Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 15:17   #721
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jaki olej waszym zdaniem jest najlepszy do włosów, od niedawna stosuje oliwę z oliwek, ale jakoś nie jestem do końca zadowolona
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:59   #722
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
ja traktuje peseta, mozna tez uzyc pasty cukrowej, rozjasniacz tez powinien byc ok, nie slyszalam zadnych przestrog przed nim, o co chodzi?
podobno kilku dziewczynom poza włosami rozjaśnił także skórę.
Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Ja traktuje je pęsetą, a mam naprawdę takie "męskie". Ja oczywiście sprawdziłam, czy to nie od hormonów i Tobie też radzę
Jak się nazywa takie badanie? Jest na skierowanie? Ile kosztuje? Jak wygląda?
A może nadużywam cierpliwości i powinnam znaleźć sama coś na ten temat?
A może masz linka z wątkiem na ten temat? Chętnie bym się czegoś dowiedziała, bo rzeczywiście, mam sporo włosków, również na plecach, pośladkach...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:21   #723
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a zaznaczyłaś opcję odbiór leków z apteki doz? jeśli tak to dobrze

u mnie niestety nie ma
Nie zamawiałam, tylko tak sobie przeglądałam. Ale będę musiała to zrobić
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:27   #724
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Narc, jakie efekty przynosi Ci Biały Jeleń? Też używam od kilku dni
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:32   #725
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
podobno kilku dziewczynom poza włosami rozjaśnił także skórę.

Jak się nazywa takie badanie? Jest na skierowanie? Ile kosztuje? Jak wygląda?
A może nadużywam cierpliwości i powinnam znaleźć sama coś na ten temat?
A może masz linka z wątkiem na ten temat? Chętnie bym się czegoś dowiedziała, bo rzeczywiście, mam sporo włosków, również na plecach, pośladkach...
Ja poszłam do mojego ginekologa i poprosiłam o sprawdzenie, czy z poziomem moich hormonów jest wszystko w porządku. Dostałam skierowanie na badania, każdy hormon 30lub 60zł mnie kosztował (ale nie robiłam z NFZ, może jest taniej? nie wiem) i poziom prawie wszystkich był w normie ( badanie = pobierają krew). Z pewnością na wątku ginekologicznym znajdziesz więcej informacji, ja to tylko od strony pacjenta Ci powiem.
Oprócz nieprawidłowej gospodarki hormonalnej nadmierne owłosienie może być spowodowane np. zespołem policystycznych jajników.

Ale też, czy rzeczywiście jest nadmierne? Włoski sięgające do pępka czy wąsik mieszczą się w normie, ale już np. dość silne, ciemne owłosienie na policzkach może sygnalizować problem.

Linka niestety nie mam Musisz poszukać czegoś sama.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:34   #726
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:57   #727
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

masz włoski na kości ogonowej i ponad nią i jeszcze na karku? jeśli są one widoczne i gęste lepiej wybrać się na badania
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 16:57   #728
gaga30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A'propos Palomy, to info dla gdanszczanek, ze jest jeszcze w Rossie na dworcu glownym. We wszystkich innych braki. Kupilam kilka, chociaz jeszcze go nie uzywalam nigdy
gaga30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:16   #729
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała kremu dla księżniczek z lilliputza, a jeśli tak, to byłyście zadowolone? Na kwc opinie widzę różne.
Ja używam (oprócz ziaji calma, babydream'a i kapsułek dermogalu). Lubię ten krem bo cudnie pachnie, choć bardzo intesywnie, słodko-owocowo, dobrze nawilża i mnie nie zapycha. Więc jestem zadowolona
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:29   #730
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

To może i ja spróbuję Białego Jelenia do twarzy, bo akurat mam w domu

Mniej zaskórników?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:59   #731
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dzięki Falabella Ja co prawda trochę się o nim naczytałam (na Wizażu oczywiście, w KWC ma świetne recenzje) i postanowiłam spróbować, bo ostatnio cera mi się strasznie pogorszyła. Myję nim buzię chyba 2 dzień i jedyne co mogę teraz powiedzieć to tyle, że zasuszył mi i wyciągnął to co ostatnio mi wylazło, no i jakby rozjaśnił policzka, zwęził pory. Zobaczymy co dalej Tylko przy BJ trzeba pamiętać o nawilżaniu, prawda? Ja po każdym umyciu przecieram twarz tonikiem (z tego co kiedyś przeczytałam w ten sposób przywraca się naturalne pH? no i to uczucie lekkiego ściągnięcia mija) i właściwie powinnam też wklepać krem nawilżający, tylko nie wiem jaki, ostatnio jeden cholernik mnie zapchał i trochę się boję.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 18:16   #732
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Jaki olej waszym zdaniem jest najlepszy do włosów, od niedawna stosuje oliwę z oliwek, ale jakoś nie jestem do końca zadowolona
a znasz olej kokosowy?

"Zawiera głównie nasycone kwasy tłuszczowe (90%), a z uwagi na bardzo wysoką proporcję kwasu laurynowego (44-55%) jest olejem o doskonałych właściwościach pielęgnujących suche, zniszczone i łamliwe włosy. " -
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:21   #733
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
a znasz olej kokosowy?

"Zawiera głównie nasycone kwasy tłuszczowe (90%), a z uwagi na bardzo wysoką proporcję kwasu laurynowego (44-55%) jest olejem o doskonałych właściwościach pielęgnujących suche, zniszczone i łamliwe włosy. " -
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

kokosowego nie próbowałam oliwę kupiłam ze względu na finansowy kanał gdzie najlepiej kupić olej kokosowy żeby było dużo i tanio? Taki jadalny ze sklepu ze zdrową żywnością może być?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:00   #734
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Narc, czerwona glinka naprawdę rozjaśnia cerę?
hm może źle się wyraziłam. nie tyle rozjaśnia co bardzo dobrze łagodzi podrażnienia. moja cera jest wiecznie czerwona, w różnych plackach, a po tej maseczce dużo tego paskudztwa schodzi, i wtedy cera wydaje się dużo jaśniejsza, bo tak jest generalnie ale jak ktoś ma jednolitą cerę np brzoskwiniową, to do chłodnego beżu chyba tym sposobem nie dojdzie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:32   #735
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
skoro rozowieje, znaczy ze powinnas unikac rozowych tonow. w podkladzie wybija to, co nie pasuje do odcienia cery. najlepiej byloby gdybym mogla zobaczyc foto, choc az takim ekspertem kolorystycznym nie jestem. mysle, ze powinnasz szukac czegos bardziej bezowo/ zoltego.
Tak własnie myślę
Muszę koniecznie naprawic aparat, albo kupić nowy i pokazać jakieś zdjęcie z prośbą o pomoc.
Dziękuję za wszystkie wskazówki

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja któregoś razu włożyłamm do koszyka na BU wszystko, co wpadło mi w oko, i wyszło trzy stówy Ale teraz jeśli będę coś zamawiać to pewnie tylko olej kokosowy. Wzięłabym jeszcze tonik z kwasami, ale cały czas się przyzwyczajam do filtrów...
oooo a to ja myślałam, że ja szaleję mi wyszło nieco ponad 200zł, ale ostatecznie zamówiłam za 89 z tego co pamiętam

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Niestety to nie jest fałszywy alarm Byłam dzisiaj w 4 rossmannach i we wszystkich poinformowano mnie, że został wycofany. W dwóch naturach, SP i dwóch aptekach również go nie dostałam. Więc zrezygnowałam :/
Kurczeee
a może tylko zmieniają opakowanie?
Marzenie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość

Polecam ten olej kokosowy ! w wątku o olejkach do włosów piszą że najlepszy ! i tani i duuużo go bardziej się opłaca niż BU

http://allegro.pl/listing/search.php...ring=PARACHUTE
Kolejny produkt do listy

Nigdy nie używałam oleju na włosy,
to się nakłada przed umyciem? na długo?
bo ja chcę kupić

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Wróciłam też do olejów na włosy- obecnie mam olej ze słodkich migdałów, niedługo zamówię z all Parachute. Są rewelacyjne, włosy są potem nawilżone, błyszczące i miękkie.
Teraz używam też maski Glorii do mycia włosów (zamiast szamponu), potem nakładam ją jeszcze na kilka minut jak odżywkę. Włosy są w coraz lepszej kondycji.
Gloria to dla mnie mistrzostwo!
Dzięki niej mam naprawdę ładne włosy.
Ostatnio kuiłam krem Lorys, w którymś wątku czytałam dobre opinie. Generalnie sprawuje się fajnie, tylko zapach mi się kojarzy z jakąś starą męską wodą kolońską

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja pytałam w paru aptekach u siebie i nikt nie słyszał o Humektanie...
Ja kupiłam na doz

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Ja wyrywam pęsetką te ciemniejsze, rzucające się w oczy. Ale ja mam ich w sumie niewiele. Jeśli też masz mało, to polecam, jeśli więcej to zostaje chyba tylk wosk, bo pęsetą nie wyrobisz
Ja też Mam 2 bo kiedyś 9już baaaardzo dawno) przypadkiem przejechałam maszynką jednorazową i te 2 odrosły cimniejsze
Trochę boli takie wyrwanie pęsetką
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:09   #736
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:58   #737
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Zgadnij co powiem.. ;P mocznik :brzyda l: Dodawać do balsamu, super nawilży Kosztuje grosze, naprawdę warto. A jak nie chcesz mazidłować to kup jakiś balsam z mocznikiem np Isana Mam krem do rąk z tej serii,to najlepszy jakiego używałamdo kremów do twarzy też oczywiście. a jak chcesz nawilżyć to proponuję kwas hialuronowy albo jakieś oleje

no właśnie ten mocznik..nie mam doświadczenia w tych mazidłach a co dopiero w eksperymentowaniu z kremem ale chetnie bym się dowiedziła ile go się dodaje i czy to może być obojetnie jaki krem?;p
a sa jakieś kremy z mocznikiem gotowe w sklepach? proszę nie karcić mnie za te pytania ale naprawde dopiero niedawno odkryłam co to mocznik
z góry dziekuję za odpowiedz!
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:53   #738
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
kokosowego nie próbowałam oliwę kupiłam ze względu na finansowy kanał gdzie najlepiej kupić olej kokosowy żeby było dużo i tanio? Taki jadalny ze sklepu ze zdrową żywnością może być?
ciezko powiedziec - nie probowalam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:59   #739
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

PanzerKitty , raczej każdy sprzedawany olej kokosowy nadaje się do spożywania a taki ze sklepu ze zdrową żywnością na pewno nada się również na włosy, ale ważne, żeby był nierafinowany (przynajmniej z tego co wyczytałam na tutejszym forum )
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 22:36   #740
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Polecam ten Parachute z allegro ! Tani i duży, naturalny i w fajnej butli Nakłada się na czyste suche włosy, najlepiej na noc.Potem dokładnie zmywamy, i dalej już nakładamy co chcemy. A ja właśnie nałożyłam na końcówki odroboinę roztopionego masła shea. włoski wszystko wciągneły. w dotyku w ogóle nie są tłuste! ale za to fajnie się błyszczą. i nie ejst to 'tłusty ' błysk na twarzy też nieźle się spisuje. ale i tak mam strasznie podrażnioną ,czerwoną twrz ostatnio chyba przez te mrozy, zmienę temteratur, twarą wodę itd. dlatego staram się ją olejować odpowiednio. ale muszę chyba kupić też emulsję na naczynka z ziaji med

Mocznik można dodawać do kremów, balsamów, toników, hyrdolatów, masek do włosów- w małych ilościach, doskównie szczyptę, albo nawet nie są gotowe kremy z mocznikiem, blasamy itd. szukaj w składzie UREA

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2010-02-09 o 22:39
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:43   #741
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

słuchajcie a tak się zastanawiam czy humenktan można stosować na te mrozy ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:46   #742
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Gloria to dla mnie mistrzostwo!
Dzięki niej mam naprawdę ładne włosy.
Ostatnio kuiłam krem Lorys, w którymś wątku czytałam dobre opinie. Generalnie sprawuje się fajnie, tylko zapach mi się kojarzy z jakąś starą męską wodą kolońską
Przyznaję, że bardzo bałam się zapachu Glorii, bo sporo się naczytałam o nim na KWC, ale nie jest aż tak źle jak myślałam. Zapach faktycznie nie powala, ale na szczęście szybko się ulatnia, przynamniej z moich włosów.

Lorysów jeszcze nie próbowałam, jakoś nie mogę się przekonać. Wąchałam kilka z nich, ale jakoś żaden mnie nie zachwycił.
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tata mojego TŻa też używa Białego Jelenia od lat i jest zadowolony.
Ja jeszcze nie używałam go do twarzy, ale chyba niedługo się skuszę, bo zaczęłam używać coraz bardziej prostych kosmetyków i widzę, że moja skóra wychodzi na tym o wieeele lepiej.

A tego Humektanu już nie mogę się doczekać!
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Polecam ten Parachute z allegro ! Tani i duży, naturalny i w fajnej butli Nakłada się na czyste suche włosy, najlepiej na noc.Potem dokładnie zmywamy, i dalej już nakładamy co chcemy. A ja właśnie nałożyłam na końcówki odroboinę roztopionego masła shea. włoski wszystko wciągneły. w dotyku w ogóle nie są tłuste! ale za to fajnie się błyszczą. i nie ejst to 'tłusty ' błysk na twarzy też nieźle się spisuje. ale i tak mam strasznie podrażnioną ,czerwoną twrz ostatnio chyba przez te mrozy, zmienę temteratur, twarą wodę itd. dlatego staram się ją olejować odpowiednio. ale muszę chyba kupić też emulsję na naczynka z ziaji med
Super, dzięki za informację. Własnie niedługo mam zamiar go sobie zamówić.

Właśnie posmarowałam kilka krostek Sudocremem, zobaczymy jak jutro będę wyglądała.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 23:18   #743
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kremów takich jak Humektan nie powinno się używać na zimę. chyba że w domu.ale nie smarujcie się przed wyjściem z domu. taki krem może zamarznąć w porach,co skutkuje podrażnieniami okropnymi. na zimę tylko treściwe, tłuste kremy! np NIVEA dla dzieci NA KAŻDĄ POGODĘ. albo jakieś babydream, czy 'dorosły' krem ale na zimę. najlepiej żeby też filterek miały

a zapach GLORII jest obłędny, uwielbiam go !

moja lista zakupów na NIEDŁUGO
- emulsja ziaja na naczynka
- WAX odżywka dwufazowa
- ziaja odżywka z Rzepą
- Fitomed szampon
- oliwka Bbydream
-olej parachute
-olej z pszenicy
-odżywka JANTAR
-odżywka Aleovit
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 23:19   #744
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ale i tak mam strasznie podrażnioną ,czerwoną twrz ostatnio chyba przez te mrozy, zmienę temteratur, twarą wodę itd.
Niestety ja też... Masakra. Na dworze mróz, a w mieszkaniu suche powietrze i moja cera się wkurzyła.

A tego jelenia białego(), to serio polecacie? Może bym wypróbowała. A mogłabym prosić o porównanie go z żelem uniwersalnym babydream?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 23:32   #745
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Niestety ja też... Masakra. Na dworze mróz, a w mieszkaniu suche powietrze i moja cera się wkurzyła.

A tego jelenia białego(), to serio polecacie? Może bym wypróbowała. A mogłabym prosić o porównanie go z żelem uniwersalnym babydream?

spójrza na opinie BIAŁĘGO JELENIA na KWC Te opinie mówią same za siebie. o dziwo, to mydło naprawdę nie ściąga i nie wysusza. oczywiście kremu trzeba użyć, ale od razu po wytarciu buzi nie czuje ściągnięcia i pieczenia jak po niektórych tego typu specyfikach...

co do żelu Babyream, to jest oczywiście bardzo dobry,ale krosty wyskakiwały od czasu do czasu mimo wszystko. czasami też po umycia miałam czerwone placki na twarzy. po białym jeleniu inaczej jest. twarz ma jednolity kolor,uspokaja się, jest gładka i baaardzoo czysta i co najważniejsze krosty nie wyskakują od kilku dni. nie wiem czy to zasługa mydła, czy octu jabłowego..czy może jednego i drugiego
ja dziś cały dzień smaruję się masłem shea, podrażnienia trochę schodzą.. ale jutro znów wychodze na mroz chyba naloże masło, potem babydream filtr 50 i na to jeszcze makijaż. twarz musi mieć dobrą 'kołderkę' przy takiej pogodzie.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 00:30   #746
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a gdzie kupujesz balsam do paznokci herba studio?? moja mama probowala mi poszukac ale nie bylo w aptekach i nawet na ☠☠☠☠☠☠☠ brak



Ja od 2 tygodni stosuje olejek rycynowy na paznokcie, jest troche niewygodny w uzyciu, wiec stosuje go tylko na noc (olejek + rekawiczki) i efekty sa super!! Mialam tak lamliwe paznokcie, ze 3 dni nie moglam wytrzymac zeby ktorys sie nie zlamal ( a mialam krotkie). Olejek rycynowy pomogl juz w zasadzie po pierwszym uzyciu, cudo!!
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2010-02-10 o 01:47
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 06:33   #747
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Jaki olej waszym zdaniem jest najlepszy do włosów, od niedawna stosuje oliwę z oliwek, ale jakoś nie jestem do końca zadowolona
ja stosuję olej rycynowy, w miarę dobrze się spisuje Jak go skończe to chyba się skuszę na kokosowy.
Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Ja poszłam do mojego ginekologa i poprosiłam o sprawdzenie, czy z poziomem moich hormonów jest wszystko w porządku. Dostałam skierowanie na badania, każdy hormon 30lub 60zł mnie kosztował (ale nie robiłam z NFZ, może jest taniej? nie wiem) i poziom prawie wszystkich był w normie ( badanie = pobierają krew). Z pewnością na wątku ginekologicznym znajdziesz więcej informacji, ja to tylko od strony pacjenta Ci powiem.
Oprócz nieprawidłowej gospodarki hormonalnej nadmierne owłosienie może być spowodowane np. zespołem policystycznych jajników.

Ale też, czy rzeczywiście jest nadmierne? Włoski sięgające do pępka czy wąsik mieszczą się w normie, ale już np. dość silne, ciemne owłosienie na policzkach może sygnalizować problem.

Linka niestety nie mam Musisz poszukać czegoś sama.
A ile hormonów badałaś? Chodzi mi o całkowity koszt...
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
masz włoski na kości ogonowej i ponad nią i jeszcze na karku? jeśli są one widoczne i gęste lepiej wybrać się na badania
Gęste nie są, ale widoczne z bliska tak..Właśnie zastanawiam się nad badaniami, tylko trochę drogie są.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja używam (oprócz ziaji calma, babydream'a i kapsułek dermogalu). Lubię ten krem bo cudnie pachnie, choć bardzo intesywnie, słodko-owocowo, dobrze nawilża i mnie nie zapycha. Więc jestem zadowolona
A ja go używam na noc i zaraz po nałożeniu buzia jest tak ściągnięta, że nie mogę jej otworzyć, a rano pięknie nawilżona Jakiś dziwny ten krem...
Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
słuchajcie a tak się zastanawiam czy humenktan można stosować na te mrozy ?
moim zdaniem jest zdecydowanie za lekki, na mróz potrzeba czegoś ciężkiego (niestety).
Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni stosuje olejek rycynowy na paznokcie, jest troche niewygodny w uzyciu, wiec stosuje go tylko na noc (olejek + rekawiczki) i efekty sa super!! Mialam tak lamliwe paznokcie, ze 3 dni nie moglam wytrzymac zeby ktorys sie nie zlamal ( a mialam krotkie). Olejek rycynowy pomogl juz w zasadzie po pierwszym uzyciu, cudo!!
Potwierdzam, olej rycynowy to najlepsza odżywka do paznokci jaką kiedykolwiek stosowałam I chyba jedna z najtańszych...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 06:52   #748
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 07:07   #749
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Polecam ten Parachute z allegro ! Tani i duży, naturalny i w fajnej butli Nakłada się na czyste suche włosy, najlepiej na noc.Potem dokładnie zmywamy, i dalej już nakładamy co chcemy. A ja właśnie nałożyłam na końcówki odroboinę roztopionego masła shea. włoski wszystko wciągneły. w dotyku w ogóle nie są tłuste! ale za to fajnie się błyszczą. i nie ejst to 'tłusty ' błysk na twarzy też nieźle się spisuje. ale i tak mam strasznie podrażnioną ,czerwoną twrz ostatnio chyba przez te mrozy, zmienę temteratur, twarą wodę itd. dlatego staram się ją olejować odpowiednio. ale muszę chyba kupić też emulsję na naczynka z ziaji med
Kurcze,. ja nie mam czasu myć rano włosów, zawsze myję na wieczór :/ teraz nawet w weekend nie mogę sobie pozowolić na to bo mam co tydzień zjazdy :/
ale pewnie i tak kupię będe nakładac po przyjściu do domu a później zmywać.

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
słuchajcie a tak się zastanawiam czy humenktan można stosować na te mrozy ?
ja nie używam
jedynie w domu.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Przyznaję, że bardzo bałam się zapachu Glorii, bo sporo się naczytałam o nim na KWC, ale nie jest aż tak źle jak myślałam. Zapach faktycznie nie powala, ale na szczęście szybko się ulatnia, przynamniej z moich włosów.

Lorysów jeszcze nie próbowałam, jakoś nie mogę się przekonać. Wąchałam kilka z nich, ale jakoś żaden mnie nie zachwycił.
Zapach glorii mi nie przeszkadza, szybko się ulatnia. Maska pachnie o wiele lepiej niż emulsja

Mój lorys pachnie okropnie :/ ale działa bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
- oliwka Bbydream
ta rózowa? dla ciężarnych? uwielbiam ją
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:32   #750
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
masz włoski na kości ogonowej i ponad nią i jeszcze na karku? jeśli są one widoczne i gęste lepiej wybrać się na badania
Ja mam na karku, na kości ogonowej, a wszystko ze mną w porządku, po prostu nie w każdym wypadku to oznacza problemy. Mam jasną skórę ale czarne włosy, brwi i rzęsy, być może dlatego tak mam.

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
spójrza na opinie BIAŁĘGO JELENIA na KWC Te opinie mówią same za siebie. o dziwo, to mydło naprawdę nie ściąga i nie wysusza. oczywiście kremu trzeba użyć, ale od razu po wytarciu buzi nie czuje ściągnięcia i pieczenia jak po niektórych tego typu specyfikach...
To chyba tylko ja jakaś oporna - ziaja na naczynka nie działa, krem na rozstępy nie działa, gąbka syrenka nie działa, bańki nie działają
A biały jeleń - u mnie nie zrobił nic dobrego Na początku byłam zachwycona - skóra czysta, że aż "piszczy", kolor ładniejszy, zaskórników mniej. A później nastąpił odwrót - zostawiało mi osad jakiś na twarzy, z którym tonik słabo sobie radził i rano, mimo smarowania się kremem, miałam baaardzo tłustą skórę, chociaż z natury takiej nie mam.
A mój tata używa do dziś i jest zachwycony, że je przyniosłam do domu, twierdzi że takiej twarzy jak ma teraz po 50 nie miał jak miał 30

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość

A ile hormonów badałaś? Chodzi mi o całkowity koszt...

Gęste nie są, ale widoczne z bliska tak..Właśnie zastanawiam się nad badaniami, tylko trochę drogie są.
Ja płaciłam sporo, ale robiłam 6 hormonów, Ty będziesz musiała zbadać poziom jednego o ile się nie mylę. Chociaż jeśli włoski nie są bardzo mocne i grube lekarz pewnie stwierdzi, że to taka Twoja natura.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.