podoba mi się chłopak ze szkoły... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 09:53   #1
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Unhappy

podoba mi się chłopak ze szkoły...


Witam
Piszę tutaj bo mam pewien dylemat i wydaje mi się, że tu dostanę jakieś dobre rady
Otóż podoba mi się pewien chłopak ze szkoły i to bardzo. Również wydaje mi się, że jak np. jak spotkam go sama to kręci się tak wokół mnie... albo jak siedze na przerwie to stoi na przeciwko mnie i gada z kolegami, ale mam takie dziwne wrażenie, że nie robi tego tak przypadkowo... jak czasem jest spojrzenie oczy w oczy to się strasznie peszę i od razu odwracam się tyłem.. i nie wiem co mam myśleć... Wiem że to dziecinne, że większość osób zaraz powie ZAGADAJ DO NIEGO albo UŚMIECHNIJ SIĘ DO NIEGO ale ja nie mam tyle odwagi. Albo znajdzie się ktoś co będzie zaraz wyzywać od tchórzów, albo karze odpuścić... Mam 18 lat mogę dodać, ale mimo wieku jestem bardzo nieśmiałą i za skarby nie zrobię pierwszego kroku. Ale też sobie myślę, że gdybym ja mu się podobałą to pewnie by zagadałdo mnie... Nie wiem co mam myśleć, czy poprsotu te wpadki na niego są przypadkowe... czy jest w tym iskra nadzieji. Proszę o Was o jakieś rady, albo swoje sytuacje jak z nich wyszłyście ;P Z góy dziękuję bardzo ;* (to dla mnie naprawdę ważne ;( )

Edytowane przez falle
Czas edycji: 2011-04-15 o 18:53
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:10   #2
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

skombinuj jakoś jego nr gg, i tam spróbuj jakoś zagadać gadajcie jakiś czas na gg, w szkole mówcie cześć.. i po jakimś czasie, jak już się 'oswoisz' czy coś, to naprawdę - nie bój się, tylko zacznijcie gadać 'na żywo'
możesz sama, możesz z koleżanką, jakoś zagadać, pośmiać się, cokolwiek, różne są metody na nawiązanie konwersacji
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:39   #3
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

A może spróbuj się zbliżyć do jego znajomych? Potem będzie Ci łatwiej naturalnie nawiązać z nim kontakt.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:15   #4
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

znajdz go na nk, napisz mu jakiś komentarz typu "oo kolega ze szkoły.." albo "coś często ostatnio wpadamy na siebie" xD wiem głupie trochę ale to jedyne co mogę ci doradzić
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:44   #5
nocandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 229
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Też polecam NK

Jesli jesteś na tyle nieśmiała, że głupio ci to zrobić to dodaj do znajomych jeszczę kilka mniej znanych ci osób ze szkoły.

Może on też jest nieśmiały...
Gdy facet znajduje się w grupie to zawsze stara się być "samcem alfa"
Sam na sam, często już nie mają tyle odwagi.
__________________
"Egoista - ten, który więcej dba o siebie niż o mnie."
— Julian Tuwim

nocandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:49   #6
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

"Gdy facet znajduje się w grupie to zawsze stara się być "samcem alfa"
Sam na sam, często już nie mają tyle odwagi."

nie generalizujmy )) dużo chłopaków jest skrytych, wrażliwych
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:38   #7
wrednaczarownica
Raczkowanie
 
Avatar wrednaczarownica
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Chmielnik
Wiadomości: 96
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

A ja bym po prostu próbowała dłużej utrzymać jego wzrok, a nie odwracać się. Po prostu niechcący się otrzeć o niego przechodząc. I dodaj go do znajomych na nk czy facebook i naprzykład niechcący (niby ) wysłać wiadomośc : coś w stylu to do zobaczenia w szkole itp. i po minucie napisać oj przeprasza, pomyłka. Jeśli chłopakowi się podobasz to odpisze coś
Problem byłby gdyby i on był nieśmiały, bo ani ty ani on nie zrobiłby pierwszego kroku :d
__________________
My head says go to the gym. My heart says eat and sleep
wrednaczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 10:56   #8
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

napisz potem tutaj czy jakoś CI pomogłyśmy i na jaki krok się zdecydowałaś
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:25   #9
wrednaczarownica
Raczkowanie
 
Avatar wrednaczarownica
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Chmielnik
Wiadomości: 96
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Halo !! Jest tu kto ??
Może założycielka wątku by się odezwała; bo ciekawi mnie jak jej poszło
__________________
My head says go to the gym. My heart says eat and sleep
wrednaczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:26   #10
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

18 lat?!
Myślałam, że to pisze czternastolatka.. ^^
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:47   #11
dulcita
Raczkowanie
 
Avatar dulcita
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Manresa ESP:)
Wiadomości: 177
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Oj tam oj tam.. bez wzgledu na wiek kazdy moze miec taki problem )
Ja Ci powiem tak.. albo zrob tak jak dziewczyny mowiły.. na NK go zapros/napisz komentarza, badz wiadomosc do niego I prowadz taka gadke szmatke Potem mozesz wymyslic jakis problem z którym Ci pomoże się uporac Albooo.. 'zaczep' go na facebooku Albo sprobuj znalezc wspolnych znajomych i przez nich go poznaj, może wpadniecie na siebie na jakiejs imprezce
Chyba ze zdobedziesz sie na jakies spojrzenia i usmiechy na żywo

Trzymam kciuki Pisz jak CI idzie !!
__________________
Byle do czerwca
dulcita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:40   #12
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

strasznie dziękuję wam za rady ;* i nie spodziewałam się ze tyle osób odpisze na mój wątek naprawdę cieszę się z tego powodu ale wiecie co jest najgorsze ;p ze jak chce napisac do niego to włacza mi sie bariera: nie nie wysylaj! xD moze to glupio brzmi ale mam taka blokade... jestem osoba która zawsze wybiera najtrudniejszą drogę i wgl ale w tych sprawach podrywania jestem troche kiepska ;p niestety jak glupia licze na to ze moze on zrobi piewrszy krok ;p

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

przepraszam ze się nie odzywałam, ale nie moglam wejsc ;p na razie czekam na odpowiedni moment ;p juz i mam nadzieje ze dobrze zrobie posluze sie waszymi radami, naprawde jeszcze raz dzieki ;p napewno dam Wam znac jak napisze do niego )

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

ale jezeli ma ktos jeszcze jakies propozycje to piszcie ;p ;*

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

ale wiecie co jest jeszcze najgorsze, ze ja teraz koncze liceum ;p a on zostaje bo jest w 2 klasie ;p
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:23   #13
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Jeśli teraz nic z tego nie wyjdzie to trudno. Na studiach poznasz masę fajnych facetów, a ten wywietrzeje Ci z głowy. A jeśli nie wywietrzeje- to znajdziesz sposób, żeby w końcu się przemóc i jakoś to pchnąć.W końcu chcieć to móc
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 06:29   #14
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

;pp raczej nie wywietrzeje tak szybko

Edytowane przez falle
Czas edycji: 2011-04-16 o 07:58
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:53   #15
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

hejka. sorka za tak długą nieobecność... nie wiem czy to ważne, czy gadać o tym, ale napisze, że niestety nic z tego nie wyszło. No cóż bywa zawsze warto jest sprobowac hehe... jednak mialam racje tylko mi się wydawalo ;pp dzięki za wszystkie wasze rady i za wasza obecnosc i aktywność w moim wątku ;*
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:15   #16
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

hejka, swietnie, że spróbowałaś!!! nawet jeśli nic z tego-lepsze jest ryzyko porażki niż ryzyko blokady. No i widocznie to nie ten . Znajdziesz kiedyś swojego Księcia, życzę Ci tego z całego serca
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:19   #17
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

wiesz to byl pierwszy i ostatni raz ze to ja wykonalam ten pierwszy krok. Juz nigdy tego nie uczynie... ;pp gdyby zalezalo to by bylo inaczej a nie jest ;pp Dziękuję Ci bardzo magica ;**** ale teraz chce miec spokoj od chlopow i realizowac teraz spokojnie swoje cele ) heh ;**
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:45   #18
Kag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Smile Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Witam,
mam podobny problem, ale do końca. Nie podoba mi się chłopak ze szkoły a mój instruktor prawa jazdy. Mam 18 lat, a on 24 i oboje jesteśmy samotni... Jest cudownym chłopakiem Poznałam go w kwietniu i już wtedy bardzo mi się spodobał. Ogarnęło mnie takie dziwne uczucie, które z czasem się pogłębiło. Strasznie za nim tęsknie, kiedy go nie ma w pobliżu... Spędzamy ze sobą wiele czasu na jazdach ale i nie tylko. Ale niedługo jazdy się skończą i boje się że kontakt nam się urwie... Boję się mu wyznać co do niego czuje, obawiam się że mnie odtrąci i go stracę. Proszę pomóżcie mi, ja na prawdę
go kocham! Co mam zrobić???
Kag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:43   #19
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Moja droga Kag nie jestem najlepsza w sprawach sercowych ;p ale wydaję mi się, że jeżeli oby dwoje czujecie do siebie pociąg to na pewno kontakt się nie urwie. Moim zdaniem on powinien pierwszy wyznać Ci to co czuje do Cb a nie na odwrót może poczekaj do ostatniej chwili... a gdy on dalej będzie milczał to daj mu do zrozumienia, że czujesz do niego coś więcej niż przyjaźń, nie mów mu wprost, że sie w nim zakochałaś... niech on sam to obczai i możliwe, że się otworzy a rozmowa poleci już dalej i to on potwierdzi Ci swoje uczucie do Cb trzymam kciuki
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:37   #20
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

Cytat:
Napisane przez Kag Pokaż wiadomość
Witam,
mam podobny problem, ale do końca. Nie podoba mi się chłopak ze szkoły a mój instruktor prawa jazdy. Mam 18 lat, a on 24 i oboje jesteśmy samotni... Jest cudownym chłopakiem Poznałam go w kwietniu i już wtedy bardzo mi się spodobał. Ogarnęło mnie takie dziwne uczucie, które z czasem się pogłębiło. Strasznie za nim tęsknie, kiedy go nie ma w pobliżu... Spędzamy ze sobą wiele czasu na jazdach ale i nie tylko. Ale niedługo jazdy się skończą i boje się że kontakt nam się urwie... Boję się mu wyznać co do niego czuje, obawiam się że mnie odtrąci i go stracę. Proszę pomóżcie mi, ja na prawdę
go kocham! Co mam zrobić???
"Ale i nie tylko" oznacza, że widujecie się nie tylko na placu manewrowym, ale i w samochodzie ( ) czy może, że chodzicie na kawę lub do kina? To zasadnicza różnica.
Jeśli spędzacie ze sobą czas tylko podczas kursu i on nie lgnie do Ciebie i traktuje tylko jak koleżankę - odpuść sobie. Jeżeli jednak prawdziwa jest opcja numer dwa, to nie martw się o Waszą relację.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2011-07-20 o 16:39
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 21:22   #21
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: podoba mi się chłopak ze szkoły...

muszę się zgodzić z Anethką... ale Kag musisz poprostu wyczuc od niego czy on czuje cos do Cb.. czy traktuje Cię jak mowiła Anethka jako zwykla kolezanke... my kobiety mamy nosa do tych spraw.. czy sie komuś podobamy czy nie ;pp ale ja niestety tego nie posiadam xDD ale ty moze masz i wykorzystaj to bys mogla byc szczesliwa z chlopakiem ktory Ci sie tak bardzo podoba
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.