Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 16:26   #2611
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Hej właśnie też takie wczoraj u siebie zauważyłam na udach, a najgorsze jest to, że są już takie perłowo-białe i nie widzilam ich wcześniej, nie były na pewno nigdy fioletowe czy różowe, tylko od razu jasne. Też układają się poziomo, nie mam wahań wagi, jestem bardzo szczupła i jedyne co mi na myśl przychodzi, to że to od tabletek, które mają wływ na hormony. Może u Ciebie to też jest przyczyną, jeśli bierzesz? Nigdy nie myślałam, że bedę się z nimi męczyć, ale muszę nad nimi popracować...
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:53   #2612
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ponoc masaz chinskimi bankami poprawia kondycje skory - ujedrnia, wygladza - i powoduje, ze rozstepy staja sie mniej widoczne

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280&page=36
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:08   #2613
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dzięki za pomysł, oglądałam teraz na allegro takie i mnie zdziwiło, że są gumowe, ale tak ma być? Efekty super, mam nadzieję, że mi też pomoże
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:50   #2614
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysł, oglądałam teraz na allegro takie i mnie zdziwiło, że są gumowe, ale tak ma być? Efekty super, mam nadzieję, że mi też pomoże
chodzi o te gumowe

zajrzyj do wątku - jest tam masa opinii i lista przeciwskazan
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 04:24   #2615
pasztetova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dobry krem poszukiwany!
najlepiej jak najbardziej naturalny, wegan czy cuś
pasztetova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:49   #2616
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć dziewczyny. Pragnę dołączyć do waszego grona 'próbujących pozbyć się tych okropnych rozstępsków'. Rozstępy pojawiły się zasadniczo niedawno, jakoś 3-4 miesiące temu. Nie jestem gruba, kiedy liczę BMI to wychodzi, że mam niedowagę. Mimo wszystko moje uda od wewnętrznej strony są pokryte rozstępami, to samo dotyczy ich górnej, zewnętrznej strony. Tuż przy kolanach również zauważam małe kreseczki. Postanowiłam wziąć się za to. Jestem skłonna kupić Galenic Elancyl i wydać te 100 złotych, niż kupować coś w stylu Eveline. Po prostu nie wieżę, że to drugie może dać jakieś efekty, może co najwyżej ujędrnić. Nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie, ale mam nadzieję, że uda mi się znacząco zmniejszyć widoczność rozstępów, tym bardziej, że są jeszcze czerwone. Póki co, dopóki nie kupię Galenica, mam jakieś serum z Perfekty i smaruję, żeby zapobiec powstawaniu nowych rozstępów..

Edytowane przez brillant
Czas edycji: 2010-07-06 o 11:45
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:33   #2617
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Pytanie do dziewczyn stasujacych Palmers: Jak wydajne jest to opakowanie? Na ile wystarcza jedna buteleczka? Smarujecie sie 2x dziennie?
Nastawiam sie na kuracje tym balsamem, a ze kupuje przez internet, to chce sobie kupic ich chociaz na te 3 miesiace, stad to pytanie.
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 13:45   #2618
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Fureyka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn stasujacych Palmers: Jak wydajne jest to opakowanie? Na ile wystarcza jedna buteleczka? Smarujecie sie 2x dziennie?
Nastawiam sie na kuracje tym balsamem, a ze kupuje przez internet, to chce sobie kupic ich chociaz na te 3 miesiace, stad to pytanie.
Mnie jedna butelka wystarcza tak na ok.3 tygodnie,przy stosowaniu 2 razy dziennie,ale smaruję tylko te miejsca z rozstępami.
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:59   #2619
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dzisiaj kupiłam nowy krem z Perfekty, opinii nie ma najlepszych, ale pieniędzy mi brakuję, więc lepsze to niż nic. Zobaczymy jak się sprawdzi u mnie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:29   #2620
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Mnie jedna butelka wystarcza tak na ok.3 tygodnie,przy stosowaniu 2 razy dziennie,ale smaruję tylko te miejsca z rozstępami.
Jak efekty po Palmersie?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:43   #2621
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Jak efekty po Palmersie?
Już tu kiedyś pisałam,że efekty są zwłaszcza na te czerwone świeże rozstępy.Po 1,5 miesiąca stosowania czerwonych prawie nie ma a te stare białe są coraz płytsze.Niestety co jakiś czas pojawiają mi się nowe,taka moja uroda byłam u dermatologa i pani doktor stwierdziła po badaniach że mam słabą tkankę łączną i muszę się pilnować.Zaleciła mi rutinoscorbin i masaże ,bardzo intensywne,prawie do krwi,rękawicą sizalową.Oby coś pomogło.I tak zbieram na laser

Taki mały off top ,Siala_Bala,widzę że rozwiązanie juz blisko.Trzymam kciuki za zdrowego maluszka
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 09:46   #2622
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A czy Palmersa można kupić wPolsce?
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:52   #2623
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
A czy Palmersa można kupić wPolsce?
Można na allegro jest wielu sprzedawców,jest też kilka sklepów internetowych.Najlepiej jakbyś miała kogoś w Anglii,bo tam Palmers jest taniutki ,a u nas strasznie zdzierają za niego.
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:09   #2624
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Można na allegro jest wielu sprzedawców,jest też kilka sklepów internetowych.Najlepiej jakbyś miała kogoś w Anglii,bo tam Palmers jest taniutki ,a u nas strasznie zdzierają za niego.
Palmers w jest tani ja juz uzywam ok 2 lat moze dluzej niedosc ,ze ma super zapach to jeszcze brazowi skore i bardzo dobrze uelastycznia skore . Ceny w zaleznosci od promocji wahaja sie od 2.90 £ do 5.00 (za te dla kobiet w ciazy ) alke z tego co widze to sklad maja bardzo podobny wiec teraz kupuje te zwykle z witasmina E .Ja stosuje raz dziennie i jedna butelka taka 400ml starcza mi na miesiac ale smaruje cale cialo
na poczatku sierpnia jade do Polski w okolice legnicy z tego co planujemy bedziemy miec chyba przylot do wroclawia wiec moge komus kupic jesli chce .

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Już tu kiedyś pisałam,że efekty są zwłaszcza na te czerwone świeże rozstępy.Po 1,5 miesiąca stosowania czerwonych prawie nie ma a te stare białe są coraz płytsze.Niestety co jakiś czas pojawiają mi się nowe,taka moja uroda byłam u dermatologa i pani doktor stwierdziła po badaniach że mam słabą tkankę łączną i muszę się pilnować.Zaleciła mi rutinoscorbin i masaże ,bardzo intensywne,prawie do krwi,rękawicą sizalową.Oby coś pomogło.I tak zbieram na laser

Taki mały off top ,Siala_Bala,widzę że rozwiązanie juz blisko.Trzymam kciuki za zdrowego maluszka
ja dwa lata temu chodzilam na zabiegi laserowe niestety nic nie pomoglo zastanawiam sie nad tym zabiegiem
http://www.la-perla.pl/bi-one_-_nowo...zstepow-1.html

na tej stronce jest kilka reportazy i pokazany ten zabieg no sama nie wiem co o tym sadzic bo jak chodzilam na laser mialam takie rany i jakos rozstepy sie nie splycily a ten zabieg wydaje mi sie malo agresywny
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:06   #2625
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość


ja dwa lata temu chodzilam na zabiegi laserowe niestety nic nie pomoglo zastanawiam sie nad tym zabiegiem
http://www.la-perla.pl/bi-one_-_nowo...zstepow-1.html

na tej stronce jest kilka reportazy i pokazany ten zabieg no sama nie wiem co o tym sadzic bo jak chodzilam na laser mialam takie rany i jakos rozstepy sie nie splycily a ten zabieg wydaje mi sie malo agresywny
no to mnie podłamałaś tym laserem a ten zabieg,kurcze może warto spróbować,co prawda mam dość daleko do Warszawy,ale co tam.Ciekawe ile razy trzeba go powtórzyć.
Ja mam rozstępy głownie na nogach i coś mnie trafia,że nie mogę smigać w szortach jak jest tak ciepło ....ehhh...
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:23   #2626
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
no to mnie podłamałaś tym laserem a ten zabieg,kurcze może warto spróbować,co prawda mam dość daleko do Warszawy,ale co tam.Ciekawe ile razy trzeba go powtórzyć.
Ja mam rozstępy głownie na nogach i coś mnie trafia,że nie mogę smigać w szortach jak jest tak ciepło ....ehhh...
podobno ten zabieg to jakas nowsc widzialam wideo z tego zabiegu na tej stronie i sklada sie z 3 etapow ten pierwszy to jakies zluszczanie ale jak na moje oko malo agresywne .Po laserze mialam mega rany przez tydzien chodzilam w opatrunkach ,ktore musialam zmieniac kilka razy dziennie ,smarujac rany grubo specialna mascia pierwsze dni byly koszmarne bo opatrunki przylepialy mi sie do ran tak ,ze jak zciaglalam bandarze to mi sie wszystko zrywalo (koszmar) potem juz z gorki ..mimo ,ze mialam tak gleboko zluszaczna skore rozstepy zostaly dlatego zastanawiam sie jak oni ta nowa metoda (lagodna) usuwaja te paskudne rozstepy

mysle ,ze tak jak z laserem konieczna jest jakas seria zabiegow ;/

dodam ,ze moje rozstepy sa stare nowe raczej sie usunie laserem albo poprawi sie stan skory .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:25
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:48   #2627
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Już tu kiedyś pisałam,że efekty są zwłaszcza na te czerwone świeże rozstępy.Po 1,5 miesiąca stosowania czerwonych prawie nie ma a te stare białe są coraz płytsze.Niestety co jakiś czas pojawiają mi się nowe,taka moja uroda byłam u dermatologa i pani doktor stwierdziła po badaniach że mam słabą tkankę łączną i muszę się pilnować.Zaleciła mi rutinoscorbin i masaże ,bardzo intensywne,prawie do krwi,rękawicą sizalową.Oby coś pomogło.I tak zbieram na laser

Taki mały off top ,Siala_Bala,widzę że rozwiązanie juz blisko.Trzymam kciuki za zdrowego maluszka
Dziękuję Do terminu zostało mi 13 dni
Niestety mimo smarowania oliwką z rossmana, Perfecta Mama z Daxa i Mamamia Ziajii nabawiłam się tego dziadostwa na brzuchu
Może i zawsze był tłustawy i nie do pokazywania ale przynajmniej był gładki - bez prążków.. a teraz wyglądam jak tygrys
Na koniec zaczęłam smarowac Fissanem - fakt że przy regularnym stosowaniu rozstępy zbladły nieco (i to po kilku smarowaniach) ale ten niby krem ma konsystencję tłustej maści i za chiny ludowe się nie wchłania w całości.. wszystko uklejone - ciało, koszulki aż sztywne, nawet łóżko uciaprane tym świństwem i zaniechałam regularności :/
Kupię Palmersa.. ak sobie postanowiłam ale jakoś teraz każdego grosza mi szkoda bo wiadomo ile funduszy pochłania dziecko, wizyty u lekarzy, badania itd. Ehhh.. pozostaje tylko wygospodarować nieco grosza
Mam nadzieję, że Palmers mnie nie zawiedzie i nie będę się kleić do wszystkiego jak mucha do lepu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:25   #2628
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny mam pytanie. Jak już pisałam posiadam białe rozstępy ale i tak z nimi walczę, żeby chociaż trochę rozjaśniały. Używam krem, a pod prysznicem szoruję się Syrenką. Moje pytanie jest związane właśnie z tą gąbką. Zauważyłam że po szorowaniu rozstępy są bardziej wypukłe i mam wrażenie jak by wychodziły na wierzch. Po przejechaniu ręką czuję je. Teraz nie wiem czy to jest dobrze czy źle? Spotkałyście się może z tym?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:01   #2629
anka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

witam Was kochane pasiaczki

Mam 23 lata a z rozstępami borykam się od 15 roku życia. Kiedy zauważyłam u siebie czerwone pręgi na nogach z mamą udałam się do dermatologa , który poradził mi żebym smarowała je oliwką(natłuszczała) dla dzieci codziennie .Jak poradził tak też robiłam codziennie smarowałam swoje całe ciało oliwką .Niestety rozstępy nie zniknęły - z czerwonych zrobiły się perłowe .Powiem więcej pojawiły się nowe(he he).Dzisiaj rozstępy mam dosłownie wszędzie-na rękach , na persiach.na brzuchu , na nogach .Jednym słowem cała jestem jednym wielkim rozstępem(he he).
Wiem że się ich nie pozbęde .Jedyne co to trochę je spłycam-codziennie
pilinguję skóre rękawicą oraz natłuszczam je serum PERFECTA.
Po za tym całkowicie je zaakceptowałam i nawet w wakacje chodzę normalnie w bikini , w krótkich spódniczkach czy shortach.
Uwieżcie mi mężczyźni nie zauważają rozstępów(upośledzenie wzrokowe).Więc dziewczynki spódniczki i głowy w góre!!!
anka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 13:54   #2630
pima16
Raczkowanie
 
Avatar pima16
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 32
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam! Też ma rozstępy od kilku lat, a mam 18. Są muż białe i bardzo widoczne wię mnie wkurzają. Mam je na udach i pośladkach i ciągle wychodzą świeże. Zbieram kase na zabieg. Na laser raczej nie uzbieram za szybko, więc chce się zdecydowac na zabieg mezoterapii igłowej albo na peeling chemiczny kwasem trójchloro...(TCA). Czy któraś z was miała juz robiony takie zabieg? Czy są skuteczne na stare rozstępy?


BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ
możliwe że juz wcześniej było o tym pisane ale szukałam i nie mogę znależć, a całego forum nie przelece chyba do końca wakacji.
pima16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:08   #2631
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam czy któras z Was uzywala Palmersa jakie fekty? pozdrawiam
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:44   #2632
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Palmers w jest tani ja juz uzywam ok 2 lat moze dluzej niedosc ,ze ma super zapach to jeszcze brazowi skore i bardzo dobrze uelastycznia skore . Ceny w zaleznosci od promocji wahaja sie od 2.90 £ do 5.00 (za te dla kobiet w ciazy ) alke z tego co widze to sklad maja bardzo podobny wiec teraz kupuje te zwykle z witasmina E .Ja stosuje raz dziennie i jedna butelka taka 400ml starcza mi na miesiac ale smaruje cale cialo
Witam
jest na KWC Palmers ?, sklad mnie interesuje .Czuć go samoopalaczem ? Piszesz że laser nie pomógł , a palmers coś daje na stare roztępy ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:41   #2633
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny nie załamujcie się! SĄ RÓŻNE RODZAJE LASERÓW!!! I nie wszystkie mają taką samą skuteczność!
Proponuje poczytać trochę na forum kafeterii, tam dziewczyny stosowały już chyba wszystkie lasery i jest parę zadowolonych użytkowniczek ;-)
Ludzie piszą, że starych rozstępów nie ruszy już żaden krem, a moje na udach są już prawie niewidoczne po zwykłej maści z mocznikiem (widać je tylko po mocnym naciągnięciu skóry przy sztucznym świetle). Nie ma porównania z tym jak wyglądały pół roku temu.
Głowa do góry!
__________________

fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:16   #2634
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez fafii Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie załamujcie się! SĄ RÓŻNE RODZAJE LASERÓW!!! I nie wszystkie mają taką samą skuteczność!
Proponuje poczytać trochę na forum kafeterii, tam dziewczyny stosowały już chyba wszystkie lasery i jest parę zadowolonych użytkowniczek ;-)
Ludzie piszą, że starych rozstępów nie ruszy już żaden krem, a moje na udach są już prawie niewidoczne po zwykłej maści z mocznikiem (widać je tylko po mocnym naciągnięciu skóry przy sztucznym świetle). Nie ma porównania z tym jak wyglądały pół roku temu.
Głowa do góry!
Podaj przepis na ten mocznik?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 02:02   #2635
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

hej,

ja jestem w trakcie walki z rozstępami na piersiach i udach. Jakiś czas temu sięgnęłam zasugerowana opiniami po żel Elancyl kosztował ok 90 zł i powiem z całą pewnością że te pieniądze były bez sensu wydane. Nie pomógł ani na stare ani na nowe rozstępy, ujędrnia trochę ale za te pieniądze efekt jest bardzo słaby. Szkoda wydawania kasy na ten kosmetyk.
Potem poszłam do kosmetyczki i zrobiłam ok 4 zabiegów mezoterapi, skóra owszem bardziej ujędrniona ale nie oszukujmy się spektakularnych efektów nie było. Na jeden zabieg wydawałam 190 zł. Uważam, że wyrzucone w błoto. Z resztą kosmetyczka mi powiedziała, że raczej rozstępy nie znikną tyle że cellulit się zmniejszy. I tak było. Teraz jestem na zdrowej diecie i dużo jeżdżę na rowerku stacj. i zaczynam biegać i przyznam że ćwiczenia lepiej działają niż drogie kosmetyki i zabiegi.
Jedym kremem w który wierzę że warto zainwestować jest lipometric na cellulit, używałam go długi czas i zdecydowanie poprawia kondycję skóry. Więc teraz zostaje przy ćwiczeniach, lipometricu i bańkach chińskich- pomagają, a można je kupić za małe pieniądze.

---------- Dopisano o 03:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

aha! Ja chodziłam na mezoterapie bezigłową z użyciem kosmetyków Clarena. Jestem ciekawa czy ktoś ma lepsze zdanie o tych zabiegach?

Poza tym pytałam kosmetyczki, która zna temat rozstępów na własnej skórze i powiedziała mi szczerze, że nawet laser nie daje gwarancji, jedyną metodą która ją daje jest przeszczep skóry. Tak więc odpuszczam sobie pakowanie pieniędzy w błoto.

Teraz szukam jeszcze jakiegoś kremu do biustu, do ujędrniania, ale nie chcę znowu wydawać majątku. Też przekopałam wątek i sama nie wiem. Szkoda mi kasy na Mustellę. Macie jakieś sugestie?

Edytowane przez motylanoga
Czas edycji: 2010-08-17 o 02:05
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 02:08   #2636
fafii
Raczkowanie
 
Avatar fafii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Maść z mocznikiem
Urea 50
Aq. dest. 50
Eucerini ad. 200
Musisz mieć na nią receptę, lekarz daje bez problemu.

Motyla noga - zgadzam się, nic nie daje gwarancji 100%, bo wszystko zależy od skóry.
__________________

fafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:21   #2637
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

witam serdecznie
Ja juz stosowalam wszystko na rozstepy
Super kremy ,masci,mikrodermabrazje itd
od kilku lat mecze sie nad zlikwidowaniem tego okropienstwa
Od 3 miesiecy znalazlam sposob ,ktory pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
To jest na zasadzie scierania naskorka ( to jak mikrodermabrazja)
Kupilam dobra tarke do stop ( avonu) i scieram skore na brzuchu
Efekt jest suuuuuper, rewelacja.Na poczatku troche bolala,ale juz skora sie przyzwyczaila do scierania i efekt jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam
na poczatki po kilku razach brzuch po scieraniu jest obolaly i bardzo zaczerwieniony ( tak jak po mikrodermabrazji) ale mija
Efekt super i zadnego wkladu finansowego poza zakupem dobrej tarki
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:16   #2638
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez marasenha Pokaż wiadomość
Ja próbowałem na razie oliwki dla dzieci, bo też mi się zrobiły rozstępy, ale od ćwiczeń (na ramionach, w okolicach pach) . Nie działała jakoś bardzo skutecznie, troszkę sprawiła, że rozstępy są bledsze, ale dalej są widoczne. Słyszałem o maści Fissan, wiem, że nie jest droga (na e-lek.pl widziałem ją za 24 złote), ale czy jest skuteczna? Martwią mnie te rozstępy, głupio się rozebrać na basenie czy na plaży...
Ja od początku ciąży smarowałam się oliwką plus trzema innymi specyfikami przeciwko rozstępom bo wiedziałam, że one pojawić się u mnie mogą.. i niestety, mimo regularności brzuch mam poorany pręgami jak tygrys Pod koniec smarowałam się Fissanem (w Makro 18zł) - krem, a właściwie maść jest obrzydliwa - tłusta, źle się nakłada, człowiek czuje się jakby wlazł do beczki z miodem... (był to maj/czerwiec okropne upały) nie wytrwałam długi bo nie mogłam normalnie funkcjonować, do wszystkiego się kleiłam.. wydawało mi się, że rozstępy nieco zbladły ale mogło to być tylko złudzenie.
Możesz spróbować ale wiedz, że ten specyfik jest "ciężki" w użyciu
Po oliwce mówisz zbladły.. ale może bez niej też by to nastąpiło bo przecież z biegiem czasu w miarę ich starzenia bledną same.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:01   #2639
aguacate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, czy palmers nadaje się dla osób z bardzo bladą skórą? Któraś z was napisała, że brązowi, a u mnie efekt byłby pewnie przerażający
aguacate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:35   #2640
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez aguacate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy palmers nadaje się dla osób z bardzo bladą skórą? Któraś z was napisała, że brązowi, a u mnie efekt byłby pewnie przerażający
Palmersów jest kilka rodzajów,ja mam Massage Lotion for Stretch Marks i nic a nic nie brązowi,a tez jestem blada
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.