Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 18:21   #61
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
A zamawialas meilowo, czy przez strone www?
przez strone www. Ale juz sie wszystko wyjasnilo-napisalam maila do fitomedu i zaraz szybciutko odpisala mi pani, ze przy zamowieniach za pobraniem (zamawialam te pare rzeczy nie dla siebie wiec tak wyszlo) nie wysylaja potwierdzenia na maila, tylko paczke. Moja zostala wyslana po 3 dniach czyli bedzie jutro lub w piatek. Jaki z tego wniosek? nie zamawiajcie za pobraniem
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 07:25   #62
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Już i tak złożyłam zamówienie i wzięłam jednak ten żel do mycia twarzy. Zamawiałam mailowo i zaraz dostałam odpowiedź potwierdzającą zamówienie. Mam nadzieje, że paczuszka szybko przyjdzie.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 09:32   #63
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Chciałabym kupic płyn różany, ale on ma w składzie miód, a ja mam cerę naczynkową, to chyba nie mogę takkiego płynu używać, czy ktoś może wie coś na ten temat? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 10:21   #64
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Adzia, Fitomed ma też czysty hydrolat różany w ofercie (tzn bez miodu i innych dodatków) - nie ma o tym na stronie info, ale jak napiszesz maila, to podadzą Ci szczegóły
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 10:25   #65
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Bardzo dziękkuję
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 16:31   #66
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

To na naczynka nie mozna uzywac miodu??? A ja mam krem z miodem i mlekiem do twarzy

Edytowane przez kaczina
Czas edycji: 2005-12-15 o 18:13
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:49   #67
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Z tego co wiem, to nie można
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 08:01   #68
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny!!!Uwielbiam fitomed!!! Przyszly moje cudenka - plyn lawendowy i rozany sa CUDNE!!!! poza tym dostalam pelnowymiarowe opakowanie plynu jasminowego, probeczki plynu do kapieli, zelu pod prysznic oraz balsamu do ciala i woreczek z mikronizowanym zielem dziurawca! Uwielbiam ta firme!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:29   #69
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Tak sie napalilam na plyn jasminowy a .....Pani z Fitomedu napisala w mailu,ze produkcja jego jest juz zakonczona a juz chcialam sobie sprawic zapas
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:39   #70
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Tak sie napalilam na plyn jasminowy a .....Pani z Fitomedu napisala w mailu,ze produkcja jego jest juz zakonczona a juz chcialam sobie sprawic zapas

ale dodają go do dowolnego zamówienia. Chyba, że już sie w ogóle skończył. Ja zamówiłam dwie rzeczy i Pani napisała,ze ten płyn dostanę gratis (tez go chciałam zamówić a tu taka milutka niespodzianka
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:45   #71
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Amelianna
ale dodają go do dowolnego zamówienia. Chyba, że już sie w ogóle skończył. Ja zamówiłam dwie rzeczy i Pani napisała,ze ten płyn dostanę gratis (tez go chciałam zamówić a tu taka milutka niespodzianka

Wiem,ze dodaja do dowolnego zamowienia ale bylam zainteresowana kupnem w wiekszej ilosci dla siebie,nie wiem ile jeszcze tego posiadaja ale sam gratis mnie nie ratuje-tylko smaka mozna sobie narobic.Tylko z drugiej strony lepszy rydz niz nic
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 10:31   #72
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

a ja mam pytanko: czy gratisy sa tylko dolaczane do paczek? bo ja sie wybieram do nich do sklepu poniewaz mam niedaleko ale tez bym chciala jakis mily gratisek.. wiec jak to jest?
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 10:33   #73
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny! Też pojechałam do nich na Ursynów, szampon, odżywka, żel pod prysznic i do mycia buzi, balsam, tonik -wszystko działa na moją przesuszoną i uwrażliwioną skórę ciążówki po prostu super łagodnie. Czuć różnicę, że tam nie ma chemii A jaśminowy i maseczki dostałam w gratisie
Lepiej pojechać do źródła, niż polować jak za komuny w sklepach z niepelnym asortymentem


Cytat:
Napisane przez Pitipel
-> dokładnie TAK, TAK, TAK!!!
500 ml płynu do twarzy chyba 20 zł; wejdź na biochemię, tam dziewczyny podawały ceny w wątku "polecane adresy".
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Jasminowy - cud po prostu - krem mi już niepotrzebny
Pierwszy raz w życiu mam do czynienia z takim kosmetykiem!!!
Jeszcze nie otrząsnęam się z pozytywnego szoku.
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 10:57   #74
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

czyli widze juz odpowiedz na swoje pytanko ze jak pojade to tez dostane gratisek jakis a czy ten plyn jasminowy nadaje sie dla starszej pani? tesciowa moja uwielbia jasmin i wszytsko co jasminowe wiec musze o nia dbac ...ja poluje na pomaranczowy do mieszanej i mlodej
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 15:51   #75
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Jaśminowy nie pachnie jak jaśmin w parku w czerwcu, ale jest milutki, nawilżający. Najlepsze wrażenie zrobił na mnie różany, najdelikatniejszy, najnawilżający, najpachnący buźka!

Cytat:
Napisane przez olla22
czyli widze juz odpowiedz na swoje pytanko ze jak pojade to tez dostane gratisek jakis a czy ten plyn jasminowy nadaje sie dla starszej pani? tesciowa moja uwielbia jasmin i wszytsko co jasminowe wiec musze o nia dbac ...ja poluje na pomaranczowy do mieszanej i mlodej
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 06:56   #76
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Hej dziewczyny wlasnie znalazlam taka stronke i pomyslalam,ze moze Wam sie przydac (no chyba ze juz ja znacie,wiec uuuuups)
http://www.kosmetykanaturalna.pl/sklep/index.php
plyn rozany jest ludzaco podobny to Fitomedowej ,ale czysta woda rozana brzmi zachecajaco,zwlaszcza cenowo atrakcyjna w porownaniu np z woda Dermiki rosariumMaja tam tez sporo ciekawych perelek,ale to juz dla milosnikow kosmetyki naturalnej
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 09:03   #77
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Hej Madlaine!
z pewnoscia moge polecic plyn rozany - nie ma co sie wahac tylko od razu pol literka zamawiac Jestem tez pewna (choc nie probowalam), ze woda rozana 100% moze byc swietna (woda i plyn to dwa rozne produkty, w roznych cenach, co jest oczywiste, bo plyn zawiera chyba tylko 20% wody rozanej).
Mnie szampon do suchych pasowal, a kolezanka ktora namowilam na wersje tlusta tez zadowolona. Ale to oczywiscie jest indywidualna sprawa. Sprobuj moze zeli do mycia twarzy - tez sa lagodne i dobre (zobacz recenzje). Ja mam jeszcze plyn lipowy do kapieli - tez fajny. Mialam rowniez mleczko do demakijazu - bylo ok (znowu patrz recenzja). Odzywka do wlosow regeneracyjna - taka sobie, raczej przecietna.
Mysle, ze najlepiej gdybys poprobowala sama co Ci odpowiada a co nie, bo trudno tak radzic. Kosmetyki sa tak tanie, ze nawet ewentualna wpadka nie bedzie bolesna i zawsze mozna ja komus podarowac

P.S. A do Waszego watku gratisowego chcialam tylko dodac, ze ostatnio nic mi nie przyslali extra, pomimo duzego zamowienia. Jestem bardzo bardzo BARDZO nieszczesliwym potforem (( I zadam pocieszenia.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 09:49   #78
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez sunapee
Hej dziewczyny wlasnie znalazlam taka stronke i pomyslalam,ze moze Wam sie przydac (no chyba ze juz ja znacie,wiec uuuuups)
http://www.kosmetykanaturalna.pl/sklep/index.php
plyn rozany jest ludzaco podobny to Fitomedowej ,ale czysta woda rozana brzmi zachecajaco,zwlaszcza cenowo atrakcyjna w porownaniu np z woda Dermiki rosariumMaja tam tez sporo ciekawych perelek,ale to juz dla milosnikow kosmetyki naturalnej
On nie jest łudząco pdobny - to jest płyn fitomedowy (tylko tańszy, bo bez ropzpylacza).
Zwóć uwagę na rubrykę "Kontakt"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (9,1 KB, 32 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 18:13   #79
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Noor
On nie jest łudząco pdobny - to jest płyn fitomedowy (tylko tańszy, bo bez ropzpylacza).
Zwóć uwagę na rubrykę "Kontakt"

oooooooooooops a chcialam dobrze
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 18:46   #80
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez PotworPimpusPierwszy
P.S. A do Waszego watku gratisowego chcialam tylko dodac, ze ostatnio nic mi nie przyslali extra, pomimo duzego zamowienia. Jestem bardzo bardzo BARDZO nieszczesliwym potforem (( I zadam pocieszenia.
POCIESZAM CIE
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:46   #81
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez sunapee
oooooooooooops a chcialam dobrze
Kiedy to bardzo dobry link
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 20:06   #82
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez sunapee
Hej dziewczyny wlasnie znalazlam taka stronke i pomyslalam,ze moze Wam sie przydac (no chyba ze juz ja znacie,wiec uuuuups)
http://www.kosmetykanaturalna.pl/sklep/index.php
plyn rozany jest ludzaco podobny to Fitomedowej ,ale czysta woda rozana brzmi zachecajaco,zwlaszcza cenowo atrakcyjna w porownaniu np z woda Dermiki rosariumMaja tam tez sporo ciekawych perelek,ale to juz dla milosnikow kosmetyki naturalnej
sunapku, to też jest strona fitomedu, tzn. fitomed poza sprzedażą swoich gotowych kosmetyków na fitomed.pl ma w swojej ofercie komponenty do samodzielnego sprządzania kosmetyków na kosmetykanturalna.pl
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 21:57   #83
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez PotworPimpusPierwszy
P.S. A do Waszego watku gratisowego chcialam tylko dodac, ze ostatnio nic mi nie przyslali extra, pomimo duzego zamowienia. Jestem bardzo bardzo BARDZO nieszczesliwym potforem (( I zadam pocieszenia.
Choć to zadne pocieszenie, powiem tak: nie jesteś sama.
Jako fitomedowa weteranka stwierdzam, że gratisów już prawie nie dostaję, choć zamawiam coraz więcej (coraz więcej znajomych dołącza się do zamówień). Kiedyś obsypywali mnie gratisami, a teraz...
Ale i tak się cieszę, że odkryłam Fitomed i jak dotąd trzymają jakość
selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 12:25   #84
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dziewczyny, dzieki .
Dodam tylko, ze ja tez jestem zadowolona z Fitomedu i bede nadal u nich zamawiac. Byloby tylko milej, gdyby firma docenila tzw. weteranki, czyli stale klientki i im rowniez dawala gratisy, bo dotychczas wyglada na to, ze wysylaja je na zachete wszystkim nowym, aby pozyskac kolejnego klienta, a o tych ktorzy juz sa "na stanie" dbaja mniej ...
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:21   #85
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

wiecie przejrzalam cala oferte Fitomedu, moze w przyszlym roku, jak bede jechac do PL to sobie troche rzeczy zamowie. I wiecie co? Troche maja malo tych produktow. Zainteresowalam sie plynami do kapieli, szamponem do wl. tlustych, mleczkiem do demakijazu, zelem do mycia do cery tlustej( na lato chyba w sam raz) plynem rozanym, ale tam jest ten miod, a jak juz tutaj wyczytalam to miodu nie wolno przy naczynkach uzywac. Moze kupilabym jeszcze tonik do cery suchej i wrazliwej, jesli bym tej wody rozanej nie wziela. Tylko ze oni nie maja zadnych kremow , ani zeli do twarzy. Mam na mysli zele, ktore uzywa sie jak krem. Jakis krem od oczy tez bym chetnie wyprobowala, bo pewnie do tej pory Hauschka mi sie skonczy. Jak juz czelk sie napali to i tak zawsze jest jakies ale.
Poki co to moze ktos uzywal szamponu do wlosow tlustych? jak sie sprawuje? Dobrze sie pieni, a co za tym idzie wydajny jest i rzeczywiscie skora nie swedzi, bo ja mam ostatnio z tym problem. Ogranicza przetluszczanie? troche tych pytan mam, ale moze ktos zna odpowiedz?
a moze jeszcze takie pytanie. Czy wiecie w jakich innych pojemnosciach sprzedaja szampon i plyn do kapieli. Bo ja bym odrazu kupila taki duzy bo te 250ml czy 300ml w przypadku plynu to mi malo. Mieszkajac poza PL wolalabym jeden a duzy, po co mam kupowac pare sztuk tego samego produktu. Szampon przydalby sie odrazu z 500ml, a plyn do kapieli to 1000ml czyli odraz litrowy. Ktos pisal tez ze maja wode rozana ale bez miodu, ja tam nie widzialam. Moze wiecie ile ona kosztuje i jaka pojemnosc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:30   #86
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ktos pisal tez ze maja wode rozana ale bez miodu, ja tam nie widzialam. Moze wiecie ile ona kosztuje i jaka pojemnosc.

Monia wiecie wiecie
Woda różana 100% - 0,5 l - 40 PLN

W poniedziałek złożyłam zamówienie, podaje wycenę, może się komus przyda tak dla orientacji:

1) Dwa razy Płyn do kąpieli kwiat lipy, 500 ml - 2x15,5 = 31 PLN
2) Szampon do włosów suchych i normalnych, 250 ml - 9,5 PLN
3) Szampon do włosów tłustych, 250 ml - 9,5 PLN
4) Żel do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej, 200 ml - 7,5 PLN
5) Woda różana 100%, 0,5l - 40 PLN
6) Aromatyczny płyn do nawilżania twarzy jaśminowy, 150 ml - 0 PLN - gratis
7) Dwa razy Butelka kosmetyczna plastikowa 250 ml - 1,1x2 = 2,2 PLN
8) Dwa razy Butelka kosmetyczna plastikowa 150 ml - 2x1 = 2 PLN
9) Etykiety samoprzylepne arkusz A4(21 etykiet)- 1,5 PLN
10)Cztery razy Pojemnik jednorazowy (maseczki, peelingi) 4x0,6= 2,4 PLN
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:41   #87
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Szampon przydalby sie odrazu z 500ml, a plyn do kapieli to 1000ml czyli odraz litrowy. Ktos pisal tez ze maja wode rozana ale bez miodu, ja tam nie widzialam. Moze wiecie ile ona kosztuje i jaka pojemnosc.
Łoj! Dużo pytań.
Szampon 0,5 l dostaniesz bez problemu. Jest w pękatej butelce z dozownikiem. Większość (o ile nie wszystkie) z pozostałych produktów też.
A woda różana 100%...przypuszczam, że to ten hydrolat (ten sklep, to taka odnoga Fitomedu) http://www.kosmetykanaturalna.pl/skl...re&iProduct=31
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:49   #88
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
10)Cztery razy Pojemnik jednorazowy (maseczki, peelingi) 4x0,6= 2,4 PLN
Basiu, zmierz ten pojemnik jednorazowy, jak "przyjdzie" (wysokość i średnicę). Bardzo jestem ciekawa jego wielkości.
Butelki 150 i 200 ml mam - dostałam w nich fitomedowe gratisy to wielkość znam.

Jeszcze o cenach:
szampon 500 ml - 17 zł (3,40 za 100 ml)
żel do mycia twarzy 500 ml - 15,50 zł (3,10 za 100 ml)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 22:06   #89
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Noor
Basiu, zmierz ten pojemnik jednorazowy, jak "przyjdzie" (wysokość i średnicę). Bardzo jestem ciekawa jego wielkości.
Butelki 150 i 200 ml mam - dostałam w nich fitomedowe gratisy to wielkość znam.
Ok, zmierze i dam znac
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 21:55   #90
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ok, zmierze i dam znac
srednica ok. 7 cm, wysokość 5 cm
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.