Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-28, 22:46   #1
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305

Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?


Wiecie co, trudno mi o tym mowic, ale chyba musze. Pol roku temu rozstalam sie z chlopakiem z ktorym spotykalam sie przez 4 lata. Mam w tej chwili 18 lat i jak nietrudno sie domyslic, byl to moj pierwszy chlopak i pierwszy partner seksualny. Problem tkwi w tym, ze odczuwam ogromna ochote na seks. Nie spotykam sie teraz z nikim, na powodzenie nie narzekam, ale jakos tak z nikim nie wychodzi nic powaznego. Powiedzcie mi, jak ja mam poradzic sobie z ta "nieodparta ochota", bo czuje ze hormony we mnie buzuja... ojjj buzuja!!! Nie chce isc do lozka z kims przypadkowym, bo wiem ze zniszczylo by to moja opinie ktora do tej pory byla nieskazitelna. Choc powiem szczerze, ze coraz bardziej przekonuje sie do tego, ze seks bez zobowiazan moze wcale nie jest taki zly... No bo jakos dziwnie sie przyjelo, ze jak facet zaspokaja swoje potrzeby z pierwsza lepsza dziewczyna, to to jest zupelnie normalne i jeszcze podbudowuje to jego spoleczna pozycje. A kiedy to dziewczyna chce zaspokoic swoje potrzeby, to odrazu uwazana jest za wiadomo kogo... Powiedzcie mi jak wy rozpatrujecie ta sprawe? Wlasciwie to nie wiem po co zakladam ten watek... Poprostu hormony nie daja mi spokoju i ta cala sytuacja mnie przerasta...

Zapomnialam dodac, ze kazdy atrakcyjny chlopak odrazu wywoluje u mnie mysli... no wiecie jakie... Szkoda ze to tylko mysli...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-02-06 o 14:13 Powód: uzupełnienie postu
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:56   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Seks bez zobowiązań? Nie dla każdego. Wszystko zależy od tego, czy szybko się angażujesz, czy naprawdę czujesz, że oddzielisz seks od uczuć, czy nie boisz się ewentualnego zaangażowania tej drugiej strony (czyli niepotrzebnych komplikacji) etc. Z kimś przypadkowym to ryzykowne, a wiele razy z jedną osobą, w dodatku znajomą może prowadzić do zaangażowania się uczuciowego (łatwo można sobie wyobrazić, że od udanego seksu przejdzie się do związku). Przemyśl to dobrze. Najwyżej poszukaj w necie kogoś, kto szuka tego samego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 23:06   #3
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Oj nie nie! Zle mnie zrozumialas! Faktycznie moze zle to ujelam... Ja nigdy w zyciu nie zrobilabym tego z kims znalezionym na internecie. I szczerze mowiac, to wcale nie mialabym nic przeciwko aby sie zaangazowac uczuciowo (pod warunkiem ze druga osoba tez by sie zaangazowala). Poprostu zastanawiam sie, jak wy rozpatrujecie sprawe seksu z kims znajomym lub ledwo co poznanym. Czy to naprawde jest objawem kur*s*wa, czy to normalne... czy wy odwazylyscie sie kiedys na cos takiego...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-02-06 o 14:14 Powód: uzupełnienie postu
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 23:44   #4
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

hehe,to mamy ten sam problem
ja też się nad tym zastanawiałam kiedy rozstałam się z chłopakiem (bylismy razem 3,5 roku)
no bo tak-z jednej strony mam taaaką ochotę że aż mnie skręca a z drugiej przecież nie zrobie tego z byle kim!! poza tym wydaje mi się że seks jednorazowy,z osobą której nie znasz nie jest taki fajny.ja spotykałam się 2 miesiace z chłopakiem-nie byliśmy parą ale to też nie był związek typu "spotykamy się tylko na seks"
ale teraz już z powrotem jesteśmy na stopie koleżeńskiej i ja dalej nie wiem co mam zrobić jak mi brakuje faceta
chyba po prostu pozostaje czekać aż się jakiś trafi :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 23:51   #5
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Jak dla mnie nie istnieje cos takiego jak sex bez zobowiazan !!! Tylko i wylacznie z milosci
Opinie bardzo szybko idzie sobie zepsuc.... a po za tym czy warto dla chwili uniesienia ???

Nie chce mi sie wierzyc, ze jest to az tak silne ??!! No ja bynajmniej tak nie mialam Nigdy i nie mam Nie wiem co moge doradzic, napewno nie sypianie z pierwszym lepszym napotkanym, by rozladowac emocje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 02:38   #6
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

moim zdaniem-seks jest dla ludzi! masz potrzebe-a moze z bylym chlopakiem?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 05:33   #7
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Hmm... Jeśli się boisz zepsucia opini to po prostu nie śpij ze swoim kolegą, który zna resztę Twoich znajomych.

Seks oczywiście dla ludzi . Ja jednak zbyt uczuciowa jestem chyba na taki układ...

Za ku****wo jednak tego nie uważam .

czoornoo - a to tak się robi? Jak się chce to do eksia?
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 05:42   #8
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

ojjjjjjjjjjjjjj nie
bez milosci? bez zaangazowania? bez tej nutki magii, ktora laczy ludzi..?
bez tego wszystkiego seks staje sie jedynie kopulacja.
przepraszam, moze to brutalne a moze ja jestem zacofana, ale termin 'kopulacja' kojarzy mi sie jedynie ze zwierzetami
po to ludzie nazwali kopulacje, seksem, poniewaz chcieli znalezc termin, ktory mialby polaczenie sam w sobie, znaczenia kopulacji+pewnych uczuc. tak mnie sie wydaje. i ja tak to odbieram.

wg mnie zaden seks nie jest bez zobowiazan. jesli 'zrobisz to' z kims obcym to twoj wybor, ja bym sie bala ze pozniej moge tego kogos gdzies spotkac (ze przypadkowo moze byc moim przyszlym kolega w pracy -jedynie polaczylo nas wspolzycie przez krotki moment a przeciez nie znam jego charakteru; taki osobnik moze byc nieprzyjemn a pozniej rozsiac ew. plotki- albo co gorsza przyszlym szefem). no i opinia gotowa. tego bym sie bala najbardziej. grono znajomych jak dla mnie odpada. ja z tylko z przyjaciolmi nie sypiam


gdybym juz tak bardzo nie mogla, wlaczyla bym sobie jakis mily film i sama sie pobawila

sumujac (wg mnie):
kopulacja -NIE
seks- TAK
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 06:58   #9
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez Amar Pokaż wiadomość

gdybym juz tak bardzo nie mogla, wlaczyla bym sobie jakis mily film i sama sie pobawila
nie porównuj seksu do masturbacji,to zupełnie co innego!!

i jeszcze jedna rzecz- autorka wątku pisze że nie miałaby nic przeciwko zaangażowaniu uczuciowemu a ja na przykład w tym momencie mojego życia nie chce mieć chłopaka na stałe.i co teraz? chyba muszę poszukać jakiegoś ff'a :P
pozdrawiam
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 07:15   #10
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Ja, może jakis dziwny jestem jak na faceta, ale tez nie kręci mnie "zabawa" bez tego czegos. Mialem wiele okazji korzystac w życiu z przypadkowych uciech ale siakos tak... teraz gdy mam swoja ukochana wiem że zaden przygodny sex nie da tego co daje konsumpcja prawdziwego, uczuciowego związku chyba przecze stereotypowi faceta - ogiera który pokrywa każdą podstawiona klacz...
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 10:26   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Oj nie nie! Zle mnie zrozumialas! Faktycznie moze zle to ujelam... Ja nigdy w zyciu nie zrobilabym tego z kims znalezionym na internecie. I szczerze mowiac, to wcale nie mialabym nic przeciwko aby sie zaangazowac uczuciowo (pod warunkiem ze druga osoba tez by sie zaangazowala). Poprostu zastanawiam sie, jak wy rozpatrujecie sprawe seksu z kims znajomym lub ledwo co poznanym. Czy to naprawde jest objawem kur*s*wa, czy to normalne... czy wy odwazylyscie sie kiedys na cos takiego...
Ale jeśli zaczniesz z kimś znajomość czysto seksualną, to nie powinnaś się nastawiać na to, że to będzie wstęp do prawdziwych uczuć i związku. W tym przypadku jest "albo-albo". Ja przeżyłam taką przygodę z chłopakiem, którego znałam "z widzenia" (kiedyś chodziliśmy do jednej szkoły). Wspomnienie jest miłe, ale zaczęłam się angażować uczuciowo (on niby też, ale jednak spasował, bo mimo wszystko na związek się nie umawialiśmy). Tego zaangażowania żałuję, że niepotrzebnie zaczęłam myśleć o tym, że możemy być razem. Seks to aż seks (mega bliskość fizyczna z kimś drugim), ale też tylko seks - wcale nie wiąże mężczyzny uczuciowo z kobietą, tak jak kobietę z mężczyzną.

Ja w tym nie widzę nic złego, skoro jesteś wolna i nikogo nie krzywdzisz, ale przecież najważniejsze jest jak Ty to widzisz (i czy siebie tym nie skrzywdzisz). Skoro musisz o to pytać, to chyba jednak masz pewne wątpliwości. Możesz potem źle się czuć z taką sytuacją.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 12:45   #12
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Baaaardzo dobrze Cie rozumiem
Mam prawie 19 lat, byłam z facetem 2,5 roku. Oczywiście pierwszy partner, wprowadził mnie w ten cały seks A gdy zerwalismy zaczęło mi nagle bardzo brakowac seksu. Na szczęście mieszkaliśmy z eksem blisko, mieliśmy podobne poglądy na sprawe i przez jakis czas spotykalismy się w wiadomym celu. Jednak nie polecam każdemu, bo jeśli czuje sie coś jeszcze do eksa to potem może być ciężko. Ja nic juz do niego nei czułam, był to wtedy seks pozbawiony miłości. Chociaz od początku mówiłam że tylko seks, on zaczął się angażować więc ucięłam tą znajomość.
Teraz spotykam sie z kimś od dwóch tygodni i jest ciężko, bo naprawde czuję do niego mocny pociąg. Dzwie sie sama sobie, bo pierwszy TŻ czekał na seks ponad pół roku, a teraz wskoczyłabym do łóżka już na trzeciej randce....
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 13:07   #13
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Wiecie co, trudno mi o tym mowic, ale chyba musze. Pol roku temu rozstalam sie z chlopakiem z ktorym spotykalam sie przez 4 lata. Mam w tej chwili 18 lat i jak nietrudno sie domyslic, byl to moj pierwszy chlopak i pierwszy partner seksualny. Problem tkwi w tym, ze odczuwam ogromna ochote na seks. Nie spotykam sie teraz z nikim, na powodzenie nie narzekam, ale jakos tak z nikim nie wychodzi nic powaznego. Powiedzcie mi, jak ja mam poradzic sobie z ta "nieodparta ochota", bo czuje ze hormony we mnie buzuja... ojjj buzuja!!! Nie chce isc do lozka z kims przypadkowym, bo wiem ze zniszczylo by to moja opinie ktora do tej pory byla nieskazitelna. Choc powiem szczerze, ze coraz bardziej przekonuje sie do tego, ze seks bez zobowiazan moze wcale nie jest taki zly... No bo jakos dziwnie sie przyjelo, ze jak facet zaspokaja swoje potrzeby z pierwsza lepsza dziewczyna, to to jest zupelnie normalne i jeszcze podbudowuje to jego spoleczna pozycje. A kiedy to dziewczyna chce zaspokoic swoje potrzeby, to odrazu uwazana jest za wiadomo kogo... Powiedzcie mi jak wy rozpatrujecie ta sprawe? Wlasciwie to nie wiem po co zakladam ten watek... Poprostu hormony nie daja mi spokoju i ta cala sytuacja mnie przerasta...

Zapomnialam dodac, ze kazdy atrakcyjny chlopak odrazu wywoluje u mnie mysli... no wiecie jakie... Szkoda ze to tylko mysli...

wiesz jak bylam w twoim wieku myslalam tak samo...ze jak facet sie bierze za kazda ktora mu stanie na drodze to jest "casanova" .... a kobiete wiadomo jak sie od razu nazywa, mimo ze robia to samo ze to takie niesprawiedliwe, ze jak tak mozna, ze nie powinno sie tak oceniac ludzi itp itd
W miare uplywu czasu doszlam do wniosku ze tak naprawde bez wzgledu na plec taka osoba zasluguje na jak najgorsze okreslenia jestem przeciwna tzw wspolzyciu bez zobowiazan (przeciez to nawet brzmi smiesznie ). Wiadomo, ze kazdy robi, co mu sie podoba, ale ja nie mam dobrego zdania ani o kobiecie, ani o mezczyznie, ktory sypia z kim popadnia i z kazdej imprezy wychodzi z inna "zdobycza". Nie podoba mi sie, gdy ktos traktuje seks jako sport.
Do tego dochodzi ciaza...choroby weneryczne...i wlasne sumienie. Choc to ostatnie kazdy ma wlasne wiec inne - niestety zdrowie kazdy z nas ma tylko jedno i chyba szkoda byloby go zaprzepascic.

No i chyba mylisz pojecia - zaangazowanie uczuciowe a ktos potrzebny tylko po to by rozladowac napiecie

Ja tam wole wlasna reke niz byle kogo wpuscic do lozka
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:50   #14
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
nie porównuj seksu do masturbacji,to zupełnie co innego!!
o rly?

jak ktoras z wizazanek wspomniala, 'albo-albo'.
najpierw seks-kpulacja a pozniej uczucia...? wychodzi na to, ze jestem niepoprawna stara sredniowieczna romantyczka a z reszta mezczyzni to nie tylko 'zdobywcy', to najzwyczajniejsi w swiecie normalni ludzie, ktorzy oprocz rozladowania seksualnego potrzebuja najnormalniej w swiecie czulosci. a jak mozna byc czulym w przygodzie na jedna noc? tego nie rozumiem. jezeli ktos tak potrafi to jestem pod duzym wrazeniem. dla mnie takie cos jest po prostu zwierzece ale nie oceniam, niech kazdy robi co chce
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:09   #15
anialublin2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Ja, może jakis dziwny jestem jak na faceta, ale tez nie kręci mnie "zabawa" bez tego czegos. Mialem wiele okazji korzystac w życiu z przypadkowych uciech ale siakos tak... teraz gdy mam swoja ukochana wiem że zaden przygodny sex nie da tego co daje konsumpcja prawdziwego, uczuciowego związku chyba przecze stereotypowi faceta - ogiera który pokrywa każdą podstawiona klacz...
przeczysz przeczysz ale to bardzo mile wiedziec ze nie wszyscy faceci sa wlasnie tymi ogierami i ze nie wszyscy chca za takich uchodzic)
anialublin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:53   #16
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
.
Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
.
??? Zdaje sie ze niszczenie zawartosci forum jest niedozwolone.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 00:06   #17
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

ktoś tu dostanie bana :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 05:30   #18
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Dobrze, że kasia5558 zacytowała . To chociaż temat nie zrobi się całkiem bezużyteczny
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 23:00   #19
wloszka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 32
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

moim zdanie nie non stop i za kazdym razem z kims innym ale jak długo jest się samym i zdarzy się ktoś kto nam sie spodoba to czemu raz na jakis czas nie zaszaleć?
wloszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:29   #20
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

Wedlug mnie sex bez zobowiazan odpada ... bynajmniej w moim przypadku , nie bylabym w stanie pojsc do lozka z czlowiekiem z ktorym nie laczy mnie zadna wiez emocjonalna , z ktorym nie jestem w zwiazku . Uwazam ,z e sex jest na tyle intymna sprawa ,ze powinnismy starannie dobierac partenrow. Hmm .. no ale to tak naprawde decyzja kazdej z nas
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:41   #21
Annakareninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

to jest problem, jak nie masz stałego partnera, a dopada cię ochota na seks albo wręcz "chcica"
najlepiej wtedy korzystać z swojego czasu i z tej situacji bycia singielką...i znaleć taki facet ktory i tak na pewno nie będzie się angażował jakoś emocionalnie, ani mieszać wszystko potem, taki z ktorym zrobis to i już żądnych komplikacji potem..
możes też wykorzystać situację i troche eksperymentować, najlepiej według własnych fantazji, tylko gdzie znaleć taki facet "bezpieczny" na to wszystko, to już zostawiam twojej wyobrażnii..
Annakareninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 13:50   #22
Angie_88
Raczkowanie
 
Avatar Angie_88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Seks bez zobowiązań, burza hormonów- co wy o tym myślicie?

hmmm...jak dla mnie w seksie bez zobowiazań nie ma nic zlego
tym bardziej ze dlamnie jest to idealne rozwiazanie
nie mam stalego faceta i ani na to nie mam chęci ani czasu zabardzo,a wiadomo-mam swoje potrzeby
i nie jest to tak ze poprostu sypiam z kim popadnie i jak leci,bo zazwyczaj dosyc starannie wybieram sobie takich partnerow
jesli dla kogos seks=milosc to napewno nie jest to dobry pomysl,albo jesli ktos masklonnosci do angazaowania sie pozniej w takie"zwiazki"
i to nie jest prawda ze taki seks to wyprana z uczuc"kopulacja",bo nietrzeba byc w zwiazku ani znac sie na wylot zeby miec naprawde cudowny,namietny i udany seks
a pożadanie to też jest w końcu uczucie...
zreszta z takim przypadkowym partnerem łatwiej czsami spełnić swoje fantazje...przynajmniej w moim wypadku tak jest
a co do szargania swojej opini....hmmm...to tym bym sie akurat nie przejmowala,o ile nie papla sie na prawo i lewo o swoich"podbojach"
no chyba ze ktos mial by wyrzuty sumienia po czyms takim...ale to juz zupelnie inne bajka
ale to jest o wiele lepsze niz dzialanie w stylu"jak trwoga do do eksia":P
__________________
We're going to hell anyway...so lets travel firs class
Angie_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.