Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 07:52   #1741
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Generalnie odnoszę lepsze wrażenie zamiawiając na BU.
Wyjdzie na to, że się czepiam.
Lubię być informowana (mailowo), co się dzieje z moją przesyłką, opakowania wydają mi się bardziej... estetyczne i... nie czekałam tyle na wysłanie zamówienia.
W Mazidlach sama się o nie upominałam.
Jedyna różnica in plus? , to fakt że Mazidla obdarowały mnie próbkami, których notabene nie potrzebowałam.

Sprawdziłam sobie przy okazji te dwie firmy i dlatego zdecydowałam się na BU.
no to sprawdz zrob sobie krem jeszcze to dopiero ekspres i bróbki wielgasneee własnie chczałam zamówić z mazideł bo tylko tam są konserwator chociaż jeszcze muszę sprawdzić w sklep eco spa tam można osobiście odbierac.

ktoś pytał o Alme z BU jest fajna mieszam ją z maseczką i ręcznik włosy błyszczą ale jak z wypadaniem niewiem mnie mało wypada włosków.
Ukręciłam wczoraj balzam na usta fajny jest smierdzi trochę ale w sumie usteczka mięciutkie po nim

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-10-13 o 07:12
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:08   #1742
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowość - baaardzo kusząca, bo przecież kobiety lubią perły:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pearl.html
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:45   #1743
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Generalnie odnoszę lepsze wrażenie zamiawiając na BU.
Wyjdzie na to, że się czepiam.
Lubię być informowana (mailowo), co się dzieje z moją przesyłką, opakowania wydają mi się bardziej... estetyczne i... nie czekałam tyle na wysłanie zamówienia.
W Mazidlach sama się o nie upominałam.
Jedyna różnica in plus? , to fakt że Mazidla obdarowały mnie próbkami, których notabene nie potrzebowałam.

Sprawdziłam sobie przy okazji te dwie firmy i dlatego zdecydowałam się na BU.
na szczęście dla każdego jest coś dobrego też lubię package tracking i ładne pudełeczka, ale...
Mazidła ewidentnie nie wyrabiają czasowo - za to zamiast dopieszczania klienta są bardzo merytoryczne opisy, a wybór półproduktu poprzedzają staranne analizy publikacji i dostawców.
Ładne opakowania są niestety w perfumeriach - oleje muszą być w szkle, bo szybko jełczeją, a te koszmarne opakowania ekstraktów są po to, żeby tlen i wilgoć nie zniszczyły cennych składników.
ZSK - jeśli jest prowadzony przez jedną osobę - to przy tak dynamicznym rozwoju za chwilę również nie będzie wyrabiał z mailami
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:16   #1744
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Adora Belle Pokaż wiadomość
na szczęście dla każdego jest coś dobrego też lubię package tracking i ładne pudełeczka, ale...
Mazidła ewidentnie nie wyrabiają czasowo - za to zamiast dopieszczania klienta są bardzo merytoryczne opisy, a wybór półproduktu poprzedzają staranne analizy publikacji i dostawców.
Ładne opakowania są niestety w perfumeriach - oleje muszą być w szkle, bo szybko jełczeją, a te koszmarne opakowania ekstraktów są po to, żeby tlen i wilgoć nie zniszczyły cennych składników.
ZSK - jeśli jest prowadzony przez jedną osobę - to przy tak dynamicznym rozwoju za chwilę również nie będzie wyrabiał z mailami
I zrobiło nam sie trochę Biochemiczne KWC, opinie o sklepach sa tam fajnie zebrane i niech tak zostanie Zgadzam sie z tym, że dla każdego jest cos dobrego, ja zdecydowanie wole sklepy z gotowymi zestawami, dla mnie zakupy w Mazidłach to była porażka, została mi taka nadwyżka pólproduktów z którymi nie miałam co robić, ale rozumie , że dla innych to właśnie frajda.
Dlatego kupuje tylko gotowe zestawy i wybieram BU i ZSK .
Poza tym lubie byc dopieszczana jako klient , no i żeby byc sprawiedliwym trzeba dodać , że merytoryczne opisy i staranne analizy publikacji i dostawców to również cecha innych sklepów, o których tu wspominamy.
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:26   #1745
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja stosuję tak:
Ponieważ mam 2 sera 3XRose i z granatu to stosuję je na zmianę. Wieczorem robię demakijaż płynem do oczek i mleczkiem do twarzy. Następnie zmywam buzię wodą z olejkiem pomarańczowym. Następnie w zagłębieniu ręki mieszam ze sobą serum 3XRose z kroplą żelu hialuronowego z 5% pantenolem i wklepuję pod oczy, buźkę i szyję Po ok 1 minucie wszystko jest ładnie wsiąknięte. Daję jednak jeszcze jakieś 10 minut i dopiero wtedy kładę jakiś krem czy to regeneracyjny z BU czy dowolnie inny.

Rano robię tak samo. Zmywam buzię wodą z olejkiem, rozprowadzam na dłoni serum z granata i żel hialuronowy, wklepuję i po kilku minutach kładę krem, bazę pod podkład itd.

Wszystko mi się ładnie wchłania
U mnie wyglada to tak:
Rano jakis hydrolat rozpylaczem (ostatnio czeresnia, ale juz sie kończy) fajnie mnie rozbudza i orzeźwia, potem serum z wit C jedwabiste , wchłania sie bardzo ładnie i na to jakis kremik, wieczorem zmywam twarz olejkiem myjącym potem serum LEMON z Zelem hialuronowym, na to juz nic nie daje. Nie wiem czy to najlepszy sposób pielegnacji , ale u mnie sie sprawdza ... Cera jest promienna a ma juz swoje lata
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 22:29   #1746
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja musze zamowic hydrolat bo ten ( oczarowy) juz sie konczy

mialyscie rozany? jakie wrazenia? mam cere tlusta ale tez wrazliwa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:06   #1747
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ranko, na stronie 57 (post 1702) pisalam co nieco o hydrolatach, moze Ci sie przyda ja mam wprawdzie troche inna cere (mieszana z tendencja do suchej). ale ze swojej strony moge polecic bardzo hydrolat jablkowy (jesli jeszcze jest). bardzo fajnie odswieza, cera jakas taka jasniejsza i fajnie oczyszczona po nim. wydaje mi sie ze do tlustej cery bylby odpowiedni. poza tym lawendowy - generalnie bardzo wszechstronny. ja uwielbiam wszystko co lawendowe dla mnie on byl wlasnie taki tonizujacy, lekko sciagajacy, wiec mysle ze tez moglby Ci sluzyc.
oczywicie to moje subiektywne odczucia
oczarowy tez mam wlasnie w uzyciu. ja tam lubie je wszystkie. najmniej do gustu mi przypadl aloesowy, tak jak pisalam najbardziej "nijaki"
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 08:15   #1748
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
ranko, na stronie 57 (post 1702) pisalam co nieco o hydrolatach, moze Ci sie przyda ja mam wprawdzie troche inna cere (mieszana z tendencja do suchej). ale ze swojej strony moge polecic bardzo hydrolat jablkowy (jesli jeszcze jest). bardzo fajnie odswieza, cera jakas taka jasniejsza i fajnie oczyszczona po nim. wydaje mi sie ze do tlustej cery bylby odpowiedni. poza tym lawendowy - generalnie bardzo wszechstronny. ja uwielbiam wszystko co lawendowe dla mnie on byl wlasnie taki tonizujacy, lekko sciagajacy, wiec mysle ze tez moglby Ci sluzyc.
oczywicie to moje subiektywne odczucia
oczarowy tez mam wlasnie w uzyciu. ja tam lubie je wszystkie. najmniej do gustu mi przypadl aloesowy, tak jak pisalam najbardziej "nijaki"
To ja mam chyba taka samą cerę co Ty Który wg cCiebie hydrolacik jest zdecydowanie najlepszy ? Najładniej pachnie ? Bardzo ważny jest dla mnie zapach To dla mnie nieodłączna część
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:54   #1749
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja bardzo lubie i polecam rozmarynowy. Slicznie pachnie (choc to jak wiemy kwestia gustu), ladnie odswieza skore. No i moj faworyt - kocanka - choc rozami to ona nie pachnie.. mieszam ja z geranium aby zabic kocankowa won
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:08   #1750
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i polecam rozmarynowy. Slicznie pachnie (choc to jak wiemy kwestia gustu), ladnie odswieza skore. No i moj faworyt - kocanka - choc rozami to ona nie pachnie.. mieszam ja z geranium aby zabic kocankowa won

Ja właśnie złożyłam zamówienie - serum wit. C z amlem i hudrolaty - zielona herbata i rozmaryn. Zobaczymy, co z tego wyniknie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:11   #1751
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i polecam rozmarynowy. Slicznie pachnie (choc to jak wiemy kwestia gustu), ladnie odswieza skore. No i moj faworyt - kocanka - choc rozami to ona nie pachnie.. mieszam ja z geranium aby zabic kocankowa won
Rozmaryn mi się dobrze kojarzy, to może wezmę ten
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 10:41   #1752
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja mam chyba taka samą cerę co Ty Który wg cCiebie hydrolacik jest zdecydowanie najlepszy ? Najładniej pachnie ? Bardzo ważny jest dla mnie zapach To dla mnie nieodłączna część
no tak, i przez Ciebie musze teraz zamowic serum rose i krem liponowy
kurcze nie pamietam juz niektorych tych hydrolatow... a z tych co pamietm, ze w ogole pachnialy (bo czesc ma ledwo wyczuwalny zapach) to chyba oczarowy, geranium - najbardziej mi sie podobaly. no ale to kwestia gustu, bo mi sie podobaja ziolowe zapachy. poza tym to jest tez chyba tak, ze podobaly mi sie bo, w ogole pachnialy, w przeciwienstwie do reszty
ekologiczny z lipy tez mi sie podoba i z zapachu i z wlasciwosci. ale tutaj uprzedzam zapach jest specyficzny, taki gesty, slodki, jakby miodowy, balsamiczny. no dziwny jest
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 13:14   #1753
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
no tak, i przez Ciebie musze teraz zamowic serum rose i krem liponowy
kurcze nie pamietam juz niektorych tych hydrolatow... a z tych co pamietm, ze w ogole pachnialy (bo czesc ma ledwo wyczuwalny zapach) to chyba oczarowy, geranium - najbardziej mi sie podobaly. no ale to kwestia gustu, bo mi sie podobaja ziolowe zapachy. poza tym to jest tez chyba tak, ze podobaly mi sie bo, w ogole pachnialy, w przeciwienstwie do reszty
ekologiczny z lipy tez mi sie podoba i z zapachu i z wlasciwosci. ale tutaj uprzedzam zapach jest specyficzny, taki gesty, slodki, jakby miodowy, balsamiczny. no dziwny jest
Noooo bo to na prawdę super rzeczy są moja skóra pod oczami jest o nieeeebo lepsza niż była, a stosuję dopiero ok 2 tygodni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 13:27   #1754
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Noooo bo to na prawdę super rzeczy są moja skóra pod oczami jest o nieeeebo lepsza niż była, a stosuję dopiero ok 2 tygodni
no wlasnie, na to licze tym bardziej ze ostatnio porzucilam kremy pod oczy, i stosuje to samo co do twarzy. i okazalo sie ze dziala
rose i krem liponowy zamawiam na pewno, juz nozkami przebieram tylko najpierw musze dokonczyc swojego nuxe. bo wiem ze jak przyjda smarowidla z BU to wszystko inne pojdzie w odstawke...
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:28   #1755
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja mam chyba taka samą cerę co Ty Który wg cCiebie hydrolacik jest zdecydowanie najlepszy ? Najładniej pachnie ? Bardzo ważny jest dla mnie zapach To dla mnie nieodłączna część
Nie sprawdzałam jeszcze wszystkich hydrolatów, ale jeżeli chodzi o zapach to różany przebija wszystko, pachnie cudnie i intensywnie, prawdziwy zapach róż. Dla mnie zapachy też są takie ważne dlatego szczególnie przypadł mi do gustu różany no i ostatnio olej Monoi (zapach również piękny). Dodam tylko, że najbardziej lubie zapachy kwiatowe.
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:14   #1756
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ekh .. no i mnie skusiła oferta BU czekam na paczuszke..
wizyta na wizażu = wydatki
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:22   #1757
marrriolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 218
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU, kupiłam hydrolaty (oczarowy i kocanka- oba bardzo mi podpasowały). Kupilam też olejek do mycia twarzy, serum Amla z kompleksem silikonowym i maseczke truskawkowa. I tu jest problem- olejek i serum używałam kilka dni (serum co dwa dni), a następnego dnia po tym jak zrobiłam sobie maseczkę truskawkową dostałam wysypki na szyi i połowie twarzy, podobną wysypkę dostaję z powodu uczulenia na leki, mówię na to "ropusza skóra" ;P nie wiem teraz co spowodowało ten wysyp- myślicie, że to maseczka czy może reakcja na tak dużo ilość wit. C w serum?
marrriolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:25   #1758
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zmariolcia - nie pozostaje Ci nic innego jak na jakiś czas odstawić jeden z kosmetyków i zobaczyć czy drugi dalej podrażnia. Osobiście obstawiałabym maseczkę truskawkową, bo pamiętam, że kilka Wizażanek skarżyło się podrażnienia/uzulenie po niej.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:45   #1759
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marrriolcia Pokaż wiadomość
Zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU, kupiłam hydrolaty (oczarowy i kocanka- oba bardzo mi podpasowały). Kupilam też olejek do mycia twarzy, serum Amla z kompleksem silikonowym i maseczke truskawkowa. I tu jest problem- olejek i serum używałam kilka dni (serum co dwa dni), a następnego dnia po tym jak zrobiłam sobie maseczkę truskawkową dostałam wysypki na szyi i połowie twarzy, podobną wysypkę dostaję z powodu uczulenia na leki, mówię na to "ropusza skóra" ;P nie wiem teraz co spowodowało ten wysyp- myślicie, że to maseczka czy może reakcja na tak dużo ilość wit. C w serum?
ja mam to samo. uzywam teraz Diacnealu i Effaclaru , dodatkowo hydrolatow i teraz zaczynam toniku z BHA ale efekt jest taki ze bardzo uwrazliwila mi sie cera i wszystkie kremy z wieksza iloscia skladnikow powoduja wysyp
a potrzebuje czegos na zmarszczki , dla cery ok. 30+ i nie moge niczego dobrac.
mnie uczulila wit. C .. albo glikol propylenowy.mialam serum antyoksydacyjne i milam kasze na pol szyi.. potem zaczelam uzywac pod oczy i mam teraz male krostki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 22:20   #1760
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja stosuję tak:
Ponieważ mam 2 sera 3XRose i z granatu to stosuję je na zmianę. Wieczorem robię demakijaż płynem do oczek i mleczkiem do twarzy. Następnie zmywam buzię wodą z olejkiem pomarańczowym. Następnie w zagłębieniu ręki mieszam ze sobą serum 3XRose z kroplą żelu hialuronowego z 5% pantenolem i wklepuję pod oczy, buźkę i szyję Po ok 1 minucie wszystko jest ładnie wsiąknięte. Daję jednak jeszcze jakieś 10 minut i dopiero wtedy kładę jakiś krem czy to regeneracyjny z BU czy dowolnie inny.

Rano robię tak samo. Zmywam buzię wodą z olejkiem, rozprowadzam na dłoni serum z granata i żel hialuronowy, wklepuję i po kilku minutach kładę krem, bazę pod podkład itd.

Wszystko mi się ładnie wchłania
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
w takim razie odczekaj, wyciśnij resztę chusteczką i dopiero nałóż krem, albo stosuj na zmianę co druga noc
dzięki dziewczyny za porady, zaczęłam tak stosować i widzę różnicę in plus!

Rano daję żel hialuronowy z olejkiem z owoców leśnych - fantazja, nie potrzebuję już nawilżaczy w ciągu dnia, ani baz, cera jest mięciutka, nawilżona, piękna
krem liponowy sam nie wywołał u mnie spektakularnych efektów, ale dzięki Waszym poradom zaczęłam go kłaść po serum Rose, i teraz to dopiero jest bomba!

jako że mam naczynka, kupiłam też hydrolat z kocanki, ale nie mogę znieść tego zapachu, bleh
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:33   #1761
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pięknie pachnie oczarowy, ale jak dla mnie absolutnym hitem zapachowym jest hydrolat z kwiatu pomarańczy - cudo...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:52   #1762
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam - a ja 2 dni temu otrzymałam:
1/ olejek wanilia/yang-yang
2/ hydrolat rumiankowy
3/ peeling enzymatyczny do twarzy
4/ serum różane

Trzy pierwsze wypróbowałam od razu, rumianek bardzo przyjemnie odświeża, delikatny zapach, olejek faktycznie radzi sobie bardzo dokładnie z moim makijażem /również oczu/ - szkoda tylko, że jest mało wydajny . Peeling naprawdę cudo, nawet mój tż, który został na siłę zmuszony do nadstawienia buźki to potwierdził . A o serum wypowiem się za kilka dni, bo wczoraj nałożyłam go po raz pierwszy. Początkowo olejek pokrywał moją twarz, ale po ok 2 godzinach ładnie się cały wchłonął. Mam nadzieję, że te cuda przywrócą świeżość dla mojej zmęczonej buzi i choć trochę ją naciągną likwidując nieco zmarszczek
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:57   #1763
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Pięknie pachnie oczarowy, ale jak dla mnie absolutnym hitem zapachowym jest hydrolat z kwiatu pomarańczy - cudo...
No to przy następnym zamóieniu pomarańcz będzie mój
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:02   #1764
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny a mnie olejek zapycha strasznie po jednym myciu widoczne ale np kremy olejkowe nic a nic tylko ten olejek do mycia ((
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:19   #1765
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny a mnie olejek zapycha strasznie po jednym myciu widoczne ale np kremy olejkowe nic a nic tylko ten olejek do mycia ((
Niemozliwe, musisz zle go stosowac, mnie ktora zapycha nawet powietrze ten olejek naprawde sluzy. Wazne bys dosc dluga chwile masowala buzke olejekiem z odrobina wody by zmyc wszelkie zanieczyszczenia i dobrze splukac by wszelkie olejowo-brudowe resztki sie zmyly...no chyba ze nie wiem co...
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:25   #1766
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie wiem dam mu jeszcze szanse ale niezbyt mnie sie przysłuzył
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:29   #1767
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
nie wiem dam mu jeszcze szanse ale niezbyt mnie sie przysłuzył
ja ze wzgledu na jego slaba wydajnosc ostatnio stosuje go w polaczeniu z zelem fizjologicznym La Roche Posay, mieszam je razem i chlup na dziubek, ciutke lepiej sie pieni dzieki temu zelowi LRP i jest nawilzajacy, delikatny, skuteczny i pachnacy dzieki olejkowi, sprobuj polaczyc go z jakims zelem delikatnym myjacym
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:32   #1768
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
nie wiem dam mu jeszcze szanse ale niezbyt mnie sie przysłuzył
ja też na początku miałam nie najlepsze zdanie o olejku - myślałam, że mnie zapychał; zmieniłam sposób użytkowania zaczęłam zakraplać go na nasączony wodą wacik - i pocieram wilgotną twarz (zauważyłam, że lepiej działa, kiedy woda na waciku jest troszkę cieplejsza) i skończyły się podejrzenia co do zapychania; może i Ty tak spróbuj? jak myłam nim "z ręki" nie sprawdzał się... mam wrażenie, że na waciku lepiej się emulguje ( w zagłębieniu ręki nie dawałam rady tak dokładnie go z wodą wymieszać)
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:33   #1769
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
ja ze wzgledu na jego slaba wydajnosc ostatnio stosuje go w polaczeniu z zelem fizjologicznym La Roche Posay, mieszam je razem i chlup na dziubek, ciutke lepiej sie pieni dzieki temu zelowi LRP i jest nawilzajacy, delikatny, skuteczny i pachnacy dzieki olejkowi, sprobuj polaczyc go z jakims zelem delikatnym myjacym
ja mam z fitomedu nie zdradzam od kilku lat ten żel spróbuje połaczyć może mniej będzie zapychać
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:35   #1770
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasjam25 Pokaż wiadomość
ja też na początku miałam nie najlepsze zdanie o olejku - myślałam, że mnie zapychał; zmieniłam sposób użytkowania zaczęłam zakraplać go na nasączony wodą wacik - i pocieram wilgotną twarz (zauważyłam, że lepiej działa, kiedy woda na waciku jest troszkę cieplejsza) i skończyły się podejrzenia co do zapychania; może i Ty tak spróbuj? jak myłam nim "z ręki" nie sprawdzał się... mam wrażenie, że na waciku lepiej się emulguje ( w zagłębieniu ręki nie dawałam rady tak dokładnie go z wodą wymieszać)
dzięki spróbuje ale ta biochemia uzależnia człowieka szok!!!gorzej niz zakupy w perfumerii
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.