Plan ćwiczeń na tydzien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 18:20   #1
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Cool

Plan ćwiczeń na tydzien


Witam, wzięłam się w końcu ostro za siebie ,żeby w wakacje być dumna ze swojego ciała.. oprócz diety ułożyłam sobie też trening na tydzień. czy jest jakaś osoba, która mogła by mi doradzić czy ten trening jest odpowiedni? zależy mi nie tylko na schudnięciu ale również na ujędrnieniu i wyrzeźbieniu ciałka .

Moja dieta nie jest jakaś wymyślna, po prostu omijam słodycze, alkohol(czasami lampka wina-zdrowo) , białe pieczywo, ziemniaki, gazowane napoje i tego typu rzeczy.

Poniedziałek:
ćwicze na każdą partie ciała(abs,buns,legs,arms, streech) na podstawie filmików 8min. jeden z linków : http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

Wtorek: Aerobik z płyki .60min.

Środa : 8minutówki (jak w pon.)

Czwartek: Zumba

Piątek: Godzinka na siłowni

Sobota: 8minutówki plus Yoga

Niedziela: Yoga


Pozdrawiam. Może któraś z was chciała by się również podzielić swoim planem
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 00:15   #2
oktaffka
Raczkowanie
 
Avatar oktaffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. lubelskie ;)
Wiadomości: 107
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Hej
Dołączam się do wątku. Cały czas sobie mówie - wziąc się za siebie, wlasnie pod wzgledem cwiczen. Bo dieta to nie wszystko tym bardziej ze gdy licze BMI wychodzi mi niedowaga :/ Przy czym nie odzwierciedla sie to zupelnie w wygladzie. Niby jestem szczupla sie tluszczyk odklada mi sie na plecach na brzuchu.. :/ I pomogą w tym tylko cwiczenia, bo dchudzanie przy takim bmi nie ma sensu. Tylkojakie mi radzicie cwiczenia do tych partii ciala?? Bo mi tez trudno dobrac. Moze wypowie sie ten kto sie na tym chociaz troche zna ?
__________________
Oktaffka
oktaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 03:21   #3
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

hej Oktaffka ciesze się ,że chociaż Ty się tu znalazłaś. Dokładnie..ja tez nie jestem jakaś gruba ..jednak ten tłuszczyk jest! zwłaszcza na brzuchu. z reszta ciałka ćwiczę,żeby było jędrne..pupa ,uda i te sprawy.
polecam Ci te 8 minutówki , może na początek mogą ciut męczyć ale nie zniechęcają i ma się je ochotę zrobić także nastepnego dnia
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:27   #4
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez raczejnieinaczej Pokaż wiadomość
hej Oktaffka ciesze się ,że chociaż Ty się tu znalazłaś. Dokładnie..ja tez nie jestem jakaś gruba ..jednak ten tłuszczyk jest! zwłaszcza na brzuchu. z reszta ciałka ćwiczę,żeby było jędrne..pupa ,uda i te sprawy.
polecam Ci te 8 minutówki , może na początek mogą ciut męczyć ale nie zniechęcają i ma się je ochotę zrobić także nastepnego dnia
hehe pamiętam jak kilka lat temu zaczynałam od 8 minutówek w połowie krzyczałam,że mam dość a dziś bez problemu potrafię to wszystko na rozgrzewkę zrobić

no i ciągle w głowie mam tego uroczego Pana w leginsach

teraz jak robię treningi siłowe w domu to moje dziecko pyta- mamo a czemu nie ćwiczysz już z tym panem w niebieskich gaciach hehehe
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 11:31   #5
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Również przyłączam się do wątku )
Zaczęłam robić 8 min znalazłam również w necie filmik: ćwiczenia na nogi, które trwają ok 40 minut przy okazji pracuje nad celullitem, bo niby go niewiele ale wolałabym się go pozbyć )
Także do wakacji mam zamiar zrzucić 5 kg
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:05   #6
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

to dziewczyny mamy względnie dobry czas bo do wakacji tak ok 5 miesięcy wiadomo wszystkie chcemy wyglądać pięknie.
W poniedziałek zaczęłam ćwiczyć callanetics, jest to około godzinna porcja ćwiczeń na wyrzeźbienie sylwetki. Przygotowuję swój umysł do diety, którą planuję na początek lutego.
Polecam callanetics twórcy zakładają, że w dwa tygodnie osiągniemy wymarzoną sylwetkę, nie wiem, natomiast zamierzam się dowiedzieć i ćwiczyć dłużej, ponieważ to ćwiczenia na wyrzeźbienie głównie poprzez rozciąganie.
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:24   #7
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Pierwszy raz slyszę p tych ćwiczeniach, będę musiała spróbować
Jest jakiś filmik na necie ?
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 18:53   #8
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez karolcia2905 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz slyszę p tych ćwiczeniach, będę musiała spróbować
Jest jakiś filmik na necie ?
na youtube coż znajdziesz
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:24   #9
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

też nie słyszałam o tym callanetics. muszę koniecznie spróbować
taak i wracając do 8 minutówek - płakać mi sie chciało w połowie..a nogi mi się później trzęsły ze dojść nie mogłam do łazienki. ale już teraz mniej cierpię
także kobietki mamy 5miesiecy, aby zrobić coś dla siebie!
ja również do szczęścia potrzebuje tylko/aż 5kig zrzucić i ujędrnić ciało

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

a właściwie Julitta17.. które callanetics ćwiczysz?bo widzę ze jest tego duzo. cardio, streech itp
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:46   #10
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Właśnie też sprawdzalam i duużoo tego jest na internecie
Stosujecie też dodatkowo jakaś diete ? Bo ja proje ograniczyć słodyycze, ale maaarnie idzie
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:08   #11
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

ja też..ostawiłam słodycze ale czasmi mi sie zdarzy jakas kostke czekolady zjesc..no moze dwie.trzy cieżko.
ponoc trzeba pic duzo wody 2l dziennie.ale moj organizm nie jest przyzwyczajony do takiej ilosci niegazowanej wody mineralnej
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 20:21   #12
Sapvira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Hej, podłączam się do wątku pod względem chęci- też chcę świetnie wyglądać w kostiumie.
Zależało by mi na pozbyciu się tkanki tłuszczowej w szczególności z pupy, wewnętrznej części ud. Problem polega na tym, że nie powinnam się odchudzać, bo jestem szczupła, jeżeli nie trochę "przychudawa" a mimo to ten tłuszcz ( i to spora ilość) jest. Czy pozbywanie się tłuszczu jest jednoznaczne z chudnięciem?
Co na to poradzić ? Czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy chodzenie na basen 3x w tygodniu jest w stanie coś z tym zdziałać ?
i zainteresowały mnie ćwiczenia 8 minutowe, kto może pochwalić się efektami ?
Sapvira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:34   #13
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Ja dopiero zaczęłam , więc pochwalić się nie mogę, ale właśnie jestem po 8m buns i padam Podobno jak się dlużej ćwiczy to te ćwiczenia stanowią rozgrzewke ale dam znać jak coś zaobserwuje na sobie

Jak wcześniej ćwiczyłam troszke regularnie po pare minut dziennie to dało się zaobserwować efekty w szczególności nogi (na te partie klade największy nacisk) byly o wiele jędrniejsze ale niestety zaprzepaściłam to i zaczynam od nowa )
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:15   #14
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez raczejnieinaczej Pokaż wiadomość
też nie słyszałam o tym callanetics. muszę koniecznie spróbować

[/COLOR]a właściwie Julitta17.. które callanetics ćwiczysz?bo widzę ze jest tego duzo. cardio, streech itp
hmm szczerze .. nie wiem :p dostałam filmik od znajomej na płytce muszę przejrzeć youtuba i dam wam znać co ćwiczę.

Cytat:
Napisane przez Sapvira Pokaż wiadomość
Czy pozbywanie się tłuszczu jest jednoznaczne z chudnięciem?
Co na to poradzić ? Czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy chodzenie na basen 3x w tygodniu jest w stanie coś z tym zdziałać ?
i zainteresowały mnie ćwiczenia 8 minutowe, kto może pochwalić się efektami ?
hej jeśli chcesz się pozbyć tłuszczu to powinnaś ćwiczyć ale to nie działa tak, że jak ćwiczysz nogi to nogi się wyszczuplają, najlepiej biegać, jeździć na rowerze albo właśnie pływać. Jeśli chodzi o ostatnią opcję to polecam! ale raczej 5x w tygodniu wtedy zauważysz jakieś rezultaty po około 6 tygodniach (wiem to od trenera fitness) .


---------
Co do diety to najlepiej się ograniczać na początek i przygotować psychicznie żeby nie był to słomiany zapał, wiadomo każda z nas chce wyglądać pięknie w bikini więc może wyszperać w necie zdjęcie ideału kobiety w bikini i powiesić na lodówce? to przypominałoby nam jak chcemy wyglądać
ja mam dite von tess na pulpicie laptopa

edt. mój callanetics to : Callanetics 10 Years Younger in 10 Hours. na youtube są ok minutowe filmiki z takimi oldschoolowymi babeczkami w "strojach kąpielowych"? był też chyba artykuł na wizażu poświęcony tym ćwiczeniom.
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg

Edytowane przez julitta17
Czas edycji: 2011-01-12 o 21:20
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:00   #15
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez julitta17 Pokaż wiadomość
to dziewczyny mamy względnie dobry czas bo do wakacji tak ok 5 miesięcy wiadomo wszystkie chcemy wyglądać pięknie.
W poniedziałek zaczęłam ćwiczyć callanetics, jest to około godzinna porcja ćwiczeń na wyrzeźbienie sylwetki. Przygotowuję swój umysł do diety, którą planuję na początek lutego.
Polecam callanetics twórcy zakładają, że w dwa tygodnie osiągniemy wymarzoną sylwetkę, nie wiem, natomiast zamierzam się dowiedzieć i ćwiczyć dłużej, ponieważ to ćwiczenia na wyrzeźbienie głównie poprzez rozciąganie.

hej a ty ćwiczysz to w domku z jakąś płytą??czy chodzisz na zajęcia??

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez julitta17 Pokaż wiadomość
na youtube coż znajdziesz
Nie doczytałam
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:41   #16
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Widziałam te ćwiczenia na youtube dość ciekawe będzie trzeba popróbować ) ale jak znaleźć na to wszystko czas
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:26   #17
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez karolcia2905 Pokaż wiadomość
Widziałam te ćwiczenia na youtube dość ciekawe będzie trzeba popróbować ) ale jak znaleźć na to wszystko czas
cała płytka trwa godzinę ale wszystko jest dokładnie objaśnione, teraz jak już mniej więcej wiem o co tam chodzi i cały plan zajmuje mi ok 40minut dziennie poza tym nic nie ćwiczę, puki co to mi zupełnie wystarcza. Jak skończę 14 godzin=2 tygodnie to dołączę do tych ćwiczeń basen
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:43   #18
Just_lob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Niedźwiadek ;)
Wiadomości: 328
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Dziewczynki, przed podjęciem decyzji o odchodzaniu polecam swoją "pseudo" dietkę. Polega ona na początkowym ograniczaniu, a późniejszym wyeliminowaniu takich produktów jak: jasne pieczywo, napoje gazowane, cukier, masło, żólty ser, słodycze. Ponad to sugeruje 4 posilki dziennie w odstępach 3 godzinnych i duużo warzyw
Potem można przejść do diety jakiej się chce, ale ja się ciągle trzymam tego. Skutkuje
Ale... w związku z tym, że kilogramy zaczęły mi spadać a centymetry nie, zaczynam większą uwagę przykładać do ćwiczeń niż do diety. Dlatego też jak mam wielką ochotę to bez wyrzutów sumienia zjem sobie jakąś czekoladkę, albo wypije piwko
Co do ćwiczeń. Rozciąganie, brzuszki, czasem rowerek, ciężarki i hula hop... jak się w końcu nauczę nim kręcić :/ No i naczelna zasada. Ćwiczyć trzeba regularnie. No może nie brzuszki żeby się nie skrzywdzić trzeba dać mięśniom dzień odpocząć.

Powodzenia i efektów życzę!
__________________
Również szczęścia chodzą parami


Just_lob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 14:44   #19
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez Just_lob Pokaż wiadomość
Dziewczynki, przed podjęciem decyzji o odchodzaniu polecam swoją "pseudo" dietkę. Polega ona na początkowym ograniczaniu, a późniejszym wyeliminowaniu takich produktów jak: jasne pieczywo, napoje gazowane, cukier, masło, żólty ser, słodycze. Ponad to sugeruje 4 posilki dziennie w odstępach 3 godzinnych i duużo warzyw
Potem można przejść do diety jakiej się chce, ale ja się ciągle trzymam tego. Skutkuje
Ale... w związku z tym, że kilogramy zaczęły mi spadać a centymetry nie, zaczynam większą uwagę przykładać do ćwiczeń niż do diety. Dlatego też jak mam wielką ochotę to bez wyrzutów sumienia zjem sobie jakąś czekoladkę, albo wypije piwko
Co do ćwiczeń. Rozciąganie, brzuszki, czasem rowerek, ciężarki i hula hop... jak się w końcu nauczę nim kręcić :/ No i naczelna zasada. Ćwiczyć trzeba regularnie. No może nie brzuszki żeby się nie skrzywdzić trzeba dać mięśniom dzień odpocząć.

Powodzenia i efektów życzę!
hej Twoją pseudo dietę ja określam jako przygotowanie psychiki i ciała do diety, jest to niezbędne bo jeśli z dnia na dzień przestaniemy jeść białe pieczywo itp. to nasz organizm zeświruje i długo nie pociągniemy.
zalecane jest jeść co trzy godziny posiłek (nie do syta) . Masz rację, to skutkuje
ale co do tych ćwiczeń to regularnie co dziennie? nie zgodzę się mięśnie muszą się regenerować tak więc najlepiej ćwiczyć 4 razy w tygodniu np siłownia a pozostałe 3 jak już ktoś musi to rower czy spacer, coś relaksującego.
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg

Edytowane przez julitta17
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:46
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 15:26   #20
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Ja ćwicze tydzień i już widze pierwsze małe efekty
Uda stały się jędrniejsze ale to także zasługa szorstkiej gąbeczki i balsamu na celulitt
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 06:28   #21
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

też używam jeszcze do dodatkowo balsamu na celulitt plus masaż jakiego Ty używasz Karolcia?

w ogóle nie wiem czy jestem odosobniona z tym problemem ale kiedy robie 8min abs. strasznie boli mnie kark jak nie trzymam rąk za głową(nie ciągne karku rękoma, zeby nie bylo ) dla asekuracji. wiec przy kazdym cwiczeniu musze miec rece za glowa. wy tez tak macie/miałyście ?
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 07:30   #22
Just_lob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Niedźwiadek ;)
Wiadomości: 328
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez julitta17 Pokaż wiadomość
hej Twoją pseudo dietę ja określam jako przygotowanie psychiki i ciała do diety, jest to niezbędne bo jeśli z dnia na dzień przestaniemy jeść białe pieczywo itp. to nasz organizm zeświruje i długo nie pociągniemy.
zalecane jest jeść co trzy godziny posiłek (nie do syta) . Masz rację, to skutkuje
ale co do tych ćwiczeń to regularnie co dziennie? nie zgodzę się mięśnie muszą się regenerować tak więc najlepiej ćwiczyć 4 razy w tygodniu np siłownia a pozostałe 3 jak już ktoś musi to rower czy spacer, coś relaksującego.
Chyba nie doczytalaś mnie do końca Też uważam, że przez codzienne ćwiczenia można się skrzywdzić A słowo regularnie nie musi przecież oznaczać dzień po dniu, tylko na przykład w te same dni tygodnia, prawda?
__________________
Również szczęścia chodzą parami


Just_lob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:52   #23
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

just_lob -sory, źle zrozumiałam
raczejnieinaczej - może masz problemy z krzywym kręgosłupem? bo jeśli tak to zrozumiałe, że boli Cię kark i wtedy nawet wskazane jest żebyś miała ręce za głową .
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:57   #24
tevo
Raczkowanie
 
Avatar tevo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez raczejnieinaczej Pokaż wiadomość
kiedy robie 8min abs. strasznie boli mnie kark jak nie trzymam rąk za głową(nie ciągne karku rękoma, zeby nie bylo ) dla asekuracji. wiec przy kazdym cwiczeniu musze miec rece za glowa. wy tez tak macie/miałyście ?
A to nie jest przypadkiem tak, że za blisko trzymasz brodę w stosunku do klatki piersiowej? Gdzieś kiedyś wyczytałam, że powinno się trzymać brodę tak jakby się trzymało pod nią piłeczkę do tenisa.
Nie wiem co prawda jakby ułożenie brody miało się zmieniać jak masz ręce za głową, a jak bez, ale zawsze można spróbować
tevo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:29   #25
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Dzień dobry, dzień dobry. Można się do pań przyłączyć?
munek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:33   #26
karolcia2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 28
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Ja używam czarnego z ziajii Nawet nawet dobry, ale jak się kilka dni zapomni nim posmarować to cały cellulit wraca (

Przez szkołę zaniedbałam ćwiczenia
karolcia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:39   #27
moniek09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

kochana a da sie ta plytke przegrac?
moniek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 01:32   #28
raczejnieinaczej
Raczkowanie
 
Avatar raczejnieinaczej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 71
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

z kręgosłupem mam wszystko okej na szczęście wiec być może to przez to ze źle trzymam głowę hm.. popróbuje .

ja używam EVELINE Slim Extreme 3D bardzo fajnie chłodzi.niestety uzywam go dopiero tydzien wiec poki co efekty sa tylko takie ze skora jest bardzo gladka po nim
raczejnieinaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 07:45   #29
Just_lob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Niedźwiadek ;)
Wiadomości: 328
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Żeby mi się chciało tak jak się nie chce... :/ Zła jestem na siebie sakramencko Już się nastawiłam na regularne ćwiczenia, ale z poczatku przegiełam i miałam straszne zakwasy. Nawet rozciągnąć mi się nie chciało. I tak od tamtego czasu mam same wymówki... a to, że sie nie wyspałam, a to, że nie najlepiej się czuje, albo, że sakramencko zimno (to ostatnie najbardziej mnie blokuje... niby wiem, że po pieciu minutach będzie już ciepło, ale...)
Nakrzyczcie na mnie bardzo proszę.
Troche mnie zaintrygowałyście tymi balsamami... Naprwdę sądzicie, że są skuteczne? Tzn, że ich skład też ma wpływ na jakiekolwiek efekty, czy jest to raczej zasługa regularngo masowania ciałka?
__________________
Również szczęścia chodzą parami


Just_lob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 18:19   #30
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Plan ćwiczeń na tydzien

Cytat:
Napisane przez Just_lob Pokaż wiadomość
Żeby mi się chciało tak jak się nie chce... :/ Zła jestem na siebie sakramencko Już się nastawiłam na regularne ćwiczenia, ale z poczatku przegiełam i miałam straszne zakwasy. Nawet rozciągnąć mi się nie chciało. I tak od tamtego czasu mam same wymówki... a to, że sie nie wyspałam, a to, że nie najlepiej się czuje, albo, że sakramencko zimno (to ostatnie najbardziej mnie blokuje... niby wiem, że po pieciu minutach będzie już ciepło, ale...)
Nakrzyczcie na mnie bardzo proszę.
Troche mnie zaintrygowałyście tymi balsamami... Naprwdę sądzicie, że są skuteczne? Tzn, że ich skład też ma wpływ na jakiekolwiek efekty, czy jest to raczej zasługa regularngo masowania ciałka?
uważam że regularnie stosowane kremy coś tam pomogą, wiadomo że nie zastąpią ćwiczeń ale pielęgnacja ciała też jest ważna.

jeśli chodzi o Ciebie to masz około 4 miesiące do względnie ciepłych dni - wakacji, wskoczysz w bikini i co ? pomyslisz ze nie wygladasz za dobrze i że mogłaś się wziaść za siebie wcześnie. Teraz jest to "wcześniej" teraz jest Twój i nasz czas! Nie zobaczysz wyników od razu -wiadomo, ale jeśli się zmobilizujesz i np wyznaczysz sobie nagrodę za codzienne ćwiczenia to uwierz, za 4 miesiące będziesz TAKA laska
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.