przyjme ubrania - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 17:37   #31
snnndr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na wizażu sobie nie panujemy więc luz.
Niczego nie krytykuję (jeszcze), za dużo w życiu widziałam takich ludzi "daj, daj, daj, ale od mojej sytuacji się od***".

Bezmyślna? Nigdy w życiu! To było bardzo odpowiedzialne

A taka rada na serio: tyle rodzeństwa to może ktoś dziecka przypilnuje a ty do pracy idź?
Umiesz czytać w ogóle? Mówiłam, ze mam rodzeństwo w przedziale najmłodsze 13-16, więc halo, chyba nie trzeba być mega wyksztalconym, żeby wiedzieć, że się w tym wieku uczy...
snnndr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:39   #32
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez snnndr Pokaż wiadomość
Bez komentarza.. jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to żegnam, bo dramat po prostu.
Zresztą karma wraca, więc mam nadzieje, że i do Ciebie wróci i spotkasz na swojej drodze samych takich wrednych i nieprzyjemnych ludzi jak ty.
Nie znasz mnie więc nie oceniaj Nie ma możliwości zweryfikowania tego co piszesz. Ludzie już nie są tacy naiwni, a to że nie jestem naiwna, wcale nie świadczy o braku serca W internecie można wszystko napisać.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:39   #33
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: przyjme ubrania

A co z ubraniami sprzed ciąży?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:49   #34
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez snnndr Pokaż wiadomość
Umiesz czytać w ogóle? Mówiłam, ze mam rodzeństwo w przedziale najmłodsze 13-16, więc halo, chyba nie trzeba być mega wyksztalconym, żeby wiedzieć, że się w tym wieku uczy...

6 rodzeństwa w przedziale 13-16?! Rodzili się co pół roku czy 3 razy pod rząd bliźnięta?????


---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez snnndr Pokaż wiadomość
W takim razie polecam mniej czytać. Mam 6 rodzeństwa najmlodsza siostra ma 13 lat
Cytuję zanim zniknie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:56   #35
snnndr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość

6 rodzeństwa w przedziale 13-16?! Rodzili się co pół roku czy 3 razy pod rząd bliźnięta?????


---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Cytuję zanim zniknie.
a co to takie dziwne? rodzą się nawet dziesięcioraczki.ludzie mam wam napisać moj życiorys?
snnndr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:57   #36
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: przyjme ubrania

Dziękuję. A co do siaty ubrań... to chodziło mi o to, że wystarczy kupić niewiele, jeśli się faktycznie nie ma w co ubrać. Sama mam mało ubrań. Stąd ta rada.

A co sie stało z poprzednimi ubraniami?

Co do oceniania... pierwsza moja myśl odnośnie wątku była negatywna. Zawsze staram się dawać ludziom szansę, jeśli jasno nie określają swojej sytuacji. Poza tym, dawanie ubrań za darmo obcej osobie z internetu uważam za lekkomyślne. Nigdy nie wiadomo, co tak na prawdę się z nimi stanie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:22   #37
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A co z ubraniami sprzed ciąży?
No właśnie już po raz kolejny pada to pytanie, a odpowiedzi brak?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 18:28   #38
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

przyjme kosmetyki
nie mam w sumie czasu bo pracuje i studiuje i w ogóle i nie mam czasu siedzieć w internecie i mam daleko do sklepu przyjmę każde kosmetyki mam w domu męża itp tylko dużo bo mi sie nie opłaca płacić za przesyłke jak wyślecie mało ps kolor ivory podkład i matowe cienie lubie nie muszą być nowe ale bez przesady pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
No właśnie już po raz kolejny pada to pytanie, a odpowiedzi brak?
NIE INTERESUJ SIE nie jesteś sondem ani prokuradorem :/
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:31   #39
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
przyjme kosmetyki
nie mam w sumie czasu bo pracuje i studiuje i w ogóle i nie mam czasu siedzieć w internecie i mam daleko do sklepu przyjmę każde kosmetyki mam w domu męża itp tylko dużo bo mi sie nie opłaca płacić za przesyłke jak wyślecie mało ps kolor ivory podkład i matowe cienie lubie nie muszą być nowe ale bez przesady pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



NIE INTERESUJ SIE nie jesteś sondem ani prokuradorem :/
Mam z podkład rozświetlający z revlonu w tym kolorze, użyty 3 razy wysłać Ci?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:32   #40
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Mam z podkład rozświetlający z revlonu w tym kolorze, użyty 3 razy wysłać Ci?
nie wiem prosze pani to zalezy co pani do tego dożuci bo jeden podkład to mało
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:33   #41
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
przyjme kosmetyki
nie mam w sumie czasu bo pracuje i studiuje i w ogóle i nie mam czasu siedzieć w internecie i mam daleko do sklepu przyjmę każde kosmetyki mam w domu męża itp tylko dużo bo mi sie nie opłaca płacić za przesyłke jak wyślecie mało ps kolor ivory podkład i matowe cienie lubie nie muszą być nowe ale bez przesady pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



NIE INTERESUJ SIE nie jesteś sondem ani prokuradorem :/
Przepraszam, ot taka ciekawska baba ze mnie
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 18:34   #42
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Przepraszam, ot taka ciekawska baba ze mnie
to prosze przestać śmiać się z ludzkiej tragedii
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:45   #43
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
to prosze przestać śmiać się z ludzkiej tragedii
Już nie będę
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:48   #44
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: przyjme ubrania

Czepiacie się. Przeciez nie prosi o nowe ubrania. Juz widzę jak dorabia sie majątku na używanych ciuchach, bez przesady. Majątek pewnie zbijają ci z tych białych kontenerów na ubrania, które idą do szmateksów, a nie do potrzebujących.
Ostatnio oddalam bramkę na schody po swoim dziecku za darmo i szczerze nie obchodzi mnie czy ktos sie na niej wzbogacil, komus sie przydala. Wolalam oddac niz wyrzucic. Zdarzy mi się czasem cos dostać od rodziny dla dziecka, doceniam ten gest, dlatego i ja oddaję, normalne

Moja tesciowa pracuje w przychodni i wiem, ze tam rozdają potrzebującym ubrania.
Zapytaj tam, może na plebanii. Wysylka ubrań mija sie z celem, skoro trzeba płacić za przesyłkę. Zapytaj ewentualnie na forum w swojej okolicy, ale na to bym nie liczyla.
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 18:55   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: przyjme ubrania

Autorko, przed świętami kojarzę, że jest sporo akcji przy kościołach, w tym właśnie oddawanie rzeczy. Na pewno gdybyś popytała w okolicznych parafiach, to coś znajdziesz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:09   #46
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: przyjme ubrania

Autorko,
nie wiem, czy to dobry pomysł z tym wysyłaniem ciuchów "w ciemno". Podałaś rozmiar, ale rozmiar rozmiarowi nie równy, więc chyba jednak lepiej dogadać się z tą starszą częścią rodzeństwa i poprosic o zajęcie się dzieckiem w jedno popołudnie i czas ten wykorzystać na połażenie po second handach w pobliskim mieście. Sama wiesz, czego potrzebujesz z ciuchów i chyba lepiej, jak poprzymierzasz i sama wybierzesz to, co Ci pasuje.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:12   #47
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość

6 rodzeństwa w przedziale 13-16?! Rodzili się co pół roku czy 3 razy pod rząd bliźnięta?????


---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Cytuję zanim zniknie.
czytam i nie wierzę...jak można być tak zacofanym i chamskim?!?!?!
Typowy Polaczek
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:14   #48
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
czytam i nie wierzę...jak można być tak zacofanym i chamskim?!?!?!
Typowy Polaczek
Łza, bez urazy, ale też trochę zbastuj, ok?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:52   #49
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
czytam i nie wierzę...jak można być tak zacofanym i chamskim?!?!?!
Typowy Polaczek
Zacofanym i chamskim bo trudno uwierzyć w półroczne ciąże? Sztuk sześć na dodatek.

Napisać można wszystko ale czy warto we wszystko wierzyć bez myślenia? Nie sądzę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:02   #50
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Zacofanym i chamskim bo trudno uwierzyć w półroczne ciąże? Sztuk sześć na dodatek.

Napisać można wszystko ale czy warto we wszystko wierzyć bez myślenia? Nie sądzę.


Napisała, że najmłodsze rodzeństwo jest w przedziale wiekowym 13-16.



Nie chcecie pomóc, nie możecie, nie stać was... to omijajcie takie wątki. Po co to plucie jadem?
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:17   #51
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: przyjme ubrania

Stać, ale nie na gest.

Już widzę jak oddajecie swoje dziecko, niemowlę, które jeszcze pewnie nie siedzi, je i kupka co 2-3 godz. 13-16 latkom, które mają fiu bzdziu w głowie i lecicie do pracy. I widzę też jak one chętnie nim się zajmują za free, bo matkę dziecka nie będzie stać zapłacić i mają czas, a szkoła? Niektórzy to chyba wczoraj się obudzili albo za dobrze mają, żeby pisać głupoty.
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:43   #52
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Czepiacie się. Przeciez nie prosi o nowe ubrania. Juz widzę jak dorabia sie majątku na używanych ciuchach, bez przesady. Majątek pewnie zbijają ci z tych białych kontenerów na ubrania, które idą do szmateksów, a nie do potrzebujących.
Ostatnio oddalam bramkę na schody po swoim dziecku za darmo i szczerze nie obchodzi mnie czy ktos sie na niej wzbogacil, komus sie przydala. Wolalam oddac niz wyrzucic. Zdarzy mi się czasem cos dostać od rodziny dla dziecka, doceniam ten gest, dlatego i ja oddaję, normalne

Moja tesciowa pracuje w przychodni i wiem, ze tam rozdają potrzebującym ubrania.
Zapytaj tam, może na plebanii. Wysylka ubrań mija sie z celem, skoro trzeba płacić za przesyłkę. Zapytaj ewentualnie na forum w swojej okolicy, ale na to bym nie liczyla.
z plebania bym nie przesadzała:-D wiem ze ksiadz ksiedzu nierówny, ale raz kolezanka miała nadmiar rzeczy i sprzetu (przeprowadzała sie znajomi postanowili ja doposazyc i nagle okazało sie własnie ze jest nadmiar) i postanowiła (juz w nowym miejscu) udac sie do ksiedza bo myslała ze on najlepiej wie co komu potrzeba- dowiedziała sie ze ksiadz nie jest caritasem poza tym magazynu nie prowadzi

Wracajac do pozbywania sie rzeczy:ja nienawidze odawac rzeczy do tych pojemników białych- oni tego u mnie chyba nie opróznija jeszcze ktos to wywala i takie sterty tego leza obok na deszczu i gniją....

kolejna sprawa to słynne "oddam za darmo" moze w wiekszych miastach lepiej to działa- wpiszcie sobie ten Wolbrom i zobaczcie co ludzie oddaja za darmo....wpisałam 3 znajome miejscowosci (wieksze od Wolbromia ale nie za duzo) i w zasadzie jest to samo w 80% . ludzie chyba tylko i wyłacznie chca zaoszczedzic na wywozie smieci....poszarpane kanapy, zepsuty sprzet agd i rtv....itd
serio mi to by było nawet wstyd takie cos oferowac...

no i na koniec ciucholandy- w małych miasteczkach wcale ale to wcale sie nie opłaca kupowac.przykładowo w dniu dostawy kg jest po 50zł !!!! w pozostałe dni wcale nie taniej-owszem moze robia wyprzedaze po 1zł ale jakichs pierdół typu skarpetki czy czapki.
takze rady "idz do ciucholandu" wcale nie sa takie trafne
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:58   #53
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no i na koniec ciucholandy- w małych miasteczkach wcale ale to wcale sie nie opłaca kupowac.przykładowo w dniu dostawy kg jest po 50zł !!!! w pozostałe dni wcale nie taniej-owszem moze robia wyprzedaze po 1zł ale jakichs pierdół typu skarpetki czy czapki.
takze rady "idz do ciucholandu" wcale nie sa takie trafne
Wiesz co? Ja mieszkam w dużym mieście i nigdy nie spotkałam się z ceną 50 zł za kilogram ciuchów w zwyczajnym ciucholandzie. Biorąc pod uwagę różnicę w zarobkach i cenach pomiędzy (dajmy na to) Szczecinem a Pcimiem Dolnym, tym bardziej nie wyobrażam sobie takiej ceny w tym drugim miejcu. Chyba, że masz na myśli sklepy typu : "Odzież z Anglii", w których ubrania są markowe, nowe, np. końcówki kolekcji lub takie z drobnymi wadami. Za 50 zł można kupić coś w regularnej sieciówce, więc tym bardziej nikt o zdrowych zmysłach nie kupiłby ciuchów za 50 zł z zwyczajnym second handzie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:03   #54
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: przyjme ubrania

Łza słońca a kto to jest typowy polaczek? Kiedyś wspolczulam i pomagalam. Nawet wczoraj zrobiłam jednemu panu zakupy bo mnie poprosił (choć do tej pory bije się z myślami czy dobrze zrobiłam). A jeśli chodzi o autorkę to cóż... Założę się, że nigdy w życiu nie pracowała (a ma już 22lata), uważam po prostu ze takim osobom nie należy się żadna pomoc od obcych ludzi. Ale takich ludzi zawsze stać na dziecko. Tak dajcie mi masc na ból dupy. Do tej pory nie dostalysmy odpowiedzi co się stało z ciuchami przed-ciążowymi.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:11   #55
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Łza słońca a kto to jest typowy polaczek? Kiedyś wspolczulam i pomagalam. Nawet wczoraj zrobiłam jednemu panu zakupy bo mnie poprosił (choć do tej pory bije się z myślami czy dobrze zrobiłam). A jeśli chodzi o autorkę to cóż... Założę się, że nigdy w życiu nie pracowała (a ma już 22lata), uważam po prostu ze takim osobom nie należy się żadna pomoc od obcych ludzi. Ale takich ludzi zawsze stać na dziecko. Tak dajcie mi masc na ból dupy. Do tej pory nie dostalysmy odpowiedzi co się stało z ciuchami przed-ciążowymi.
Grumpy,
dziewczyna ma 22 lata. Nie mieszka z ojcem dziecka, diabli wiedzą, jak tam było a mogło być i tak, że odeszła od faceta "jak stała", tak jak wiele kobiet ucieka przed przemocą z dziećmi. Nie wiem, nie znam Autorki, więc to jedynie teoria. Nie chcę dorabiać tu ideologii do braku ciuchów przed ciążowych
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:16   #56
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: przyjme ubrania

Mijanou no ciut przesadziłam ale niewiele bo dzis akurat w jednym byłam i dokładnie cena w dniu dostawy 49/kg.i znam jeszcze 3 inne gdzie jest idento. jak mi sie uda to nastepnym razem zrobie zdjecie cennika ale nie obiecuje bo wisza nad kasa i na bank ktos sie przyczepi ze zdjecia robię.
ludzi w kazdym ciucholandzie multum.I to sa zwykłe ciucholandy nie koncówki serii czy outlety.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 02:10   #57
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Mijanou no ciut przesadziłam ale niewiele bo dzis akurat w jednym byłam i dokładnie cena w dniu dostawy 49/kg.i znam jeszcze 3 inne gdzie jest idento. jak mi sie uda to nastepnym razem zrobie zdjecie cennika ale nie obiecuje bo wisza nad kasa i na bank ktos sie przyczepi ze zdjecia robię.
ludzi w kazdym ciucholandzie multum.I to sa zwykłe ciucholandy nie koncówki serii czy outlety.
Kto każe iść w dzień dostawy? O.o jeśli potrzebujesz to i w ostatnie dni (za 2zł, 1zł, 50gr) coś możesz znaleźć. Ubieram się w sh od lat i chyba nigdy nie byłam w nich w dzień dostawy bo to się zwyczajnie nie opłaca...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 03:02   #58
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: przyjme ubrania

Autorko, może masz jakieś koleżanki z dziećmi w podobnym wieku? My wymieniałyśmy się często ubraniami dla dzieci, bo szybko z nich wyrastają i właściwie mało ubranek musiałam kupować. I podpytaj o te second handy, można coś zawsze sobie wyszukać pod koniec tygodnia gdy ceny znacząco spadają.

---------- Dopisano o 04:02 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na wizażu sobie nie panujemy więc luz.
Niczego nie krytykuję (jeszcze), za dużo w życiu widziałam takich ludzi "daj, daj, daj, ale od mojej sytuacji się od***".

Bezmyślna? Nigdy w życiu! To było bardzo odpowiedzialne

A taka rada na serio: tyle rodzeństwa to może ktoś dziecka przypilnuje a ty do pracy idź?
Cytat:
Napisane przez snnndr Pokaż wiadomość
Bez komentarza.. jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to żegnam, bo dramat po prostu.
Zresztą karma wraca, więc mam nadzieje, że i do Ciebie wróci i spotkasz na swojej drodze samych takich wrednych i nieprzyjemnych ludzi jak ty.
Dziewczyny, proszę ogarnijcie emocje.

A rodzeństwo przecież coś robi, uczy się lub pracuje, dlaczego miałoby się zajmować dzień w dzień dzieckiem autorki?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 06:25   #59
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: przyjme ubrania

Autorka ucichła. Szkoda.

Pragnę zwrócić uwagę, że ubrań nie kupuje się codziennie ani co miesiąc. Raz się zaoszczędzi, pójdzie na większe zakupy i potem nie trzeba chodzić. Przynajmniej ja tak robię.

Co do pracy... na Twoim miejscu poprpsiłabym kogoś z rodziny, o ile to możliwe, o pomoc i poszukala żłobka. W moim rodzinnym mieście kiedyś robili program aktywizacji nie pracujących mam i żłobki miały za darmo pod warunkiem, że będą aktywnie szukać pracy. Niestety wiele pań kombinowało i przychodziły do mnie, żeby im podbić pieczątkę i napisać, że pracy nie ma. Nawet je nie interesowało, czy faktycznie byłaby dla nich posada chociaż na pół etatu.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2015-12-19 o 06:30
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 06:40   #60
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Łza słońca a kto to jest typowy polaczek? Kiedyś wspolczulam i pomagalam. Nawet wczoraj zrobiłam jednemu panu zakupy bo mnie poprosił (choć do tej pory bije się z myślami czy dobrze zrobiłam). A jeśli chodzi o autorkę to cóż... Założę się, że nigdy w życiu nie pracowała (a ma już 22lata), uważam po prostu ze takim osobom nie należy się żadna pomoc od obcych ludzi. Ale takich ludzi zawsze stać na dziecko. Tak dajcie mi masc na ból dupy. Do tej pory nie dostalysmy odpowiedzi co się stało z ciuchami przed-ciążowymi.
a może to wpadka albo gwałt? weź się czasem zastanów 10 razy nim coś napiszesz bo ludzie to czytają...
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-20 06:45:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.