Prezent dla Brazylijki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 19:43   #1
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Smile

Prezent dla Brazylijki :)


Cześć dziewczyny!
Prawie rok temu poznałam J. Jedną z bliższych mi w tym momencie osób. J. mieszka w Brazylii (jest rodowitą Brazylijką) i postanowiłyśmy, że wyślemy sobie nawzajem paczki. Paczki, w których pokażemy część swojego kraju, jakiś drobny upominek gwiazdkowy.
W paczce w tym momencie znajdą się:
-wywołane zdjęcia
-pocztówki z różnych stron Polski
-wielka maskotka dla 3letniej małej Siostrzyczki J.
-banknoty i monety (chcemy sobie pokazać jak wyglądają pieniądze w naszych krajach)
-słodycze
-koszulka z napisanem IPolska????
-płyta z polskimi przebojami

Czy macie jakieś pomysły? Co mogłabym do paczki dodać, odjąć itd.? Chciałabym zostać zainspirowana, bo totalnie nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym Jej wysłać. Dziękuję za wszelkie porady
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 19:59   #2
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Kosmetyki polskich firm? Polskie przepisy? Przyprawy?
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 20:00   #3
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
Kosmetyki polskich firm? Polskie przepisy? Przyprawy?
o przepisach też myślałam! spisanych ładnie przyprawy? kosmetyki? naprawdę super pomysł dziękuję i proszę o więcej
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:27   #4
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Może jakiś przewodnik po Polsce ,albo skoro to prezent swiateczny to moze jakies fajne recznie robione ozdoby?
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:06   #5
spyeye
Raczkowanie
 
Avatar spyeye
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Prawie rok temu poznałam J. Jedną z bliższych mi w tym momencie osób. J. mieszka w Brazylii (jest rodowitą Brazylijką) i postanowiłyśmy, że wyślemy sobie nawzajem paczki. Paczki, w których pokażemy część swojego kraju, jakiś drobny upominek gwiazdkowy.
W paczce w tym momencie znajdą się:
-wywołane zdjęcia
-pocztówki z różnych stron Polski
-wielka maskotka dla 3letniej małej Siostrzyczki J.
-banknoty i monety (chcemy sobie pokazać jak wyglądają pieniądze w naszych krajach)
-słodycze
-koszulka z napisanem IPolska????
-płyta z polskimi przebojami

Czy macie jakieś pomysły? Co mogłabym do paczki dodać, odjąć itd.? Chciałabym zostać zainspirowana, bo totalnie nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym Jej wysłać. Dziękuję za wszelkie porady

A może torebkę?
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...HoGp4gT6zoG4Cg
spyeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:37   #6
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Może jakiś przewodnik po Polsce ,albo skoro to prezent swiateczny to moze jakies fajne recznie robione ozdoby?
myślę, że przewodnik się sprawdzi! Przypomniało mi się, że w czasie Euro otrzymałam dwa piękne przewodniki po Poznaniu w kilku językach - też chyba dołączę jeden z nich
Cytat:
Napisane przez spyeye Pokaż wiadomość
dziękuję za sugestię
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 09:38   #7
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Jeśli maskotka to koniecznie przedstawiająca jakiegoś pol.zwierzaka: żubr albo orzeł. Kosmetyki to super pomysł! Koniecznie Ziaja, Bell, Bielenda, Eris, Inglot. Kup np dwa lakiery: biały i czerwony sugerujące barwy narodowe.
W sklepach może jeszcze znajdziesz wyprzedawane gadżety po Euro2012 - zerknij do empika.
Może mapa z zaznaczonymi miejscami, które warto odwiedzić? Ale nie Kr czy Wawa ale np jakaś mniejsza miejscowość nad morzem, gdzie spędziłaś świetnie czas, albo Bieszczady? Może kiedyś odwiedzi nasz kraj - mapa wtedy się przyda podczas planowania podróży jeszcze w domu.
Myślę, że pol.słodycze zrobią furorę: Wedel, krówki, kukułki, Goplana, paluszki Lajkonik, śliwki w czekoladzie albo toruńskie pierniki.
Nie wiem czy pocztówki to dobry pomysł... Trochę to bezpłciowe dostać czystą kartkę, bez znaczka i tekstu :/ może kartki świateczne, kilka bożonarodzeniowych, takich typowo polskokatolickich i w środku tradycyjne życzenia po polsku, a w nawiasie lub mniejszym druczkiem dopisać jak to się czyta?
Polska słynie z bursztynu, to takie nasze złoto, tylko, że drogie. Ale może jakiś mały wisiorek znajdziesz na allegro? Albo w sklepie Cepelia. Koniecznie coś z ludowym motywem - góralskim albo z Mazowsza. Kiedyś byłam na fajnej stronce, ale nie pamiętam nazwy... Ale coś podobnego do ludowomi.pl
Zgraj płytę z polskimi kolędami np Lulajże Jezuniu albo Przybieżeli do Betlejem śpiewane przez chór.
Pozdrawiam
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2012-11-19 o 11:38
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 11:05   #8
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Jeśli maskotka to koniecznie przedstawiająca jakiegoś pol.zwierzaka: żubr albo orzeł. Kosmetyki to super pomysł! Koniecznie Ziaja, Bell, Bielenda, Eris, Inglot. Może mapa z zaznaczonymi miejscami, które warto odwiedzić? Ale nie Kr czy Wawa ale np jakaś mniejsza miejscowość nad morzem, gdzie spędziłaś świetnie czas, albo Bieszczady? Może kiedyś odwiedzi nasz kraj - mapa wtedy się przyda podczas planowania podróży jeszcze w domu.
Myślę, że pol.słodycze zrobią furorę: Wedel, krówki, kukułki, Goplana, paluszki Lajkonik.
Nie wiem czy pocztówki to dobry pomysł... Trochę to bezpłciowe dostać czystą kartkę, bez znaczka i tekstu :/
Polska słynie z bursztynu, to takie nasze złoto, tylko, że drogie. Ale może jakiś mały wisiorek znajdziesz na allegro?
Koniecznie coś z ludowym motywem. Kiedyś byłam na fajnej stronce, ale nie pamiętam nazwy... Ale coś podobnego do ludowomi.pl
Pozdrawiam
ja właśnie chcę wysłać mnóstwo pocztówek i własnoręcznie opisać miejsca, które są na nich widoczne

też myślę, że słodycze zrobią furorę - już nawet kupiłam czekolady, Ptasie Mleczko Wedlowskie muszę dokupić paluszki, może jakieś żelki z Kosmetyków właśnie chcę wysłać jakiś Ziajowy zestaw, myślę, że to dobry pomysł


dzięki za rady
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:09   #9
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Też bym dorzuciła jakieś polskie przysmaki - choćby saszetkę barszczu czerwonego, suszone grzyby czy krówki . Może zakładkę do książki?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:53   #10
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
ja właśnie chcę wysłać mnóstwo pocztówek i własnoręcznie opisać miejsca, które są na nich widoczne

też myślę, że słodycze zrobią furorę - już nawet kupiłam czekolady, Ptasie Mleczko Wedlowskie muszę dokupić paluszki, może jakieś żelki z Kosmetyków właśnie chcę wysłać jakiś Ziajowy zestaw, myślę, że to dobry pomysł


dzięki za rady
skoro słodycze to może też miód? no i pierniki skoro to na święta możesz też dokupić kosmetyki kolorowe

Edytowane przez sarraa
Czas edycji: 2012-11-19 o 13:54
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:52   #11
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
skoro słodycze to może też miód? no i pierniki skoro to na święta możesz też dokupić kosmetyki kolorowe
kosmetyki kupione, pierniczki prawdziwe toruńskie również

jeszcze jakieś pomysły?
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 22:22   #12
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent dla Brazylijki :)

świerkową gałązkę z bombką
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.