Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 17:03   #1
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607

Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR?


Jak w temacie, wypuścili nową wersję, czy faktycznie ulepszoną?
Podaję składy:

STARA WERSJA
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

NOWA WERSJA
Aqua demi., Stearic Acid, Isopropyl Mirystate, Cetearyl Alcohol, Caprylic Capric Triglyceride, Triethanoloamine, Pearl Powder, D-Panthenol, Centella Stems, L-arginine, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum

Widzę, że w nowej wersji brak znienawidzonego przeze mnie Mineral Oil, może nowa wersja nie będzie zapychać?

Czy ktoś już wypróbował produkt ze zmienionym składem?

Edytowane przez maiia
Czas edycji: 2013-09-16 o 17:05
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 17:30   #2
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR?

Nie próbowałam, ale moim zdaniem wygląda dużo lepiej, bez oleju mineralnego, dodali alantoinę i d-pantenol, co jest dużym plusem, więc może warto spróbować, ale niczego nie gwarantuję.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:49   #3
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Jak w temacie, wypuścili nową wersję, czy faktycznie ulepszoną?
Podaję składy:

STARA WERSJA
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

NOWA WERSJA
Aqua demi., Stearic Acid, Isopropyl Mirystate, Cetearyl Alcohol, Caprylic Capric Triglyceride, Triethanoloamine, Pearl Powder, D-Panthenol, Centella Stems, L-arginine, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum

Widzę, że w nowej wersji brak znienawidzonego przeze mnie Mineral Oil, może nowa wersja nie będzie zapychać?

Czy ktoś już wypróbował produkt ze zmienionym składem?
trójglicerydy mogą zapchac, ale ogółem jest lepiej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 19:52   #4
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Jak w temacie, wypuścili nową wersję, czy faktycznie ulepszoną?
Podaję składy:

STARA WERSJA
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol and Ceteareath-3 (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Mineral Oil, Dimethicone, Glycerine, Allantoin, Polysorbate-60, Mother of Pearl Powder, EDTA, Imidazolidinylurea Lysinecarboymethyl Cisteynate, Methyl Isothiazolinone (and) Methyl Chloroisothiazolinone, Parfum, BHA (and) Tocopherol (and) Triethyl Citrate

NOWA WERSJA
Aqua demi., Stearic Acid, Isopropyl Mirystate, Cetearyl Alcohol, Caprylic Capric Triglyceride, Triethanoloamine, Pearl Powder, D-Panthenol, Centella Stems, L-arginine, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum

Widzę, że w nowej wersji brak znienawidzonego przeze mnie Mineral Oil, może nowa wersja nie będzie zapychać?

Czy ktoś już wypróbował produkt ze zmienionym składem?
Temat na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=674850&page=2
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 14:16   #5
paula212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ulepszona wersja kremu na blizny i przebarwienia NO SCAR?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
trójglicerydy mogą zapchac, ale ogółem jest lepiej
witam,
moja bratanica (2 lata) stosuje ten krem na oparzenia.Niestety-stara formuła akurat była lepsza-nowa uczula dziecko!!! myśle więc,że może szkodzić czasem-w zależności do czego jest krem stosowany.Szukamy starej formuły,ale niestety, wycofana chyba na stałe..

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

moja bratanica (2 lata) używa tego kremu na oparzenia-i niestety, nowa formuła ją uczula!! I to bardzo- krostki, swędzenie. Myślę,że nowa formuła może byc ok jeśli stosujemy ją u dorosłego lub na mniejsze blizny..Jak dotąd bezskutecznie szukamy starej formuły lecz nigdzie już nie ma...
paula212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 15:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.