Wanna- jaką wybrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 19:01   #31
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez raaszka Pokaż wiadomość
U mnie prysznic jest w drugiej łazience w razie czego, ale w tej swojej wolałabym mieć wannę. Obie rzeczy też mi się raczej nie zmieszczą, zresztą nie chcę wydawać tyle pieniędzy:/ Stąd myślałam o zasłonie.
No dobrze, a jaki kształt najbardziej lubicie? Mi się te narożne straaasznie podobają i na taką się chyba zdecyduję
I pytanie zasadnicze, gdzie najtaniej kupować? Duże sklepy, hurtownie?
najtaniej kupisz w internecie. Tanio jest też a castoramie i leroy merlin, ale najlepiej wybierz model i sprawdź na ceneo albo w nokaucie. Tylko kupując w necie ponosisz ryzyko uszkodzenia w transporcie...
Ja swoją (150 na 95 cm) kupiłam za 370 zł z cersanitu w Leroy-u.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-02-02 o 19:03
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 20:35   #32
raaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Tylko kupując w necie ponosisz ryzyko uszkodzenia w transporcie...
Chyba tak zrobię, jak mówisz Tavarney, że posprawdzam ceny w necie. Ale chyba jak mi uszkodzą w transporcie, to składam reklamację i wymieniają prawda?
raaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:24   #33
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez raaszka Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię, jak mówisz Tavarney, że posprawdzam ceny w necie. Ale chyba jak mi uszkodzą w transporcie, to składam reklamację i wymieniają prawda?
powinni, chociaż spotkałam się z sytuacją, że sklep stwierdził, że winę ponosi klient, bo źle ją wniósł do mieszkania i reklamacji nie uwzględniono. Więc żeby nie robić sobie kłopotu, trzeba z tym uważać.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-02-04 o 19:32
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 06:57   #34
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Wiecie co porównać w necie ceny można ale w sumie zwykłe rogowe wanny nie są aż tak drogie w hipermarketach budowlanych więc nie wiem czy ma sens zamawiać przez internet. Jeśli mogą być takie problemy z transportem to ja dziękuję. Naszą wannę dostarczono wprost ze sklepu i dostawca zniósł ją z auta więc od razu widziałam czy nie jest zniszczona. Gdyby co to bym jej nie przyjęła.
Z drugiej strony znajomi zamawiali wannę rogową z hydromasażem i w sklepie kosztowała ok. 10000 zł a w sklepie internetowym coś 6000 zł wiec różnica bardzo duża.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 07:42   #35
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

My właśnie jesteśmy w trakcie remontu i złożyliśmy zamówienie na rzeczy typu wanna prysznic kibelki krany zlewy umywalki wybór jest ogromny, cenowo rozpiętość także, nas np. wyszedł drożej prysznic aniżeli wanna, mój D. wybierał wannę i fajna jest podoba mi się zobaczymy jak w praktyce zabudowy nie wzięliśmy bo obudujemy ją płytkami no i bez hydromasażu bo do wanny z hydromasażem to trzeba najpierw wziąć prysznic a następnie można do niej wejśc i przynajmniej raz w tygodniu trzeba z niej korzystać żeby te wszytskie otworki się nie pozapychały i żeby z kanalizy nie bił smród:P tak gdzieś czytaliśmy i mówiono nam.

na 1 zdjęciu wanna która zmówilismy - bez hydromasażu wymiary 175x120
na zdjęciu 2 wanna która nam się podobała no ale już w łazience by się nie zmieściła albo musiała by stać na środku to wtedy przejści aby nie było a szkoda bo fajna

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2010-02-05 o 07:43
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:48   #36
raaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

oliwka ta druga w kształcie serca jest super Ale rzeczywiście sporo musi miejsca zajmować. A ile kosztuje??
Mi się podoba konkretny symetryczny typ wanny.
Cenowo są spore różnice, jeśli chodzi o sklepy stacjonarne i internetowe. Znalazłam jeden fajny model na stronie Sanplast.pl za 720 zł. Bardzo mi się podoba ( w sklepie ponad 900kosztuje), drugi mój faworyt z Lazienkaplus.pl to klasyka Koła , narożna 135, za 870 ( w sklepie 1000). Dla mnie to są różnice jednak różnice, pewnie dlatego, że wszystko zmieniam, więc na każdej rzeczy oszczędzając chociaż te 150zł, w sumie wychodzi duża kwota! Teraz tylko muszę zdecydować się na firmę:/ Koło mnie chyba bardziej przekonuje, bo dają dłuższą gwarancję.
raaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:09   #37
eliza_2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez raaszka Pokaż wiadomość
Witam, zdecydowałam się na totalny remont łazienki. Dotąd miałam prysznic- największym obecnym marzeniem jest zostać posiadaczką wanny
Czekam na wszelkie porady dotyczące firmy, kształtu, materiału..bo nie mam bladego pojęcia o tym
Zastanawiam się jak też sprawdza się np. stała (plastikowa czy szklana) osłona na wannę- tak że można ją w razie czego używać jako prysznica.

Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
Jeśli w łazience nie ma miejsca na wannę i kabinę prysznicową, to najlepszym kompromisem jest wanna z parawanem nawannowym.Wszystko zależy od tego, jak duża jest łazienka i jaką sumę jest Pani w stanie przeznaczyć na wyposażenie. Ogólnie polecam wannę + parawan.Warto wybrać markowych producentów, omijać produkty chińskie i z supermarketu. Jeśli chodzi o parawan polecam firmy: Aquaform, Kermi, Novellini, Huppe, Radaway. Jeśli chodzi o wanny: Sanplast, Koło, Riho, Kaldewei
eliza_2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 21:33   #38
ikaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 134
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez eliza_2000 Pokaż wiadomość
Jeśli w łazience nie ma miejsca na wannę i kabinę prysznicową, to najlepszym kompromisem jest wanna z parawanem nawannowym.Wszystko zależy od tego, jak duża jest łazienka i jaką sumę jest Pani w stanie przeznaczyć na wyposażenie. Ogólnie polecam wannę + parawan.Warto wybrać markowych producentów, omijać produkty chińskie i z supermarketu. Jeśli chodzi o parawan polecam firmy: Aquaform, Kermi, Novellini, Huppe, Radaway. Jeśli chodzi o wanny: Sanplast, Koło, Riho, Kaldewei
Ja z kolei polecam nasz rodzimy sprawdzony produkt .Wanny akrylowe z Cersanitu.Grubość akrylu 5 mm ,gwarancja i śnieżna biel i przystępna cena.Czego trzeba więcej?
ikaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 06:30   #39
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez ikaria Pokaż wiadomość
Ja z kolei polecam nasz rodzimy sprawdzony produkt .Wanny akrylowe z Cersanitu.Grubość akrylu 5 mm ,gwarancja i śnieżna biel i przystępna cena.Czego trzeba więcej?
Potwierdzam. My tez używamy akrylowej wanny z Cersanitu i nic się z nią nie dzieje, zabrudzenia szybko schodzą. Podobno akrylowych wanien nie powinno się myć mleczkami i preparatami do łazienek bo z czasem mogą żółknąć. Wystarczy zwykły płyn do naczyń.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:05   #40
ikaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 134
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Potwierdzam. My tez używamy akrylowej wanny z Cersanitu i nic się z nią nie dzieje, zabrudzenia szybko schodzą. Podobno akrylowych wanien nie powinno się myć mleczkami i preparatami do łazienek bo z czasem mogą żółknąć. Wystarczy zwykły płyn do naczyń.
Jeśli chodzi o czyszczenie wanien akrylowych tych Cersanitu i pozostałych polecam artykuł http://olazience.pl/montaz-lazienki-...wanne-akrylowa
ikaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:40   #41
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Bardzo fajne wanny ma firma Koło. Dobra jakość za przyzwoite pieniądze. Przykład: http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%...0-x-70-cm.html
Cersanit może mieć już nieco wyższą cenę, ale sami zdecydujcie czego oczekujecie ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 16:02   #42
ikaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 134
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez raaszka Pokaż wiadomość
Witam, zdecydowałam się na totalny remont łazienki. Dotąd miałam prysznic- największym obecnym marzeniem jest zostać posiadaczką wanny
Czekam na wszelkie porady dotyczące firmy, kształtu, materiału..bo nie mam bladego pojęcia o tym
Zastanawiam się jak też sprawdza się np. stała (plastikowa czy szklana) osłona na wannę- tak że można ją w razie czego używać jako prysznica.

Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
Zdecydowanie polecam wanny akrylowe.Jestem szczęśliwą posiadaczką wanny Ariza z Cersanitu.Kosztowała niezbyt drogo,wykonana z dobrej jakości i grubości akrylu oraz w pięknym białym kolorze
ikaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 08:07   #43
mon1ka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zakup wanny narożnej, sama ostatnio taką kupiłam, polecam również obłożenie jej płytkami. A co do miejsca zakupu to również uważam że lepiej jest zamawiać przez internet, ceny są na prawdę dużo niższe niż w sklepach
mon1ka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 11:46   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Na 1-2 kwartał 2016 robimy planowany od dawna remont łazienki. Byłam na 99% przekonana do prysznica walk in, przyszedł na ogląd pan z firmy (orientuję się w cenach) i poleca mi jednak wannę plus parawan, żeby móc brać prysznic. Pomysł mi się w sumie spodobał i teraz pytanie: jaka marka (cena nie gra roli, kilka stów w tą czy w tą wobec całości to nic) jest trwała, sprawdza się?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:19   #45
ekologiczna000
Przyczajenie
 
Avatar ekologiczna000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Witam, planujemy z mężem remont łazienki i planujemy montaż wanny. Odwiedziliśmy w zeszłym tygodniu salon Łazienek z Pomysłem w Krakowie i natrafiliśmy się na markę Vigour. Cenowo może nie jest najbardziej atrakcyjnie, natomiast podobno idzie mocno w parze z jakością. Wiadomo, wszyscy mówią to samo Dlatego pytam Was, czy mieliście styczność z tą marką? Pozdrawiam.
ekologiczna000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:47   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez ekologiczna000 Pokaż wiadomość
Witam, planujemy z mężem remont łazienki i planujemy montaż wanny. Odwiedziliśmy w zeszłym tygodniu salon Łazienek z Pomysłem w Krakowie i natrafiliśmy się na markę Vigour. Cenowo może nie jest najbardziej atrakcyjnie, natomiast podobno idzie mocno w parze z jakością. Wiadomo, wszyscy mówią to samo Dlatego pytam Was, czy mieliście styczność z tą marką? Pozdrawiam.
Czyli jakość też nieatrakcyjna? Fajnie wiedzieć. Będziemy omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-10-13 o 11:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:22   #47
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli jakość też nieatrakcyjna? Fajnie wiedzieć. Będziemy omijać szerokim łukiem.
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 17:23   #48
camillion2
Przyczajenie
 
Avatar camillion2
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Tutaj jest całkiem fajny tekst na ten temat http://remoncjusz.pl/wanny-akrylowe-...orownanie.html Ja mimo wszystko bardziej się skłaniam ku wannom akrylowym
__________________
Nie ma lepszej inwestycji dla narodu niż napełnienie dzieci mlekiem.
camillion2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:19   #49
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Zawsze chciałam mieć w łazience wannę miedzianą.. Taką ciemno złotą, do tego płytki takie ziemiste, dużo roślinek.. Podobno taką miedzianą wannę bardzo łatwo utrzymać w czystości.
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 11:49   #50
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

O czymś takim piszesz? Też mi się podoba Ciekawe jak z czyszczeniem takiej wanny ?
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:14   #51
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Dokładnie o to mi chodzi! Może troszkę więcej zieleni . Czytałam o takich wannach i podobno czyści się tylko delikatnym mydłem, bez dodatków wybielaczy więc można się z ostrą chemią pożegnać .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 10:05   #52
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

To bardzo dobrze, mi już dawno dermatolog zabronił czyścić ostrą chemią.. I sprzątam tylko octem, sodą itp.
Świetna taka wanna, nie to co brodziki/ wanny z supermarketu.. Mój brodzik ciągle się odbarwia, nie mówiąc o odkształcaniu. Taka miedziana wanna pewnie służyłaby dłuugie lata…
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 08:48   #53
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

A czy serio chciałybyście mieć tak wyposażoną łazienkę? Macie warunki oświetleniowe by pozwolić sobie na takie ciemne wyposażenie?
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 22:09   #54
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Mój mąż miał kupił wannę, do której musiałam dostosować całe wnętrze Nie było łatwo ale po czasie (ponad rok w użytkowaniu), mimo wielu wcześniejszych obaw - stwierdzam, że ta wanna to najprzyjemniejsze i najbardziej relaksujące urządzenie w całym mieszkaniu i nie chciałabym jej zamienić na żadną inną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg byYoa-lazienka-1-990x620-3.jpg (191,5 KB, 27 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:27   #55
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Miałam w końcu możliwość "zmacania" wanien dwóch polskich producentów (mam nadzieję, że polskich, w dzisiejszych czasach to nie do końca wiadomo, czy nie produkują gdzieś w Azji, a potem naklejka z marką i gotowe ): PMD Piramida i Pool Spa (podobno powiązana z Roca). Lepiej macało się Pool Spa - jakiś taki solidniejszy mi się wydał ten akryl, ale może to tylko moja wyobraźnia. Chcę jeszcze zobaczyć jakieś wanny Roca i Kaldewei (ale tu już widzę, że ceny ok. 1000 zł).

Koleżanka ma wannę akrylową "od lat", ale mówi, że wydała na nią ponad 1000 zł. To samo mi mówił fachman od łazienek "niech pani weźmie akryl, ale solidny, droższy akryl, bo jest różnica w jakości".

Wanny śnią mi się po nocach.

Niech mi ktoś wytłumaczy, czemu parawany nawannowe są nieraz 2-3 razy droższe, niż same wanny??
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:35   #56
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
A czy serio chciałybyście mieć tak wyposażoną łazienkę? Macie warunki oświetleniowe by pozwolić sobie na takie ciemne wyposażenie?
Ja akurat mam bardzo widną łazienkę a sama lubię bardzo przytulne, ciepłe wnętrza, klimatyczne, nie za bardzo nowoczesne. Wydaje mi się, że kolory natury, jak właśnie krem, brąz czy miedź to coś co w tak jasnym wnętrzu może mi wprowadzić odrobinę przytulności .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 20:36   #57
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

No widzisz, ja też wolę widną łazienkę i w ogóle słońce w domu. Dla mnie łazienka inna niż biała nie istnieje, aczkolwiek niektóre meble Roca w innych kolorach zachwycają mnie, czasami mam ochotę coś pozmieniać.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:38   #58
zainteresowanawnetrzami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Pamiętam jak ja niedawno urządzałam swoją łazienkę. Wybór tak duży, że chyba pół roku przebierałam w wannach, umywalkach itp. Najpierw chciałam mieć wannę wolnostojącą, potem stwierdziłam, że chyba lepiej byłoby mieć wannę z szybą, żeby można było również wziąć prysznic. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw stwierdziliśmy, że wanna 2 w 1 będzie praktyczniejsza… i po roku muszę stwierdzić, że jest super! Znalazłam zdjęcie, które baaaardzo przypomina mi moją łazienkę. Wokół mam jeszcze mozaikę z konglomeratu kwarcowego Technistone – też super sprawa
https://www.pinterest.com/pin/367958232033483526/
zainteresowanawnetrzami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:08   #59
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Znalazłam jeszcze coś takiego. Ja niestety jakieś trzy lata temu remontowałam swoją . Teraz na pewno więcej uwagi zwróciłabym na wannę i to z czego jest wykonana.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 19:46   #60
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Wanna- jaką wybrać?

Cytat:
Napisane przez Monnisiella Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze coś takiego. Ja niestety jakieś trzy lata temu remontowałam swoją . Teraz na pewno więcej uwagi zwróciłabym na wannę i to z czego jest wykonana.
Styl rustykalny, mnie bardziej ciągnie w stronę minimalizmu.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-31 16:14:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.