Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 19:14   #3241
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Nie ma za co
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 20:18   #3242
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie ciekawi mnie jak ją podgrzać - w mikrofali?Garnku? Czekam na fotkę. Też widziałam w SP.
Dobrze, że doczytałam, że to ostatnie nabytki, bo myślałam, że cała kolekcja <atak serca>
Estello nie bij, zapomniałam zdjęcia. Wrzucę jutro obiecuję. Przeczytałam ją jeszcze raz, miesza się to z 2 szklankami gorącej wody i czeka aż wystygnie. Kąpiel Freeman poza tym, że ładnie pachnie dobrze zmiękcza stopy i zostawia lekki tłusty film. Mi odpowiada. Byłaby to kolekcja wyjątkowo minimalistyczna z silnym ukierunkowaniem na pielęgnację stóp
Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Fajne nabytki i prezencki mam kilka pytań, jesli pozwolisz

Widze ze masz kilka specyfików do stóp, ja musze ze swoimi ostro walczyc dlatego mam pytanie jak sie sprawuje maseczka do stóp i peeling Termiczne Spa? a czy krem do stóp -słyszałam neistety dosc srednie o nim opinie, ale podobno pieknie i długo pachnie, czy to prawda??
No i co to takiego w słoiczku co ma napis WAX?
I na koniec, jak długą datę ważnosci ma puder Hauschki? tak sie zastanawiałm ile jest czasu na zużycie tych 50gr....bo to dosc sporo na samą twarz....

Pozdrawiam
Maseczka do stóp jeszcze nie testowana, odezwę się w jej temacie po testach. Peeling termiczne SPA pachnie ślicznie, ale jest bardzo delikatny. Krem pachnie podobnie jak peeling, nieco bardziej intensywnie. Zapach mi super odpowiada, używam go dopiero od paru dni, więc o efektach ciężko mi się jeszcze wypowadać.
To z napisem WAX to wosk do włosów Sante, apteczny.
http://www.helifarm.pl/products/show...id/5/offset/27
Ślicznie pachnie i co najważniejsze pielęgnuje włosy - ja swoje rozjaśniam i staram się ograniczać stylizację do minimum.
Puder Hauschki sprawdzę i dam znać jutro (piszę z pracy, bo chwilowo jestem bez sieci w domu).

Tomamo - dziękuję Jeśli masz krem z tej serii to zapach jest bardzo podobny i dobrze się ze sobą komponują. Jak dla mnie jest troszkę za słabo ściera. Na razie użyłam calej kombinacji dwa razy po wcześniejszym dokładnym wymoczeniu stóp, efektów spektakularnych nie ma, ale jest duża przyjemność używania
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 20:32   #3243
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja też miałam wcześniej effeclar i powiem Ci, że byłam z niego bardziej zadowolona. Po Iwostinie mam jakoś dziwnie zaczewienioną buzię zaraz po umyciu, zapach też niezbyt ciekawy a jeżeli chodzi o zdolności do zmywania to ma zupełnie dobre.

Dziękuję o żelu informacja wyżej
bardzo dziękuję za opinię.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 22:11   #3244
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jutro będę w SP, więc może go kupię, narazie nie wrzucaj instrukcji; bardzo dziękuję kapiel mnie mocno kusi, mam resztkę Avonowej o podobnym zapachu, może jak się skończy to kupie Freemana
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 09:02   #3245
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maemi- piękne dzieki za odp i czekam na malutka odp w sprawie Hauschki....ile czasu dał producent na zużycie tego cuda.....

Pozdrawiam
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 09:10   #3246
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
ć
Tomamo - dziękuję Jeśli masz krem z tej serii to zapach jest bardzo podobny i dobrze się ze sobą komponują. Jak dla mnie jest troszkę za słabo ściera. Na razie użyłam calej kombinacji dwa razy po wcześniejszym dokładnym wymoczeniu stóp, efektów spektakularnych nie ma, ale jest duża przyjemność używania
Mam krem (kupiony właśnie dla przyjemności używania ) więc peeling dokupię, żeby mu smutno nie było
dzięki
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 10:16   #3247
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny! Kilka z was pisało, że chciałoby kupić kufer na kosmetyki. Co powiecie na taki? (w promocji w Biedronce)

http://www.biedronka.pl/str/2/i/634.php
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 10:38   #3248
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez asik80 Pokaż wiadomość
AniaWila, super zbiory.
Napisz prosze jak sprawuje sie ta seria BIODERMY, bo wlasnie zastanawiam sie nad kupnem paru rzeczy.
Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
AniaWila, a jak u ciebie sprawuje sie ten myjek Yarden, bo ja nie mogę uwierzyć, że zapłaciłam za to coś 50 zeta brak słów...

juz odpowiadam

asik

wiec tak: kosmetyki Biodermy polecila mi moja kosmetyczka. A ze zna sie na rzeczy zaufalam jej w kwestii doboru kosmetykow. Z Biodermy jestem bardzo zadowolona. Mazidla te znacznie wyregulowaly poziom wydzielania sebum, matuja i normalizuja stan cery. Teraz troche odskoczylam od uzywania. Robie przerwe na Idealista i Advanced Night Repair Este Lauder. Ale jestem pewna, ze wroce do Biodermy. Nieoceniony jest tez plyn micelarny. Uzywam go non stop.

tiare

z olejku do mycia twarzy J.Malki jestem bardzo zadowolona. Cena dosc wysoka, bo tu tez place za niego ok 8 funtow, ale sie oplaca. Jest super wydajny. No i co mnie najbardizej przekonuje to sklad. Jets calkowicie naturalny i ma zbawienne dzialanie dla cery mieszanej i tlustej. Jestem z niego bardziej zadowolona niz z roznych pianek<Body Shop - tea tree> i innych zeli do mycia twarzy.

Zreszta cala seria tych kosmetykow jest godna polecenia. Np: piling do ciala! ma tylko dwa skladniki : sol z morza martwego i jakis egzotyczny olejek jest super, zadnej chemii i innych konserwantow.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 11:03   #3249
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kilka z was pisało, że chciałoby kupić kufer na kosmetyki. Co powiecie na taki? (w promocji w Biedronce)

http://www.biedronka.pl/str/2/i/634.php

Kuferek fajny, super cena i świetne kolorki
Tylko czemu on taki malutki
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 11:17   #3250
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Kuferek fajny, super cena i świetne kolorki
Tylko czemu on taki malutki
Całkiem mały to on nie jest - ale to tez zależy ile kto ma do schowania

Ten mój "słynny" czerwony kuferek z lumpka za 5zł jest troszkę wiekszy (ale krótszy) (28,5 cm x 20,5 cm x 20 cm i sporo się w nim mieści - oczywiście trzeba "z głową" układać kosmetyki żeby jak najwięcej się zmieściło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 11:29   #3251
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

AniaWila ja mam pytanko w sprawie kosm. do wlosow toni&guy?
to sie da w PL normalnie kupic, a jesli tak to gdzie? no i oczywiscie jak tam z ich jakoscia/cena, porownywalne bardziej do profesjonalnej czy drogeryjnej pielegnacji? w czechach to jest jako okropnie eksluzywna nowosc w rossmanie, ale drogie to
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 12:10   #3252
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
AniaWila ja mam pytanko w sprawie kosm. do wlosow toni&guy?
to sie da w PL normalnie kupic, a jesli tak to gdzie? no i oczywiscie jak tam z ich jakoscia/cena, porownywalne bardziej do profesjonalnej czy drogeryjnej pielegnacji? w czechach to jest jako okropnie eksluzywna nowosc w rossmanie, ale drogie to

hmm...w Polsce kosmetyki Toni&Guy <podobno> sprzedaje siec sklepow Sephora. I jest to chyba nowosc na tamtejszych polkach.

Ja place tutaj <UK> ok 5funtow zarowno za szampon jak i odzywke, czyli jakis 30zl <nie wiem jak teraz funt stoi>. Czesto sa tu promocje typu - kup 2 produkty, trzeci dostaniesz gratis, wiec wychodzi jeszcze taniej

Co do jakosci - dobra, ale zadna super rewelacja. Przyznam, ze bardziej bylam zadowolona z kosmetykow firmy Trevor Sorbie<ten sam przedzial cenowy i jakosciowy>. Ale ogolnie jest ok. A jezeli mialabym zaszeregowac te kosmetyki pod wzgledem ekskluzywnosci to smialo moge napisac, ze jest to najwyzsza polka drogeryjna. T&G plasuje sie pod wzgledem jakosci duzo wyzej niz Pantene, Loreale, Fructisy i inne....
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 13:53   #3253
asik80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziekuje za odpowiedz

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie, kupowalas moze ONLINE, czy przywiozlaz z Polski?
Jesli przez internet to bardzo ladnie poprosze o link.
Widzialam je na www.leguidesante.co.uk, ale nidgy u nich nie zamawialam.

Edytowane przez asik80
Czas edycji: 2007-11-20 o 13:53 Powód: cytat mi nie wyszedl:)
asik80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:02   #3254
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez asik80 Pokaż wiadomość
Widzialam je na www.leguidesante.co.uk, ale nidgy u nich nie zamawialam.
Ja u nich zamawialam (jednak nie to, o co pytasz) i wszystko bylo OK
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:37   #3255
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
to ja poprosze o wrazenia z uzywania masla do ciala farmony i wygladzajacego miodowego

Meri99 - przepraszam, wczoraj byłam jakaś totalnie nieprzytomna i przeoczyłam Twoje pytanie. Masło do ciała jest super. Używam w zestawie z peelingiem. Mam wrażenie, że zapach peelingu jest nieco bardziej intensywny, masełko pachnie jak dla mnie w sam raz, na skórze bardzo delikatnie i nie ma żadnej chemicznej nuty (co bardzo mnie męczy w musach Farmony, po otwarciu pachną ślicznie, ale....). Skóra super odżywiona. Bardzo polecam. Używam mocniejszych kosmetyków na noc po prysznicu, mniej intensywnie odżywniających rano, więc miodowy czeka, aż skończę maskę do ciała DAXa zakwalifikowaną do lżejszej kategorii. Powinno się udać jeszcze w tym tygodniu
Zapach masła utrzymuje się na ubraniach, dziś rano szlafrok pachniał prześlicznie wanilią, delikatnie, NIE CHEMICZNIE, nie natrętnie.

Aranel - data ważności Hauschki to 04.2009. Zawsze mozna się ratować odsypką
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:50   #3256
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Tak czytam sobie wasz wątek od czasu do czasu.. i w końcu się zebrałam aby samej porobić zdjęcia... jak nikogo w domku nie było
Niestety nie mogę tu bezpośrednio wstawić z powodu ich wielkości ..

http://sweetjelly.fotowisko.pl/album/2fh

1zdj nr DSCN4930: żele pod prysznic, pianka d/golenia, peeling i rzeczy do stópek
2 zdj nr DSCN4928: balsamiki d/ciała
3 zdj nr DSCN4937: antyperspiranty i kremy do rąk
4 zdj nr DSCN4935: pielęgnacja twarzy
5 zdj nr DSCN4933: do włosków
6 zdj nr DSCN4938: Moje perfumiki !!

7 zdj nr DSCN4939: zapomiane wcześniej drobiazgi ...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 15:55   #3257
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Meri99 - przepraszam, wczoraj byłam jakaś totalnie nieprzytomna i przeoczyłam Twoje pytanie. Masło do ciała jest super. Używam w zestawie z peelingiem. Mam wrażenie, że zapach peelingu jest nieco bardziej intensywny, masełko pachnie jak dla mnie w sam raz, na skórze bardzo delikatnie i nie ma żadnej chemicznej nuty (co bardzo mnie męczy w musach Farmony, po otwarciu pachną ślicznie, ale....). Skóra super odżywiona. Bardzo polecam. Używam mocniejszych kosmetyków na noc po prysznicu, mniej intensywnie odżywniających rano, więc miodowy czeka, aż skończę maskę do ciała DAXa zakwalifikowaną do lżejszej kategorii. Powinno się udać jeszcze w tym tygodniu
Zapach masła utrzymuje się na ubraniach, dziś rano szlafrok pachniał prześlicznie wanilią, delikatnie, NIE CHEMICZNIE, nie natrętnie.

hmmm... smakowicie to wyglada ja kiedys juz sie przymierzalam do tego maselka ale nie kupilam z uwagi na to ze tam jest miod--a slyszalam ze miod lekko wysusza(ale niewiem czy to sie sprawdza w kosmetykach do ciala) jesli sie skusze to chyba na to wygladzajace
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:06   #3258
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Meri99 - z przestudiowanych starannie opisów na obu produktach wynika, że masło(waniliowo pomarańczowe) jest do skóry suchej a miód wygładzający do normalnej/ z tendencją do przetłuszczania. Skład masła jest na KWC i miodu tam nie widzę

Sweet_Jelly - na mnie już powoli przestają dziwnie patrzeć jak starannie układam wszystkie skarby do zdjęcia Nie mogę się zebrać do zrobienia zdjęć kolorówki, boję się reakcji na zebranie tego wszystkiego w jednym miejscu Daj znać jak spisuje się maska do włosów Dove.
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:04   #3259
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Meri99 - z przestudiowanych starannie opisów na obu produktach wynika, że masło(waniliowo pomarańczowe) jest do skóry suchej a miód wygładzający do normalnej/ z tendencją do przetłuszczania. Skład masła jest na KWC i miodu tam nie widzę

No to znaczy ze nie zostalam blednie poinformowana z wlasciwosciami miodku ale dobrze ze to maselko nie ma miodu
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 17:07   #3260
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

AniaWila dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:37   #3261
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

asik80 jako, ze czesto jestem w PL to w roznego typu kosmetyki apteczne zaopatruje sie wlasnie tam. A kupowania przez internet zaprzestalam od momentu, gdy kupilam effaclar K. Przyslano mi go z Francji i koszty przesylki przewyzszyly cene kremu

Zuziku prosze Cie bardzo
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:59   #3262
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly - na mnie już powoli przestają dziwnie patrzeć jak starannie układam wszystkie skarby do zdjęcia Nie mogę się zebrać do zrobienia zdjęć kolorówki, boję się reakcji na zebranie tego wszystkiego w jednym miejscu Daj znać jak spisuje się maska do włosów Dove.

ja wole poczekać aż rodzinka wyjdzie... i tak uważają mnie za kosmetykomaniaczke..bo mam je poupychane w 3 miejscach.... ha ha


Maskę dove.. traktuję jak odżywkę..tylko rzadziej używam..
Ma konsystencje mydła w płynie Dove i taki zapach.. nakłada się ją na 3 minutki więc szybciutki to zabieg.. włoski są ładne po niej .. i odżywione...gładkie..
nie wiem czy z bardzo zniszczonymi włosami by podziałała..Moze jakby ją częściej używać -w wiekszych ilościach ??

od siebie dodam ze produkt b.przyjemny..podoba mi się...polecam
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:21   #3263
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
juz odpowiadam


tiare

z olejku do mycia twarzy J.Malki jestem bardzo zadowolona. Cena dosc wysoka, bo tu tez place za niego ok 8 funtow, ale sie oplaca. Jest super wydajny. No i co mnie najbardizej przekonuje to sklad. Jets calkowicie naturalny i ma zbawienne dzialanie dla cery mieszanej i tlustej. Jestem z niego bardziej zadowolona niz z roznych pianek<Body Shop - tea tree> i innych zeli do mycia twarzy.

Zreszta cala seria tych kosmetykow jest godna polecenia. Np: piling do ciala! ma tylko dwa skladniki : sol z morza martwego i jakis egzotyczny olejek jest super, zadnej chemii i innych konserwantow.

Mnie do kupna tez przekonał skład, ale to co dostałam w PL to jakiś olej któremu właściwości myjących nie przypisuję
tiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 12:01   #3264
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Rossmannie. Sa też w Naturze.
W którym Rossmanie i ile kosztuje?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 12:06   #3265
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W którym Rossmanie i ile kosztuje?
U siebie w Nowym Saczu. Ale coś mi się wydaje że jakiś czas temu były w ofercie "cena na dowidzenia"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 15:16   #3266
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość

Mnie do kupna tez przekonał skład, ale to co dostałam w PL to jakiś olej któremu właściwości myjących nie przypisuję
to moze go tam rozcienczaja w jakiejs wiosce pod Warszawa?

a tak serio - to nie wiem, moze mialas jakis trefny bo ja jestem bardzo zadowolona. Po umyciu nim twarzy przemywam tonikiem i juz nie mam zadnego sladu po makijazu itp.... i jest super delikatny.

A tak w ogole to cos w tym jest....ja przywoze mojej mamie kremy z UK. Kilka razy gdy jej sie jakis skonczyl kupila identyczny w Polsce. Momentalnie dostawala uczulenie, swedzenie twarzy itp.... a niby to samo
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 15:20   #3267
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a tak serio - to nie wiem, moze mialas jakis trefny bo ja jestem bardzo zadowolona. Po umyciu nim twarzy przemywam tonikiem i juz nie mam zadnego sladu po makijazu itp.... i jest super delikatny.

A tak w ogole to cos w tym jest....ja przywoze mojej mamie kremy z UK. Kilka razy gdy jej sie jakis skonczyl kupila identyczny w Polsce. Momentalnie dostawala uczulenie, swedzenie twarzy itp.... a niby to samo
To już powszechnie wiadomo - niestety. Na Polski rynek idzie niby to samo, ale bardzo kiepskiej jakości. Moja znajoma dostała od przedstawiciela Proctera próbki kremów Olay wyprodukowane w UK. Była bardzo zadowolona i powiedziała mu że kupi napewno. Na to on żeby nie kupowała, że on jej sprzeda wersję angielską która jest o wiele lepsza niż Polska. To samo z wszelkimi płynami do płukania, proszkami itp. Pamiętam jak kilkanaście lat temu Tata przywiózł z Austrii soki Donald Duck (już ich nie ma na Polskim rynku) - były bardzo gęste, prawdziwie pomarańczowe. Kupił potem niby te same w PL i co? Miały taki smak jak te z Austrii porządnie rozcieńczone
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 17:53   #3268
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A oto moje skromne zbiorki:
1. Twarz
2. Maski, scruby
3. Wlosy
4. Wlosy cd.
5. Cialo
6. Twarz- kremy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twrarzzmywanie.jpg (63,9 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski,scruby.jpg (95,6 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (94,8 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (81,3 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialo.jpg (67,3 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarzkremy.jpg (102,6 KB, 288 załadowań)
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 18:02   #3269
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
A oto moje skromne zbiorki:
1. Twarz
2. Maski, scruby
3. Wlosy
4. Wlosy cd.
5. Cialo
6. Twarz- kremy
Napisałaby raczej "nieskromne"
wspaniały zbiór Co masz z Guerlain? Nie widzę napisów na buteleczkach
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 19:05   #3270
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Napisałaby raczej "nieskromne"
wspaniały zbiór Co masz z Guerlain? Nie widzę napisów na buteleczkach
Dziekuje.
Guerlain Super aqua-serum. Optimum hydration revitalizer- 50ml
Issima SECRET DIVIN. Skin perfecting serum anti-ageing - 30 ml
Issima SUCCESS MODEL. Day care ultra firming IP/SPF 12 - 50 ml
monikao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.