Możliwość ciązy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 11:22   #61
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
byłam na 100%pewna ze ona działaja bo na ulotce pisze ze jezeli je wziełas 2lub5 dniu cyklu miesiaczki dopiero po 7dniach łykania mozesz wspołzyc tylko jeszcze dotatko musisz uzywac prezerwatyw przez kilka dni.
o ludzie...
ale przeciez sama piszesz ze wzielas 11 dnia wiec co to ma wspolnego z 2-5?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:24   #62
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
byłam na 100%pewna ze ona działaja bo na ulotce pisze ze jezeli je wziełas 2lub5 dniu cyklu miesiaczki dopiero po 7dniach łykania mozesz wspołzyc tylko jeszcze dotatko musisz uzywac prezerwatyw przez kilka dni.
a wiesz kiedy jest pierwszy dzień cyklu?

ludzie no, na biologii się nie słuchało...?

ed. z tego co piszesz to wzięłaś tę tabletkę 13 dnia cyklu.
nie wiem czy wiesz, ale przy braniu tabletek trzeba mieć dokładność do 12 godzin. te 8 dni w jedną czy drugą robi dużą różnicę

Edytowane przez monius9
Czas edycji: 2010-04-25 o 11:27
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:34   #63
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

a teraz nadodatek bola mnie przydatki (jajniki) tak jak przed okresem, a okres miałam ostatnio 27marca,z tym ze moj okres jest nieregularny raz dostaje wczesniej lub póżniej ,2razy dostałam.
gdy współżyłam z mojm poprzednim chłopakiem ponad rok temu ,to wółżylismy bez zabezpieczenie ,czyli bez prezerwatywy i bez tabletek ,tylko ze stosowalismy stosunek przerywany czyli gdy miałam miec wytrys to odrazu go wyjmowała i odziwo nie zaszłam w ciaze wtedy.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

zawsze trzeba miec nadzieje ze sie nie bedzie w ciazy....
jutro pójde do ginekologa wiec mam nadzieje ze on mi cos powie. a czy ktos moze mi powiedziec kiedy zacznaja sie poranne mdłosci?

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

pytam sie tak w razie czego...
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:36   #64
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
a teraz nadodatek bola mnie przydatki (jajniki) tak jak przed okresem, a okres miałam ostatnio 27marca,z tym ze moj okres jest nieregularny raz dostaje wczesniej lub póżniej ,2razy dostałam.
gdy współżyłam z mojm poprzednim chłopakiem ponad rok temu ,to wółżylismy bez zabezpieczenie ,czyli bez prezerwatywy i bez tabletek ,tylko ze stosowalismy stosunek przerywany czyli gdy miałam miec wytrys to odrazu go wyjmowała i odziwo nie zaszłam w ciaze wtedy.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

zawsze trzeba miec nadzieje ze sie nie bedzie w ciazy....
jutro pójde do ginekologa wiec mam nadzieje ze on mi cos powie. a czy ktos moze mi powiedziec kiedy zacznaja sie poranne mdłosci?

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

pytam sie tak w razie czego...
wizyta u ginekologa jutro jest kompletnie bez sensu...
bierzesz bez sensu tabletki, wiec moga Cie boleć jajniki...
poczytaj sobie ile czasu mija od stosunku do zaplodnienia, za 14 zrob test a potem mysl o wizycie u gina.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:38   #65
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Możliwość ciązy?

stwierdzanie ciąży za pomocą objawów jest średnim pomysłem, może po prostu zrób test 14 dni po stosunku.

i idź do ginekologa, niech ci wyjaśni o co z tą całą antykoncepcją chodzi.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:39   #66
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

chcialabym zeby ktos chociaz tak szczeze ze to jest niemozlwe ze nie jestem w ciazy. i ze to nie jest mozliwe zebym była
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:41   #67
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
chcialabym zeby ktos chociaz tak szczeze ze to jest niemozlwe ze nie jestem w ciazy. i ze to nie jest mozliwe zebym była
jest możliwe, że jesteś w ciąży i tyle.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 11:53   #68
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

dzieki za słowa otuchy....
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:04   #69
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Możliwość ciązy?

Masakrycznie się Ciebie czyta. I w ogóle nie myślisz. Jak można brać tabletki nie wiedząc o nich nic :/
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:05   #70
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
dzieki za słowa otuchy....
taka jest rzeczywistość, którą sama sobie zgotowałaś stosując niewłaściwie antykoncepcję...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:08   #71
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Możliwość ciązy?

Ech nie mogę tego czytać aż. Dziewczyno, to twoja wina a nie nasza. Musisz ponosić konsekwencje swojego zachowania.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 12:11   #72
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Możliwość ciązy?

Czytam i nie wierzę

jaki jest sens zaczynania opakowania w środku cyklu
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:17   #73
pytaniowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Możliwość ciązy?

może tabletka po? jak nie jesteś gotowa na dziecko.. masz 72h.
pytaniowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 13:49   #74
sabinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Możliwość ciązy?

Widać, że nie wiesz w ogole na czym polega branie tabletek anty, jeszcze do tego globułki... Wiesz, radze na przyszlosc nie stosowac AŻ TAK hardcorowego seksu tylko od czasu do czasu zerknąć na gumkę czy z nia okej, poza tym, jak skonczyl to z ta sama gumka chcieliscie drugi raz? Z tego co czytam to wlasnie tak chcieliscie, boo sie spuscil a wy daaaleej.. A tego nie radze robic booo moze wypłynąć i wtedy jest jeszcze wieksze prawdopodobienstwo ciązy.
sabinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:32   #75
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

czy ktos moze mi podac nazwe tych tabletek ktore sie bierze 72h po stosunku?i czy one sa na recepte?prosze o szybka odp.
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:35   #76
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Możliwość ciązy?

escapelle. tak, są na recepte
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:26   #77
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

dzieks......
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:14   #78
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez sabinka_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Mam 21 lat i nie jestem gotowa jeszcze na dziecko.. szkoła i te sprawy. Uprawiałam seks z chłopakiem, gumka nie pękła, nie zsunela sie. Okres mialam dostać 16 a do dzis go niewidać. Mam apetyt jak przed okresem, wypryski na twarzy tez, na dekoldzie tez, brzuch przy wysiłku lekko pobolewa, sluz jest (mało) raczej wodnisty, białawy/przezroczysty (tak mam przed okresem) lub w ogole prawie go nie ma.
Jutro rano zrobie test tylko czy jest jakas mozliwość abym byla w ciązy?
A, no i wzielam polopirynke na przyspieszenie okresu tylko czy 1 wystarczy?
Dodam, że mam problemy z jajnikami (czesto mam małe cysty, podejrzenie policystycznych) biorę castagnus na wyregulowanie ale cos słabo idzie.
Pozdrawiam !
Sabcia

Mi po tym tylko krew z nosa 6 godzin leciala (moja kolezanka tez z tego powodu co ja nie moze brac takich lekow) ale nie spotkalam sie zeby okres to mialo wywolac...

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18772385]Marti. Jak dla mnie to wskaźnik ten, stworzony w 1932 roku, nie do końca jest realny No, ale pomijając. W jego opisie nie ma niczego na temat wpadki w sytuacji, gdy WSZYSTKIE środki ostrożności są zachowane. A nawiasem mówiąc, już w latach 60 ubiegłego wieku postulowano i jego zniesienie. I dalej nie ma odpowiedzi: nawet biorąc pod uwagę ów wskaźnik, JAK plemniki miałyby się przedostać przez prezerwatywę? Nieuszkodzoną, rzecz jasna?[/QUOTE]
Mi sie wydaje, ze z tym wskaznikiem to jest tak, ze te wszystkie wpadki sa wlasnie z uszkodzen, pekniec czy zsuniec, a nie same z siebie... Tak samo jest z anty, ze nie ma bata przy wlasciwym braniu zeby zajsc w ciaze, a te "zajscia" sa wlasnie jak sie zapomni, zje antybiotyk, zwymiotuje, od biegunki, czy wezmie jakis lek oslabiajacy dzialanie...
No bo popatrzcie, dajmy na to, ze na 100 osob uzywajacych gumek zaszlo 4, czyli tej czwórce pekla albo coś, a nie ze plemniki sie przedarly przez lateks czy cos...
To znaczy tak mi sie wydaje, ze to chodzi wlasnie o to, z tym wskaznikiem. Ze te stastystyki zanizaja wpadki, ktore wziely sie np. z niewlasciwego stosowania

Nam na religii zakonnica tlukla do glowy, ze plemniki sa tak male, ze i tak sie przedostaja przez pory w gumce...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Marti18 Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma dlatego radzi się łączyć po 2 np.
tabletki + gumki
gumki + przerywany
jak ktoś to lubi to ok;D

Wtedy ma się raczej pewność;D
Acha, a wiesz, ja sie pytalam mojej ginekolog i ona powiedziala, ze dobrze stosowana pigulka, czyli bez ponad 12 godzinnych spoznien, bez lekow oslabiajacych dzialanie, wymiotow itp. nie ma szans...



Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
tylko o to chodzi ze ja pierwsza tabletke wziełam 11dni po miesiaczce,bo wtedy doszlam do wniosku ze mamy zamiar wspołzyc z chłopakiem,. tabletki które zażywam nazywaj sie kontracept.a zaczeczłam wspołzyc z chlopakim dopiero po tygodniu ich zażywania.


Glupota ludzka nie zna granic

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
czy ktos moze mi podac nazwe tych tabletek ktore sie bierze 72h po stosunku?i czy one sa na recepte?prosze o szybka odp.
Może nam sie przyznasz ile masz lat? 14, a moze 15... Ani o antykoncepcji nie masz pojecia, ani ogolnie o życiu. Nie wiem, czy w tylku masz wlasne zdrowie, czy jak? Nie wiem, jak mozna brac tabletki antykoncepcyjne i nawet ulotki nie przeczytac, dziecko, to nie sa cukiereczki, a hormony. Teraz Cie jajniki bolą... Globulki też wziete bez sensu, prezerwatywa spadła...

Sama sobie jestes winna, jakbys czytala i rozumiala ulotke to bys nie miala problemu, a jak ma sie jeszcze watpliwosci to po to jest lekarz, ewentualnie forum, zeby rozwiac watpliwosci, ale przed nie po fakcie

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2010-04-26 o 13:17
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:16   #79
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Możliwość ciązy?

samsonik123, weź Ty poczytaj o antykoncepcji trochę, bo widzę, że nie masz o niej zielonego pojęcia (bladego zresztą też nie) Zastosowałaś 3 metody antykoncepcyjne i każdą źle.

Pigułki przyjmowane nie tak jak trzeba (od 13 dnia cyklu!)
Prezerwatywa używana po wytrysku (choć wtedy zaleca się założenie nowej)
Globulki zaaplikowane po stosunku (choć umieszcza się je w pochwie 15 minut przed)

To nie jest złośliwość, absolutnie nie. To rada z dobrego serca.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 17:20   #80
sabinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Możliwość ciązy?

zgadzam sie... nic kompletnie o niej nie wiesz.

U mnie jak nie bylo @ tak naadal nie ma 10 dzien...

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Słuchajcie dziewczynki Okres dostałam, masakra, ale radość ! :P strasznie sie przestraszylam, ze moze mam nawrót torbiela czy cos, bo mialam kiedys ale na szczescie wszystko gra.. mam nadzieje, ze bedzie ok juz
a po tabletki poprosze na nast. wizycie u gin
sabinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:29   #81
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Możliwość ciązy?

Sabinka_ - no to dobrze, ze juz wszystko gra, rzeczywiscie pomys o tabsach przy nastepnej wizycie u gina
Pozdrawiam
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:07   #82
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Dot.: Możliwość ciązy?

hej dziewczynki byłam wczoraj ginekologa i przepisał mi lek po stosunku escapelle.wziełam go juz zaraz po wyjsciu z apteki. i jest dobrze...a ktos mnie pytał mnie ile lat mam ,to mam 22lata. a tak po krótce wyjasniajac wam moj chlopak mial prezerwatywe przez cały czas stosunku tylko po wytrysku mu spadła. podejrzewam ze kazda osoba w sytuacjach stresujacych chwyta sie wszystkjego co sie da ja np.wziełam globulki i zdaje sobie z tego sprawe ze zle je wziełam . nie zycze nikomu takiej sytucji jak ja miałam.teraz to ja strasznie bede sie pilonowac.uwazam ze moj watek na tym forum jest zamkniety,wiec mozecie teraz dawac porady komus innemu...ja zgóry wam dziekuje...pa pa
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 07:27   #83
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Talking Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Acha, a wiesz, ja sie pytalam mojej ginekolog i ona powiedziala, ze dobrze stosowana pigulka, czyli bez ponad 12 godzinnych spoznien, bez lekow oslabiajacych dzialanie, wymiotow itp. nie ma szans...
No masz w 100% racje jeśli jest dobrze stosowana tylko kurcze w moim przypadku właśnie, (studiuje, pracuje) nieraz tą tabletkę weźmie się chwile pozniej, nieraz się odchudzasz (herbatki i te sprawy) i to też śle wpływa i jeszcze mnóstwo rzeczy źle wpływa Ale cieszę się ze wynaleziono takie cudo jak tabletki ktoś o nas pomyślał

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
tylko o to chodzi ze ja pierwsza tabletke wziełam 11dni po miesiaczce,bo wtedy doszlam do wniosku ze mamy zamiar wspołzyc z chłopakiem,. tabletki które zażywam nazywaj sie kontracept.a zaczeczłam wspołzyc z chlopakim dopiero po tygodniu ich zażywania.
BOŻE TY TO WIDZISZ I NIE GRZMISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:43   #84
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki byłam wczoraj ginekologa i przepisał mi lek po stosunku escapelle.wziełam go juz zaraz po wyjsciu z apteki. i jest dobrze...a ktos mnie pytał mnie ile lat mam ,to mam 22lata. a tak po krótce wyjasniajac wam moj chlopak mial prezerwatywe przez cały czas stosunku tylko po wytrysku mu spadła. podejrzewam ze kazda osoba w sytuacjach stresujacych chwyta sie wszystkjego co sie da ja np.wziełam globulki i zdaje sobie z tego sprawe ze zle je wziełam . nie zycze nikomu takiej sytucji jak ja miałam.teraz to ja strasznie bede sie pilonowac.uwazam ze moj watek na tym forum jest zamkniety,wiec mozecie teraz dawac porady komus innemu...ja zgóry wam dziekuje...pa pa
tak na przyszłość - prezerwatywy też mają ulotkę i też piszą tam całkiem ciekawe rzeczy
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:10   #85
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Możliwość ciązy?

ja sie zastanawiam jak prezerwatywa moze spasc i w ogole gdzie spadla i jak ?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:26   #86
sabinka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Możliwość ciązy?

zsunąć się moze :p chyba to miala na mysli :P
dzieewczyny znacie sposoby na wydluzenie stosunku? Chodzi mi tu o wydluzenie u mezczyzn :P
sabinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:37   #87
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez sabinka_ Pokaż wiadomość
zsunąć się moze :p chyba to miala na mysli :P
dzieewczyny znacie sposoby na wydluzenie stosunku? Chodzi mi tu o wydluzenie u mezczyzn :P
Wałkowane setki razy na podforum seks :p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:11   #88
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki byłam wczoraj ginekologa i przepisał mi lek po stosunku escapelle.wziełam go juz zaraz po wyjsciu z apteki. i jest dobrze...a ktos mnie pytał mnie ile lat mam ,to mam 22lata. a tak po krótce wyjasniajac wam moj chlopak mial prezerwatywe przez cały czas stosunku tylko po wytrysku mu spadła. podejrzewam ze kazda osoba w sytuacjach stresujacych chwyta sie wszystkjego co sie da ja np.wziełam globulki i zdaje sobie z tego sprawe ze zle je wziełam . nie zycze nikomu takiej sytucji jak ja miałam.teraz to ja strasznie bede sie pilonowac.uwazam ze moj watek na tym forum jest zamkniety,wiec mozecie teraz dawac porady komus innemu...ja zgóry wam dziekuje...pa pa
To sie dopiero okaze, nie masz 100% pewnosci...
A po drugie... Rozmawialas z ginem o swoich wariacjach w braniu tabletek?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:21   #89
samsonik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z księżyca
Wiadomości: 19
GG do samsonik123
Exclamation Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
To sie dopiero okaze, nie masz 100% pewnosci...
A po drugie... Rozmawialas z ginem o swoich wariacjach w braniu tabletek?
tak i mi wytłumaczył o co chodzi z nimi. a tak po za tym to napisalam ze nie chce zeby moj wątek był juz kontynułowany,wiec nie wiem o co wam chodzi. zaimicie sie rozkminianiem innych problemów dziewczyn.oky
samsonik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:47   #90
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Możliwość ciązy?

Cytat:
Napisane przez samsonik123 Pokaż wiadomość
tak i mi wytłumaczył o co chodzi z nimi. a tak po za tym to napisalam ze nie chce zeby moj wątek był juz kontynułowany,wiec nie wiem o co wam chodzi. zaimicie sie rozkminianiem innych problemów dziewczyn.oky
tyle dobrego
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.