Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 12:33   #2581
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

kurde tak sobie mysle o odzywianiu szusz, na sniadanie koktajl (zdrowo) potem ten łosos plus warzywa (zdrowo) to ta pizza w bilansie calego dnia nie jest taka zla ale z drugiej strony pizza codziennie, chyba mi po takim czasie zbrzydła.
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:35   #2582
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Jeszcze zależy jaka pizza. Gdyby sama robiła z dobrej mąki, bez sera, z warzywkami, lekkim mięsem, to jeszcze da się to wybaczyć. Szczególnie gdyby łączyła to z ruchem. A tak to kaput.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:38   #2583
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kurde tak sobie mysle o odzywianiu szusz, na sniadanie koktajl (zdrowo) potem ten łosos plus warzywa (zdrowo) to ta pizza w bilansie calego dnia nie jest taka zla ale z drugiej strony pizza codziennie, chyba mi po takim czasie zbrzydła.
łosoś zdrowy? Z tego co się orientuję, łosoś hodowlany to najbardziej toksyczna ryba, którą ze smakiem wcinają Polacy koktajl na słodzonym pseudo mleku też raczej nie jest esencją dobra.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:39   #2584
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
łosoś zdrowy? Z tego co się orientuję, łosoś hodowlany to najbardziej toksyczna ryba, którą ze smakiem wcinają
Nie miałam pojęcia. Dobrze, że rzadko jem, choć uwielbiam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:41   #2585
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kurde tak sobie mysle o odzywianiu szusz, na sniadanie koktajl (zdrowo) potem ten łosos plus warzywa (zdrowo) to ta pizza w bilansie calego dnia nie jest taka zla ale z drugiej strony pizza codziennie, chyba mi po takim czasie zbrzydła.
Troche jej wspolczuje faceta z takim podejsciem do jedzenia jak Tomek, bo pewnie jak sie lubi pizze to ciezko nie ulec presji, jak partner codziennie sobir jakas zamawia. Do tego ta jego awersja do warzyw i wiecznie wpychanie w sobie swinstw - przykre, ze Szusz sie stara, cos tam kombinuje, a potem znow wychodzi pizza... ja bym z takim kolesiem nie wytrzymala :/ wiadomo, ze jakies wyjscie na pizze czy burgera sie zdarza, ale nie wyobrazam sobie, zeby moj partner mial dlugie zęby do wszystkiego, co jest zdrowe...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:42   #2586
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
łosoś zdrowy? Z tego co się orientuję, łosoś hodowlany to najbardziej toksyczna ryba, którą ze smakiem wcinają Polacy koktajl na słodzonym pseudo mleku też raczej nie jest esencją dobra.

No właśnie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:43   #2587
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Póki są młodzi i zdrowi to sobie wpychają bez żalu. Ale pewnie za kilka lat zaczną im rosnąć oponki. A potem smutek i żaleczek, że ukochana się roztyła, ukochany ma mięsień piwny. Olaboga!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:44   #2588
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kurde tak sobie mysle o odzywianiu szusz, na sniadanie koktajl (zdrowo) potem ten łosos plus warzywa (zdrowo) to ta pizza w bilansie calego dnia nie jest taka zla ale z drugiej strony pizza codziennie, chyba mi po takim czasie zbrzydła.

A co to za koktajl, 5 liści szpinaku, kawałeczek banana zalane mlekiem sojowym ze sklepu w którym jest tyle soi co kot napłakał, rozcieńczony woda ekstrakt z soi z kupa cukru. Łososia je codziennie, z biedronki gdzie jakość powala, proponuje zamienić ma inna rybę morska, te jej marchewki jako dodatek to ze słoika z kupa konserwantów czy buraczki. Na koniec dnia pizza zapita cola. Czy ona w ogole sama cos gotuje??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:46   #2589
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
chodzi Ci o to ze podszedl do niej od tyłu i sciagnał jej sukienke w dol zeby zaslonic pupe? btw ona miala w ogole majtki?
Mi też się wydaje, że próbował pociągnąć sukienkę w dół..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:48   #2590
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Póki są młodzi i zdrowi to sobie wpychają bez żalu. Ale pewnie za kilka lat zaczną im rosnąć oponki. A potem smutek i żaleczek, że ukochana się roztyła, ukochany ma mięsień piwny. Olaboga!
To chyba jest najmniejszy problem przy takim odżywianiu.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:57   #2591
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Póki są młodzi i zdrowi to sobie wpychają bez żalu. Ale pewnie za kilka lat zaczną im rosnąć oponki. A potem smutek i żaleczek, że ukochana się roztyła, ukochany ma mięsień piwny. Olaboga!
Tomeczek to już mi się wydaje, że coś tam ma ...

Pizza raz w tygodniu nie jest zła ... ale każdego dnia to sądze, że masakra dla żołądka, wątroby ... i przede wszystkim du... :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:57   #2592
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
A co to za koktajl, 5 liści szpinaku, kawałeczek banana zalane mlekiem sojowym ze sklepu w którym jest tyle soi co kot napłakał, rozcieńczony woda ekstrakt z soi z kupa cukru. Łososia je codziennie, z biedronki gdzie jakość powala, proponuje zamienić ma inna rybę morska, te jej marchewki jako dodatek to ze słoika z kupa konserwantów czy buraczki. Na koniec dnia pizza zapita cola. Czy ona w ogole sama cos gotuje??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Czasami, na potrzeby filmu.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:10   #2593
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Tomeczek to już mi się wydaje, że coś tam ma ...

Pizza raz w tygodniu nie jest zła ... ale każdego dnia to sądze, że masakra dla żołądka, wątroby ... i przede wszystkim du... :P
Zdrowie to jedno, ale... jak im się to nie nudzi Nie wiem, czy istnieje osoba, która pizzy nie lubi, ja sama wcinam ze smakiem, ale obrzydłaby mi zwyczajnie przy takiej częstotliwości jedzenia.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:16   #2594
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
A co to za koktajl, 5 liści szpinaku, kawałeczek banana zalane mlekiem sojowym ze sklepu w którym jest tyle soi co kot napłakał, rozcieńczony woda ekstrakt z soi z kupa cukru. Łososia je codziennie, z biedronki gdzie jakość powala, proponuje zamienić ma inna rybę morska, te jej marchewki jako dodatek to ze słoika z kupa konserwantów czy buraczki. Na koniec dnia pizza zapita cola. Czy ona w ogole sama cos gotuje??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gotuję i czasami nawet sensowne próby podejmuje tyle, że rzadko.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:21   #2595
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
chodzi Ci o to ze podszedl do niej od tyłu i sciagnał jej sukienke w dol zeby zaslonic pupe? btw ona miala w ogole majtki?
Przez chwilę wygląda to jakby chciał poprawić jej sukienkę, ale za sekundę wsuwa rękę głębiej i zwyczajne ją dotyka Z tego co piszą jej facet ją podtrzymuje, ten co podchodzi to nie wiem kto, ale na pewno nie chodzi mu o zasłonięcie jej tyłka Nie wiem, może za bardzo sobie wkręcam, ale nie wygląda to dobrze.

Filmik jest u góry na głównej stronie na pudelku, faceta widać od 0:20, przez kilka sekund.


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
I tak pewnie będą gadki, że po co się nawaliła, że trzeba było nie pić, teraz to ma za swoje. Dlatego wolę nie sprawdzać żadnych komentarzy w tym temacie.
To, że się nawaliła to jedno, ale to, że podchodzi jakiś typ i wykorzystuje to, żeby dotykać jej krocza Chciałabym wierzyć, że źle to interpretuję...
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:30   #2596
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Nie ma filmiku, są już tylko zdjęcia z tej akcji. Nawet na pudelektv filmik usunięty. Albo ja ślepa.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:37   #2597
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie ma filmiku, są już tylko zdjęcia z tej akcji. Nawet na pudelektv filmik usunięty. Albo ja ślepa.
zaraz po tekście masz filmik
http://www.pudelek.pl/artykul/86346/...wagra_zdjecia/


pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:42   #2598
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Nie mam. :<
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:47   #2599
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Przez chwilę wygląda to jakby chciał poprawić jej sukienkę, ale za sekundę wsuwa rękę głębiej i zwyczajne ją dotyka Z tego co piszą jej facet ją podtrzymuje, ten co podchodzi to nie wiem kto, ale na pewno nie chodzi mu o zasłonięcie jej tyłka Nie wiem, może za bardzo sobie wkręcam, ale nie wygląda to dobrze.

Filmik jest u góry na głównej stronie na pudelku, faceta widać od 0:20, przez kilka sekund.


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



To, że się nawaliła to jedno, ale to, że podchodzi jakiś typ i wykorzystuje to, żeby dotykać jej krocza Chciałabym wierzyć, że źle to interpretuję...
Spójrz na zdjęcia, które są w tym temacie na pudelku a potem jeszcze raz obejrzyj film - facet, który poprawia jej sukienkę to ten sam, który wynosi ją wcześniej z klubu, czyli wg pudelka JEJ WŁASNY partner. Potem wsiada razem z nią do tej taksówki. Także jednak źle interpretujesz tę sytuację i doszukujesz się na siłę czegoś, czego tam nie ma .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 13:48   #2600
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zdrowie to jedno, ale... jak im się to nie nudzi Nie wiem, czy istnieje osoba, która pizzy nie lubi, ja sama wcinam ze smakiem, ale obrzydłaby mi zwyczajnie przy takiej częstotliwości jedzenia.
Kochana otóż… JA, TO JA. Nie lubię pizzy, także jestem żywym dowodem na to, że tacy ludzie jednak istnieją (przez pizzę byłam bliska śmierci, ale to śmieszna historia )
Dziwi mnie ich codzienne/co drugi dzień spożywanie pizzy, no błagam. Ja nie lubię tego samego obiadu jeść 2x w tygodniu, a co dopiero codziennie wcinać coś tak tłustego w rozmiarze XL. Szkoda mi ich zdrowia, bo o ile teraz jest być może spoko, tak za jakiś czas to się może odezwać.
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:48   #2601
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Teraz patrzę, że to jej facet - ten, co na zdjęciach ją niesie. Mój błąd. Niemniej, dziwny ruch, źle to wygląda na tym nagraniu
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2015-12-01 o 13:50
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:53   #2602
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Hej, mam do Was pytanie. czasem przeglądam tą grupę, sama coś skomentuję lub dodam. tutaj jest mój pierwszy filmik z dziedziny urodowej:

https://www.youtube.com/watch?v=zj2CKD1v49o

czy mogłabym prosić o jakieś porady? ja będę patrzyła na to z zupełnie innej strony niż Wy, a takie słowa od drugiej strony czyli grupy docelowej zawsze będą dla mnie cenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:56   #2603
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. czasem przeglądam tą grupę, sama coś skomentuję lub dodam. tutaj jest mój pierwszy filmik z dziedziny urodowej:

https://www.youtube.com/watch?v=zj2CKD1v49o

czy mogłabym prosić o jakieś porady? ja będę patrzyła na to z zupełnie innej strony niż Wy, a takie słowa od drugiej strony czyli grupy docelowej zawsze będą dla mnie cenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Sądząc po twoich postach, każdy odcinek jest debiutancki:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=46706559
i zawsze tylko wstawiasz tu linki do swoich filmików lub komentujesz tylko swoje.
No ale ja już kiedyś zwracałam na to uwagę. Dla mnie jawny spam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:03   #2604
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
mnie rozwala to, że Szusz często podkreśla jak się brzydzi pudelkiem, kozaczkiem i innymi plotkami na temat celebrytów i "gwiazd", jak to w ogóle nie obchodzi ją showbiznes i nie rozumie jak ktoś może to oglądać i być tak płytkim, a do śniadanka zapuszcza taką szmirę jak Kardaszianki Szusz od dawna ocieka hipokryzją
plus sama praktykuje ekshibicjonizm na YT właściwie CODZIENNIE

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
A masz oryginał?



Używałaś azjatyckich i masz porównanie czy jeszcze nie?

Czy tylko ja mam wrażenie, że Natury powoli znikają? Gdzie ja teraz znajdę Kobo?

no też mi się wydaje, że znikają :/


Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomyślałam, żeby kupić Mamie na święta paletkę Zoevy. Kolory raczej bez szaleństw, na co dzień używa neutralnych cieni. Ma ciemną karnację i brązowe oczy. Tak sobie pomyślałam o Cocoa Blend albo Rose Golden. Albo może Naturally Yours? Co myslicie?

ja mam Smoky i kolory są cudne Mam ciemne oczy i wlosy oraz zółtą choć dość jasną cerę, ale z drugiej strony ciężko mi się określić jako zimny lub ciepły typ urody, a Smoky ma sporo neutralnych odcieni

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Karolina chyba pracuje w biurze w Media Kraft, podobnie jak Oleska.
nie, ona jest twórcą, przychodzi tam nagrywać. Oleśka jest tam pracownikiem biurowym a także managerem Karoliny.
Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jak ona trawi takie jedzenie: pizza co drugi dzień, garmażerka łososiowa, mc... Szusz jest dziwna, jeśli nie chce jej się gotować to przecież za takie pieniądze mogłaby zjeść coś normalnego w restauracji.
za takie pieniądze to juz by sobie zamówiła spoko zbilansowaną dietę pudełkową.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
I tak pewnie będą gadki, że po co się nawaliła, że trzeba było nie pić, teraz to ma za swoje. Dlatego wolę nie sprawdzać żadnych komentarzy w tym temacie.
nieeee, Pudelek często zaskakuje właśnie
Specjalnie dla Ciebie najbardziej popularne:
"
Kto nie imprezowal niech pierwszy skrytykuje.



Naje..la sie i tyle kazdemu sie zdaza




ojojoj sie napiła. kto nigdy sie nie napił za dużo niech pierwszy rzuci kamieniem. na codzień ma dziewczyna treningi to raz sobie pofolgowała, wolno jej






Nie jest źle przynajmniej ma majty"



Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
A co to za koktajl, 5 liści szpinaku, kawałeczek banana zalane mlekiem sojowym ze sklepu w którym jest tyle soi co kot napłakał, rozcieńczony woda ekstrakt z soi z kupa cukru. Łososia je codziennie, z biedronki gdzie jakość powala, proponuje zamienić ma inna rybę morska, te jej marchewki jako dodatek to ze słoika z kupa konserwantów czy buraczki. Na koniec dnia pizza zapita cola. Czy ona w ogole sama cos gotuje??


Sent from my iPhone using Tapatalk
oczywiście! np. camemberty na obiad na swoim kulinarnym kanale
Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Spójrz na zdjęcia, które są w tym temacie na pudelku a potem jeszcze raz obejrzyj film - facet, który poprawia jej sukienkę to ten sam, który wynosi ją wcześniej z klubu, czyli wg pudelka JEJ WŁASNY partner. Potem wsiada razem z nią do tej taksówki. Także jednak źle interpretujesz tę sytuację i doszukujesz się na siłę czegoś, czego tam nie ma .

ej, no właśnie chciałam powiedzieć, że to jej chłop przecież


Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Teraz patrzę, że to jej facet - ten, co na zdjęciach ją niesie. Mój błąd. Niemniej, dziwny ruch, źle to wygląda na tym nagraniu

co dziwny - miała goły tyłek, to jej poprawił kieckę, mim zdaniem to wyraźnie widać, serio nie wiem gdzie Ty tam widzisz łapanie za krocze
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:04   #2605
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

taak, było trochę tego ale to z wielu różnych aspektów a głównie braku wiary. teraz samo postanowienie przyszło, że to już konkret. albo to i idę dalej albo już wcale. tego wątku jest tu wieeele części i w poprzednich ze starego konta udzielałam się niemalże cały czas gdy jeszcze nie myślałam o swoim kanale.
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:04   #2606
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. czasem przeglądam tą grupę, sama coś skomentuję lub dodam. tutaj jest mój pierwszy filmik z dziedziny urodowej:

https://www.youtube.com/watch?v=zj2CKD1v49o

czy mogłabym prosić o jakieś porady? ja będę patrzyła na to z zupełnie innej strony niż Wy, a takie słowa od drugiej strony czyli grupy docelowej zawsze będą dla mnie cenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Wrzucałaś już tego linka dzisiaj, rozumiem, że chcesz się w jakiś tam sposób wypromować, ale takie metody raczej nie są dobrze odbierane .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:07   #2607
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

u mnie w drogerii w naturze poznikało kilka szaf a w kobo i pierre rene non stop czerwone kartki z przecenami

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

niee, to już nawet nie o promowanie chodzi a o życzliwą opinie, wcześniej nie dodałam opisu na czym mi zależy stąd drugi wpis. tamten usuwam jeśli taka możliwość jest i niech zostatanie ten z konkretnym pytaniem
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:08   #2608
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. czasem przeglądam tą grupę, sama coś skomentuję lub dodam. tutaj jest mój pierwszy filmik z dziedziny urodowej:

https://www.youtube.com/watch?v=zj2CKD1v49o

czy mogłabym prosić o jakieś porady? ja będę patrzyła na to z zupełnie innej strony niż Wy, a takie słowa od drugiej strony czyli grupy docelowej zawsze będą dla mnie cenne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
ładna buzia, ładny makijaż, wszystko raczej dobrze widać

Dobrze, że przyspieszyłaś niektóre fragmenty.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-12-01 o 14:09
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:08   #2609
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
taak, było trochę tego ale to z wielu różnych aspektów a głównie braku wiary. teraz samo postanowienie przyszło, że to już konkret. albo to i idę dalej albo już wcale. tego wątku jest tu wieeele części i w poprzednich ze starego konta udzielałam się niemalże cały czas gdy jeszcze nie myślałam o swoim kanale.
Błagam cię, kity to nie mi. Na twoich 25 postów jakieś 98% to te z linkiem do twojego kanału.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:11   #2610
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Błagam cię, kity to nie mi. Na twoich 25 postów jakieś 98% to te z linkiem do twojego kanału.


tak, owszem. z tego konta tak. jak już wyżej pisałam od początków istnienia tego wątku - pierwszych części śledziłam i również często je komentowałam
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.