentka.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:56   #815
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Tak to napisałaś że już się przestraszyłam ...mam nadzieję że zażaleń nie będzie, a na co zwrócić uwagę może masz dla mnie jakieś rady? Jak teraz twój wzrok masz teraz 0 ? Ile wzięłaś urlopu?
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 10:16   #816
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Tak to napisałaś że już się przestraszyłam ...mam nadzieję że zażaleń nie będzie, a na co zwrócić uwagę może masz dla mnie jakieś rady? Jak teraz twój wzrok masz teraz 0 ? Ile wzięłaś urlopu?
Rady: zadzwonić do kliniki i wypytać o wszystko; zdjąć soczewki (jeśli używasz) i pójść na badania po dwóch tygodniach - bo w przypadku pozytywnej kwalifikacji zabieg możesz mieć następnego dnia; myśleć pozytywnie.
Moja wada zeszła do zera.
Miałam zwolnienie na trzy tygodnie.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:06   #817
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

No to zazdroszczę Też bym tak chciała do 0 wow! a jak z funkcjonowaniem po zabiegu? Ile Ci się to goiło?
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 21:14   #818
screamin
Przyczajenie
 
Avatar screamin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

muszę dzisiaj przejrzeć cały ten wątek ...
chociaż mam wadę -11 i niestety najprawdopodobniej nikt się laserowego nie podejmię... cierpliwie czekałam do 21 roku życia i już nie mogę się doczekać aż pozbędę się chociaz 3/4 wady bo to mega uciążliwe. żaden ból i szczypanie mi nie straszne
screamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 22:11   #819
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
No to zazdroszczę Też bym tak chciała do 0 wow! a jak z funkcjonowaniem po zabiegu? Ile Ci się to goiło?
Funkcjonowanie po zabiegu ma wyglądać ściśle według zaleceń lekarza. Jak u dentysty - powie, że masz nie jeść przez dwie godziny i nie palić przez dobę, to nie jesz i nie palisz. Tutaj - gdy Ci mówią, że masz myc włosy w okularach pływackich, to nie zastanawiasz się, że będziesz głupio wyglądać, tylko wysyłasz chłopa po okulary i tyle.
Zalecenia dostaniesz indywidualne, ale można sprawdzić na stronie okolaser, jak to mniej więcej wygląda.
Gojenie trwało u mnie ok. dwa i pół do trzech miesięcy.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 14:47   #820
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez screamin Pokaż wiadomość
muszę dzisiaj przejrzeć cały ten wątek ...
chociaż mam wadę -11 i niestety najprawdopodobniej nikt się laserowego nie podejmię... cierpliwie czekałam do 21 roku życia i już nie mogę się doczekać aż pozbędę się chociaz 3/4 wady bo to mega uciążliwe. żaden ból i szczypanie mi nie straszne
Jak nie laser to może soczewka fakijna?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:43   #821
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja czytałam że doktor Szaflik zajmuje się takim cięższymi przypadkami, może do niego idź na konsultację to Ci coś doradzi, w końcu jeden z lepszych specjalistów w kraju.


Cytat:
Napisane przez screamin Pokaż wiadomość
muszę dzisiaj przejrzeć cały ten wątek ...
chociaż mam wadę -11 i niestety najprawdopodobniej nikt się laserowego nie podejmię... cierpliwie czekałam do 21 roku życia i już nie mogę się doczekać aż pozbędę się chociaz 3/4 wady bo to mega uciążliwe. żaden ból i szczypanie mi nie straszne
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 21:41   #822
screamin
Przyczajenie
 
Avatar screamin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
Jak nie laser to może soczewka fakijna?
moja okulistka coś o tym wspominała, w styczniu idę na konsultację i mam nadzieję że tym razem badania wyjdą dobre i uda się to zrobić jak najszybciej...
__________________
Drożdże!
14.11 - 32cm.
14.12 - ?
screamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 07:30   #823
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

O widzisz, to koniecznie dopytaj, bo ta soczewka to podobno najlepsza alternatywa dla tych co korekcji mieć nie mogą. Poszłabym też na Twoim miejscu ze zrobionymi badaniami na dwie oddzielne konsultacje.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:01   #824
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja w przyszłym tygodniu w końcu idę na konsultację więc też wam powiem co i jak juz się nie mogę doczekać Oby laser okazał się dobrą kliniką.
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:02   #825
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
O widzisz, to koniecznie dopytaj, bo ta soczewka to podobno najlepsza alternatywa dla tych co korekcji mieć nie mogą. Poszłabym też na Twoim miejscu ze zrobionymi badaniami na dwie oddzielne konsultacje.
Soczewka jest alternatywą, ale i dopełnieniem. Czytałam, że przy większych wadach wszczepia się soczewkę i robi dodatkową korekcję.
A te badania to gdzie ma zrobić? Własnie na konsultacjach/kwalifikacjach zlecane są odpowiednie badania pod kątem przewidywanego zabiegu.

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Ja w przyszłym tygodniu w końcu idę na konsultację więc też wam powiem co i jak juz się nie mogę doczekać Oby laser okazał się dobrą kliniką.
Oby? Jak dla mnie jest! Niech laser... mo będzie z Tobą!
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:20   #826
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Antonina74 badania oczywiście robi w klinice którą sobie wybierze, ale jeśli w jednej powiedzą jej, że nic z tego, nic się zrobić nie da - to powinna się wybrać na dodatkowe konsultacje. Znajoma przede mną chciała iść na zabieg, zrobiła badania w jednej klinice gdzie ale jej nie zakwalifikowali, po swojej korekcji namówiłam ją żeby zrobiła badania jeszcze raz ale tam gdzie ja - i zabieg będzie miała lada dzień. Poza tym chyba nie we wszystkich klinikach mają w ofercie tą fakijną soczewkę.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:53   #827
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Mam nadzieję że będzie za mną, ale ja jestem trochę panikara i nawet się konsultacji boję Ale dam znać jeżeli zlikiwdują mi moją wadę będę tej klinicę się kłonić całe życie
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 17:57   #828
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Teraz to mnie bardziej przestraszyłaś, widziałam te filmiki w necie z tej operacji i wygląda trochę przerażająco, ze mnie taka panikara że najchętniej bym chciała to przespać Ale dam radę!
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:22   #829
screamin
Przyczajenie
 
Avatar screamin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
O widzisz, to koniecznie dopytaj, bo ta soczewka to podobno najlepsza alternatywa dla tych co korekcji mieć nie mogą. Poszłabym też na Twoim miejscu ze zrobionymi badaniami na dwie oddzielne konsultacje.

Póki co ufam mojej okulistce 100%. Jest fantastyczna, dzięki niej wada się ustabilizowała bo tak to ciągle gnała w dół Przy każdej wizycie robi cały zestaw badań, w soczewkach, w okularach, bez soczewek. nie znam osoby która by jej nie chwaliła. Już mnie uświadomiła żebym przygotowywała się na tą soczewkę wstrzykiwaną bo lasera nikt się u mnie nie podejmie... odstrasza mnie tylko ta cena


Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Teraz to mnie bardziej przestraszyłaś, widziałam te filmiki w necie z tej operacji i wygląda trochę przerażająco, ze mnie taka panikara że najchętniej bym chciała to przespać Ale dam radę!

trzymaj się i koniecznie opisz wszystko po zabiegu!!
filmikami i straszniem w internecie się nie przejmuj ja też prawie uciekłam przed robieniem przegrody nosowej po tym jak się naczytałam a tak naprawdę to nie było to nic strasznego... powodzenia!!
__________________
Drożdże!
14.11 - 32cm.
14.12 - ?

Edytowane przez screamin
Czas edycji: 2012-11-22 o 14:23
screamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 09:08   #830
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Faktycznie cena może skutecznie zniechęcić, ale przecież nie trzeba takiego zabiegu przeprowadzać już, od razu - można spokojnie jeszcze przemęczyć się w okularach i zbierać kasę... Ale lepiej też najpierw pójść na badania, żeby mieć pewność, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:40   #831
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Margolcia, zapomniałaś pozdrowić panią doktor z Twojej Kliniki. Premii nie będzie.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:10   #832
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja to wolałabym od razu, bo jak zrobię badania a potem będe zbierać to może wyjść tak, że trzeba znowu zrobić badania, szczerze mówiąc nie wiem jaki jest okres ważności tych badań.

Cytat:
Napisane przez Meea Pokaż wiadomość
Faktycznie cena może skutecznie zniechęcić, ale przecież nie trzeba takiego zabiegu przeprowadzać już, od razu - można spokojnie jeszcze przemęczyć się w okularach i zbierać kasę... Ale lepiej też najpierw pójść na badania, żeby mieć pewność, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu.
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:19   #833
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

I to jest dobra koncepcja. Właśnie takie rozwiązanie jest proponowane w CMO Laser - od razu czujesz się zaopiekowana i lekarka nie musi przed zabiegiem przypominać sobie całej Twojej historii...
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:04   #834
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Oczywiście tak było by najlepiej - przedstawiona opcja jest dla osób które bardzo martwią się swoimi finansami .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:51   #835
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Niby można jedno oko, ale sam wiesz jak jest po co dwa razy przez to przechodzić brać urlop, chyba lepiej iść za ciosem, ja mam nadzieję że to dobry wybór
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:18   #836
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Mamy parkę oczu by widzieć stereo. Więc jeśli chcemy je poprawiać, to najlepiej od razu cały "zestaw". Pomijając powtarzanie zabiegu, zwolnienia, rehabilitacji, braku makijażu i innych horrorów lepiej zaaplikować organizmowi zmianę za jednym zamachem. Trzeba pamiętać, że to jak widzimy, zależy od oka, ale i przekazywania obrazu do mózgu i przyzwyczajania go (mózgu) do tego co i jak widzimy. Więc lepiej nauczyć mózg za jednym zamachem. To tak jakbyś uczyła się języka obcego w systemie: 1 semestr - poznajesz 1234 polskie słowa, 2 semestr - ich obce odpowiedniki.
Takie spłodziłam homeryckie porównanie
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:11   #837
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez margolcia_27 Pokaż wiadomość
Piękne wyszło Ci to porównanie i podpisuję się pod nim obiema (obydwoma?) łapkami
Ale to musi być dziwne wrażenie właśnie, że na jedno oko widzisz ok., a na drugie... chociaż są też przypadki, że na jednym oku w ogóle nie ma wady, a na drugim jest - myślałam, że to odosobnione przypadki, ale podobno dość częste...
Dziękuję za oklaski.
Ja najbardziej lubię mój przypadek - na jedno oko widzę świetnie, a na drugie - świetnie.
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:56   #838
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Ja juz po korekcji, powiem Wam że jest super, jeszcze oczy się przyzwyczajają ale ogólnie od razu widać poprawę, odezwe się za jakiś czas bo komputer mi nie jest wskazany Idźcie do okolasera - dobra klinika.
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 09:15   #839
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Antonina74 Pokaż wiadomość
Margolcia, zapomniałaś pozdrowić panią doktor z Twojej Kliniki. Premii nie będzie.
Weiss Klinik troszkę przyspamowała forum. Wyczyściłem już.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:56   #840
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Ja juz po korekcji, powiem Wam że jest super, jeszcze oczy się przyzwyczajają ale ogólnie od razu widać poprawę, odezwe się za jakiś czas bo komputer mi nie jest wskazany Idźcie do okolasera - dobra klinika.
Okolaser na Grzybowskiej? Szczerze to jest na liście klinik, między którymi będę się zastanawiać, jak już będę bliżej terminu.

Pisz jak się czujesz, czy widzisz wszystko dobrze i generalnie czekamy na relację
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.