ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 18:37   #391
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Mam pytanie: czy jeśli mam włosy ciemny blond coś na poziomie 7/8 to muszę przed nałożeniem jasnej farby matrixa 10 lub 11 nałozyć rozjaśniacz czy wystarczy oxydant 9%??
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:41   #392
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
Piękny kolor Ci wyszedł to są właśnie niuanse łączenia tonacji
A z V. Bardzo mi się podoba.
dziękuję no tak A z V i nie ma się co martwić o żółte czy rude tony

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy jeśli mam włosy ciemny blond coś na poziomie 7/8 to muszę przed nałożeniem jasnej farby matrixa 10 lub 11 nałozyć rozjaśniacz czy wystarczy oxydant 9%??
ja mam średni blond poziom 7 i niczym nie rozjaśniam wcześniej włosów , ciemny blond to będzie poziom 6
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:45   #393
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



ja mam średni blond poziom 7 i niczym nie rozjaśniam wcześniej włosów , ciemny blond to będzie poziom 6
A to w takim razie średni blond Dziękuję bardzo
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:08   #394
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Słuchajcie, mam nietypowe pytanie Co mogło się stać z włosami lub kolorem jeśli dałam dwa razy więcej rewelatora do Color Synca niż w instrukcji?

Nie wiem co mi się w głowie pomieszało, ale zamówiłam z allegro farbki color sync z rewelatorem i coś mi się ubzdurało, że w jednym opakowaniu zastępczym jest 42ml rewelatora (małe się wydawało ). Więc aby uzyskać proporcję 1:1 dodałam 2 opakowania rewelatora do 1 tubki farbki. Po zmyciu farby coś mnie tknęło i sprawdziłam na aukcji, że w opakowaniu było 84ml oksydandu Czyli dałam 168ml rewelatora na 84ml farby....

Czy kolor mógł wyjść inny niż wg proporcji 1:1? Wcześniej nie farbowałam 6V więc nie wiem czy to co mam na głowie to tak miało być

Do tego zużyłam cały rewelator i czy stanie się coś złego jeśli do następnego farbowania Synkiem użyję zwykłego oksydantu 3%?

Ale ze mnie gapa
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:31   #395
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Mam pytanie odnośnie matrix sync. Dwa miesiące temu farbowałam włosy w salonie fryzjerskim odcieniem 7mm ogólnie efekt bardzo mi się podobał, gdyż miałam przez dobrych kilka lat rozjaśniane włosy do jasnego blondu, a naturalnie mam kolor taki jasny brąz. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, gdyż była to drastyczna zmiana ale moje włosy były w kiepskiej kondycji, połamane, wysuszone. A po farbowaniu wyglądały na dużo zdrowsze i ładnie błyszczały. Jednak nie jestem przekonana co do tego odcienia gdyż mi osobiście nie podobają się czerwone refleksy. Chciałabym w domu sama zafarbować włosy farbą matrix ale nie wiem który kolor zastanawiam się nad sync 7wn lub 6n, nie ma 7n i nie wiem czy 6n nie wyjdzie za ciemno;/ chciałbym aby wyszły w miarę naturalne, dodam jeszcze, że karnację mam bardzo jasną.
Będę bardzo wdzięczna za radę
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:37   #396
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam nietypowe pytanie Co mogło się stać z włosami lub kolorem jeśli dałam dwa razy więcej rewelatora do Color Synca niż w instrukcji?

Nie wiem co mi się w głowie pomieszało, ale zamówiłam z allegro farbki color sync z rewelatorem i coś mi się ubzdurało, że w jednym opakowaniu zastępczym jest 42ml rewelatora (małe się wydawało ). Więc aby uzyskać proporcję 1:1 dodałam 2 opakowania rewelatora do 1 tubki farbki. Po zmyciu farby coś mnie tknęło i sprawdziłam na aukcji, że w opakowaniu było 84ml oksydandu Czyli dałam 168ml rewelatora na 84ml farby....

Czy kolor mógł wyjść inny niż wg proporcji 1:1? Wcześniej nie farbowałam 6V więc nie wiem czy to co mam na głowie to tak miało być

Do tego zużyłam cały rewelator i czy stanie się coś złego jeśli do następnego farbowania Synkiem użyję zwykłego oksydantu 3%?

Ale ze mnie gapa
......
nic się nie stało strasznego w sensie,ze nie zaszkodziło to włosom...poprostu rozcieńczyłas za bardzo barwniki w związku z tym włosy słabiej się pofarbowały<mniej intensywny odcień>.
Moim zdaniem jeżeli chcesz wykorzystać wszystkie zalety Sync color to dokup porcję Revelatora,który zawiera ceramidy i działa jak odżywka na włosy-z tego Sync jest przecież znany.Jeżeli dasz zwykłą wodę,włosy się zafarbują ,ale bez dodatkowego aspektu pielęgnacyjnego.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie matrix sync. Dwa miesiące temu farbowałam włosy w salonie fryzjerskim odcieniem 7mm ogólnie efekt bardzo mi się podobał, gdyż miałam przez dobrych kilka lat rozjaśniane włosy do jasnego blondu, a naturalnie mam kolor taki jasny brąz. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, gdyż była to drastyczna zmiana ale moje włosy były w kiepskiej kondycji, połamane, wysuszone. A po farbowaniu wyglądały na dużo zdrowsze i ładnie błyszczały. Jednak nie jestem przekonana co do tego odcienia gdyż mi osobiście nie podobają się czerwone refleksy. Chciałabym w domu sama zafarbować włosy farbą matrix ale nie wiem który kolor zastanawiam się nad sync 7wn lub 6n, nie ma 7n i nie wiem czy 6n nie wyjdzie za ciemno;/ chciałbym aby wyszły w miarę naturalne, dodam jeszcze, że karnację mam bardzo jasną.
Będę bardzo wdzięczna za radę
........
7WN może być ok....ale jeżeli masz jasną skórę w chłodnym odcieniu to lepszy będzie 6N..możesz ewentualnie dodać troszkę więcej aktywatora na porcję,rozcieńczysz barwniki i kolor wyjdzie nieco mniej intensywny...aczkolwiek 6poziom synccolor na wczesniej rozjaśnianych włosach szybciej się wypłucze,więc nie ma co panikować
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:51   #397
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dark, dziękuję ślicznie za szybką odpowiedź! Miałam cichą nadzieję, że mi odpiszesz

No właśnie, kolor jest trochę mało intensywny... No szkoda, chciał człek zaoszczędzić, to ma

Szkoda, że nie ma 5V, bo jednak 6V wyszła ciut za jasna: teraz jest ok, ale za parę myć na pewno zjaśnieje. Następnym razem chyba spróbuję 6V+4A, tyko oby nie wyszedł czarny
__________________

Buszująca w zgiełku

Edytowane przez Lunyxa
Czas edycji: 2011-02-24 o 23:03
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 08:36   #398
Nicisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

darko1 bardzo dziękuję za pomoc profesjonalistki w taki razie zaryzykuję z 7wn a najwyżej następnym razem 6n.
Nicisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:52   #399
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Nicisia Pokaż wiadomość
darko1 bardzo dziękuję za pomoc profesjonalistki w taki razie zaryzykuję z 7wn a najwyżej następnym razem 6n.

Ja farbowałam włosy 6N z wodą 3% i kolor wyszedł taki baardzo ciemny brąz (nie czarny), ale taki właśnie chciałam i jestem z niego do tego stopnia zadowolona, że dzisiaj znowu zamawiam tą farbę
Kładłam ją na sprany 7.3 majirel, farbowałam w okolicach 20 grudnia i w tej chwili to co mam na głowie określiłabym jako 'brąz'
Polecam 6N
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 15:48   #400
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

moge z czystym sercem polecic farbe matrix ul-n ( ultrarozjasniajacy blond natura ), z brazu mam teraz takie blondo jasny braz kolor w sumie nie wazne najwazniejsze ze jest ladny ! ladnie sie blyszczy a co najwazniejsze nie niszczy ( mialam wode 12% ) jak probowalam pasemko na odroscie ( odrost kolor blond ) to wyszedl taki mocno cieply ocien wpadajacy w zolc ale naturalny .
nie wiem tylko czym roznia sie odcienie superrozjasniajace od ultrarozjasniajacych, czy moze ktoras z was dziewczyny farbowala tym superrozjasniajacym ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:50   #401
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A jaki kolor z matrixa socolor wychodzi jak jasny brąz? Bo szukam , szukam i nie wiem. Dodam ,że mam włosy średnio brązowe a chciałabym jasny brąz. Proszę o pomoc.
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 15:13   #402
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Serekha Pokaż wiadomość
A jaki kolor z matrixa socolor wychodzi jak jasny brąz? Bo szukam , szukam i nie wiem. Dodam ,że mam włosy średnio brązowe a chciałabym jasny brąz. Proszę o pomoc.
Myślę że jak jasny brąz wyjdzie któryś z blondów Czyli poziom 7.

Ale ze mnie gapa Przez nieuwagę zamiast oxydantu 3% dostałam 6% Pisałyście dziewczyny, że z wodą 6% kolor może schodzić trochę na rudo, czy będzie tak też w przypadku, gdy kładę farbę na ten sam kolor? I nie wyjdzie przez to jaśniejszy?
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:48   #403
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej dziewczyny po nieudanej koloryzacji golldwelem 8NP wyszedł mi kolor rudawy jasny braz, do tego polecono mi oksydant 6% i farba wypłukuje sie na rudo-pomarańczowo, chciala wyprobowac farbe matrix bez amoniaku ale nie wiem jaki kolor slyszalam ,ze wychodza ciemniej, wiec tak myślę o kolorze 10V lub 10A czy wiecie jak wychodzą????
zależy mi na schłodzeniu koloru , na palecie fajnie wyglada ten 10V czy wyjdzie na wlosach poziomu 8, na palecie kolor jest ciemny, taki jak bym chciała? macie jakieś rady?
ewentualnie kolor 8A ale on na palecie jest juz ciemny to jeżeli wychodzą ciemniej to nie chciała bym ryzykować

przesylam zalaczniki zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10V.jpg (37,0 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10A.jpg (43,7 KB, 244 załadowań)
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:56   #404
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

a wiecie moze o co chodzi z tym ,ze na palecie dany kolor jest na pol, skąd mam wiedzieć który kolor to wyjściowy , aktory ten niby właściwy?
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:37   #405
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
a wiecie moze o co chodzi z tym ,ze na palecie dany kolor jest na pol, skąd mam wiedzieć który kolor to wyjściowy , aktory ten niby właściwy?
.......
wzornik podzielony jest na pół,ponieważ to pokazujejaki otrzymamy kolor wyjściowy po nałożeniu tej samej farby na włosy jaśniejsze lub ciemniejsze .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:09   #406
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
wzornik podzielony jest na pół,ponieważ to pokazujejaki otrzymamy kolor wyjściowy po nałożeniu tej samej farby na włosy jaśniejsze lub ciemniejsze .
tak właśnie myślałam, szukałam, szukałam i znalazłam właśnie ten podział i dokładne oznaczenia na jednej stronie, ale dzięki za odpowiedz

a moze wiesz czy kolorki naprawdę sa takie ciemne, czy te V nie maja poświaty fioletu?
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:14   #407
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, szukałam, szukałam i znalazłam właśnie ten podział i dokładne oznaczenia na jednej stronie, ale dzięki za odpowiedz

a moze wiesz czy kolorki naprawdę sa takie ciemne, czy te V nie maja poświaty fioletu?
v to fiolet ma poświatę perłową ja robiłam 10AV ale so color moje zdjęcia są chyba na poprzedniej str ale ja miałam jaśniejszy wyjściowy kolor, wyszło jak na palecie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:17   #408
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, szukałam, szukałam i znalazłam właśnie ten podział i dokładne oznaczenia na jednej stronie, ale dzięki za odpowiedz

a moze wiesz czy kolorki naprawdę sa takie ciemne, czy te V nie maja poświaty fioletu?
........
osobiście nie zauważyłam,żeby kolory wychodziły ciemniej niż na palecie,zwłaszcza SYNC COLOR...odcienie A i V są specyficzne,raczej traktuje je jako korektory odcieni żółtych i rudawych,a nie jako docelowe kolory.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:27   #409
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
v to fiolet ma poświatę perłową ja robiłam 10AV ale so color moje zdjęcia są chyba na poprzedniej str ale ja miałam jaśniejszy wyjściowy kolor, wyszło jak na palecie
tak widzialam te fotki , masz sliczne wloski i kolorek
dzięki za odpowiedz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
osobiście nie zauważyłam,żeby kolory wychodziły ciemniej niż na palecie,zwłaszcza SYNC COLOR...odcienie A i V są specyficzne,raczej traktuje je jako korektory odcieni żółtych i rudawych,a nie jako docelowe kolory.
no ja właśnie chcialam stonować kolor, zeby był chłodny bo jest rudawy ,a miał być jasny perłowy blond
dzieki za odpowiedz

widzę ze jesteś specjalistka na tym forum,
czy mogłabyś mi doradzić czy lepiej użyć V czy A?
farbowałam tak jak pisalam kolorem 8NP golldwela z oksydantem 6%, mial mi sie wyronac kolor wlosy mialam jasne pasemka taki średni jasny blond ale nie białe ani żółte, a gora bardzo jasny mysi blond, a ten kolor wyszedł brązowy(także niepotrzebnie wzielam 6%) a do tego teraz spłukuje się już po tygodniu na rudo,a odrosty to masakra bo były jasne, także chce to jakoś schłodzić i nie wiem , który toner lepszy

Edytowane przez aga9002
Czas edycji: 2011-03-09 o 21:16
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 21:26   #410
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
tak widzialam te fotki , masz sliczne wloski i kolorek
dzięki za odpowiedz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------


no ja właśnie chcialam stonować kolor, zeby był chłodny bo jest rudawy ,a miał być jasny perłowy blond
dzieki za odpowiedz

widzę ze jesteś specjalistka na tym forum,
czy mogłabyś mi doradzić czy lepiej użyć V czy A?
farbowałam tak jak pisalam kolorem 8NP golldwela z oksydantem 6%, mial mi sie wyronac kolor wlosy mialam jasne pasemka taki średni jasny blond ale nie białe ani żółte, a gora bardzo jasny mysi blond, a ten kolor wyszedł brązowy(także niepotrzebnie wzielam 6%) a do tego teraz spłukuje się już po tygodniu na rudo,a odrosty to masakra bo były jasne, także chce to jakoś schłodzić i nie wiem , który toner lepszy
....
najlepiej połączyć A z V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:49   #411
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
najlepiej połączyć A z V.
a czy 10V i 10A będa odpowiednie na palecie sa one dosc ciemne, wiec mysle,ze 8 będzie całkiem ciemna?
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:38   #412
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
a czy 10V i 10A będa odpowiednie na palecie sa one dosc ciemne, wiec mysle,ze 8 będzie całkiem ciemna?
.......
przepraszam,nie potrafię ci doradzic ''na oko'' nie widząc nawet Twoich włosów co będzie za ciemne a co nie.... generalnie 10tki są bardzo bardzo jasne i ich kolor widać jesli dasz je na jasne włosy na poziomie 10tym.jesli dasz 10 A,V na włosy ciemniejsze nie będzie widac koloru za bardzo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:34   #413
MonAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Oxydant o jakim stężeniu powinnam użyć do SoColor 11G ? Dodam, że farbuję nim tylko odrosty, a włoski moje naturalne - to ciemny blond, typowa szatynka. Pozdrawiam serdecznie.
MonAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:44   #414
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam dziewczyny, mam prośbę o pomoc.
Miesiąc temu położyłam na włosy L'Oreal, Recital Preference UE3 Ultrarozjaśniający Popielaty Kasztan. Włosy bardzo się rozjaśniły u nasady i wyrównały do jaśniejszych konców (włosy miałam niefarbowane dość długie ale chyba słońce zrobiło taką różnicę) dodam, że siwulców nawet nie lizneło.
Po miesiącu odrost wyszedł bardzo ciemny, taki mysi szatyn. Chciałabym nieinwazyjnie przyciemnić do naturalnego tonerem Matrix Color Sync, żeby nie było tak widocznych odrostów. Na palecie podobał mi się ASH 6A, wydawał się podoby do moich naturalnych. Fryzjerka zdecydowanie odradziła, powiedziała że na moim ciepłym teraz kolorze ASH wyjdzie zielonkawo więc lepiej stonować 6 WN. Wolałabym taki chłodny naturalny (nie ciepły) podobny do mojego kolor ale o losie tylko nie zielony :-( Pomocy co radzicie, mam jeszcze czas bo odrost nie jest bardzo widoczny ok 1 cm.
Dodaje fotki aktualnego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0157.jpg (30,4 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0158.jpg (29,6 KB, 95 załadowań)
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 10:11   #415
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny załączam jeszcze fotki z moim ciemnym odrostem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0148.jpg (17,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0151.jpg (26,8 KB, 39 załadowań)
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 12:56   #416
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Lusya Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, mam prośbę o pomoc.
Miesiąc temu położyłam na włosy L'Oreal, Recital Preference UE3 Ultrarozjaśniający Popielaty Kasztan. Włosy bardzo się rozjaśniły u nasady i wyrównały do jaśniejszych konców (włosy miałam niefarbowane dość długie ale chyba słońce zrobiło taką różnicę) dodam, że siwulców nawet nie lizneło.
Po miesiącu odrost wyszedł bardzo ciemny, taki mysi szatyn. Chciałabym nieinwazyjnie przyciemnić do naturalnego tonerem Matrix Color Sync, żeby nie było tak widocznych odrostów. Na palecie podobał mi się ASH 6A, wydawał się podoby do moich naturalnych. Fryzjerka zdecydowanie odradziła, powiedziała że na moim ciepłym teraz kolorze ASH wyjdzie zielonkawo więc lepiej stonować 6 WN. Wolałabym taki chłodny naturalny (nie ciepły) podobny do mojego kolor ale o losie tylko nie zielony :-( Pomocy co radzicie, mam jeszcze czas bo odrost nie jest bardzo widoczny ok 1 cm.
Dodaje fotki aktualnego koloru
........
może tonacja N będzie lepsza,WN jest ciepla.można dodac kapkę V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:37   #417
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

darko1 dziękuje za opowiedź, na coś się muszę zdecydować, dam znać i oczywiście wstawie foty co z tego wyszło
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:04   #418
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziewczyny szukalam juz w wyszukiwarce i na forum i nie znalazlam, na jakie wlosy naklada sie farbe Matrix COLOR Sync, krem do koloryzacji ton w ton, bez amoniaku, na mokre , czy na suche?
bardzo proszę o pomoc



nieaktualne, znalazlam odp, sorki za niepotrzebny wpis

Edytowane przez aga9002
Czas edycji: 2011-03-16 o 16:04
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:03   #419
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

jakie macie doswiadczenia z SR-C?
ma ktos moze jakies zdjecia na wlosach tego koloru?
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:04   #420
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam, dziewczyny Czy któraś z Was ma porównanie ColorSync z Goldwellowym Colorance? Fryzjerka zaproponowała mi potraktowanie włosów ColorSynkiem plus jakiś mały balejaż, bo chce wrócić do naturalnego koloru włosów po nieudanej koloryzacji. Ale z Colorance nie byłam zadowolona - kolor szybko się zmył, na początku wyszedł bardziej intensywny niż chciałam, ale potem się ciągle zmywał i w zasadzie co tydzień miałam inny kolor włosów.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.