Krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 13:39   #1
ewatt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7

Krem pod oczy


Witam wszystich serdecznie i proszę o rady w kwestii kremu pod oczy. Przetestowałam już pół drogerii i wydałam fortunę na różne specyfiki. Jedne działają lepiej, inne gorzej. Teraz planuję zakup i nie mam żadnego pomysłu. Główny problem to worki pod oczami i oczywiście pierwsze zmarszczki. Zauważyłam, że na moje opuchnięcia lepiej działają kremy przeciwzmarszczkowe i ujędrniające niz nawilżające i kojące (co jest chyba trochę dziwne...?) ale czekam na wszystkie opinie, sugestie i rady.
ewatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 13:47   #2
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Krem pod oczy

Odsylam Cie do KWC. Tam na pewno cos znajdziesz. Poczytaj tez watek "serum Basi z wit C" a na pewno znajdziesz sposob na zmarszczki.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:02   #3
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Krem pod oczy

Ja używam Contour Yeux Super Lifteur Sephora Professionnel (ok. 30zł) i jest to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek aplikowałam pod oczy. Niweluje opuchliznę i zasinienia, nawilża, powoduje, że skóra jest sprężysta. Moim zdaniem ułatwia też makijaż oczu. Nie powoduje podrażnień i łzawienia, z którymi zawsze borykałam się podczas używania innych specyfików pod oczy. Skóra jest gładka i jakby zmarszczki się spłyciły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Contour Yeux Super Lifteur.jpg (4,8 KB, 17 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 12:12   #4
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Krem pod oczy

Wyprobowalam dziesiątki kremów pod oczy, teraz używam UltraLift Garniera okolo 32 zł i jestem b.zadowolona. Mialam juz 2-3 lata temu początki 'kurzych łapek" a teraz nic. Polecam też, ale raczej jako kurację nakładaną na kilka godzin którą trzeba zmyć bo ciężko się wchłania, Juvit - okolo 9 zł w aptece, zresztą opisywany na tym forum szeroko i wielokrotnie
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 12:23   #5
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Krem pod oczy

Zapomnialam tylko uprzedzić że UltraLift Garniera na początku trochę podrażniał mi skórę, była zaczerwieniona i trochę swędziala, ale potem po okolo 2 tyg. przyzwyczaiła się i nie było juz żadnych sensacji.
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.