Jak uwierzyć w siebie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 19:27   #1
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721

Jak uwierzyć w siebie?


Nie wiem chyba mam problem z niską samooceną, opinią innych ludzi. Mam negatywne myślenie, że się nie uda, że nie wyjdzie itd.itp.
Boję się, odczuwam strach przed osobami przebojowymi, pewnymi siebie, ładnymi.Automatycznie się czuje gorzej przy kimś wygadanym, przebojowym...

Jak z tym walczyć?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:32   #2
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Jak uwierzyć w siebie?

Ja chodzę jakiś czas do psychologa. Jak uwierzyć w siebie - ćwiczenie pierwsze - wypisz sobie - a najlepiej co dzień coś dopisuj - w czym jesteś dobra, co potrafisz robić - niby proste ale ja miałam trudności . Nr 2. Codziennie rano zaczynaj dzień do myślenia z czym dobrym zaczynasz, co dobrego Cię może spotkać. Podobnie kończ dzień - co fajnego się zadziało, co zrobiłaś dobrze. Nie myśl o tym złym - ćwiczenie myśli jest trudne ale efekty znaczne. Jak stresujesz się przed czymś to dosłownie odganiaj myśli złe - że nie dasz rady, że się zbłaźnisz - myśl (na początku na siłę), że pójdzie Ci super, że powalisz wszystkich na kolana! Rób dla siebie dobre rzeczy, rób rzeczy które lubisz - po prostu polub siebie .
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-06 21:32:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.