Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 15:42   #3481
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
no cóż na razie jest mokry, ale naked mi się zrobiło bardziej pomarańczowe... Violet w sumie lepiej zachował kolor, może wygląda nawet ładniej niż do tej pory
Marta dzięki za pocieszenie z tą ilością... Prawdą jest też to, że trochę porozsypywałam na boki, no ale trudno
z tym kolorem, to nie wiem.. u mnie wychodzą zawsze identyczne..
no bo w sumie co by miało zmienić kolor
jak wyschnie i sprasujesz, to poMACaj i porównaj z pigmentem.. może Ci się wydaje, że jest inny

na boki to i ja zawsze rozsypuje to chyba nieuniknione..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 15:48   #3482
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kolor na szczęście powraca do normy
W pokoju śmierdzi tak alkoholem, że chyba upije się samymi oparami. Mam nadzieje, że jutro rano będę się mogła zachwycać ładnymi, dobrze ususzonymi cieniami. Teraz kombinuje ile trzeba by było kupić sobie odsypek na Allegro, żeby stworzyć jednego prasowańca...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 16:17   #3483
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Teraz kombinuje ile trzeba by było kupić sobie odsypek na Allegro, żeby stworzyć jednego prasowańca...
to daj koniecznie znać jak wykombinujesz, bo sama od jakiegoś czasu intensywnie nad tym myślę pełnowymiarowych mam już 18 i nigdy ich nie zużyję.. sprasowaniec starczy mi za świat
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:04   #3484
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja tylko przelotem, na pytania odnosnie pędzli odpiszę pózniej, mam dzień świra dzisiaj

wysłałem o 14stej przesyłki do : Kasiaj, Ewelinka20, Brand, AllThatGlitter
, ale pani na poczcie powiedziała że nie wie czy wyjdą dzisiaj bo juz mają zawalone całe zaplecze, i moe dopiero w nocy rusza wszytsko.

Ranka i UmbraDomini, wybaczcie zapomniałem waszych rzeczy z domu, wysle je jutro z rana
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:28   #3485
karolina_endorfina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

czy wiecie moze czy w sklepach maca sa te zestawy świąteczne co pojawily sie na www?
karolina_endorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:27   #3486
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja tylko przelotem, na pytania odnosnie pędzli odpiszę pózniej, mam dzień świra dzisiaj

wysłałem o 14stej przesyłki do : Kasiaj, Ewelinka20, Brand, AllThatGlitter
, ale pani na poczcie powiedziała że nie wie czy wyjdą dzisiaj bo juz mają zawalone całe zaplecze, i moe dopiero w nocy rusza wszytsko.

Ranka i UmbraDomini, wybaczcie zapomniałem waszych rzeczy z domu, wysle je jutro z rana
ooo to super - oby doszło...
w zasadzie to kurde denerwuje mnie PP = co mnie obchodzi że oni mają paczkami coś zawalone...to niech się tak zorganizują żeby wszystko było na czas w końcu za darmo tego nie robią....

przygotowuję się psychicznie i merytorycznie do wizyty w MACu...
muszę dopaść: Studio Fix NC15, jakiś puder prasowany jasny, może uda mi się z Grenadiną w końcu... sama nie wiem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:33   #3487
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_endorfina Pokaż wiadomość
czy wiecie moze czy w sklepach maca sa te zestawy świąteczne co pojawily sie na www?

Są, a właściwie powinnam napisać - były, bo znając życie, większość wykupiona. Najlepiej dzwonić i pytać, numery do sklepów w pierwszym poście
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 18:46   #3488
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to daj koniecznie znać jak wykombinujesz, bo sama od jakiegoś czasu intensywnie nad tym myślę pełnowymiarowych mam już 18 i nigdy ich nie zużyję.. sprasowaniec starczy mi za świat
przyłożyłam się do zadania i uwaga uwaga:
1 pełna fiolka pigmentu starcza na wypełnienie po brzegi pana, oczywiście po dodaniu alkoholu pigmentu zrobi się mniej, ale według mnie wystarczająco dużo, aby wyszedł z tego dobrej wielkości prasowaniec. Wniosek: jeżeli sprzedawca będzie chojny to 2 odsypki powinny starczyć.

Za poświęcenie się w badaniu podziękowania dla pigmentu Naked i jakiejś resztówce Gold Rose.

Dziewczyny, które mają większe doświadczenie w prasowaniu proszone są o weryfikacje moich badan
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:51   #3489
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Pędzel poczeka- wolę wybrać właściwy
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:56   #3490
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Moglibyście polecić mi jakąś ładną malinową szminkę z MAC'a .? Nie chodzi mi o aż tak ostry odcień jak Girl About Town , coś delikatniejszego. A może jakiś malinowy róż się znajdzie ? (pudrowy, nie lubię kremowych). Ostatnio mam jakiegoś fioła i kupuję wszystko co malinowe . Tak trochę offtopując lancome fever gloss w odcieniu blazing pink (malinowy !) jest cudowny. Polecam, jeżeli komuś podobają się takie kolory.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:00   #3491
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
Moglibyście polecić mi jakąś ładną malinową szminkę z MAC'a .? Nie chodzi mi o aż tak ostry odcień jak Girl About Town , coś delikatniejszego. A może jakiś malinowy róż się znajdzie ? (pudrowy, nie lubię kremowych). Ostatnio mam jakiegoś fioła i kupuję wszystko co malinowe . Tak trochę offtopując lancome fever gloss w odcieniu blazing pink (malinowy !) jest cudowny. Polecam, jeżeli komuś podobają się takie kolory.
Off top, ale ostatnio kupuję morelowe i MAC Costa Chic jest moim odkryciem. Malinowego nie umiem nic polecić, ale w 100% będzie.
Od ilości kolorów tam można oszaleć.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 19:10   #3492
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
przyłożyłam się do zadania i uwaga uwaga:
1 pełna fiolka pigmentu starcza na wypełnienie po brzegi pana, oczywiście po dodaniu alkoholu pigmentu zrobi się mniej, ale według mnie wystarczająco dużo, aby wyszedł z tego dobrej wielkości prasowaniec. Wniosek: jeżeli sprzedawca będzie chojny to 2 odsypki powinny starczyć.

Za poświęcenie się w badaniu podziękowania dla pigmentu Naked i jakiejś resztówce Gold Rose.

Dziewczyny, które mają większe doświadczenie w prasowaniu proszone są o weryfikacje moich badan
Mam kilka prasowańców zrobionych właśnie z allegrowych fiolek i u mnie zawartość fiolki wystarcza na wypełnienie więcej niż 1/3, ale mniej niż 1/2 pana - czyli do wypełnienia całego trzeba zużyć 2 do 3 fiolki - uff mam nadzieję, że nie zagmatwałam
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:14   #3493
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Off top, ale ostatnio kupuję morelowe i MAC Costa Chic jest moim odkryciem. Malinowego nie umiem nic polecić, ale w 100% będzie.
Od ilości kolorów tam można oszaleć.

dzięki za odpowiedz , jak będę w MAC'u w najbliższym czasie sprawdzę ten kolor, który tak zachwalasz i poszukam czegoś malinowego oczywiście.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:44   #3494
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam kilka prasowańców zrobionych właśnie z allegrowych fiolek i u mnie zawartość fiolki wystarcza na wypełnienie więcej niż 1/3, ale mniej niż 1/2 pana - czyli do wypełnienia całego trzeba zużyć 2 do 3 fiolki - uff mam nadzieję, że nie zagmatwałam
ale masz na myśli całą fiolkę wypełnioną po brzegi czy te standartowe pół fiolki, które kupuje się na aukcji? Bo mi się wydawało, że cała fiolka wystarczy spokojnie na pół pana
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:12   #3495
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ale masz na myśli całą fiolkę wypełnioną po brzegi czy te standartowe pół fiolki, które kupuje się na aukcji? Bo mi się wydawało, że cała fiolka wystarczy spokojnie na pół pana
Aaaano widzisz, tośmy się nie dogadały - faktycznie, na allegro te fiolki nie są wypełnione po brzegi - w moich, o ile dobrze pamiętam, było odrobinkę więcej niż pół objętości. Więc de facto przy założeniu, że mamy pełniusieńką fiolkę - 2 spokojnie starczą na wypełnienie pana.
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:12   #3496
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny czy miałyście styczność z tym sprzedającym? http://www.allegro.pl/item829924243_...we_kolory.html

bo kupiłam tu pigmenty i mam wątpliwości co do ich oryginalności Kiedy nabieram na pędzelek i maziam skórę to nie od razu jest intensywny kolor, a raczej muszę parę razy przejechać żeby był efekt (test na ręce ).

Wiem jak mniej więcej odróżnić podróbki, bo czytałam artykuł, ale jeśli są w oryginalnych pudełkach, ale tu są tylko odsypki w fiolkach
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:21   #3497
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy miałyście styczność z tym sprzedającym? http://www.allegro.pl/item829924243_...we_kolory.html

bo kupiłam tu pigmenty i mam wątpliwości co do ich oryginalności Kiedy nabieram na pędzelek i maziam skórę to nie od razu jest intensywny kolor, a raczej muszę parę razy przejechać żeby był efekt (test na ręce ).

Wiem jak mniej więcej odróżnić podróbki, bo czytałam artykuł, ale jeśli są w oryginalnych pudełkach, ale tu są tylko odsypki w fiolkach
Powiem tak. Za 1.99 na pewno nie kupisz oryginałów. Stety, niestety - nie wiem. W każdym razie mam nadzieję, że się nie zrazisz, i kupisz jeszcze raz, bo warto. W pierwszym poście są polecani sprzedawcy, sprzedają fiolkę za 5.00, ale wiadomo, że to oryginał.

PS. Poza tym MAC ma zawsze opisowe, trochę "poetyckie" nazwy pigmentów, nie "złota zieleń" tylko np. Golden Olive, Naked, itd.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-12-10 o 20:23
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:48   #3498
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Powiem tak. Za 1.99 na pewno nie kupisz oryginałów. Stety, niestety - nie wiem. W każdym razie mam nadzieję, że się nie zrazisz, i kupisz jeszcze raz, bo warto. W pierwszym poście są polecani sprzedawcy, sprzedają fiolkę za 5.00, ale wiadomo, że to oryginał.

PS. Poza tym MAC ma zawsze opisowe, trochę "poetyckie" nazwy pigmentów, nie "złota zieleń" tylko np. Golden Olive, Naked, itd.
fiolkę 0,5 ml za 5 zł?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

No to widzę, że ładnie się nacięłam Nie mniej nie stac mnie teraz żeby kupić za 5 zł 0,5 ml Zaraz maźnę tymi które dostałam powieki na bazie i zobaczymy :/

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Faktycznie są kiepściutkie, blade na powiekach, a nie takie intensywne

A myślałam, że będę miała na sylwestra
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:27   #3499
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mądry polak po szkodzie



Czy na kolekcje limitowane jest w PL zniżka?

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Martuś dostałam prasowanki dziękuje ślicznie Pięknie wyszły,ładnie sprasowałaś.sienke kocham jeszcze bardziej niż wcześniej
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 22:19   #3500
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
przyłożyłam się do zadania i uwaga uwaga:
1 pełna fiolka pigmentu starcza na wypełnienie po brzegi pana, oczywiście po dodaniu alkoholu pigmentu zrobi się mniej, ale według mnie wystarczająco dużo, aby wyszedł z tego dobrej wielkości prasowaniec. Wniosek: jeżeli sprzedawca będzie chojny to 2 odsypki powinny starczyć.

Za poświęcenie się w badaniu podziękowania dla pigmentu Naked i jakiejś resztówce Gold Rose.

Dziewczyny, które mają większe doświadczenie w prasowaniu proszone są o weryfikacje moich badan
jak metodycznie wow

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mądry polak po szkodzie
ano... tylko ja się zastanawiam, czemu ludzie myślą że sprzedaż za 2 zł odsypki komukolwiek się opłaci...



Cytat:
Czy na kolekcje limitowane jest w PL zniżka?
z tego co Kamil mówił, to chyba nie
---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

A mi się straszliwie spodobał pigment Antique Green to chyba taka zieleń która mi pasuje (w końcu!!)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:22   #3501
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kasiu a Humid?

Jesli to prawda ze znizka,to wrrrrrr che 3 cienie z Warm & Coze
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:25   #3502
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jak metodycznie wow
dziękuje
mam nadzieje, że nie pomyliłam się i przyda się to początkującym prasowaczom
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:27   #3503
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu a Humid?

Jesli to prawda ze znizka,to wrrrrrr che 3 cienie z Warm & Coze
na LE nie ma znizki, i kolejne curiosum - nawet jak ktos posiada międzynarodową kartę to musi składać od nowa papiery w PL i czekać na łaskawą akceptacje niech sie bujają
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:27   #3504
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu a Humid?

Jesli to prawda ze znizka,to wrrrrrr che 3 cienie z Warm & Coze
a ktoś dysponuje kartą zniżkową Polską?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:33   #3505
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny ponieważ oststnio była posucha z pedzlami, to poproszę o listy pędzlowe do świat, zaraz po nowym roku zadzwonie i postaram się zamówić je, zeby jak pojade w styczniu to juz czekały
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-12-10 o 22:41
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:35   #3506
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dzieczyny ponieważ oststnio była posucha z pedzlami, to poproszę o listy pędzlowe do świat, zaraz po nowym roku zadzwonie i postaram się zamówić je, zeby jak pojade w styczniu to juz czekały
To jeszcze mi do Świąt powiedz co mam do pudru wziąć bo już zgłupiałam Tzn. chcę coś w stylu Inglota 15BJF tylko bardziej zwarty i może być nieco bardziej "płaski".
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-12-10 o 22:38
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:47   #3507
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponieważ oststnio była posucha z pedzlami, to poproszę o listy pędzlowe do świat, zaraz po nowym roku zadzwonie i postaram się zamówić je, zeby jak pojade w styczniu to juz czekały
a tylko pędzle wchodzą w grę?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:55   #3508
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a tylko pędzle wchodzą w grę?
raczej tak miałem wogóle nic nie kupować tym razem, nie bawie sie znowu w dzwiganie tobołków, jade odpoczać, pedzle sa lekkie to ujdzie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:56   #3509
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
raczej tak miałem wogóle nic nie kupować tym razem, nie bawie sie znowu w dzwiganie tobołków, jade odpoczać, pedzle sa lekkie to ujdzie
to było tylko takie niwinne pytanie:P
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 23:48   #3510
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a tak w ogóle to miałam Wam dawno napisac, że nc10 to była ewidentna podróbka, dawno odesłana, szkoda się było fatygować ze zdjęciami
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.